Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Αγαπητέ tso και lo πηγες σε ξενοδοχείο που είναι για pou και tsa.Τετοια υπάρχουν αρκετά εκεί .Τώρα αν φέρνουν και οι ίδιοι γυναίκες, γιατί δεν τους ρωτάς να σου λυθεί η απορία.
Μπρο μου ήμουν με την γυναίκα...δεν γινόταν να ρωτήσω!! Θα ξανακατευω σε λίγο καιρό..αν δ έχει τίποτα εκεί να μείνω κατευθείαν κέντρο αν είν' που είν' όλα δίπλα!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Μπρο μου ήμουν με την γυναίκα...δεν γινόταν να ρωτήσω!! Θα ξανακατευω σε λίγο καιρό..αν δ έχει τίποτα εκεί να μείνω κατευθείαν κέντρο αν είν' που είν' όλα δίπλα!!
Αυτό μάλλον για καλύτερο το κόβω
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
560
Κριτικές
5
Like
4.665
Πόντοι
726
δεν έγραψες το όνομα του δρόμου και την ώρα. Κάτι τόσο κραυγαλέο όμως δεν έχω δει
Κατεβαίνοντας τη Μάρνη προς πλ.Καραϊσκάκη ακριβώς στη στροφή όπου μετονομάζεται σε Καρόλου. Βράδι κάπου αναμεσα 8με10 και μεσημέρι γύρω στις 1μμ.
Παρόλη τη γυαλιστερή επιδερμίδα διέκρινα μια ταλαιπωρία στην κοιλιακή χώρα πιθανον λογω αλκοολ η αλλων χρήσεων.
Επ ουδενί δεν είναι κάτι που συστηνω ως δοκιμή,περισσότερο το ανεφερα για να έχετε το νου σας.
Οντως ακραία εικόνα και οριακή το ελάχιστον συμπεριφορά,θέτει σε κίνδυνο εαυτόν και διερχομένους.

Καλή σας μέρα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.382
Πόντοι
2.256
Μπρο μου ήμουν με την γυναίκα...δεν γινόταν να ρωτήσω!! Θα ξανακατευω σε λίγο καιρό..αν δ έχει τίποτα εκεί να μείνω κατευθείαν κέντρο αν είν' που είν' όλα δίπλα!!
Εκεί απέναντι αν είσαι τυχερός, κάνουν πιάτσα κάτι μαυρούλες αλλά δεν έχω καλές, αξιόπιστες πληροφορίες. Σίγουρα αν ρωτήσεις στη reception θα σου πουν ότι δεν ξέρουν αλλά αν είσαι γενναιόδωρος, θα σου φωνάξει κάποια που πιθανόν να έχει αφήσει εκεί την επαγγελματική της κάρτα :wink:
Γιατί όμως να πάρεις τέτοιο ρίσκο και να μην καλέσεις εσύ όποια γουστάρεις;;; Για Σκαραμαγκά δε νομίζω να υπάρχει έξτρα χρέωση κι αν υπάρχει ένα 20άρικο είναι!!!
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Εκεί απέναντι αν είσαι τυχερός, κάνουν πιάτσα κάτι μαυρούλες αλλά δεν έχω καλές, αξιόπιστες πληροφορίες. Σίγουρα αν ρωτήσεις στη reception θα σου πουν ότι δεν ξέρουν αλλά αν είσαι γενναιόδωρος, θα σου φωνάξει κάποια που πιθανόν να έχει αφήσει εκεί την επαγγελματική της κάρτα :wink:
Γιατί όμως να πάρεις τέτοιο ρίσκο και να μην καλέσεις εσύ όποια γουστάρεις;;; Για Σκαραμαγκά δε νομίζω να υπάρχει έξτρα χρέωση κι αν υπάρχει ένα 20άρικο είναι!!!
Μπρο μου ελπίζω να κατάλαβες που λέω που απέναντι είν' το λιμανι αυτό το ξενοδοχείο!! Θα κατ υω και μιλάμε με κανέναν!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.382
Πόντοι
2.256
Μπρο μου ελπίζω να κατάλαβες που λέω που απέναντι είν' το λιμανι αυτό το ξενοδοχείο!! Θα κατ υω και μιλάμε με κανέναν!
Στο Σκαραμαγκά δεν έχει λιμάνι! Έχει χοτέλ γαμιστρώνες!!! Λίγο πιο μέσα είναι τα ναυπηγεία. Εκεί στο Φανάρι του Παλάσκα, τα απογεύματα είχε μαύρες, δεν ξέρω αν είναι ακόμα. Για να λες τζακούζι και τέτοια μάλλον πηγές στο πρώην captains που έχει ανακαινιστεί, δε θυμάμαι πως το λένε, δίπλα στο βενζινάδικο!
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
96
Like
339
Πόντοι
20
Στο Σκαραμαγκά δεν έχει λιμάνι! Έχει χοτέλ γαμιστρώνες!!! Λίγο πιο μέσα είναι τα ναυπηγεία. Εκεί στο Φανάρι του Παλάσκα, τα απογεύματα είχε μαύρες, δεν ξέρω αν είναι ακόμα. Για να λες τζακούζι και τέτοια μάλλον πηγές στο πρώην captains που έχει ανακαινιστεί, δε θυμάμαι πως το λένε, δίπλα στο βενζινάδικο!
Το άλφα ειναι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.382
Πόντοι
2.256
Εκτός από το τρίγωνο κάποια άλλη πιάτσα;
Αραπάκια Πατησίων (υπάρχει νήμα) και μέχρι πριν ένα εξάμηνο (δεν ξέρω τώρα) 2-3 μαυρούλες στη στροφή του Παλάσκα Σκαραμαγκά
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.011
Κριτικές
56
Like
19.253
Πόντοι
13.636
Μπρο μου ήμουν με την γυναίκα...δεν γινόταν να ρωτήσω!! Θα ξανακατευω σε λίγο καιρό..αν δ έχει τίποτα εκεί να μείνω κατευθείαν κέντρο αν είν' που είν' όλα δίπλα!!
Τύπε όταν ξανακατέβεις με την γυναίκα κλείσε να μείνετε στο Bill :tooth:
Θα τα έχεις κυριολεκτικά ΟΛΑ δίπλα ... :wink:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.382
Πόντοι
2.256

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.382
Πόντοι
2.256
Δώσε πληροφορίες μέρος και τι εννοείς..εδώ στην επαρχία αυτά όλα μου φαίνονται πρωτόγνωρα
Ψάξε εδώ μέσα και διάβασε, υπάρχει καρτέλα με κριτικές για το bill. Είναι πιθανόν η πιο γνωστή γαμιστρώνα του bou τελεία com.
Εδώ όμως είμαστε στο νήμα για τις πιάτσες.
:d-spam:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom