Νέα

Πιάτσες στη Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panther26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 60K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
παντωσ σε αυτο το ρδελω που λεσ γαμουσα κ εγω μια αγχειρισμενη φιλε πριν 3-4 χρονια που ουρλιαζε στω δωμα κ την ελεγαν ρανια απο αθηνα.αν αννοεισ αυτην δεν εινε ι ιδια που πετυχα χτεσ τη νυχτα.φοβερη παντωσ εκεινη η ρανια ξανθια κ πολυ ομορφη ητανε κ τα δωνε ολα μεσα.ηταν σε αυτο με τη γαλβανιζε λαμαρινα .
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
παντωσ σε αυτο το ρδελω που λεσ γαμουσα κ εγω μια αγχειρισμενη φιλε πριν 3-4 χρονια που ουρλιαζε στω δωμα κ την ελεγαν ρανια απο αθηνα.αν αννοεισ αυτην δεν εινε ι ιδια που πετυχα χτεσ τη νυχτα.φοβερη παντωσ εκεινη η ρανια ξανθια κ πολυ ομορφη ητανε κ τα δωνε ολα μεσα.ηταν σε αυτο με τη γαλβανιζε λαμαρινα .
αυτη που λεω εγω βρισκοταν εκει το 2007.απιστευτη στο γαμισι...δε θυμαμαι ονομα,δε τα παω καλα με τα ονοματα αλλωστε...μαλλον θα λεμε την ιδια. :cheesy:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μαλλων .ηταν μετριου αναστηματωσ ξανθια με λιγω σπαστω μαλλακι κ ωραια ματια λιγω πιο εντωνα βαμμενα.αλα τα ουρλιαχτα μεσα εφταναν στα κτελ κατω.....με αποτελεσμα ν γινουν κ 2 τρακεσ. :2funny:.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
χτεσ τη νυχτα περασμα 12 η ωρα απο το σταθμο κ βλεπω στα φορτηγα πησω να περπαταει μια κοπελιτσα ομορφη με ωραιο σωμα δεν ειμουν σιγουρωσ αν εινε πιατσα πλησιαζω διακριτικα κ πριν τη ρωτησω τι και πωσ με αφηνει αναβδω αυτην.20 ευρω μου λεει πιπα κ καλο σεξ οποτε τσουπ κ την φωρτωνω αμεσωσ.παμε στα σκοτινα  μερη πιο περα απο το σταθμο η κοπελα πολυ καλι :pipa2: τον καταπιε ολο μιλαμε βυζια μεγαλα οπου τα θυλασα πολυ κ ολεσ οι στασεισ χωρισ καμια διαμαρτυρια κ βιασυνη,,την ειχα 30 λεπτα το λιγωτερω μαγκεσ μιλαει λιγα ελληνικα εχει μαλλακια μελαχροινα μεχρι τουσ ομουσ κ εινε μετριου αναστηματωσ με ωραιο σωματακι κ εινε μου ειπε απο μπουργκασ κ εχει 3 μηνεσ ελλαδα αυτα συναγωνιστεσ.το μονω λιγω ενοχλητικο ητανε πωσ εξω στα χωραφια που την πηγα πλακωσαν 2-3 αμαξια με πουστρακια οπου μασ πλησιασαν απηλιτικα θα ελεγα ενω μολισ φευγαμε γινοταν τησ κακομιρασ πουστησ πιπωνε εξω απο αμαξι νεαρω αγορι κ αλλα 3 αμαξια γαμιοντουσαν στα γυρω μερη.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
φευγωντασ 3 η ωρα εκανα ενα περασμα κ απο των σταθμο.στα φωρτηγα εκανε πιατσα το βουλγαρακι που πηρα πριν λιγεσ μερεσ 20 ευρω ζηται,,,,κ λιγω πιο κατω η μιλφ τραβεστι συλβια με τησ βυζαρεσ τησ μισωπεταμενεσ εξω σουλατσαρε ψαχνωντασ για πουτσεσ.
 

billskor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φευγωντασ 3 η ωρα εκανα ενα περασμα κ απο των σταθμο.στα φωρτηγα εκανε πιατσα το βουλγαρακι που πηρα πριν λιγεσ μερεσ 20 ευρω ζηται,,,,κ λιγω πιο κατω η μιλφ τραβεστι συλβια με τησ βυζαρεσ τησ μισωπεταμενεσ εξω σουλατσαρε ψαχνωντασ για πουτσεσ.
dose plirofories re file ti pezei mono travelia exei;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
ρε παιδια εγω χτεσ γθρνουσα απο τισ 12-1:30 και δε πετυχα τπτ......καμια πληροφορια για τη βουλγαρα???
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
φος φος κυρια υφαρχει υφαρχει(κατα τα το παλιο καλο ανεκδοτο με τον τοτο) .......και μαληστα με 20 γιουρο και φουλ ..........απλα με τοσα θα πρεπει να την εχει περασει ολο το αλλοδαπό τεαμ της πολης συν το ημεδαπο που δεν φτανει τα ψηλα σταφυλια των 100 και βαλε .Οποτε καταλαβενετε τι αποθεσει στην σπηλια του νταβελη ολο αυτο το DREAMTEAM .παντος για τους φαν  ψιλοκοντουλα, ψιλογεματουλα, κοντη φουστα, τσαντα, λιγα ελληνικος, και περπαταει απο τα νεκροταφεια (ζωη σε σας τους τολμηρους)ωσ την γωνια με τις τουρκικες νταλικες .Εγω δεν ψωνισα .Και μου φανηκε οτι υπαρχει ενα θεμα με την νοημοσυνη .
 

xistis848

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
20
Like
48
Πόντοι
10
Εγω παντως περασα σημερα πολλες φορες πισω απο το σταθμο και απο τα στρατιωτικα νεκροταφεια στη Φαρσαλων,απο τις 23:30 μεχρι τις 01:00 και δεν την ειδα πουθενα.Αφου σκεφτηκα μηπως ειναι καμια πλακα αυτα που γραφουνε για να παει εκει κοσμος τσαμπα και να ψαχνει Βουλγαρα....Τελος παντων εαν υπαρχει οντως Βουλγαρα μπορει να την μαζεψε η αστυνομια γιατι ειδα ενα περιπολικο της ασφαλειας να κοβει βολτες εκει στην πουστοπιατσα.Περασα λοιπον τοσες φορες και το μονο που εβλεπες ηταν κατι ελεεινους πουστηδες να κοβουν βολτες πανω κατω ψαχνοντας για φρεσκο πουτσο.Αρχισα να κοιταω και στα γυρω στενα μηπως  δω Βουλγαρα  αλλα πουθενα. Τιποτα.Εφυγα μεσα στα νευρα γιατι οχι μονο δεν τη βρηκα αλλα κοβοντας βολτες σε αυτα τα μερη ειναι επικινδυνο να σε περασουν για gay αφου το μερος εκει ειναι αυτο το μερος που ψωνιζονται οι ομοφυλοφιλοι. :cussing:
 

Strange Cargo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
φος φος κυρια υφαρχει υφαρχει(κατα τα το παλιο καλο ανεκδοτο με τον τοτο) .......και μαληστα με 20 γιουρο και φουλ ..........απλα με τοσα θα πρεπει να την εχει περασει ολο το αλλοδαπό τεαμ της πολης συν το ημεδαπο που δεν φτανει τα ψηλα σταφυλια των 100 και βαλε .Οποτε καταλαβενετε τι αποθεσει στην σπηλια του νταβελη ολο αυτο το DREAMTEAM .παντος για τους φαν  ψιλοκοντουλα, ψιλογεματουλα, κοντη φουστα, τσαντα, λιγα ελληνικος, και περπαταει απο τα νεκροταφεια (ζωη σε σας τους τολμηρους)ωσ την γωνια με τις τουρκικες νταλικες .Εγω δεν ψωνισα .Και μου φανηκε οτι υπαρχει ενα θεμα με την νοημοσυνη .

επιβεβαιωνω τον συναγωνιστη Παρτιζανο,εγω εκλασα στο γελιο,δεν ψωνισα φυσικα,σκιαχτηκα απο τα λεφουσια των πακιδων,και λοιπων σαρικοφορων,χαλαρα 30 ατομα,χωρια οι λοιπες ανωμαλαρες που τρυγυρνουσαν με το ματι γαριδα,αν γουσταρετε ουλτρα ντεκαντανς ομως,ο θεος μαζι σας συντροφοι..
 

xistis848

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
20
Like
48
Πόντοι
10
επιβεβαιωνω τον συναγωνιστη Παρτιζανο,εγω εκλασα στο γελιο,δεν ψωνισα φυσικα,σκιαχτηκα απο τα λεφουσια των πακιδων,και λοιπων σαρικοφορων,χαλαρα 30 ατομα,χωρια οι λοιπες ανωμαλαρες που τρυγυρνουσαν με το ματι γαριδα,αν γουσταρετε ουλτρα ντεκαντανς ομως,ο θεος μαζι σας συντροφοι..
Ποιες μερες και ωρες ειναι συνηθως εκει;Γιατι εγω περα απο τους gay δεν εχω δει τιποτα Πακιστανους και σαρικοφορους στην περιοχη πισω απο το σταθμο και στα στρατιωτικα νεκροταφια στην οδο Φαρσαλων.Μηπως λετε σε αλλο μερος;Μηπως σε αλλη πολη;Εαν εχει καποιος συναγωνιστης τηλεφωνο της ας μου το στειλει σε προσωπικο μυνημα.
 

xistis848

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
20
Like
48
Πόντοι
10
Περασα παλι σημερα αρκετες φορες απο το σταθμο και τελικα τη βρηκα τη Βουλγαρα.Κοντουλα,ψιλογεματουλα με ωραια ποδια ωραια βυζια και εκφυλο προσωπο.Τα μαλλια της ειναι καστανοξανθα μεχρι τους ωμους.Ωραιο γκομενακι για ξεχαρμανιασμα!!!Εκανε πιατσα απεναντι απο τα στρατιωτικα νεκροταφεια.Στο μερος εκει υπηρχαν και διαφοροι τυποι που καθοταν ειτε μεσα στα αυτοκινητα τους η περιμεναν πεζοι διπλα στο πεζοδρομιο.Δεν ξερω τη ρολο βαραγανε εκει και αν ητανε πουστηδες,εμποροι ναρκωτικων,νταβατζηδες η μπατσοι της ασφαλειας.Πλησιαζω το γκομενακι και τη ρωταω αν γουσταρει να παμε καμια βολτα.Μου απανταει θετικα.Με 20 ευρω παμε μου λεει.Την ανεβαζω λοιπον στο αμαξι και ξεκιναμε.Με το που ξεκιναμε ξεκιναει και ενα αμαξι με εναν περιεργο τυπο μεσα και αρχιζει να μας ακολουθει >:(  Στριβω αριστερα πισω απο το σταθμο για να βρω ενα μερος μακρια απο εκει και να μπορεσω να κανω τη δουλεια μου ησυχα.Πισω απο το σταθμο ηταν και η ξανθια εγχειρισμενη που αναφερει και ο συναγωνιστης ποιο πανω.Ωραιο κορμι αλα στη φατσα γαμησετα.Ηταν εξω απο το αυτοκινητο της και την κανανε παρεα κατι νεαροι με ποδηλατα.Οταν περασαμε απο διπλα της μας εκανε χαρουλες και μας κορναρε.Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι οταν περασαμε απο την πιατσα των πουστηδων η Βουλγαρα κρυφτηκε για να μην την βλεπουν....Οταν φυγαμε απο εκει ξαναεκατσε κανονικα αλλα το αμαξι που ξεκινησε μαζι μας μας ακολουθουσε ακομα... >:(  Ανοιγω γκαζι και I lose the tale γιατι μου την ειχε σπασει ο τυπος!!!Της λεω της Βουλγαρας θα παμε σε ενα μερος δικο μου και εκει θα περασουμε ωραια.Δεχτηκε με τη μια και ξεχασε αμεσως την προταση της να την πηδηξω στα οικοπεδα του σταθμου.Κατι τετοιο δεν θα ηταν και τοσο ασφαλες πιστευω.....Την παω στο δικο μου μερος και αρχιζει ενα τρελλο σεξ μεσα στο αμαξι ολα τα λεφτα.Πολυ καλη πιπα,μετα περασμα προφυλακτικου και ανελεητο σφυροκοπημα οπου εκει την ξυπνησα για τα καλα.(Ξεχασα να αναφερω οτι σχεδον σε ολη τη διαδρομη μεχρι να φτασουμε στο μερος κοιμοτανε.Δεν ξερει σχεδον καθολου Ελληνικα και δινει την εντυπωση της καθυστερημενης).Μετα απο αρκετη ωρα σεξ ανεβαινω πανω στα βυζια της βγαζω την καποτα και της τα ριχνω ολα στη μαπα!!!!Πολυ καυλα μιλαμε.Της εδωσα χαρτι να σκουπιστη,ειχε μαζι της  υγρα μαντηλακια και πηραμε τον δρομο της επιστροφης.Οταν εφτασα στο σταθμο ξανακρυφτηκε.Την αφησα απο εκει που τη μαζεψα.Την ωρα που κατεβαινε απο το αμαξι μου,περασε απο διπλα ενα αλλο αυτοκινητο με δυο τυπους μεσα και σταματησε λιγο ποιο κατω.Οταν εφυγα ο ενας κατεβηκε απο το αμαξι και με κοιταζε μεχρι να απομακρυνθω.Τωρα μπατσος να ηταν;Νταβατζης;Δεν ξερω.Γαμησε τα περιοχη ειναι εκει περα....!!!!Πολυ λερα!!!Περασα ομως καλα και αυτο μετραει!!!!
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
είδες που άμα ψάχνεις βρίσκεις ................το θέμα όμως είναι τι τελικά θα βρεις  ;)Στο πισοκολητο πχ αν ακούς ντινκ ντινκ ειναι τα καμπανακια που κρεμονται κατι σαν αλαρμ δλδ  :grin:
 

xistis848

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
20
Like
48
Πόντοι
10
είδες που άμα ψάχνεις βρίσκεις ................το θέμα όμως είναι τι τελικά θα βρεις  ;)Στο πισοκολητο πχ αν ακούς ντινκ ντινκ ειναι τα καμπανακια που κρεμονται κατι σαν αλαρμ δλδ  :grin:
Βαζεις καποτα για το σεξ και οταν πας σπιτι κανεις ενα μπανακι με Betadine και αστην να εχει και φαρο με σειρηνα μαζι με τα alarm :grin:
 

knightrider31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ...ΒΑΛΤΩΣΕ! ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΧΘΕΣ ΠΕΡΙΞ ΤΟΥ ΟΣΕ ΛΑΡΙΣΑΣ....ΝΑΚΡΑ...ΝΕΚΡΑ...ΝΕΚΡΑ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Στην νε.συ.θερμ πουλανε καλυτερες μουφες  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom