Νέα

Πιάτσες για ζιγκολό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zigolo20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αχ με συγκινεις... μια νεα καριερα ανοιγεται μπροστα μου.. θελω να μου φερεις για συμπρωταγωνιστη τον θεοχαρη :cheesy: :P
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
οτι θελει η BiteMeIaMfresH...!!θα σου χαλασω χατιρι εγω βρε κουτο...???
:2funny: ;) ;) :P :P :) ;) :cheesy: :P
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Έχω ακούσει για ένα κλαμπ στην Πατησίων (δεν θυμάμαι το όνομα γμτ, νομίζω έκσταση λέγεται ή κάτι τέτοιο). Είναι όπως κατεβαίνεις προς Ομόνοια πριν την Πλ.Κολιάτσου στο αριστερό σου χέρι. Παλιά παιζόταν σίγουρα τέτοια φάση. Νομίζω όμως ότι το στυλ του μαγαζιού δεν έχει αλλάξει.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Έχω ακούσει για ένα κλαμπ στην Πατησίων (δεν θυμάμαι το όνομα γμτ, νομίζω έκσταση λέγεται ή κάτι τέτοιο). Είναι όπως κατεβαίνεις προς Ομόνοια πριν την Πλ.Κολιάτσου στο αριστερό σου χέρι. Παλιά παιζόταν σίγουρα τέτοια φάση. Νομίζω όμως ότι το στυλ του μαγαζιού δεν έχει αλλάξει.
....ενσταση λεγεται φιλε μου...παλιοτερα παιζοταν οντως αρκετα πραγματα...τωρα μακρια και αγαπημενοι....
 

Επισκέπτης
αχχαχαχαχααχ εχει πολι γελιο αυτο το πουρομαγαζο!!!ολα τα πουρα εκει μαζευονται!!!μπουαχαχαχαχχαχα!!!!
 

Επισκέπτης
γιοα τουσ λατρισ του ροντολφου να ιπενθιμισο ποσ εχει κλισι εδο και καιρο το μαγαζι!
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστη pitsilistis!μηπως ξερεις αλλα τετοια μαγαζια σαν το ροδολφο?
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
ξερεις αν γινεται παιχνιδι εκει μεσα και πως γινεται?
 

Επισκέπτης
φιλε μου δεν εχο ψαξει τον τομεο!παντος θιμαμαι οταν ειχα παι στο ροντολφο ειχε σκασει μιτι ενασ τιποσ ο οπιοσ εκανε μπαμ οτι ιταν ζιγκο!σαν και αυτουσ στιν ταινιες ιταν το παλικαρι ντιμενος!!!!χεχε!!!!
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
ααα τοσο καλα!!!επειδη πιστευω οτι σε σχεση με 'μενα εχεις πολυ μεγαλυτερη εμπειρια-και το εννοω βεβαια-ξερεις τιποτα μαγαζια που να πηγαινεις μονος σου η σχετικα με μικρη αντροπαρεα και να την πεφτεις σε παντρεμενες η κατι τετοιο?
 

Επισκέπτης
οτι μπορουμε κανουμε ρε παικτι!απο εμπιρια εχουμε χρονια ακομα....αλοι ειανι οι μεγαλοι μιστες εδο μεσα...
δε γνοριζο για τετια μαγαζια!
οταν ειχα προτοακουσι για το ροντολφο οτι πεζι ζιγολικι εκι μεσα πιγα μονο και μονο για τιν ολι φασι!!!ετσι για γελιο με ενα φιλαρακι!και μετα ξαναπιγα και δευτερι φορα και τριτι!αλλα τιποτα!χεχε
μαλιστα ειχα παι ενα σαωατοβραδο και ιταν τιγκα στα πουρααααα!!!!
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
παντος ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε μου!θα σε κουρασω λιγο ακομα...χιχι...
ξερεις μηπως τις πρωινες βαρδιες στα μπουρδελααν παιζουν τιποτα καλα κομματια που να δινουν και κουλουρι?
 

Επισκέπτης
καυλιαρι μου δε με κουραζεις!
απο προι δε ξερο καπια σιγκεκριμενι!γιατι βγαινο βραδι...αλλα ολο και κατι θα παιζει!λιγο ψαξιμο θελει!ροτα στο thread ιμερισια ενιμεροσι για μπουρδελα!
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλά αυτό το Έκσταση πού το βρήκα πάλι. ʼμα κολλάει το μυαλό άστα να πάνε...
Παλιά έπαιζε και ο KOSTARAS . Λ. Αλεξάνδρας και Κηφισίας γωνία για όσους θυμούνται. Τώρα έγινε Καρφούρ.... :cool2:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
δεν εχω γνωρισει ζιγκολο (εκτος εαν ηταν και δεν το ηξερα) και διατηρω επιφυλαξεις εαν υπαρχουν πολλοι σε αυτο το επαγγελμα και ο λογος ειναι οτι δεν γνωριζω γυναικα που θα πληρωνε για σεξ οτι ηλικιας και να ειναι. δεν το εχουν τοση αναγκη - απο εγωισμο και μονο δεν θα πληρωναν ποτε για σεξ. πιστευω οτι προτιμουν να της πληρωνουν ή να τα τρωνε αυτες. ουτε νομιζω στις ωριμες-μεγαλες να αρεσουν οι νεαροι. βεβαια εαν υπαρχουν 60αρες και 70αρες πλουσιες που τους αρεσουν νεαροι-μοντελα για παρεα ή για συνοδους δεν το γνωριζω, δεν ανηκω στο τζέτ-σετ ουτε στην υψηλη κοινωνια του Λονδινου ή της Νεας Υορκης. παντος μια φορα σε ενα κλαμπ-μπαρ ειχα δει μια 60αρα που ειχε ντυθει λες και ηταν 30αρα με εναν νεαρο γυρω στα 23-25 πολυ πολυ πολυ εμφανισημο σπανια βλεπεις ανδρες με τοσο καλη εμφανιση και εξεζητημενο ντυσιμο. δεν παιρνω ορκο αλλα ισως να ηταν ζιγκολο.
Εδώ κάποια μου είπε πως στην Καλλιθέα άνοιξε μπουρδέλο με άνδρες που πάνε οι γυναίκες....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
:o δεν το ηξερα, ουτε το περιμενα να υπαρχει κατι τετοιο.........Καλλιθεα μενεις;
Όχι....καμία σχέση...μου το είπε κάποια ότι και καλά πήγε φίλη της...αν και πιστεύω πως η ίδια είχε πάει...40 ? αν θυμάμαι καλά και αν ήθελε ελεύθερο στοματικο + 10 ?....κανονικό πορνείο.....χεχεχεχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom