Νέα

Πηδήματα και πίπες σε τουαλέτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seasunsex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σεξ σε τουαλέτες

  • Δεν το έχω κάνει ποτέ ούτε με φτιάχνει

    Ψήφοι: 30 20,7%
  • Δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά με φτιάχνει η σκέψη

    Ψήφοι: 32 22,1%
  • Το έχω κάνει αλλά δεν τρέχει και τίποτα

    Ψήφοι: 38 26,2%
  • Το έχω κάνει και είναι καύλα

    Ψήφοι: 39 26,9%
  • Το κάνω όλη την ώρα

    Ψήφοι: 2 1,4%
  • Όχι μόνο το κάνω αλλά παίζουν και πιο προχω καταστάσεις εκεί μέσα

    Ψήφοι: 4 2,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    145

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.021
Πόντοι
10.411
JVolLq7.gif
 

jelly1312

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2014
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Παλιά μου τέχνη κόσκινο και στις τουαλέτες με μουνόσχοινο
 

Glory_Hole

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν υπάρχουν στην Αθήνα δημόσιες τουαλέτες με τρύπα στον τοίχο? (Glory hole)
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
741
Like
677
Πόντοι
86
Ξέρουμε αν υπάρχουν στην Αθήνα δημόσιες τουαλέτες με τρύπα στον τοίχο? (Glory hole)
Ας βρεθούν πρώτα και ας καταγραφούν οι δημόσιες τουαλέτες της Αθήνας, δηλαδή πόσες και πού έχουν απομείνει και πόσες από αυτές λειτουργούν και δεν έχουν λουκέτο. Και, επίσης, πόσες λειτουργούν ελεύθερα χωρίς διαρκή παρουσία καθαριστή/-ίστριας.
Όπως έχει διαμορφωθεί η κατάσταση, η ενδιάμεση τρύπα στον διαχωριστικό τοίχο είναι εξωτική περιγραφή.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.465
Like
11.239
Πόντοι
3.656
νομίζω ότι για κάτι τέτοιο πρέπει να ρωτήσετε το μέλος ντάιμα αυτός θα ξέρε για τα γκλόρυχολς
:coffee::coffee::coffee::coffee:
 

kitsostelhs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2013
Μηνύματα
125
Κριτικές
2
Like
528
Πόντοι
21
Πιτσιρικάς που οι καύλες βαρούσαν ταβάνι πολλές φορές...Για τις τουαλέτες που λέει το thread θυμάμαι κυρίως την 1η φόρα , ήταν στα mid '00s που έπαιζε πολύ η μόδα με τα RnB party..είχαμε 2 γκόμενες στην παρέα που γουστάρανε πολύ την φάση και πηγαίναμε σε αρκετά τέτοια party...είχαμε πάει λοιπόν παρέα μεγάλη γύρω στα 10άτομα με αναλογία 3αγόρια-7κορίτσια καθημερινή κάπου στην Κηφισίας στο ύψος του Παράδεισου Αμαρουσίου (όνομα δεν θυμάμαι) και από την παρέα έπαιζα ήδη λίγο καιρό με μία μουνίτσα χωρίς να το ξέρουν οι υπόλοιποι..μετά από πολλά κωλοτριψίματα πάνω στον χορό μου τον είχε κάνει κάγκελο και το συνέχιζε επίτηδες το καριολάκι..με τα πολλά βρεθήκαμε στις τουαλέτες όπου για κανα 20λεπτο έπαιζε τσιμπουκάρα :pipa1:στο ρυθμό της μουσικής...χτυπάγανε οι πόρτες συχνά αλλά εκεί ακάθεκτη επι του έργου μέχρι να το φέρει εις πέρας..τα ρούφηξε όλα και αφού βγήκαμε διακριτικά ο καθένας έξω μήπως και δεν μας καταλάβουν :wink::wink:...το οποίο από τα βλέμματα των υπολοίπων δεν πιστεύωννα συνέβει
 
OP
OP
S

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Πιτσιρικάς που οι καύλες βαρούσαν ταβάνι πολλές φορές...Για τις τουαλέτες που λέει το thread θυμάμαι κυρίως την 1η φόρα , ήταν στα mid '00s που έπαιζε πολύ η μόδα με τα RnB party..είχαμε 2 γκόμενες στην παρέα που γουστάρανε πολύ την φάση και πηγαίναμε σε αρκετά τέτοια party...είχαμε πάει λοιπόν παρέα μεγάλη γύρω στα 10άτομα με αναλογία 3αγόρια-7κορίτσια καθημερινή κάπου στην Κηφισίας στο ύψος του Παράδεισου Αμαρουσίου (όνομα δεν θυμάμαι) και από την παρέα έπαιζα ήδη λίγο καιρό με μία μουνίτσα χωρίς να το ξέρουν οι υπόλοιποι..μετά από πολλά κωλοτριψίματα πάνω στον χορό μου τον είχε κάνει κάγκελο και το συνέχιζε επίτηδες το καριολάκι..με τα πολλά βρεθήκαμε στις τουαλέτες όπου για κανα 20λεπτο έπαιζε τσιμπουκάρα :pipa1:στο ρυθμό της μουσικής...χτυπάγανε οι πόρτες συχνά αλλά εκεί ακάθεκτη επι του έργου μέχρι να το φέρει εις πέρας..τα ρούφηξε όλα και αφού βγήκαμε διακριτικά ο καθένας έξω μήπως και δεν μας καταλάβουν :wink::wink:...το οποίο από τα βλέμματα των υπολοίπων δεν πιστεύωννα συνέβει
Τιμή και δόξα σε αυτές που τα καταπίνουν
 

Billys91

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
31
Πόντοι
0
Πριν λίγα χρόνια στη Νάξο.
Γνωριμία με τύπισσα από Γερμανία, πάμε τουαλέτα φασωμα μου κατεβάζει το παντελόνι και αρχίζει το τσιμπούκι.
Μου λέει έχεις προφυλακτικό να συνεχίσουμε εγώ μέσα στη καύλα κ όντας αρκετό καιρό χωρίς γαμησι δεν άντεξα κ της τα έδωσα όλα στο στόμα.

Δεν είχα προφυλακτικό έτσι κ αλλιώς, με έβρισε και φύγαμε δε συνεχίστηκε το βράδυ κάπου αλλού.
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
56
Like
346
Πόντοι
20
Πριν λιγο καιρο μεσα σε εκδηλωση στο ζαππειο με γκομενα που τραβιομασταν.........
Μπαινουμε στις αντρικες τουαλλετες και αρχιζει το τσιμπουκι σε εξαλλη κατασταση κσι εγω φουλ αγχωμενος,αλλα λεω δεν γαμιεται ας το κανω και αυτο.
Οποτε καποια στιγμη ερχεται ενας μαλακας κατουραει και αναβει τσιγαρο.
Εμεις κανονικα διναμε πονο.
Πλην ομως με το τσιγαρο,μας την επεσαν οι σεκιουριταδες εξαιτιας του καπνου.Ο τυπος με το τσιγαρο το σβηνει και βγαινοντας λεει καποιος αλλος μαλακας αναψε τσιγαρο.
Οποτε αρχιζουν να χτυπανε τις πορτες,η μαλακω απτοητη συνεχιζε να τον παιρνει στα ορθια.
Αφου δεν ανοιξα πορτες αφου ειμασταν μεσα,λεει ο σεκιουριτας δεν φευγω μεχρι να δω ποιος αναψε το τσιγαρο αφου ειχε μεινει μονο η δικοα μας πορτα κλειστη.
Παραταω την γκομενα ντυνομαι και βγαινουμε εξω σαν εξοδο του Μεσολλογιου και οτι γινει.
Η καριολα βγαινει πλενει χερια ριχνει ενα βλεμα στον σεκιουριτα και φευγει ολο ναζι και καυλα.
Βγαινοντας του ριχνω μια μουτζα με τα δυο μου τα χερια και μου λεει ο τυπος που να το φανταστω οτι εριχνες μανικι μεσα στις τουαλλετες.
Πολυ γελιο......
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.032
Κριτικές
10
Like
5.326
Πόντοι
2.816
Ας βρεθούν πρώτα και ας καταγραφούν οι δημόσιες τουαλέτες της Αθήνας, δηλαδή πόσες και πού έχουν απομείνει και πόσες από αυτές λειτουργούν και δεν έχουν λουκέτο. Και, επίσης, πόσες λειτουργούν ελεύθερα χωρίς διαρκή παρουσία καθαριστή/-ίστριας.
Όπως έχει διαμορφωθεί η κατάσταση, η ενδιάμεση τρύπα στον διαχωριστικό τοίχο είναι εξωτική περιγραφή.
Τύπε κάπου τα μπέρδεψες

Δεν είναι το Νέα Δημοκρατία - Κυριάκος Μητσοτάκης
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.168
Like
10.470
Πόντοι
2.256
Δεν μου αρέσει στις τουαλέτες, με απωθεί το περιβάλλον. Συνέβη όμως στη δουλειά (πολυεθνική εταιρεία) με συνάδελφο με την οποία είχαμε παράνομη σχέση, πριν καμμια 15αρια χρόνια. Μέρα με πολλές καύλες. Της στέλνω "υπηρεσιακό" email ότι θα την περιμένω στην ευρύχωρη τουαλέτα των ατόμων με κινητικά προβλήματα που είχε κίνηση, πολύ σπάνια. Μετά από κανά δίλεπτο, ακούω συνθηματικό χτύπημα και χαμηλόφωνα τη φωνή της να προσπαθεί να επιβεβαιώσει ότι είμαι μέσα, πετάω το καυλί έξω και ανοίγω με τρόπο. Με το που με βλέπει καυλωμένο γονατίζει και αρχίζει τη πίπα. Άκουγα συναδέλφους στις διπλανές τουαλέτες να ανοιγοκλείνουν τις πόρτες και να συνομιλούν στους νιπτήρες, και της έκανα νοήματα να είναι σιωπηλή καθώς μου ρούφαγε τη πούτσα. Της είχα ανοίξει μόνο το πουκάμισο να βλέπω τις βυζάρες της μέσα στο σουτιέν όσο τσιμπούκωνε, δεν την έγδυσα παραπάνω γιατί φοβήθηκα μη με πιάσει λύσσα να τη ξεσκίσω επιτόπου. Όταν με έφερε στο αμήν, την έχυσα βαθιά στο λαρύγγι και τον άφησα μέσα στο στόμα της να στραγγίξει, για να μην τη λερώσω και καρφωθούμε. Στη λήξη του ωραρίου, πεταχτήκαμε στο xDream της Αγίας Παρασκευής και επέστρεψε σπίτι της και ξεκωλιασμένη.

Είναι στελεχάρα σε εταιρεία consulting τώρα η συγκεκριμένη. Τσιμπούκι καριέρας δηλαδή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom