Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
μια και μόνο αξίζει τύπε πια. Και αυτές που ξεκλείδωσα τότε, τις διάλεξα πολύ προσεκτικά, έρχονταν στο σπίτι μου, ένιωσαν σίγουρες και χαλάρωσαν. Αλλά με τις σημερινές συνθήκες, είναι αδύνατον να επαναληφθεί κάτι παρόμοιο

μια και μόνο αξίζει τύπε πια. Και αυτές που ξεκλείδωσα τότε, τις διάλεξα πολύ προσεκτικά, έρχονταν στο σπίτι μου, ένιωσαν σίγουρες και χαλάρωσαν. Αλλά με τις σημερινές συνθήκες, είναι αδύνατον να επαναληφθεί κάτι παρόμοιο
έχω καταλάβει για ποια λες, όσο για το σπίτι, πολύ ρίσκο ακόμα και για εκείνη την εποχή (για εσένα περισσότερο)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.690
Πόντοι
3.656
έχω καταλάβει για ποια λες, όσο για το σπίτι, πολύ ρίσκο ακόμα και για εκείνη την εποχή (για εσένα περισσότερο)
Ας θυμηθώ τα παλιά. Μόλις είχα χωρίσει. Νέος δεν πήγαινα με πόρνες, υπήρχαν λίγες χοντρές, άσχημες και ξεπέτες. Να φανταστείς το τσιμπούκι το ονόμαζαν περιποίηση, κι ήταν αερόπιπα. Δεν θα ένιωθα καλά στα ξενοδοχεία. Επέλεξα να τις φέρνω στο σπίτι, για μια ώρα, και στη συνέχεια να τις πηγαίνω πάλι πίσω, συνήθως Καποδιστρίου. Αυτό μου έδωσε την ευχέρεια να τελειώνω πιο εύκολα, αφού ήταν ο χώρος μου κι ένιωθα κυρίαρχος, και αυτές οι γυναίκες καταλάβαιναν πάρα πολύ γρήγορα ότι δεν κινδύνευαν με αποτέλεσμα να είναι πολύ πιο δεκτικές. Τελικά αποδείχτηκε πολύ σωστή επιλογή, εκ των αποτελεσμάτων. Τώρα, δεν νομίζω να το ξανακάνω
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
131
Like
298
Πόντοι
21
βόλτα τρίγωνο, δίπλα στο μινιόν μια ρουμανοτσιγκανα ωραία αδύνατη με 2αρι βυζι και πεταχτο κολο αλλά στη πράξη τίποτα.. άμα δεν σου σηκωθεί που την βλέπεις τίποτα, πιπα ίσα ίσα που την αγγίζει πεταμένα τα λεφτά, πήγα στο στανταρακι την Μαρία Ρουμάνα και τελείωσε καλά η βόλτα.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Η αλβανιδοκολαρα εκει σταθερη αξια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Teo84

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Παῖδες ἤμουν απο πολύ πολύ παλιὰ λάτρης του τριγώνου ( εχω περασει πολυ καλα κατα καιρους εκει ) .
Ἔχω φυγει απο Ἀθήνα ἐδῶ καί ἀρκετά χρόνια και μένω επαρχια .
Κατέβηκα λοιπον και ἐγώ πρίν λίγες ἥμερες Ἀθήνᾳ και πέρασα απο το ἀγαπημένο μου μέρος κατά τις 12 το μεσημέρι .
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ
Οὐδέν ἄξιο λόγου πουθενά ἔφαγα πάνω απο 3 ὧρες πάνω κάτω ἀπό βαθης μεχρι ομονοια και γύρω γύρω ........
Κατέληξα σε μπουρδελα και ξεχαρμανιασα και περασα καλα τελικα ( Διδυμου 27 στην μιλενα και επισης διδυμου 8β στην ελενα )
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Η βόλτα στο τρίγωνο κατέληξε στο Λίτο στην Καποδιστρίου με την Ναταλία που σουλατσάριζε απ' έξω.
Ρωσικό μιλφο-γκίλφ (55-60 ?), ξανθιά κοντούλα, μέτρια στο πρόσωπο, βολική στο δωμάτιο χωρίς κάτι το αξιόλογο.
Κανονική συνεύρεση, χωρίς βιασύνη, 20€ για πάρτη της και 10€ για το ξενοδοχείο.
Θα ξαναπροτιμηθεί μόνο αν δεν βρεθεί κάτι πιο αξιόλογο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Πέρασα να δω μια που είχα τσεκάρει με το αμάξι στην πλατεία Λαυρίου, πρόκειται για τη Μαρία τη Ρουμάνα, την οποία οι περισσότεροι θα ξέρετε. Για όσους δεν τη γνωρίζουν, η Μαρία είναι γύρω στα 45, μελαχρινή, κάπου στιο 1,65, όμορφο πρόσωπο για τα γούστα μου. Στο σώμα, είναι σε κανονικά κιλά αλλά μάλλον πλαδαρή. Σε όλα τα άλλα κομπλέ η Μαρία, μου έπλυνε το πουλί στην ντουζιέρα για πίπα ακά, με την οποία θα μπορούσα να είχα τελειώσει, γλωσσόφιλα φουλ και κώλος τον οποίο έσφιγγε όταν τελείωνα για να στραγγίξω για τα καλά - σε αντίθεση με κάτι κάρχιες που ακόμα χύνεις και σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι. 20 η κοπέλα και 10 το χοτέλι, θα τη βρείτε από νωρίς το πρωί έως τις 6-7 το απόγευμα επάνω στην πλατεία Λαυρίου, σε μία από τις δύο γωνίες. Σε όποιον αρέσει η εμφάνιση, τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Για τους μερακλήδες, όπως με ενημέρωσε κάνει και στραπόν :confused:
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Η συνεύρεση με την Ζανίνα πάει πολλά χρόνια πίσω, τότε που είχε πρωτοέρθει από τη Ρουμανία και ήταν πολύ πιο αδύνατη, αλλά με χαλασμένα τα μπροστινά δόντια (μετά τα έφτιαξε). Άσπονδη φίλη με τη Μαρία την άλλη Ρουμάνα, έχουν πλακωθεί δημοσίως πολλές φορές σε σημείο να έρθει και η αστυνομία για να τις χωρίσει. Φαντάζομαι οι λόγοι είναι πολλοί αλλά ο "επαγγελματικός" ανταγωνισμός είναι ο κυριότερος.
Τα τελευταία χρόνια έχει πάρει πολύ βάρος, κυρίως από τις μπύρες που πίνει συχνά στο καφέ που αράζει μαζί με τον "φίλο" (ή νταβά δεν ξέρω) συμπατριώτη της, στην Βερανζέρου (απέναντι από το ξενοδοχείο Αρτεμίσιο). Σ' εμένα έχει συμπεριφερθεί πολύ τίμια στο σεξ, χωρίς βιασύνη και "κλεψίματα".
Είναι πλέον μόνο για τους λάτρεις των oversized (κλασσικά 20€ + 10€ το ξενοδοχείο).
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.690
Πόντοι
3.656
Επιστροφή από Καταδρομική στο τρίγωνο. Εμφανίστηκε νεαρά, ύψος γύρω στο 1,65 + - , μακριά μαύρα μαλλιά, γεμάτη τατού, όμορφο πρόσωπο. Την πήρα για 15€, κι έκλαψα τα λεφτά μου. Εκτός του ότι μίλαγε συνεχώς αμπελοφιλοσοφώντας, δεν έδωσε κώλο, κι ας είχε πει ότι το κάνει, δεν βολευόταν καθόλου από μπροστά και η πίπα της ήταν κάτω από μέτρια. Τε΄λος πάντων, ειδοποιώ τα μέλη να μην την πατήσουν
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Επιστροφή από Καταδρομική στο τρίγωνο. Εμφανίστηκε νεαρά, ύψος γύρω στο 1,65 + - , μακριά μαύρα μαλλιά, γεμάτη τατού, όμορφο πρόσωπο. Την πήρα για 15€, κι έκλαψα τα λεφτά μου. Εκτός του ότι μίλαγε συνεχώς αμπελοφιλοσοφώντας, δεν έδωσε κώλο, κι ας είχε πει ότι το κάνει, δεν βολευόταν καθόλου από μπροστά και η πίπα της ήταν κάτω από μέτρια. Τε΄λος πάντων, ειδοποιώ τα μέλη να μην την πατήσουν
Θυμάσαι όνομα, βάρδια ή ξενοδοχείο;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.690
Πόντοι
3.656
Θυμάσαι όνομα, βάρδια ή ξενοδοχείο;
Ναι, έπρεπε να το γράψω από την αρχή. Ελίζαμπεθ, στο φανάρι Σωκράτους και Σατωβριάνδου κοντά στα μεσάνυχτα. Όλες τους συνήθως πηγαινοέρχονται
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.690
Πόντοι
3.656
y
Που σουλατσάρισε? που την γάμησες σε χοτέλι?
υπέθετα ότι το έγραψα καθαρά. Την πήρα από το φανάρι Σωκράτους και Σατωβριάνδου. Ναι, σε ξενοδοχείο, ξέχασα να γράψω ότι δεν έκανε μπάνιο
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
55
Like
96
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλό Πάσχα να έχουμε Με υγεία. Υπάρχει περίπτωση να έχεις κάνεις το τηλέφωνο της Μαρίας της Ρουμάνας πού πιτσαρει στο τρίγωνο με ίσιο μαύρο Μακρή μαλλί και τατουάζ πίσω από το γόνατο ένα φιόγκο αν ναι ας Μου το στείλει η εδώ η σε προσωπικό μήνυμα ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.690
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
13
Like
10.314
Πόντοι
2.046
Η Μαίρη και η ξανθιά χοντρή στο πόστο τους στην Αριστοτέλους... έξω απ τον ορφέα η Κασσάνδρα και 2-3 γύφτισες κακάσχημες!
 

Manitos33

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Μάγκες τίποτε για νοτιοανατολική Αττική ξέρουμε?
 

FatB0y37

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
για μια Σάρα που δουλεύει συνήθως στο Μινιόν έχει κανείς άποψη;
Καλημέρα!!Αν εννοείς μια κοκκινομαλλα την πέτυχα προχθές όπου μου είπε 20 ευρώ μαζί και κωλο!!Προσοχή όμως γιατί μου πρότεινε και ακαποτο και έχει αναφερθεί και από άλλον εδώ μέσα ότι το κάνει...
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
158
Like
376
Πόντοι
21
Καλημέρα!!Αν εννοείς μια κοκκινομαλλα την πέτυχα προχθές όπου μου είπε 20 ευρώ μαζί και κωλο!!Προσοχή όμως γιατί μου πρότεινε και ακαποτο και έχει αναφερθεί και από άλλον εδώ μέσα ότι το κάνει...
Μιλαμε παντα για το ξενοδοχειο το Μινιον ετσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom