Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (8 μέλη και 39 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Εθεάθη μωρό γύρο στα 26 πιθανός τρελό ( κυριολεκτιΚα) αλλά ομορφο και καβλωμενο στην περιοχή του Μεταξουργείου προς οδό μαρνη σε κάποιο στενό όπως ανεβαίνουμε … ώρα 10:30 βράδυ … και με καλούσε να την πήδηξω σε είσοδο πολυκατοικίας είχα καποτες έβαλα μπήκα κωλο (πίσω πόρτα ) ..της άρεσε έλεγε ερωτολογα και συνάμα γελούσε Χύνω …και το κορυφαίο · λέω ποσά θες κούκλα μου εκεί φρικαρα άρχισε να φωνάζει - ουρλιάζει παλυ παλυ παλυ ..μαγγες πολύ δυνατά όμως και σηκώθηκα και έφυγα τρομαγμένος αυτά !!! Σίγουρα είναι τσιγγάνο βουλγαρα αλλά δεν νομίζω να με τρολαρε μάλλον έχει θέμα και δεν το κατάλαβα !!

Μου θυμησες εποχη 1986 στην ευριπιδου αναμεσα σωκρατους και αθηνας ηταν η Θωδορα την 1η φορα σε βουταγε τζαμπε και σε πηγαινε πισω απο την εκκλησια του ΑγΔημητριου ( 2 στενα πιο πισω προς ψυρη) και πηδαγες κολαρα δωρεαν .......... την επομενη που πηγαινες ομως ηθελε χρημα .....promotion η φαση ...........
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.693
Πόντοι
3.656
Μου θυμησες εποχη 1986 στην ευριπιδου αναμεσα σωκρατους και αθηνας ηταν η Θωδορα την 1η φορα σε βουταγε τζαμπε και σε πηγαινε πισω απο την εκκλησια του ΑγΔημητριου ( 2 στενα πιο πισω προς ψυρη) και πηδαγες κολαρα δωρεαν .......... την επομενη που πηγαινες ομως ηθελε χρημα .....promotion η φαση ...........
εννοείς ότι γαμιόταν Δημόσια; και δεν κώλωνες αν πέρναγαν περαστικοί;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μου θυμησες εποχη 1986 στην ευριπιδου αναμεσα σωκρατους και αθηνας ηταν η Θωδορα την 1η φορα σε βουταγε τζαμπε και σε πηγαινε πισω απο την εκκλησια του ΑγΔημητριου ( 2 στενα πιο πισω προς ψυρη) και πηδαγες κολαρα δωρεαν .......... την επομενη που πηγαινες ομως ηθελε χρημα .....promotion η φαση ...........
Έξυπνη σε γλύκανε και μετά ήθελε και το δωράκι της , καλή εξήγηση όμως !!
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Tο δρόμο ξέρω γιατι παίρνω καφε απο το μαγαζί telaro
Αν λες για την φωτό που έβαλα εγώ , στο πιο πάνω στενό την πέτυχα την κοπέλα και την πήγα πίσω από το μπιλ !! Πρεζακι είναι η Αννίτα αλλά καλό παιδί με φιλότιμο πρώτη φορά εχυνα και η κοπέλα έπαιρνε σταθερή πίπα καταπίνοντας ταυτόχρονα πως το πέτυχε ακόμα άπορο εχυνα και ένιωθα λες και κάτι τα ρούφαγε από την ουρήθρα μου ……τρελή αίσθηση
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
117
Like
886
Πόντοι
81
Καλησπερα μυστες περασα απο τριγωνο βιαστικος με ςυτοκινητο,η αλβανιδοκωλαδα στο.σημειο της τιγκα κυτταριτιδα,μις χοντρη στο λιμπερτι κ στο ανεβασμα για κεντρο.Ενα θεσπεσιο μωρο μ μια γαλλαζια φουστιτσα δεν την ειχα παρατητησει ξανα.Αυριο που θα χει μεσα θα τιμηθει.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.104
Like
4.034
Πόντοι
456
Καλησπερα μυστες περασα απο τριγωνο βιαστικος με ςυτοκινητο,η αλβανιδοκωλαδα στο.σημειο της τιγκα κυτταριτιδα,μις χοντρη στο λιμπερτι κ στο ανεβασμα για κεντρο.Ενα θεσπεσιο μωρο μ μια γαλλαζια φουστιτσα δεν την ειχα παρατητησει ξανα.Αυριο που θα χει μεσα θα τιμηθει.
Και που να τη δεις γυμνή την αλβανιδοκωλάρα
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Και που να τη δεις γυμνή την αλβανιδοκωλάρα
Ας ήταν καλή στο δωμάτιο κι ας ήταν και χοντρή!!! Αλλά μαθαίνω πως είναι φόλα ολκής!!! Μια φορά ήμασταν στο ίδιο ασανσέρ και η φάτσα της και το ύφος της έλεγαν "φύγετε μακρυά"!!!!
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.104
Like
4.034
Πόντοι
456
Ας ήταν καλή στο δωμάτιο κι ας ήταν και χοντρή!!! Αλλά μαθαίνω πως είναι φόλα ολκής!!! Μια φορά ήμασταν στο ίδιο ασανσέρ και η φάτσα της και το ύφος της έλεγαν "φύγετε μακρυά"!!!!
Nαι σκατόφατσα είναι. Πάντως περνάνε μπαρμπάδια και κορνάρουν χαιρετάνε όταν τη βλέπουν χαχαχα
Παίζει να την έχουν πάρει λαός. Απ το 2015 που είμαι στη γειτονιά εκεί είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Πριν κάμποσα χρόνια που έπαιρνα την αλβανιδοκωλάρα συχνά, ήταν καλή αν και θεατρικά πρόστυχη για τα γούστα μου στο δωμάτιο, μετά τη βαρέθηκα όπως είναι φυσικό και από τότε μόνο απλά χαιρετιόμαστε στο δρόμο.
Άλλες βέβαια συνεχίζω να τις παίρνω από εκείνη την εποχή άρα κάπου σταμάτησε να μου κάνει κλικ.
 

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21
Τη κορασιδα στην πετρου ραλλη στον χαρμανη την εχει δει κανεις;
 

GreekTarzan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παίζει τίποτα κοντά Αμπελόκηποι για πιατσα ;
 

iosif2019

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
5337220A-98C8-4044-9BBA-4639762B2E0E.jpeg
3 Μέρες τώρα πάντως που περνάω από το σημείο αυτό δεν την έχω πετύχει!! Ξέρει κάποιος τι ώρες είναι εκεί;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
3 Μέρες τώρα πάντως που περνάω από το σημείο αυτό δεν την έχω πετύχει!! Ξέρει κάποιος τι ώρες είναι εκεί;;
Iosif η διαδρομή της συνήθως ειναι , προς μαρνη προς τα επάνω που έχει και ξενοδοχεία και πιάτσες μικρές πλέον τοξικομανών !! Είναι πάντα στην πένα βαμενη και ντυμένη όμορφη αλλά η θολή μάτια της μάρτυρα ότι ειναι βυθισμένη στον κόσμο των ναρκωτικών των ψευδεσθησεων που δεν έχει γυρισμό ……….
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Iosif η διαδρομή της συνήθως ειναι , προς μαρνη προς τα επάνω που έχει και ξενοδοχεία και πιάτσες μικρές πλέον τοξικομανών !! Είναι πάντα στην πένα βαμενη και ντυμένη όμορφη αλλά η θολή μάτια της μάρτυρα ότι ειναι βυθισμένη στον κόσμο των ναρκωτικών των ψευδεσθησεων που δεν έχει γυρισμό ……….
φιλε ουτε εγω την εχω πετυχει. με τι ονομα συστηνεται , ποσο δειχνει στην ηλικια και απο που ειναι ? σε ποιο ακριβως σημειο κανει πιατσα ? ευχαριστω.
 

karasaba

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Fkmenace, ευχαριστω που μου δινεις την ευκαιρια να επεκταθω στο ενδιαφερον αυτο θεμα.

Απο το κολαρο διαπιστωσα οτι ηταν εμβολιασμενος. Το ενα του αρχιδι, ηταν λιγο μικροτερο. Το αριστερο αυτι, ειχε 2 θηλικα στιμπούρια. Ηθελε επισης κούρεμα.
 

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Επίσκεψη προ ημερών στο τρίγωνο.
Πρώτη στάση Λιμπερτυ και συνεύρεση με "Ελίζαμπεθ", τη γνωστή απο΄ παλιά βυζαρού Βουλγάρα.
Δεν έγινε κατάθεση αν και το πάλεψε φιλότιμα - είναι από τα κορίτσια που τιμούν τη δουλειά τους.
Συνέχεια με βόλτα στη πλατεία Λαυρίου, όπου έγινε συνάντηση με τη γνωστή "Μαρία" από τη Ρουμανία, στο Αρτεμίσιον. Είχα πολύ καιρό να την πάρω αλλά δεν έχει αλλάξει και ιδιαίτερα.
Η μόνη διαφορά είναι η κωλοτρυπίδα της που είναι πια αρκετά ξεχειλωμένη - οι συναγωνιστές εδώ έχουν φαίνεται φροντίσει ιδιαίτερα γι' αυτό.
Κατάθεση στο κωλάντερο χωρίς να περάσω καθόλου από την μπροστινή τρύπα.
Νομίζω πλέον μπορεί επάξια να πάρει τον τίτλο της Ρουμανιδοκωλάρας αν και τα κωλομέρια της είναι πολύ πιο μικρά και πεσμένα σε σχέση με την συναγωνίστριά της από την Αλβανία.
Όπως μου επιβεβαίωσε και η ίδια, η γνωστή πλέον Αλβανιδοκωλάρα έχει βγάλει την κωλοτρυπίδα της στη σύνταξη, οπότε στο τρίγωνο η Μαρία παίζει με πολύ λιγότερο ανταγωνισμό για τους θιασώτες της πίσω πόρτας.
Η απέχθειά της προς την άλλη χοντρή ομοεθνή της Ζανίνα ήταν για μια ακόμα φορά έκδηλη.
Η Ζανίνα πρέπει να έχει αρχίσει να δίνει κι αυτή κώλο, οπότε θα της την έχει σπάσει παραπάνω.
Κα΄θε συνεύρεση 20€, με Λι΄μπερτυ και Αρτεμίσιον στα 10€ το καθένα (το Αρτεμίσιον δεν κατάλαβα ποτέ γιατί το πήγε από τα 5€ στα 10€)
Καλή συνέχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom