Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Καλή επιλογή για εμένα είναι η καλύτερη εκεί!!!  Μια φορά την έχω γαμησι και ήταν απολαυστικη για δυνατό γαμησι;) πριν ένα χρόνο είχα πάει δοκίμασε την
συγγενης του αρχηγου τυπε?
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Χαχα όχι καμοια σχέση απλώς ψευδώνυμο τυπε
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πλατεία Λαυρίου,δεν ξέρεις που πέφτει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Krang

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
που είναι αυτό ρε φιλαράκι αν μπορείς να μου πεις
ντρο ξεκινάς από την αρχή της 3 σεμπτεβριου δύο στενά ποιο πέρα έχει μια πλατεία εκεί θα δεις που κάνουν πιάτσα και λίγο ποιο πέρα θα δεις κάνουν!!!
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Στην ομονοια είναι βάλε και στο χαρτί να δεις πλ.Λαυρίου
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Την Γκαλίνα το στυλιαρι το έχει δει κανένας συναγωνιστής τελευταία στο πρώην elysioum?έχω κάνα 2 εβδομάδες να το δω.
 

nasos83

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς πιατσες στην ανατολική Αττική;
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Εχθές τη νύχτα κατα τις 12 στο τρίγωνο ηταν ωραια κοπελα κατσαρομαλα δεν εμοιαζε για πιατσοβια γυρο στα 22 με 25 ετών.στη πρωτη βολτα μιλαγε στο κινιτο και δεν μου εδωσε σημασια στη δεύτερη που τη πλησίασα μου πεταξε ενα ξερο 40.μιριστικα ξεπετα και την εκανα.φορουσε τζινακι με αθλητικα παπουτσια μαλλον καινουρια και δεν θα πολημιλαει Ελληνικά
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Στο τρίγωνο έχεις Καιρό να πας φίλε μου ??? Δηλαδή άλλες φορές δεν την έχει ξαναδεί ???
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Δεν παω συχνα αλλα ναι πρώτη φορα την ειδα και γιαυτο εγραψα αν τη ξερη καποιος συναγωνιστής
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε εγώ την έχω δει έχω να πάω καιρό  στο τρίγωνο αλλά για πλ.Λαύριου πολλά μου φαίνονται εκτός αν κάθεται στο μισάωρο που δεν νομίζω πάντως με αλβανιδοκωλαρα με 80 ευρώ κάθεται 1 ώρα
 

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυποι ερχομενος απο χαμοστερνας στην εξοδο της Συγγρου ειχε ενα πολυ ωραιο κομματι με σορτσακι γυρω στα 25..μου εκανε νοημα να σταματησω αλλα ηταν αδυνατον λογω κινησης..πολυ ωραιο κομματι.. :headbaning1:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Πάντως αν και πιάσανε τα κρύα η αλβανοκολαρα είναι εκεί με τα σορτσάκια της και το ίδιο και η ξανθιά πολονέζα
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως αν και πιάσανε τα κρύα η αλβανοκολαρα είναι εκεί με τα σορτσάκια της και το ίδιο και η ξανθιά πολονέζα
    κρατάνε και τα δύο μωρα!!!  Πάντως η πωλονεζα κόβει βόλτες εκεί βάζει το κοντό της και μαζευει κόσμο!!!  Η αλβανιδοκωλαρα δεν χρειάζεται να κάνει βόλτες βρισκει ποιο εύκολα!!!! 
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
τυποι ερχομενος απο χαμοστερνας στην εξοδο της Συγγρου ειχε ενα πολυ ωραιο κομματι με σορτσακι γυρω στα 25..μου εκανε νοημα να σταματησω αλλα ηταν αδυνατον λογω κινησης..πολυ ωραιο κομματι.. :headbaning1:

Την είδα κ γω...στην αρχη νομιζα πως ειναι τρανς...αλλα επιασα κουβεντα και δεν ηταν...
ωραιο κομματι δεν ζηταγε πολλα...αλλα μολις ανοιξα το παραθυρο μυριζε πολυ εντονα ιδρωτίλα
και ξενερωσα...κλασσικη βουλγαριτσιγγανα.....
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Σκέψου τη μπόχα που θα έβγαζε το μουνί της τύπε!
Εκεί θα χρειαζόσουν μάσκα.

:shit: :shit: :shit:
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Την είδα κ γω...στην αρχη νομιζα πως ειναι τρανς...αλλα επιασα κουβεντα και δεν ηταν...
ωραιο κομματι δεν ζηταγε πολλα...αλλα μολις ανοιξα το παραθυρο μυριζε πολυ εντονα ιδρωτίλα
και ξενερωσα...κλασσικη βουλγαριτσιγγανα.....
κρίμα το μωρό να μυρίζει υδροτυλα μπορεί να έτυχε ρε παιδιά πάντως δεν μου έχει τύχη να μυρίζει γκομενα :p
 

mikelantzeloka

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
8
Like
66
Πόντοι
0
καλημέρα στα παιδια. εχθες το βραδυ ερχόμενος από γλυφαδα για σεφ ειδα μια μεγαλη κοντο μαλι ξανθια, μια μικρουλα μπαμπατσικια μακρυ μαλι ξανθια , μετα μια πολύ λεπτη μελαχρινη μικρουλα και αυτή ,και μετα μια καστανοξανθη με ωραιο κολο ,μαλακια δεν ρωτησα ονομα! sorry ,ξερει κανεις κατι για την τελευταια?. μου φανηκε εληνηδα , η άλλες ξενες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom