Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
ΓΙΑ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΜΙΛΑΜΕ?????/
σου έχω τη λύση. Πηγαίνεις τρίγωνο, βρίσκεις μια που ζητάει 15€, άντε 20€. Τη ρωτάς, πόσα ραντεβού κάνεις το βράδυ; θα σου πει 5 - 6, αποκλείεται περισσότερα. Της λες ότι σου σκάω 150€ για όλο το βράδυ. Είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα δεχτεί, τουλάχιστον σε ξενοδοχείο που θέλει η ίδια
 

billys156

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
ξερουμε τι παιζει για μια ασιατισα αδυνατη με γυαλακια που αραζει εξω απο τον ορφεα? κ μαλλον μεγαλη σε ηλικια...
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
Τι της εχεις βαλει στο μουνι στην τελευταια φωτο????
2 μπουκαλακια λιπαντικά της εχω βάλει με προφυλακτικο το ένα στο μουνι και το αλλο στο κωλο, και αφου της λίπανα καλα τις τρυπουλες , της εβάλα μετα και την πουτσα μου μαζι με δονιτη στον κωλο της.
 

Συνημμένα

  • -02-13_21-45-38-318.jpg
    -02-13_21-45-38-318.jpg
    143 KB · Εμφανίσεις: 51

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
157
Like
376
Πόντοι
21
2 μπουκαλακια λιπαντικά της εχω βάλει με προφυλακτικο το ένα στο μουνι και το αλλο στο κωλο, και αφου της λίπανα καλα τις τρυπουλες , της εβάλα μετα και την πουτσα μου μαζι με δονιτη στον κωλο της.
Αυτος εισαι. Σωστη χωροταξικη τοποθετηση :alivedick:
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, είπα να πάρω λίγο κώλο για να μπει καλά η εβδομάδα. Ευχαριστήθηκα κωλογαμησι με την Μαρία την Αλβανίδα μαυριδερή 40 κάτι μου είπε, κοντούλα μαυρομάλλα, την έχω ξαναπάρει κάνει πιάτσα Σωκράτους πάνω κάτω, 15 και 5 το χοτελ. Στανταράκι.
Πολύ όμορφη εικόνα και τέλειο ραντεβού. Σεβασμός. Μια ερώτηση. Γιατί είναι τόσο σκούρο το δέρμα της μουνι και κωλοτρυπα; Δεν έχω ξαναδεί τέτοια απόχρωση εκτός αν είναι της φώτο μάτι
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
Πολύ όμορφη εικόνα και τέλειο ραντεβού. Σεβασμός. Μια ερώτηση. Γιατί είναι τόσο σκούρο το δέρμα της μουνι και κωλοτρυπα; Δεν έχω ξαναδεί τέτοια απόχρωση εκτός αν είναι της φώτο μάτι
H κοπέλα έχει σκούρο δέρμα, της έχω βάλει και λάδι μπρος πίσω και κάνει διχρωμία ο φακός σε αυτά τα σημεία.
 

billys156

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
ξερουμε τι παιζει για μια ασιατισα αδυνατη με γυαλακια που αραζει εξω απο τον ορφεα? κ μαλλον μεγαλη σε ηλικια...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
ξερουμε τι παιζει για μια ασιατισα αδυνατη με γυαλακια που αραζει εξω απο τον ορφεα? κ μαλλον μεγαλη σε ηλικια...
είναι η Φαν - Φαν. Ζητάει 15€, δεν δίνει κώλο, προσπαθεί πολύ φιλότιμα να σε ικανοποιήσει, είναι καθαρή και προσεκτική όπως όλες οι Κινέζες
 

billys156

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
είναι η Φαν - Φαν. Ζητάει 15€, δεν δίνει κώλο, προσπαθεί πολύ φιλότιμα να σε ικανοποιήσει, είναι καθαρή και προσεκτική όπως όλες οι Κινέζες
ωραιος αδερφε,την εχω πετυχει δυο φορες αλλα ειμουνα με την δουλεια κ δεν μπορουσα να σταματησω,κανα 50 η ηλικια της η παραπανω?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Χτεσινή καταδρομική στο τρίγωνο.

1ον. ΚΛΗΣΕΙΣ ALERT
Άφησα τη Μοτοσυκλέτα απέναντι από το Αστυνομικό Τμήμα, όπως πάντα για λόγους Ασφαλείας, κι έκανα μια βόλτα στα πέριξ. Στη Διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου και Χαλκοκονδύλη είναι ένα Ξενοδοχείο, και λίγο παραπάνω ήταν παρκαρισμένα αυτοκίνητα. Σε δύο από αυτά υπήρχαν κλήσεις, ώρα 23.30. Κουφάθηκα. Μέχρι ποια ώρα γυρνάνε και γράφουν;

2ον. Κλέφτρα Αιγύπτια.
Με ξαναπλησίασε η πατσαβούρα που δήλωνε Μαρία γεννημένη και μεγαλωμένη στην Αίγυπτο, με 6 παιδιά κι άρχισε να με χαιδεύει τάχα, ψάχνοντας την μπανάνα μου. Ευκαιρία για δεύτερη απαξίωση, είμαι εκδικητικός τύπος. Ακούμπησα τα χέρια μου σε σημείο που δεν μπορούσε να ανοίξει τα φερμουάρ και την άφησα να μπουρδολογεί. Πες μου τι θα μου κάνεις, κλπ. Αφού έδωσε τις υποσχέσεις τις Αρκούδας για τις υπηρεσίες της, της αμόλησα την απαξίωση. Μπα, δεν θα σε πάρω, δεν είσαι καλή στο κρεβάτι, δεν κάνεις καλή πίπα, την προηγούμενη φορά δεν με ικανοποίησες καθόλου, τα βυζιά σου είναι μικρά και πεσμένα, μου έλεγες ότι πονάς αλλά το μουνί σου είναι σα πηγάδι κλπ. Συνέχισε να επιμένει, έλα και θα περάσουμε καλά, δεν το κάνω από πίσω ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ, θα σου κάνω και μασάζ κλπ. Συνέχισα την απαξίωση (είχα δει στανταράκι να περιμένει) λέγοντάς της, τι δεν το κάνεις από πίσω, ολόκληρη γροθιά σου έχωσα στον κώλο και μπορεί να ούρλιαξες, αλλά δεν θα σου έμπαινε αν δεν ήταν ανοιγμένη από άλλους. Παρά την απαξίωση, συνέχισε να μου λέει να πάρω το τηλέφωνό της για άλλη φορά, και της γύρισα την πλάτη, πήρα το στανταράκι αγκαλιά και πήγαμε στο ξενοδοχείο, αφήνοντάς την σύξυλη
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
204
Πόντοι
0
Πριν περίπου εβδομάδα πέρασα με την Αλεξάνδρα, με τα υπέροχα σχιστά ματάκια ^^ την γνωρίζω από όταν δούλευε Λιοσίων, όπου τότε έδειχνε κολαρακι με τρέλα.

Με θυμάται(ότι ήμουν πελάτης ) με χαιρετάει μιλάμε με ρωτάει θύμισε μου τι κάνουμε μαζί της λέω και κολο μου λέει +10 έχτρα λεω οκ .

Πάμε στο δωμάτιο μετα από μια καλή πίπα πάμε ποπουδακι αν και μπήκα φαινόταν ότι ΠΟΝΟΥΣΕ και δε μου άρεσε οπότε της λεω παμε κανονικά .

Το βάζω στη μουναρα της και της ξεφεύγει ένα τώρα είναι ωραία … θα ξαναπήγαινα γιατί μου αρέσει αλλά σίγουρα χωρίς κολο , είναι πεντακάθαρη και δεν βιάζεται.

Για να κάνω συγκριτικό με την Κασσάνδρα θα πώ ότι αν και η Αλεξάνδρα είναι του γούστου μου και μου σηκώνετε απλά βλέποντας την και περνάω καλά μαζί της αλλά αυτό που έπαθα όταν με καβάλησε η Κασσάνδρα δε ξεχνιέται :cheesy: Κόλο Κασσάνδρας δεν εχω δοκιμάσει ακόμα .
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
...

2ον. Κλέφτρα Αιγύπτια.
Με ξαναπλησίασε η πατσαβούρα που δήλωνε Μαρία γεννημένη και μεγαλωμένη στην Αίγυπτο, με 6 παιδιά κι άρχισε να με χαιδεύει τάχα, ψάχνοντας την μπανάνα μου.
Κανόνας απαράβατος: ΠΑΝΤΑ θεωρούμε ΑΚΡΩΣ ΥΠΟΠΤΗ συμπεριφορά κοπέλας:
1) Όταν μας ψαχουλεύει στο δρόμο
2) Όταν μας υποδεικνύει να πάμε σε άγνωστο μέρος για «τα περαιτέρω»
3) Όταν λέει ότι θα κάνει ότι ζητάμε και μάλιστα χωρίς να αυξήσει την (συνήθως χαμηλή) τιμή που ζητάει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Κανόνας απαράβατος: ΠΑΝΤΑ θεωρούμε ΑΚΡΩΣ ΥΠΟΠΤΗ συμπεριφορά κοπέλας:
1) Όταν μας ψαχουλεύει στο δρόμο
2) Όταν μας υποδεικνύει να πάμε σε άγνωστο μέρος για «τα περαιτέρω»
3) Όταν λέει ότι θα κάνει ότι ζητάμε και μάλιστα χωρίς να αυξήσει την (συνήθως χαμηλή) τιμή που ζητάει.
Προσυπογράφω όλα τα παραπάνω
 

pitsirikass

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Στο τρίγωνο κάνα γυφτάκι παίζει και αν ναι που και τι ώρες?
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Στο τρίγωνο κάνα γυφτάκι παίζει και αν ναι που και τι ώρες?
Από προσωπική εμπειρία, θεωρώ ότι είναι αποτέλεσμα κυρίως τύχης να πετύχεις αυτό που ζητάς. Για να υπάρχουν καλές πιθανότητες θα πρέπει να περνάς από εκεί αρκετές φορές ώστε να βγάλει μια άκρη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Σημερινή καταδρομική, έπεσα πάνω στην Κασσάνδρα.

Τα καλά: όπως πάντα χαμογελαστή, καταβάλει προσπάθεια να ικανοποιήσει τον πελάτη, πεντακάθαρη (έχει πάντα μαντηλάκια ώστε να απολυμάνει την περιοχή γύρω από τα αρχίδια σου)
Η Άσχημη Εξέλιξη: την είδα να τρώει τις αηδίες που φτιάχνουν από καλαμπόκι, σε πλαστική συσκευασία. ΗΔΗ στα υπέροχα μπούτια της η κυτταρίττιδα άρχισε να κάνει την εμφάνισή της. Της το είπα ευθέως, ότι άρχισε η κάτω βόλτα και πρέπει να σταματήσει αυτά τα σνακς, το σώμα της είναι η επένδυσή της.

Την ξαναρώτησα για το ωράριό της, έρχεται μετά τις 14.00, φεύγει γύρω στις 24.00
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81
Σημερινή καταδρομική, έπεσα πάνω στην Κασσάνδρα.

Τα καλά: όπως πάντα χαμογελαστή, καταβάλει προσπάθεια να ικανοποιήσει τον πελάτη, πεντακάθαρη (έχει πάντα μαντηλάκια ώστε να απολυμάνει την περιοχή γύρω από τα αρχίδια σου)
Η Άσχημη Εξέλιξη: την είδα να τρώει τις αηδίες που φτιάχνουν από καλαμπόκι, σε πλαστική συσκευασία. ΗΔΗ στα υπέροχα μπούτια της η κυτταρίττιδα άρχισε να κάνει την εμφάνισή της. Της το είπα ευθέως, ότι άρχισε η κάτω βόλτα και πρέπει να σταματήσει αυτά τα σνακς, το σώμα της είναι η επένδυσή της.

Την ξαναρώτησα για το ωράριό της, έρχεται μετά τις 14.00, φεύγει γύρω στις 24.00
Εντάξει είναι καθαρή κάνει ότι μπορεί είναι ευγενική έχει υπομονή κάνει καλό κρεβάτι σου δίνει απλόχερα τον κώλο της στο πιάτο και τον παίρνει χωρίς διαμαρτυρίες όσο μεγάλο και αν τον έχεις . Εντάξει το μόνο αρνητικό για μένα προσωπικά πάντα, για παράδειγμα αν της τον βάλεις πίσω αν και εχει χωρο για ακόμα κατι δεύτερο μαζί ταυτόχρονα σαν ρεκτιφιέ δεν σε αφήνει, που ψηνόμουν για παρτούζα με φίλο μου να την πάρουμε ταυτόχρονα απο κώλο και οι δύο μαζί ή έστω μουνι κωλο ,μου λεει οτι δεν κάνει σάντουιτς. Επίσης δεν σε αφήνει να την βγάλεις Φώτο που θα ήταν κομψοτέχνημα να βλεπατε το άνοιγμα της πίσω τρύπας ,σαν τελικό απο εξάτμιση akrapovic γίνεται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom