Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ρε πούστη δεν έχω ακόμα γαμήσει σχηστομάτα ρε τύποι αξίζουν ειλικρινά ή θα χάσουμε τα λεφτά μας;
10 κινεζεσ που πιατσαρουν οι 6 ειναι οκ αν πεσεισ σε αυτεσ αξιζει χαλαλι το χρημα .
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ρε πούστη δεν έχω ακόμα γαμήσει σχηστομάτα ρε τύποι αξίζουν ειλικρινά ή θα χάσουμε τα λεφτά μας;
τυπε ειναι κορυφη οι κιτρινιαρες :rockon:
απλα να ακολουθησεις αυτο που λεμε εγω και ο κτμ
να διαλεξεις την πιο ασχημη
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ετσι ειναι την πιο ασχημη.αμα θελεισ ορμα σε 2κινεζεσ που κανουν πιατσα στα μερη τα γνωστα που ειναι ωραια μουνια και θα την φασ  την ηττα σιγουρα ..ασε που αμα πεσεισ σε μια με τατουαζ εκει την πατησεσ για τα καλα.διαλεξε γρια κινεζα και ασχημη..θα μασ θυμηθεισ ;)ακου και τον απολυτο που ειναι πιο παλιοσ και πιο ενημερωμενοσ απο εμασ :)
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
ρε πούστη δεν έχω ακόμα γαμήσει σχηστομάτα ρε τύποι αξίζουν ειλικρινά ή θα χάσουμε τα λεφτά μας;

Ετσι και γλυκαθεις με Ασιατισσα, δε γυρνας πισω σε Δυτικη. "Μας μισουνε οι Γερμανιδες, επειδη εχουμε ξετρελανει τους αντρες τους" μου ελεγε μια σχιστοματα στη Γερμανια.

Και η συμβουλη του Απολυτου περι γριας και ασχημης Κινεζας ειναι απολυτως σωστη.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Θα καταθέσω εμπειρία λοιπόν σύντομα. Απόλυτε αν περάσω καλά και είμαι ιδιότροπος ως γνωστόν θα σε κεράσω ένα φρικόπουρο για την πάρτι σου
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Ετσι και γλυκαθεις με Ασιατισσα, δε γυρνας πισω σε Δυτικη. "Μας μισουνε οι Γερμανιδες, επειδη εχουμε ξετρελανει τους αντρες τους" μου ελεγε μια σχιστοματα στη Γερμανια.

Και η συμβουλη του Απολυτου περι γριας και ασχημης Κινεζας ειναι απολυτως σωστη.
κατι ξεκαρφοτο τυποι.μακρυα απο ρουμανεσ γριεσ και ειδικα νεαρεσ...μονο τα ευρα κοιτανε στα περνουν και κανουν απο τα χειροτερα κρεβατια..την ειχα πατησει με μια πιατσοβια ρουμανα γαμω τα ξενερωματα
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Σήμερα , πηγα για δουλειές στο κέντρο κατά τις 11-12 .Πετάχτηκα από Χαλκοκονδύλη μήπως δω τίποτα.
Λοιπόν , στη στάση του λεωφορείου ήταν ένα καλό κινεζάκι 30- 35 με βαμμένο κόκκινο μαλλί.Καθώς πέρασα από την άλλη πλευρά του δρόμου προς τα εκεί που ήταν στη στάση, γύρισε την πλάτη και κόλλησε πίσω από ένα παρκαρισμένο παπί. Ίσως ήταν ένδειξη ότι δεν με γούσταρε ή επειδή κοντά μου περπατούσαν δύο πακιστανοαφγανοί.Όταν τελείωσα τις δουλειές μου κατά τις 2 , ξαναπέρασα από εκεί αλλά δεν υπήρχε καμιά.Όμως στη στάση του λεωφορείου στην Γ' Σεπτεμβρίου απέναντι από την πλατεία Λαυρίου ήταν δύο από τις κόρες του Μάο , η μια η γνωστή  μεγάλη και μια πιο μικρή προς το παχουλό που το μάτι τους έπαιζε.
Το συμπέρασμα είναι ότι για να πετύχεις καλό κινεζάκι πρέπΕι να πας πρωινές και μεσημεριανές ώρες ως τις 1, Μετά φεύγουν .Άρα πρέπει να δουλεύεις ή να συχνάζεις στο κέντρο τέτοιες ώρες.Τώρα κάτι για τη Γερανίου. Μακρυά από εκεί .Ακόμη και την ημέρα ο δρόμος είναι γεμάτος εγκληματόφατσες που μπορεί να στην πέσουν οποιαδήποτε στιγμή.  :tits2:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές μου, σήμερα περί της σκάρτα 14:00 πέτυχα ένα μοναδικό απίθανο σχιστομάτικο μωρό. Καθόταν στη στάση δίπλα από το περίπτερο επί πειραιώς πάνω από Γερανίου. Μόλις την είδα δεν μπόρεσα και ελέγχοντας λίγο γύρω μου (καταλαβαίνετε) αμμέσως την πλησίασα. Το μωρό, μου είπε ότι είναι από ινδονησία ονόματι Μάγια. Χαρακτηριστικά περί του 1,65, λεπτή, μελαχροινή, τέλεια παχιά χείλια, μακριά μαλλιά με ανταύγειες κόκκινες. Φυσικά τιμήθηκε, κυριολεκτικά κάρμα σούτρα, αλλά αυτό που ξεχώριζε ήταν η πολύ απαλή επιδερμίδα που δεν την συναντάς σε δυτική, και δεν υπήρχε ούτε μια τρίχα σε όλο της το σώμα. Τα αγγλικά της πολύ καλά --- επικοινωνιακότατη----  το μόνο που δεν μου άφησε τηλέφωνο. Άραγε θα την ξαναδώ;;;;.......
Ομολογώ ότι μετά την εποχή Λίλις, Λίζα και Μιμή από Βάθης(τυροπιτάδικο), ήταν ότι το καλύτερο!!!!......
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Thanks για την ενημέρωση φίλε guts40 :dancing:
Η Μάγια πόσο ήταν, δε πιστεύω να ήταν πουρό πάντως.. :tits2:
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Thanks για την ενημέρωση φίλε guts40 :dancing:
Η Μάγια πόσο ήταν, δε πιστεύω να ήταν πουρό πάντως.. :tits2:
Κάθε άλλο από πουρό ήταν. Περίπου 30-35 --- μην ξεχνάμε ότι ο λαός αυτός μικροφέρνει πολύ.
Πάντος δεν έχει καμιά σχέση με αυτές που συναντούμε στο τρίγωνο και φυσικά αυτές τις έχω απορρίψει. Τελικά θέλει λίγο ψάξιμο, θάρος και θράσος για να πλησιάσεις κάποια, έτσι και αλλιώς δεν χάνεις κάτι, απλά μεγάλη προσοχή μήπως είναι με παρέα...... καταλαβαίνετε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Συναγωνιστές μου, σήμερα περί της σκάρτα 14:00 πέτυχα ένα μοναδικό απίθανο σχιστομάτικο μωρό. Καθόταν στη στάση δίπλα από το περίπτερο επί πειραιώς πάνω από Γερανίου. Μόλις την είδα δεν μπόρεσα και ελέγχοντας λίγο γύρω μου (καταλαβαίνετε) αμμέσως την πλησίασα. Το μωρό, μου είπε ότι είναι από ινδονησία ονόματι Μάγια. Χαρακτηριστικά περί του 1,65, λεπτή, μελαχροινή, τέλεια παχιά χείλια, μακριά μαλλιά με ανταύγειες κόκκινες. Φυσικά τιμήθηκε, κυριολεκτικά κάρμα σούτρα, αλλά αυτό που ξεχώριζε ήταν η πολύ απαλή επιδερμίδα που δεν την συναντάς σε δυτική, και δεν υπήρχε ούτε μια τρίχα σε όλο της το σώμα. Τα αγγλικά της πολύ καλά --- επικοινωνιακότατη----  το μόνο που δεν μου άφησε τηλέφωνο. Άραγε θα την ξαναδώ;;;;.......
Ομολογώ ότι μετά την εποχή Λίλις, Λίζα και Μιμή από Βάθης(τυροπιτάδικο), ήταν ότι το καλύτερο!!!!......
ενδιαφερον τυπε
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ποσα εσκασες για την κινεζουλα στη πειραιως?
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γιατι ετσι τυπε?
εχεις ψωνισει καμια?
Φίλε συναγωνιστή, έχω καταθέση σε δύο από αυτές που συχνάζουν στο τρίγωνο της αμαρτίας, αλλά συγκριτικά είναι μούφα κατάσταση σε σχέση με αυτό το τρομερό μωρό και ακόμα με τις τότε εποχή Λίζα και Μιμί (τυροπιτάδικου). Η μόνη που λέει λίγο είναι η ονόματι Άννα από Κίνα, αλλά δεν έρχετε συχνά στη πιάτσα καθώτι εργάζετε και σε μασαζίδικο. Συνήθως φοράει μαύρα με μπλουτζιν και μαύρη μπότα. Μακριά από την καζακτστάν στο χριστιάννα με τα μεγάλα γυαλιά ηλίου και άλλες δύο μεσήλικες ασιάτισες που σουλατσάρουν εκεί. Είπαμε, να πηδάμε με προσοχή και μάλιστα ότι αξίζει...... όχι μπάζα και βρωμιάρες που πάνε ακόμα και με πακιστάν...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
άψογος ο guts, θα μας βάλει να τρέχουμε μεσημεριάτικα...
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Φίλε συναγωνιστή, έχω καταθέση σε δύο από αυτές που συχνάζουν στο τρίγωνο της αμαρτίας, αλλά συγκριτικά είναι μούφα κατάσταση σε σχέση με αυτό το τρομερό μωρό και ακόμα με τις τότε εποχή Λίζα και Μιμί (τυροπιτάδικου). Η μόνη που λέει λίγο είναι η ονόματι Άννα από Κίνα, αλλά δεν έρχετε συχνά στη πιάτσα καθώτι εργάζετε και σε μασαζίδικο. Συνήθως φοράει μαύρα με μπλουτζιν και μαύρη μπότα. Μακριά από την καζακτστάν στο χριστιάννα με τα μεγάλα γυαλιά ηλίου και άλλες δύο μεσήλικες ασιάτισες που σουλατσάρουν εκεί. Είπαμε, να πηδάμε με προσοχή και μάλιστα ότι αξίζει...... όχι μπάζα και βρωμιάρες που πάνε ακόμα και με πακιστάν...
πως μπορουμε να βρουμε κ εμεις το μωρο αυτο;
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό ήταν, σήμερα παρά την παγωνιά όλα ήρθαν τέλεια. Είχαμε ξανά συνάντηση με το τέλειο σχιστομάτικο μωρό. Σαν να με ήξερε από τα παλιά... πολύ επικοινωνιακή, δίχως να την διακατέχει μια φοβία που είχε, ήταν πραγματικά σαν η γκόμενά μου. Μετά από ακατάπαυστο κάμα σούτρα, οδηγηθήκαμε σε ένα κινέζικο εστιατόριο του μεταξουργείου. Η πλάκα είναι ότι το κινέζικο ήταν σε ένα πεζόδρομο όπου παντού είχε μπουρδέλα και έως ότου να φτάσουμε εκεί, τυπάδες μας ακολουθούσαν για να δούν σε ποιό πιθανό οίκο της αμαρτίας δουλεύει η Μάγια. Πάντος έπειτα από συζήτηση που είχαμε με το μωρό, σίγουρα δεν είναι της πιάτσας, εργάζετε  ως οικιακή βοηθώς κ καθαρίστρια σε γραφείο και πιθανότατα όπου γουστάρει έχει και τα έξτρα της. Άπλά θέλει το τρόπο να την πλησιάσεις καθώτι παρά τον πολύ ήπιο χαρακτήρα που έχει, δείχνει στιγμές που βγάζει μια νευρικότητα και αυτό όπως μου είπε διότι δεν υπάρχει μέρα που να μην την πειράξουν σεξουαλικά στο δρόμο. Τέλος πάντον, Σήμερα μάλιστα! όλα τζάμι! 
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Αυτό ήταν, σήμερα παρά την παγωνιά όλα ήρθαν τέλεια. Είχαμε ξανά συνάντηση με το τέλειο σχιστομάτικο μωρό. Σαν να με ήξερε από τα παλιά... πολύ επικοινωνιακή, δίχως να την διακατέχει μια φοβία που είχε, ήταν πραγματικά σαν η γκόμενά μου. Μετά από ακατάπαυστο κάμα σούτρα, οδηγηθήκαμε σε ένα κινέζικο εστιατόριο του μεταξουργείου. Η πλάκα είναι ότι το κινέζικο ήταν σε ένα πεζόδρομο όπου παντού είχε μπουρδέλα και έως ότου να φτάσουμε εκεί, τυπάδες μας ακολουθούσαν για να δούν σε ποιό πιθανό οίκο της αμαρτίας δουλεύει η Μάγια. Πάντος έπειτα από συζήτηση που είχαμε με το μωρό, σίγουρα δεν είναι της πιάτσας, εργάζετε  ως οικιακή βοηθώς κ καθαρίστρια σε γραφείο και πιθανότατα όπου γουστάρει έχει και τα έξτρα της. Άπλά θέλει το τρόπο να την πλησιάσεις καθώτι παρά τον πολύ ήπιο χαρακτήρα που έχει, δείχνει στιγμές που βγάζει μια νευρικότητα και αυτό όπως μου είπε διότι δεν υπάρχει μέρα που να μην την πειράξουν σεξουαλικά στο δρόμο. Τέλος πάντον, Σήμερα μάλιστα! όλα τζάμι!   
δωσε και αλλεσ πληροφοριεσ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
φίλε guts δώσε λεπτομερέστερες πληροφορίες (που και πως την βρίσκουμε, τιμή, και πληρέστερη περιγραφή παρεχόμενων υπηρεσιών αν μπορείς), καθότι λάτρης της ασιάτιδος ομορφιάς και καύλας!!! ευχαριστω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom