Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
832
Κριτικές
12
Like
2.314
Πόντοι
496
Οι μάυρες στο πάρκο Κλωναρίδη- Φίξ είναι ακόμα και πιατσάρουν?
Όποιος γνωρίζει,ευχαριστώ.
 

b0urdeliarhs

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
30
Like
27
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα. Τα φωτα σας οποιος μπορει. Ειμαι Αθηνα για λιγες μερες αλλα οντας μη Αθηναιος (οπως ειναι ξεκαθαρο αλλωστε) δεν ξερω που να βρω μαυρη να γαμησω. Αν καποιος ξερει να με κατευθυνει να στειλει ενα μηνυμα παρακαλω. Ευχαριστω!
Έχει Μεταξουργείο μαύρες, αν ψάξεις θα βρεις
Πήγαινε στο ημερήσια ενημέρωση για μπουρδελα και όλο και κάποιος θα ξέρει ακριβώς που θα πας
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
παιδιά μήπως γνωρίζετε κανένα μέρος να βγεί μια κρος μαζί με μια τρανς εγχειρισμένη αλλά σχετικά ασφαλές (μακρυά από κυκλώματα) υπάρχει?

Δίχως προστασία στις μέρες μας παντού είναι επικίνδυνα...
Απ'το να σε κλέψουν, χαρακώσουν έως να βρεθείς στ' αζήτητα...
Καλύτερα να έχετε δικό σας χώρο & πελατολόγιο.. έτσι δουλεύουν λίγο πολύ σήμερον ημέρα...
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
158
Like
376
Πόντοι
21

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.005
Κριτικές
56
Like
19.239
Πόντοι
13.636
Ξέρεις τίποτα παραπάνω όσο αφορά τις μαυρούλες.
Ναι
1) βρωμάνε
2) για να βγάλουν παντελόνι+5€
3) για να βγάλουν σουτιέν+5€
4) για δαχτυλιασμα +5€
5) για χουφτωμα +5€
6) για πίπα+5€
7) γκαμισι +20€-30€ (όπου σε πιάσουν)
8) ΒΡΩΜΑΝΕ Πολύ τύπε μου ...
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
832
Κριτικές
12
Like
2.314
Πόντοι
496
Ναι
1) βρωμάνε
2) για να βγάλουν παντελόνι+5€
3) για να βγάλουν σουτιέν+5€
4) για δαχτυλιασμα +5€
5) για χουφτωμα +5€
6) για πίπα+5€
7) γκαμισι +20€-30€ (όπου σε πιάσουν)
8) ΒΡΩΜΑΝΕ Πολύ τύπε μου ...


Πωωωω ρε φίλε φρίκη.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.005
Κριτικές
56
Like
19.239
Πόντοι
13.636
Πωωωω ρε φίλε φρίκη.
Μουφα τρελή οι μαύρες και γενικά οι πιατσοβιες .
Θέλει πολύ τύχη και πολύ ψάξιμο να πετύχεις κάτι αξιόλογο.
Ψάξου σε καμία ανεξάρτητη.
Υπάρχουν καλά κομμάτια.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
832
Κριτικές
12
Like
2.314
Πόντοι
496
Μουφα τρελή οι μαύρες και γενικά οι πιατσοβιες .
Θέλει πολύ τύχη και πολύ ψάξιμο να πετύχεις κάτι αξιόλογο.
Ψάξου σε καμία ανεξάρτητη.
Υπάρχουν καλά κομμάτια.

Η ebony darcy απο 80 το πήγε 120 σε 6μήνες,χωρίς κώλο.
Αν είναι να σκάσω πάνω απο 100 τουλάχιστον η κοπέλα να είναι τσόντα και στον χαρακτήρα και στην πράξη.
Δεν λέω ότι η darcy θα κάνει κάτι που θα κλάψω τα λεφτά αλλά δεν πιστεύω ότι έχει χιλιόμετρα στο κοντέρ.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.005
Κριτικές
56
Like
19.239
Πόντοι
13.636
Η ebony darcy απο 80 το πήγε 120 σε 6μήνες,χωρίς κώλο.
Αν είναι να σκάσω πάνω απο 100 τουλάχιστον η κοπέλα να είναι τσόντα και στον χαρακτήρα και στην πράξη.
Δεν λέω ότι η darcy θα κάνει κάτι που θα κλάψω τα λεφτά αλλά δεν πιστεύω ότι έχει χιλιόμετρα στο κοντέρ.
Φίλε μου εγώ 2-3 φορές έχω κάνει απόπειρα πριν πολλά χρόνια να πηδήξω μαύρη , έκλαψα τα λεφτάκια μου , δεν πέρασα καλά και έμεινε στο δέρμα μου μια εσανς ιδροτιλας-σκορδιλας-ποδαριλας που έφυγε μετά από τρία ντουζ .
Γενικά εκτός του ότι μυρίζει το δέρμα τους είναι και τέρμα πονηρές , δεν βγάζεις άκρη .
Ίσως άλλη κουλτούρα .
Έχει αναφερθεί πάλι το θέμα παλαιότερα .
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Γεια σας παιδιά αυτή η μαύρη που λέτε η Κασσάνδρα που συχνάζει και περίπου ώρα??από ότι διάβασα δίνει όλες τις τρύπες..και ξέρετε αν έχει πουθενά Κινέζες??
 

Leto00

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2022
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα θέλω την συμβουλή σας. Ξεκίνησα Τρίτη βράδυ να κάνω τσάρκα σε γνωστά σημεία που συχνάζουν οι γνωστές κύριες, πρώτο πέρασμα από την πλατεία ΦΙΞ μήπως και πετύχω καμία μαύρη για κάνα μπουκιτσι αλλά τζίφος δεν ήταν καμία.( να σημειώσω ότι ήταν 12 η ώρα δεν πήγα νωρίς). Ύστερα ξεκίνησα προς Ομόνοια μεριά και συγκεκριμένα προς Αρτεμισιον μιας και είχα δει εδώ στο φόρουμ ότι εκεί συχνάζουν αλλά πάλι τζίφος δεν βρήκα τίποτα συνέχισα τον δρόμο μου ξανά γύρισα και αφού με έπιασε ένα φανάρι βλέπω ένα πρεζόνι με περούκα και στο χέρι μπυρα κουτάκι pills και τσιγάρο στο φανάρι μπροστά από ένα περιπτερο( αν βοηθάει κανέναν να καταλάβει γιατί δεν θυμάμαι τον δρόμο) να με κοιτάει και να περπατάει προς την μεριά μου και να μου λέει να κατεβάσω παράθυρο και να μου λέει κάτι για σπίτι του… ούτε αυτό δεν καταλάβαινε τι έλεγε από την πρεζα. Όντας απογοητευμένος διότι πίστευα ότι θα βρω κάτι αξιόλογο να αδειάσω ξανά έκανα άλλη μια γύρα και αποφάσισα να φύγω. Θέλω την βοήθεια σας ρε μάγκες να μου πείτε που βρίσκονται όλες και δεν τις έβρισκα εγώ θα το εκτιμούσα πολύ διότι σκοπεύω να κάνω άλλη μια βόλτα το βράδυ τις 28ης
 

doctor milfer

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
44
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά πέρασα από πιάτσα και είδα κοντά στο γαλαξία ένα μιλφακι με μαύρη δερμάτινη φούστα και κόκκινη μπλούζα με τακουναρες αξίζει;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
832
Κριτικές
12
Like
2.314
Πόντοι
496
Φίλε μου εγώ 2-3 φορές έχω κάνει απόπειρα πριν πολλά χρόνια να πηδήξω μαύρη , έκλαψα τα λεφτάκια μου , δεν πέρασα καλά και έμεινε στο δέρμα μου μια εσανς ιδροτιλας-σκορδιλας-ποδαριλας που έφυγε μετά από τρία ντουζ .
Γενικά εκτός του ότι μυρίζει το δέρμα τους είναι και τέρμα πονηρές , δεν βγάζεις άκρη .
Ίσως άλλη κουλτούρα .
Έχει αναφερθεί πάλι το θέμα παλαιότερα .

Έχω χώσει στην Φυλής τις 2 Μαύρες Μπιούτι. Την χοντρή και το λεπτή απο 2 φορές.
Δεν έτυχε να μου συμβεί κάτι αρνητικό σε αντίθεση που και στις δύο έκανα κάτι ψιλοκαφρίλες όταν τις κάρφωνα και ούτε είπανε τίποτα.
Θυμάμαι αρχές Φεβρουαρίου είχα πάρει την νταρντάνα Μπιούτι 3βάρδια φυλής και όταν την γαμούσα στο doggy της είχα πιάσει τα μαλλιά και την έσπρωχνα τέρμα.
Μαύρη γαζέλα κανονική. Τάπα την πήγαινα και σε κάποια φάση μου πετάει ''Σοβαρά τώρα''
Δεν έδωσα σημασία και συνέχισα να τις γαμάω τη μαυρομούνα. Τελείωσα,μου σκούπισε το πούτσο με ευχαρίστησε και έφυγε.
Ευτυχώς δεν μου έχει κάτσει στραβί με μαυράκι,ακόμα.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Γεια σας παιδιά αυτή η μαύρη που λέτε η Κασσάνδρα που συχνάζει και περίπου ώρα??από ότι διάβασα δίνει όλες τις τρύπες..και ξέρετε αν έχει πουθενά Κινέζες??
Η Κασσάνδρα από όσο έχει πει ο μύστης @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ ,κατεβαίνει αργά το βράδυ κατά τις 11 στον Ορφέα. Από το πρωί διαγώνια απέναντι αν κοιτάξεις θα δεις δύο Κινέζες αλλά για εμένα είναι εκτός στόχων.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Οκ σε ευχαριστώ πολύ..ο Ορφέας είναι ξενοδοχείο??
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Οκ σε ευχαριστώ πολύ..ο Ορφέας είναι ξενοδοχείο??
Ακριβώς!!!
Screenshot_20221028_113905_com.google.android.apps.maps.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom