Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
:pipa2: :pipa2: :pipa2:
Η μαλακω δεν εχει κινητο, εχω λιωσει σολες να τη βρω να της το ξαναβαλω ακαποτα στο λαρυγκι. Τιγκα στο μπουμπλε τις προαλλες δεν εβαζε γλωσσα μεσα της, μου ελεγε για ενα Ελληνα κρεοπωλη γειτονα της που τη γαμαει χρονια ακαποτα.!!!
 

Alkis1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει η μαρια στο φυλής 200 σήμερα;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Πριν από λίγο στην Πλ.Λαυρίου και πέριξ...

Η Άννα η ψηλή ωραία Ρουμάνα με τα σκιστά  μάτια και με ροζ κολλητό παντελόνι που τόνισε την κωλάρα της.

Η Άννα η ξανθιά Αλβανίδα με το γλυκό πρόσωπο που μοιάζει με την Βιολέτα από Φωκαίας και με μαύρο κολάν.

Η Αλεξάνδρα η ξανθιά κοντούλα Πολωνία με το νόστιμο μουτράκι ντυμένη γραμματέας σήμερα.

Η Τζούλια με το μακρύ μελαχροινό μαλλί,τα μικρά χείλη και τον ωραίο κώλο που τον τονίζουν οι πλατφόρμες που φοράει-ξώβυζη σήμερα!

Η Γιάννα το ξανθό μιλφογκιλφ.

Η Άννα το Γκανεζάκι κλασσικά στη γωνία της στο περίπτερο της Χαλκοκονδύλη.

Η Άντζελα η Αλβανιδοκωλάρα δεν επέστρεψε ακόμη.


Καλη η μαυρουλα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.171
Κριτικές
4
Like
1.630
Πόντοι
266
Η Γιάννα.Φιλότιμη,δεκτική,υπομονετική και αν την περοιποιηθείς το ζει και με το παραπάνω!

Και σήμερα κυκλοφορεί με πράσινη μίνι φούστα και με ωραίο μαύρο πορνιάρικο καλσόν.

Μια ασχημομούρα είναι αυτή?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Την έχω πάρει 3 φορές. Τις 2 πρώτες καλή,την 3η μου έσπασε τα νεύρα...!!!
Πάει και στο πάρκινγκ που είναι πιο πέρα,για ρομαντικές στιγμές...public fuck... :hi:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
πριν απο λίγο ένα έκφυλο ξανθό μιλφοειδές κοντά στο ελίζιουμ  :)
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
κουμπώνω τον Ελληνικό καφέ μου  :coffee: και μου μπήκε η ιδέα για καμία Μαυρούλα από Πατησίων και πέριξ για να φορτώσω στο πορνοξενοδοχείο ... καμία καλή πρόταση !!
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
κουμπώνω τον Ελληνικό καφέ μου  :coffee: και μου μπήκε η ιδέα για καμία Μαυρούλα από Πατησίων και πέριξ για να φορτώσω στο πορνοξενοδοχείο ... καμία καλή πρόταση !!
γενικα εχω τηλεφωνακια απο μαυρουλες της γειτονιας,αλλα επειδη εγω ειμαι λιγο χεστης δεν
εχω δοκιμασει με καμια τους..αν καποιος ενδιαφερεται παντως μπορω να του δωσω κανα τηλ.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
γενικα εχω τηλεφωνακια απο μαυρουλες της γειτονιας,αλλα επειδη εγω ειμαι λιγο χεστης δεν
εχω δοκιμασει με καμια τους..αν καποιος ενδιαφερεται παντως μπορω να του δωσω κανα τηλ.
γιατι φοβάσαι?  εμφάνιση τι λενε? Βυζια .κωλοι.προσωπα.αν έχουν πατσοκιλια?.για πια γειτονιά μιλας?
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
γιατι φοβάσαι?  εμφάνιση τι λενε? Βυζια .κωλοι.προσωπα.αν έχουν πατσοκιλια?.για πια γειτονιά μιλας?
Η τελευταια που γνωρισα εχει σωματαρα,κωλαρα και βυζια,γωραιο προσωπο..γενικα καβλα..
Να τονισω,δεν εκανε πιατσα,εγω πηγα απλα και της μιλησα..Μου ειπε θελει 40 ευρο,αλλα και με 30 μια χαρα..
και μου προτεινε να παμε σπιτι της,αλλα και σε ξενοδοχειο παει..Εγω μπηκα σε μεγαλο πειρασμο,γουσταρω πολυ
σα γυναικες τις μαυρουλες,αλλα φοβαμαι λογω μεγαλυτερης πιθανοτητας για αρρωστιες κτλ..Επισης φυσικα
δε θα πηγαινα σπιτι της..Η κοπελα μενει στα κατω πατησια και γενικα εχω καταλαβει πολλες κοπελες
ακομα κι αν δεν κανουν πιατσα αν πας και τους μιλησεις θα πηγαιναν μαζι σου με το καταλληλο αντιτιμο
φυσικα(καταραμενη φτωχεια)
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους. Στο joy's τι παιζει; Επειδη δεν εχω ξανασχοληθει με το αθλημα γινεται κατασταση; Και αν ναι υπαρχει ξενοδοχειο εκει κοντα;
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
γενικα εχω τηλεφωνακια απο μαυρουλες της γειτονιας,αλλα επειδη εγω ειμαι λιγο χεστης δεν
εχω δοκιμασει με καμια τους..αν καποιος ενδιαφερεται παντως μπορω να του δωσω κανα τηλ.

:hi:
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Η τελευταια που γνωρισα εχει σωματαρα,κωλαρα και βυζια,γωραιο προσωπο..γενικα καβλα..
Να τονισω,δεν εκανε πιατσα,εγω πηγα απλα και της μιλησα..Μου ειπε θελει 40 ευρο,αλλα και με 30 μια χαρα..
και μου προτεινε να παμε σπιτι της,αλλα και σε ξενοδοχειο παει..Εγω μπηκα σε μεγαλο πειρασμο,γουσταρω πολυ
σα γυναικες τις μαυρουλες,αλλα φοβαμαι λογω μεγαλυτερης πιθανοτητας για αρρωστιες κτλ..Επισης φυσικα
δε θα πηγαινα σπιτι της..Η κοπελα μενει στα κατω πατησια και γενικα εχω καταλαβει πολλες κοπελες
ακομα κι αν δεν κανουν πιατσα αν πας και τους μιλησεις θα πηγαιναν μαζι σου με το καταλληλο αντιτιμο
φυσικα(καταραμενη φτωχεια)

Φίλε.. αμα μπλεξεις με τις γαζελες του ερωτα δύσκολα ξεκολλας :)
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους. Στο joy's τι παιζει; Επειδη δεν εχω ξανασχοληθει με το αθλημα γινεται κατασταση; Και αν ναι υπαρχει ξενοδοχειο εκει κοντα;

ακριβως διπλα από το joys μεσοτοιχια δηλαδή το Αρτεμισιο ξενοδοχειο από ότι εχουν ειπωθεί κοστιζει 5,00
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Η τελευταια που γνωρισα εχει σωματαρα,κωλαρα και βυζια,γωραιο προσωπο..γενικα καβλα..
Να τονισω,δεν εκανε πιατσα,εγω πηγα απλα και της μιλησα..Μου ειπε θελει 40 ευρο,αλλα και με 30 μια χαρα..
και μου προτεινε να παμε σπιτι της,αλλα και σε ξενοδοχειο παει..Εγω μπηκα σε μεγαλο πειρασμο,γουσταρω πολυ
σα γυναικες τις μαυρουλες,αλλα φοβαμαι λογω μεγαλυτερης πιθανοτητας για αρρωστιες κτλ..Επισης φυσικα
δε θα πηγαινα σπιτι της..Η κοπελα μενει στα κατω πατησια και γενικα εχω καταλαβει πολλες κοπελες
ακομα κι αν δεν κανουν πιατσα αν πας και τους μιλησεις θα πηγαιναν μαζι σου με το καταλληλο αντιτιμο
φυσικα(καταραμενη φτωχεια)
ε πόσες πιθανότητες να είναι παραπάνω? σιγά το ρισκο.χαλαρωσε.αν πας με καποτα δεν τρεχει κατι.ετσι είναι όλες τα ανοίγουν με λίγο χρήμα.αφεσου λίγο στις παρορμησεις σου  και σκιστες.μη μαζεύεις απωθημένα
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
Και εγω επιβεβαιωνω ( κατοικος περιχης αναμεσα Πλ.Αμερικης - Πλ.Κολιατσου ) οτι εαν τολμησεις να τους μιλησεις , στανταρ θα γαμησεις .
Απλα :
Δεν πας σπιτι τους .
Δεν τις πας σπιτι σου .
Πας σε ενα ξενοδοχειο της προκοπης ( εχει και στην πατησιων και στην αχαρνων ) .
Φερεσε ομορφα και εισαι καθαρος .
Απλα πραγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom