Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.419
Like
752
Πόντοι
96
Σήμερα στις 3 μ.μ. πέρασα από το κοτοπουλάδικο τησ Ομόνοιας.
Είδα πολλές μικρές Ασιάτισσες , οι οποίες ήταν όχι από Κίνα αλλά από Φιλιππίνες ή Ταϋλάνδη. όμως συνοδεύονταν από την οικογένεια τους ή φίλους.Η εντύπωση μου είναι ότι ή τουρίστες ή εργαζόμενοι στην Ελλάδα που χρησιμοποιούν το μέρος σαν στέκι.
Δεν είδα καμιά που να θέλει να ψωνισθεί.Επίσης υπάρχει έξω από το μαγαζί ιδιωτικός αστυνομικός που ελέγχει φάτσες οπότε θα ήταν δύκολο να γίνει κάτι μέσα .
Κανένα σχόλιο; :-
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
φίλε στην ομόνοιια έχει 3-4 φιλλιπινεζοταυλανδεζεσ πολύ καλά κομμάτια που βγαινουν απο το πρωι εκει 10-11 αλλα εχει και κατο θειες 50αρες ιδιας εθνικοτητας...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.419
Like
752
Πόντοι
96
Εννοείς στο κοτοπουλάδικο ή αλλού στην πλατεία ; :huh:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Σήμερα στις 3 μ.μ. πέρασα από το κοτοπουλάδικο τησ Ομόνοιας.
Είδα πολλές μικρές Ασιάτισσες , οι οποίες ήταν όχι από Κίνα αλλά από Φιλιππίνες ή Ταϋλάνδη. όμως συνοδεύονταν από την οικογένεια τους ή φίλους.Η εντύπωση μου είναι ότι ή τουρίστες ή εργαζόμενοι στην Ελλάδα που χρησιμοποιούν το μέρος σαν στέκι.
Δεν είδα καμιά που να θέλει να ψωνισθεί.Επίσης υπάρχει έξω από το μαγαζί ιδιωτικός αστυνομικός που ελέγχει φάτσες οπότε θα ήταν δύκολο να γίνει κάτι μέσα .
Κανένα σχόλιο; :-
τυπε παιζει και ψωνιστηρι,εγω οποτε εχω περασει εχω δει και μονες τους
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.419
Like
752
Πόντοι
96
Τι ώρες και ημέρες σκάνε τα καλά κομμάτια στο κοτοπουλάδικο;
Για ενημέρωση, το προηγούμενο Σάββατο πήγα με γνωστό μου στην πλατεία Βάθη για το γνωστό μπαράκι δίπλα στο ξενοδοχείο.Στο εκεί τυροπιττάδικο έτρωγε το γνωστό ασιατικό δίδυμο.Όμως κόψαν τον γνωστό μου αρνητικά και δεν κάναν νταραβέρι.Η μια χάλια , η άλλη καλή. Πως τις πλησιάζουμε σωστά ; :-   
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τι ώρες και ημέρες σκάνε τα καλά κομμάτια στο κοτοπουλάδικο;
Για ενημέρωση, το προηγούμενο Σάββατο πήγα με γνωστό μου στην πλατεία Βάθη για το γνωστό μπαράκι δίπλα στο ξενοδοχείο.Στο εκεί τυροπιττάδικο έτρωγε το γνωστό ασιατικό δίδυμο.Όμως κόψαν τον γνωστό μου αρνητικά και δεν κάναν νταραβέρι.Η μια χάλια , η άλλη καλή. Πως τις πλησιάζουμε σωστά ; :-   
παιξτε κουνγκ φου,να αισθανθουν σαν να ειναι στην πατριδα τους.και θα σας μιλησουν αυτες.
 

apostolou1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
psaxno na vro kineza i se strip i agoreo erota kserete pou na vrw


γραφε με ελληνικους χαρακτηρες σε παρακαλω πολυ.ευχαριστω.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
φιλε apostolou1982--

γράφε  με ελληνικά στοιχεία --- και    κοιταξε  στις ενημερώσεις  για  μασατζίδικα
 

mgeros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
pou vriskoume to til gia tin kinezoula stin peiraios re paidia?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom