Νέα

Πιάτσες ζιγκολό θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goystakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
Φυσικα... μ'εχεσε ενα π-εριστερι!!!!χαχαχα Περα απο την πλακα ρε φιλε goustakia αυτα δεν γινονται ουτε στα Τσεχικα εργα ρε bro... To χωριο μας και η σουφρα μας ειναι τοσο στενα που δεν χωρα κανεις αλλος... Στο Λος Αντζελες ειμαστε η στην Μυκονο αρχες Μαρτη? Ασε που και εκει το εκοψαν το ζιγκολικι οι κυριες... Προτιμουν Αλβανικο τζαμπα πραμα... χεχε...
πιανεις της ακρα αντιθετα περιπτωσεις.εσυ μου λες τωρα οσοι περνουν μισθω 700ευρω δεν γινεται να εχουν αυτοκινητο!αλλα σε απανταω υπαρχη αμαξη με 200ευρω υπαρχη και με 2.000.000 ευρω.
βλεπεις μια πουτανα στον βαρδαρη περνει 30-40 ευρω και μια επωνυμη της showbiz περνει 3.000 ευρω για ενα χερι λουτσο.εσυ πηγες στα ζιγκολικια της elite κοινωνιας φυσικα και ειναι λιγη μετρημενη στα δαχτυλα.εκει και να θες να μπεις δεν προκιτε ουδεν :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: οχι στα τσεχικα εργα αλλα ουτε και στα πιο τρελα σου ονειρα :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=APwfZYO1di4[/video[/video]]
καντω ρε τυπε ποιο λιανα!γιατι ρε μας βαζεις δυσκολα? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:απο χωριο ειμαστε ρε :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:η θες να μας το παιξεις μεγιστανας :think: :think: :think: η θες να μας παιδευεις :headbang: :headbang: :headbang: μας βγαζεις ενα βιντεακη να κατσουμε να το κατανοισουμε >:( >:( >:(δεν σε πιανω καθολου..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τελικα ρε καρντασια παιζει ζιγκολικι εκει η οχι?
αρκανς τυπε τι γινεται εδω ρε :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
σφαγη λεμε απολυτε..ολες στο κλαρι,λογο κρισης..ελατε για μπουγατσα  :2funny:
ρε τυπε μην την πατησουμε οπως ο αλλος στις φυλακες ανηλικων
να βγαλουμε κανα φραγκο θελουμε οχι να δωσουμε :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
τελικα ρε καρντασια παιζει ζιγκολικι εκει η οχι?
αρκανς τυπε τι γινεται εδω ρε :2funny:
Να παιξει!  ;)στο χερι του ειναι?η στο χερι μας? :idiot:
σημερα ειμασταν σε ενα χωριο της θεσσαλονικης εκει που πηγα να αγορασο κατι...οριστε λεω μετρια-καλη γυναικα οτι πρεπει για ενα λουτσο!αυτη δηλαδη τη θα κανει?να παει να ψαξη να βρε κυκλωμα ζιγκολο και μετα να περιμενει ποιον θα την πασαρουν?παει παραδειγμα στην Ν.κρινη στην πλατεια και βλεπει αν της αρεσει κανας ζιγκο και αναλαγα πρατει.
γραμματα θελει?
μπορει καποιος να της αρεσει,μπορει οχι,
η αθηνα ετσι λειτουργη στο κολονακη,κοραη,πατησια,η θεσσαλονικη γιατι εμεινε πισω? :(να ιδρυσουμε μια πιατσα :idiot: πειτε την γνωμη σας δημοκρατια εχουμε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
η αθηνα ετσι λειτουργη στο κολονακη,κοραη,πατησια,η θεσσαλονικη γιατι εμεινε πισω? :(να ιδρυσουμε μια πιατσα :idiot: πειτε την γνωμη σας δημοκρατια εχουμε.
πατησια που τυπε? :think:
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
αυτο το γνωριζουμε φιλε οτι δεν ειναι τσοντομιλφαρες να της γαμας ωραια και να πληρωνεσαι κατανοιτο.δηλαδη οταν ενοις κυκλωμα οτι υπαρχουν και τριτα πρωσοπα στην μεση?δεν το πιστεβο αυτο :-διοτι μια κυρια θελει απολυτη εχεμυθεια πρωτον λογο του κυρος τους και δευτερον δεν θα προτιμισουν τετοιου ειδους κυκλωματα διοτι στο παρελθον και μαλιστα διασιμες κιολας πεσανε θυματα εκβιασμον και αποσποντας τεραστια ποσα και περιουσιακα στοιχεια απο επαγγελματιες ζικολο.τετοιες υστοριες εχουν ακουστει πολλες.και μαλιστα ενας ζιγκολο σε νιση(οικοδομος επαγγελμα)της εκβιαζε και της εβριζε.ο ζιγκολο δεν εχει να χαση και κατι το πολυ πολυ να μην πληρωθει.
κυκλωματα τετοιου ειδους δεν!εκτος αν ενοις μεσου γνωστου-φιλου-γνωστου και παει λεγοντας εκει αλλαζει δηλαδη ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ και κανουν ψωνιστηρια σε μαγαζια ωπος λες και τιποτε αλλο! :kissass:


Συγγραφέας ο φίλος λαογράφος-ερευνητής των ζιγκολό στην όμορφη πόλη μας...
 

Salonikos82

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
530
Like
111
Πόντοι
6
Να παιξει!  ;)στο χερι του ειναι?η στο χερι μας? :idiot:
σημερα ειμασταν σε ενα χωριο της θεσσαλονικης εκει που πηγα να αγορασο κατι...οριστε λεω μετρια-καλη γυναικα οτι πρεπει για ενα λουτσο!αυτη δηλαδη τη θα κανει?να παει να ψαξη να βρε κυκλωμα ζιγκολο και μετα να περιμενει ποιον θα την πασαρουν?παει παραδειγμα στην Ν.κρινη στην πλατεια και βλεπει αν της αρεσει κανας ζιγκο και αναλαγα πρατει.
γραμματα θελει?
μπορει καποιος να της αρεσει,μπορει οχι,
η αθηνα ετσι λειτουργη στο κολονακη,κοραη,πατησια,η θεσσαλονικη γιατι εμεινε πισω? :(να ιδρυσουμε μια πιατσα :idiot: πειτε την γνωμη σας δημοκρατια εχουμε.
Συμφωνώ και επαυξάνω. Να αλλάξουμε το θέμα άμεσα και να το κάνουμε "Υπό ίδρυση σωματείο ζιγκολό Θεσ/νίκης"

ΥΓ : Δεν λέω "και περιχώρων" ή "Νόμου" διότι η εμπειρία μου λέει πως εκτός του "στενού" πολεοδομικού συγκροτήματος συνηθίζουν να διαχωρίζουν πολιτικά τη θέση τους.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
Συμφωνώ και επαυξάνω. Να αλλάξουμε το θέμα άμεσα και να το κάνουμε "Υπό ίδρυση σωματείο ζιγκολό Θεσ/νίκης"

ΥΓ : Δεν λέω "και περιχώρων" ή "Νόμου" διότι η εμπειρία μου λέει πως εκτός του "στενού" πολεοδομικού συγκροτήματος συνηθίζουν να διαχωρίζουν πολιτικά τη θέση τους.
σιγα μην κανουμε και πολιτιστικο συλλογο ζιγκολο :2funny:
απλα υπαρχουν γυναικες 45+ η οποιες λιγουρευονται μικρους και γουσταρουν να πανε για ενα απογευμα η ενα βραδακι.ας πουμε παραδειγμα στην Ν.κρινη στα παγκακια κατω απο τα πευκα που κοιτανε στην θαλασσα ειναι καλο σημειο και περαντζαδα,εχει θεα την θαλασσα επνεη το περιβαλλον ομορφα.καλο σημειο το οποιο γινονται ψωνηστιρια απο θειες γιατι τα απογευματα καθονται κατι τυποι με τους φραπεδες στο παγκακι και ποζαρουν στης πουρογριες.
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
σιγα μην κανουμε και πολιτιστικο συλλογο ζιγκολο :2funny:
απλα υπαρχουν γυναικες 45+ η οποιες λιγουρευονται μικρους και γουσταρουν να πανε για ενα απογευμα η ενα βραδακι.ας πουμε παραδειγμα στην Ν.κρινη στα παγκακια κατω απο τα πευκα που κοιτανε στην θαλασσα ειναι καλο σημειο και περαντζαδα,εχει θεα την θαλασσα επνεη το περιβαλλον ομορφα.καλο σημειο το οποιο γινονται ψωνηστιρια απο θειες γιατι τα απογευματα καθονται κατι τυποι με τους φραπεδες στο παγκακι και ποζαρουν στης πουρογριες.

φιλε μου πολλα χαιρετισμτατα απο ημαθια μερια. ειμαι συμφωνος για το μερος! λες να το ξεκινησουμε :2funny:? απλα μην μας την πεσουνε τα κυκλωματα :helpplea: :huh:. ειχα ακουσει καπου στο 2003 οτι στον βαρδαρη κοντα στο μεξις περιπου υπηρχε ενα μαγαζι οπου αραζανε οι ζιγκολο και πηγαινανε οι κυριες. παιδια σε αυτα παντα προσοχη. ποτε δεν δινουμε το προσωπικο κινητο μας και ποτε δεν σκαμε με το αμαξι μας για να μην κρατησουν πινακιδες κτλ κτλ μολις βαρεθουμε την κανουμε. καλα ε πολυ γουσταρω να γινει η κρινη στεκι ζιγκολο :grin: :bounce-glasses:. να τους χαλασουμε και την γκλαμουρια και καλα. αντε να βλεπω συμμετοχες
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
φιλε μου πολλα χαιρετισμτατα απο ημαθια μερια. ειμαι συμφωνος για το μερος! λες να το ξεκινησουμε :2funny:? απλα μην μας την πεσουνε τα κυκλωματα :helpplea: :huh:. ειχα ακουσει καπου στο 2003 οτι στον βαρδαρη κοντα στο μεξις περιπου υπηρχε ενα μαγαζι οπου αραζανε οι ζιγκολο και πηγαινανε οι κυριες. παιδια σε αυτα παντα προσοχη. ποτε δεν δινουμε το προσωπικο κινητο μας και ποτε δεν σκαμε με το αμαξι μας για να μην κρατησουν πινακιδες κτλ κτλ μολις βαρεθουμε την κανουμε. καλα ε πολυ γουσταρω να γινει η κρινη στεκι ζιγκολο :grin: :bounce-glasses:. να τους χαλασουμε και την γκλαμουρια και καλα. αντε να βλεπω συμμετοχες
Στην αθηνα στο κολονακι που και εκει ειναι γκλαμουρ βλεπεις τα απογευματα οι πουρογριες με της τζιπαρες κανουν ουρα αν δουν κανεναν ωραιο και ρωτανε ποσο παει,η τα 2 κεντρικα μαγαζια και αυτα ειναι στεκια ζιγκο,τα οποια πετανε ραβασακια με χαρτακια μεσω σερβιτορου για κονε.απλα στην θεσσαλονικη η νεα κρινη φυμιζεται για τετοια σε 2 μαγαζια δεν ξερω ποια,αλλα και στα παρκακια απεναντι ακουστηκε οτι πεζουν εδω και λιγο καιρο.οσο για συμμετοχες.. :) :) :)στο χερι σας ειναι οποιος διαθετι ενα A' σωματακι
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
Στην αθηνα στο κολονακι που και εκει ειναι γκλαμουρ βλεπεις τα απογευματα οι πουρογριες με της τζιπαρες κανουν ουρα αν δουν κανεναν ωραιο και ρωτανε ποσο παει,η τα 2 κεντρικα μαγαζια και αυτα ειναι στεκια ζιγκο,τα οποια πετανε ραβασακια με χαρτακια μεσω σερβιτορου για κονε.απλα στην θεσσαλονικη η νεα κρινη φυμιζεται για τετοια σε 2 μαγαζια δεν ξερω ποια,αλλα και στα παρκακια απεναντι ακουστηκε οτι πεζουν εδω και λιγο καιρο.οσο για συμμετοχες.. :) :) :)στο χερι σας ειναι οποιος διαθετι ενα A' σωματακι

δυστυχως εγω δεν εχω τα προσοντα για να γινω ζιγκολο :). αλλα πραγματικα αμα το δουλεψουμε καποια ατομα σε λιγο καιρο θα βγει η βρομα και μετα θα μπει το νερο στο αυλακι και ετσι θα βγει το στεκι. το μονο κακο ειναι οτι κατα το βραδακι η μαρινα κλεινει
 
OP
OP
G

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
δυστυχως εγω δεν εχω τα προσοντα για να γινω ζιγκολο :). αλλα πραγματικα αμα το δουλεψουμε καποια ατομα σε λιγο καιρο θα βγει η βρομα και μετα θα μπει το νερο στο αυλακι και ετσι θα βγει το στεκι. το μονο κακο ειναι οτι κατα το βραδακι η μαρινα κλεινει
ουτε εγω δεν εχω τα προσοντα δυστιχως :headbang: :headbang: :headbang: ετσι και αλλιως η μαρινα εκει παντα βγαζει βρομα και το βραδακι που κλεινη τα ζιγκολο για φουντο :2funny: στην θαλασσα μεσα!
ρε μην μπερδευεσαι για το παρκακι που εχει παγκακια λεμε,εσυ πιγες στην μαρινα που βρομαει τελικα μονος σου θα πεσεις στον βαλτο :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom