Νέα

Πιάτσες στο Ηράκλειο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 87K
  • Ετικέτες
    ηράκλειο κρήτης
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Εγώ πέρασα προχθές το βράδυ κατα τις 10.30 από σκλαβενίτη, μαυρα ματια κτλ κ δεν είδα ούτε ρουμανάκια ούτε μαυρούλες! Στον σκαβενίτη η Αρτεμης και στα μαυρα μάτια ήταν στην πόρτα 3-4 γιαγιάδες..
Αν ξέρει κανείς πληροφορίες για τα ρουμανάκια, ας πει!
Δεν νομίζω να κινείται κατι στην περιοχή επειδή πηγαινοερχομαι
 

Anonumos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
26
Πόντοι
0
Συναγωνιστές την αραπινα όχι απλα την είδα, πριν 2 μέρες την καβάλησα κιόλας? όποτε δεν κάνω παραπληροφόρηση!! Πάει μετά της 10 στο σημείο.Την ρώτησα κιόλας γιατί δεν πάει Σκλαβενίτη και μου είπε από τον άλλο μήνα που δεν θα έχει απαγόρευση κυκλοφορίας!!
Ελπίζω να την συναντήσετε και εσείς γιατί η καραντίνα δεν την άλλαξε καθόλου ?
 

pinokiox3

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
30
Like
11
Πόντοι
0
Πήγα για ψώνια σκλαβενίτη χθες το απόγευμα και είδα μια ξανθιά και μια μελαχρινή που ίιιισως να είναι τα ρουμανάκια που λέτε. Νεαρές φαίνονται αλλά λίγο σπασμένες. Ήταν στο τέλος του parking και καθόντουσαν. Δεν ξέρω τι παίζει γτ δεν ήμουν μόνος μου και δεν μπορούσα να ρωτήσω...
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Συναγωνιστές την αραπινα όχι απλα την είδα, πριν 2 μέρες την καβάλησα κιόλας? όποτε δεν κάνω παραπληροφόρηση!! Πάει μετά της 10 στο σημείο.Την ρώτησα κιόλας γιατί δεν πάει Σκλαβενίτη και μου είπε από τον άλλο μήνα που δεν θα έχει απαγόρευση κυκλοφορίας!!
Ελπίζω να την συναντήσετε και εσείς γιατί η καραντίνα δεν την άλλαξε καθόλου ?
τι κοστος και τι υπηρεσιες κανει η κορασιδα?
αξιζει ?
 

Anonumos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
45
Like
26
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ την πέτυχα 2-3 φορές και πάντα μετά της 10. Μου είπε ότι από 1 του μήνα θα πήγαινε Σκλαβενίτη! Δεν ξέρω αν αυτές της μέρες δεν κυκλοφορεί για «τεχνικούς» λόγους!
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Εχτές το βράδυ πάντως, Σάββατο, κατά τις 12, πέρασα απο Σκλαβενίτη στην Αμμουδάρα (πρωήν carrefour) και ήταν 2 μπετατζήδες έξω απο ένα αυτοκίνητο.
(μπετατζήδες = τραβέλια)
 

Neos989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
55
Like
8
Πόντοι
0
Η μαύρη κυκλοφορεί ακόμα στου Σκλαβενίτη?
 

hikabot

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Σκλαβενίτη που έτυχε και πέρασα πριν κανά δίωρο ήταν η Άρτεμης και μια καινούργια, ονόματι Κορίνα μέσα σε ένα άσπρο Nissan Juke με τα αλάρμ. 30€ και 50€ μου είπε αλλά δεν άκουσα καλά για τι. Πάντως κάτι ανέφερε για κώλο οπότε όποιος ενδιαφέρετε ας κάνει μια βόλτα.

Σώμα δεν είδα γιατί ήταν μέσα στο αμάξι αλλά φάτσα ήταν σαν μπαλόνι, τέρμα φούσκωμα και ψεύτικη.

Αν κάποιος γνωρίζει παραπάνω, ας ενημερώσει!
 

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Παιδιά έχω καιρό να δω κάτι στο δρόμο... Ούτε Παγκρήτιο ούτε Σκλαβενίτη πετυχαίνω τπτ...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Παιδιά η Άρτεμις έχει εξαφανιστεί; Εγώ μένω Αθήνα αλλά είχα έρθει επαγγελματικό ταξίδι στο Ηράκλειο το '17 και έμενα στην Αμμουδάρα και ακόμα θυμάμαι τα γαμήσια μαζί της, είχαμε ξαναβρεθεί κάποια στιγμή και σε σπίτι στην Αθήνα όταν είχε ΄έρθει για μια δουλειά, τότε βέβαια μου είχε πει ότι είναι μάλλον απίθανο να ξαναπατήσει το πόδι της στην Αθήνα και μόνο στην Κρήτη θα μπορέσω να την ξαναβρώ όταν κατέβω
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Παιδιά η Άρτεμις έχει εξαφανιστεί; Εγώ μένω Αθήνα αλλά είχα έρθει επαγγελματικό ταξίδι στο Ηράκλειο το '17 και έμενα στην Αμμουδάρα και ακόμα θυμάμαι τα γαμήσια μαζί της, είχαμε ξαναβρεθεί κάποια στιγμή και σε σπίτι στην Αθήνα όταν είχε ΄έρθει για μια δουλειά, τότε βέβαια μου είχε πει ότι είναι μάλλον απίθανο να ξαναπατήσει το πόδι της στην Αθήνα και μόνο στην Κρήτη θα μπορέσω να την ξαναβρώ όταν κατέβω
Δε γνωρίζει κανείς τίποτα; Να ρίξουμε τηλέφωνο; Εγώ Αθήνα μένω αλλά θέλω να ξέρω ότι είναι καλά, τα γαμήσια που έκανα μαζί της δεν μπορώ να τα ξεχάσω


Επέστρεψε, ωραία, και ήμουν βέβαιος μόλις είδα ότι ενημερώθηκε το thread πως κάποιος θα ανήγγειλε ένα τέτοιο νέο... Τουλάχιστον ξέρουμε ότι είναι καλά, εγώ είμαι στην Αθήνα πλέον βέβαια, οπότε ας ελπίσω ότι θα αθετήσει τον όρκο που μου είχε δώσει την τελευταία φορά που γαμηθήκαμε εδώ ότι δε θα ξαναπατήσει το πόδι της στη μεγαλούπολη και μια μέρα θα χτυπήσει το τηλέφωνο να μου αναγγείλει ότι ήρθε για λίγες μέρες και να κλείσουμε ραντεβού

:smitten: :smitten: :smitten:
Πάλι ρε αδερφέ; Δεν έχει αλλάξει τπτ
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Λοιπόν, πέρασμα πριν λίγο απο την πιάτσα μετά τον Σκλαβενίτη στο ύψος του ξενοδοχείου Κοράλλι. Είδα ένα βουλγαρογυφτακι , κοντά στα 25 με ωραίο κορμί, ομορφούλα, αλλά αυτό που πραγματικά άξιζε ήταν οι βυζάρες της. Το φόρτωσα για ένα τσιμπούκι στην τιμή των 20 ευρώ. Το κακό ήταν πως με πήγε στην παραλία κάτω απο το ξενοδοχείο. Μπαρμπαδια κάνανε το μπάνιο τους, άσχετοι με σκυλιά, γατιά κ.α. Το τσιμπούκι μέτριο προς κακό με προφύλαξη,και κάθε τρείς και λίγο σταματαγε για να μου πει να χύσω. Εκνευριστικο. Στο τέλος δεν άντεξα και της είπα:" σκάσε πια και ρούφα." Το γέλιο ήταν πως μετά που τελείωσα μου είπε να της δώσω ένα ευρώ για να φάει κάτι (αφού είχε πάρει τα 20 ). Ότι να ναι. Πιθανόν να ξαναπέξει φόρτωμα το συγκεκριμένο για ένα γαμησι, αποκλείεται όμως πρωινές ώρες.
 

Talon693

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα, για τη σάρα ξέρει κάποιος κάτι;;;
 

Talon693

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ;;
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256

Είναι η Μαρινα

Ποιο μεγάλη απο ότι δηλώνει φωτο που βλέπεις πιο παλιές
 

Συνημμένα

  • 4754248B-4344-4BBA-91C6-C8CF3E2AFD3E.jpeg
    4754248B-4344-4BBA-91C6-C8CF3E2AFD3E.jpeg
    410,7 KB · Εμφανίσεις: 177

Lefteris(2)

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο site, τώρα που έχει ανοίξει ο καιρός καλά έχετε δει τίποτα νέο εκτός Σκλαβενίτη?
 

mindpower

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπον περασα απο σκλαβενιτη βραδυ 2-3 βραδια και γενικα παιζουν αυτα που εχουν ηδη πει
1) Άρτεμις που πρεπει να σε πολυ κασκαντερ για να γαμισεις φερνει λιγο σε τραβελι και η φατσα της ειναι αγρια.
2) Ενας τραβελος με φουσκωμενα ολα.. χειλη κτλπ (δεν ειμαι για τετοια)
3) Μια αλλη που φωναζε μωρο μωρο, λογω χαμηλου φωτισμου δεν την ειδα καλα, φαινοταν ομως μεγαλητερης ηλικας και οχι κατι αξιολογο.
4) επειδη περναω συχνα απο παραλιακη οι μαυρες ειναι εξαφανιζμενες για καποιο περιεργο λογω. Μονο ενα βραδυ κατα τυχη πετυχα 1 στο κλασσικο σημείο. Αλλα να πω οτι περναω απο εκει συχνα και ολες τις υπολοιπες φορες δεν ηταν.
5) στην ριτσα δεν καταλαβα τι ειχε.. καθοταν καποιες εξω οι οποιες ομως φαινοταν μεγαλης ηλικιας.. δεν ξερω όμως αν εχει κατι αλλο μεσα.
Γενικα αποτυχια... η φαση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom