Νέα

Πιάτσες στον Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 821
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω κατεβαινοντας χτες κατα τις 2 το βραδυ πισω απο το ΣΙΣΑ στον πειραια ειδα μια μαυρουκα να καθεται σε ενα περβαζι προφανως κατι παιζει εκει !δεν μπορεσα να σταματησω απλα μου φανηκε παραξενο μια μαυρουκα να καθεται εκει ηταν και καποιος κοντα της ισωσ την παζαρευε.αν γνοριζει καποιος ας ενημερωσει
εκει ναι κατι παιζει κατα καιρους.αλλα χθες ανοιξε το καλοκαιρινο σισα και λογικα θα κοψουν απο εκει...αν καποιος δει κατι...
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Σωστός, επιβεβαιώνω την πληροφορία για την γιαγιά αλλά μιλάμε μην κάνετε τον κόπο είναι πολύ, μα πολύ μπάζο.΄Η κυρία κάνει χρόνια πιάτσα εκεί στα περίχωρα, παλιότερα έκανε στον κεντρικό δρόμο στο νεκροταφείο της Ανάστασης
Μηπως βγαινει απο κανενα ταφο ,ψωνιζεται και μετα ξαναμπαινει ?
 

copypro

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Στο Περαμα στη λεωφορ Δημοκρατιας στο υψος του Σκλαβενιτη στο ρευμα με κατευθυνση Ταμπουρια κανει πιατσα ενα γιαγιονι γυρω στα 50.Χοντρη και μπαζο,φοραει συνεχεια μια τζιν φουστα και κανει σημα στα διερχομενα αμαξια να σταματησουν για να τη φορτωσουν.Τη βλεπω εκει σε ξεκαρφωτες ωρες,αλλοτε μεσανυχτα αλλοτε νταλα μεσημερι.Δε θα τη συνιστουσα γιατι απο τη φατσα και μονο φαινεται τι μαπα που ναι το καρπουζι,αλλα χαρην πληροτητος του παροντος νηματος το αναφερω για να λαβουν γνωση οι ενδιαφερομενοι.
Συνάδελφοι και συναγωνιστές καλημέρα.
Σχετικά με την κυρία σας ενημερώνω ότι από γνωστό που την έχει πατήσει δεν κάνει πιάτσα αλλά πουλάει αξεσουάρ για αυτοκίνητα.Οπότε προσοχη....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ο Πειραιάς είχε μέχρι πρόσφατα μπαράκια κονσομανσιόν με ασιάτισες και λατινοαμερικάνες όπου μετά έκανες παιχνίδι.Η περιοχή ήταν κοντά στην Τρούμπα.Τελευταία δεν βλέπω τίποτα.Ξέρει κανείς τίποτα για τ'ετοια μπράκια; 
ναι ειχε τα θυμαμαι!αλλα οχι και πολυ προσφατα!!!μιλαμε για το 1990.μετα ασιατισες και λατινοαμερικανες δεν ξαναειδα!!!!
 

mpirkos1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες το νου σας με τα μαυρακια (θεομουνα) στον πειραια (κοντα καμινια)
παιζει ιδρυμα με αρρωστιαρες. δεν υπαρχει φυλαξη και βγαινουν το βραδυ για πιατσα.
καλυτερα  :bigdick: παρα  :priest:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Πειραιώτες συναγωνιστές, χαιρετώ και... διπλοχαιρετώ που επιτέλους επιστρέφω στο λατρεμένο Site.....
λοιπον.... δεν ξέρω για τα studio που εχετε ήδη προαναφέρει...αλλά με τις επι του δρόμου..... έχω ακούσει κατα διαστήματα, οτι τριγύρω Α.Διονύσιο - Sisha, σκάνε μύτη διάφορα...... ΔΕΝ εχω κατι δει εγώ, αλλά θα τσεκάρω άυριο, το υπόσχομαι! Μάλιστα, τυχαία α΄κουσα κάποιον να λέει ότι... είχε παραγίνει.. η κλούβα δεν προλάβαινε να μαζεύει! Δεν ξέρω τι εννοούσε και αν ήταν υπερβολικός...

ΔΕΝ ξερω προσωπικά κάτι μα θα βολτάρω αύριο..

Καλό..βόλι σε όλους! :rockon:
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
α......... και όσον αφορά κολόμπαρα... που επι καταλληλης αμοιβής γίνονται... τα πάντα.... επι της Εθνικής Αντιστάσεως, μετά τη διασταύρωση με την Ε.Βενζέλου, στη περιοχή ανάμεσα σε Κερατσίνι/Δραπετσώνα... Box cafe bar..restauran λέγεται το κολαστήριο..... :dancing:
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Πειραιώτες συναγωνιστές, χαιρετώ και... διπλοχαιρετώ που επιτέλους επιστρέφω στο λατρεμένο Site.....
λοιπον.... δεν ξέρω για τα studio που εχετε ήδη προαναφέρει...αλλά με τις επι του δρόμου..... έχω ακούσει κατα διαστήματα, οτι τριγύρω Α.Διονύσιο - Sisha, σκάνε μύτη διάφορα...... ΔΕΝ εχω κατι δει εγώ, αλλά θα τσεκάρω άυριο, το υπόσχομαι! Μάλιστα, τυχαία α΄κουσα κάποιον να λέει ότι... είχε παραγίνει.. η κλούβα δεν προλάβαινε να μαζεύει! Δεν ξέρω τι εννοούσε και αν ήταν υπερβολικός...

ΔΕΝ ξερω προσωπικά κάτι μα θα βολτάρω αύριο..

Καλό..βόλι σε όλους! :rockon:

φιλε, πριν 4-5 μηνες πισω απο το SISHA ειχα δει 2-3 μαυρες.

δεν ρωτησα λεπτομερειες γιατι ημουν με παρεα. Παντως δεν ηταν κατι το αξιολογο.

Αν δεις τιποτα καλο ενημερωσε μας!!
 

thkout

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες για την γρια που λετε,αξεσουαρ πουλαει εδω και 20 χρονια,απλως ντυνετε ετσι και να σταματανε οι ασχετοι.οσο για τα μπαρακια που λετε μια συμβουλη,μακρια γιατι βλεπω να σας μαδανε.δεν παιζετε ετσι το παιχνιδι
 

KOSTASA3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γυρισα και εγω ολο το πειραια μια μερα , καραισκου , φιλωνοσ , γρηγοριου λαμπρακη κ.λ.π. και μπηκα σε ολα σε οσα λετε ,αλα ακομα και αν γ... ολα κ ολεσ χαλια .τιποτα καλο ??
 

MPERTODOYLOS

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλουσ τουσ συναγωνιτές
 

auron78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα για πιατσεσ δεν ξερω παντος αν ενδιαφερεστε υπαρχει ενα μπαρακι ονοματι blue night που απο εκει μπορεισ να παρεισ μερικεσ οχι ολες
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα που ειναι αυτο το ΜΠΑΡΑΚΙ?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Στην Τρούμπα.Όπως κατεβαίνεις 2ας Μεραρχίας,στρίβεις αριστερά νομίζω Νοταρά είναι η οδός,αλλιώς Φίλωνος,και είναι απέναντι σχεδόν από το παλιό Μεταγωγών.
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
Στην Τρούμπα.Όπως κατεβαίνεις 2ας Μεραρχίας,στρίβεις αριστερά νομίζω Νοταρά είναι η οδός,αλλιώς Φίλωνος,και είναι απέναντι σχεδόν από το παλιό Μεταγωγών.

ευχαριστω!!
και αν βρεις κατι καλο κοντα στον πειραια στειλε πμ
το ιδιο και γω
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Να σαι καλά.
Δε νομίζω ότι μπορω΄να σε βοηθησω αδελφέ,γιατί δεν ασχολούμαι με τον αγοραίο.Οπότε οι γνωσεις μου είναι πενιχρες σε αυτα΄.Πάντως από τα λίγα που χω ακούσει δεν παίζει κ αξιόλογο πράγμα,ειδικά σε αυτά τα μπαράκια στην παλαιά ποτέ δοξασμένη Τρούμπα.Οι περισσότερες μόνο για κονσομανσιόν είναι,άσε που είναι μπαλότζες ολκής.
Να σαι καλά αδελφε
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
έχει πάει κανείς στο LM, κωλόμπαρο 1 στενό πάνω από τα mcdonalds κάθετο στη Σωτήρος ?
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Tα μακντόναλντς εκλισαν στον Πειραιά. Το μαγαζί δεν το βρήκα επίσης.
Ξερει κανείς φίλος αν κινείται κάτι στον πειραιά;
 

kitsos_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Like
1
Πόντοι
0
το LM είναι στην υψηλάντου δίπλα στο american house (απιστευτο χαμπουργκεράδικο) εχει και κανα δυο αλλα εκει γύρω και πιο περα στον παραλιακό δρόμο... βλέπε ρέμβη κτλ
Το συγκεκριμένο μαγαζί όπως και άλλα στην περιοχή, βερσαλλίες κτλ είναι για να κρνάς ποτάκι κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom