Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες γύρω στις 10μμ, ήταν μια ξανθιά ψιλονταρντάνα , αν είδα καλά
Ναι την έχω δει δεν μου άρεσε(προσωπικά).Μια λεπτουλα έψαχνα και τωρα μου είπαν ότι είναι στο τρίγωνο.
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Η βόλτα στο τρίγωνο με έφερε έξω από το LITO στην Καποδιστρίου.
Εκεί βρήκα μια παλιά μου γνώριμη εδ΄ω και κοντά 10 χρόνια, την Βιολέτα από Βουλγαρία.
Ψηλή, ξερακιανή, ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και λεπτό σώμα, αλλά πολ΄ύ σταφιδιασμένο. Δείχνει κάπου στα 60-65.
Καλή στο κρεβάτι . Σεξ από μπροστά (δε ζήτησα άλλη τρύπα), 20€ + 10€ το ξενοδοχείο.
δωσε πληροφοριες συναγωνιστη την ψαχνω πολυ καιρο τωρα αν εχεις τηλ στειλε π μ τη γοσταρω παρα πολυ την κυρια
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.020
Like
3.886
Πόντοι
456
Πουτανες απ' το τρίγωνο και χωρίς σκούφο χειρότερο κασκαντερηλικι κι από ταινια Σβαρτζενέγκερ.

Αυτες οι κινήσεις είναι για μετά τα 70 που δε σε νοιάζει μια
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Δεν έχω άλλη πληροφορία (ούτε τηλ), νομίζω την βλέπω αρκετά συχνά οπότε λογικά αν είσαι και λίγο τυχερός δεν θα δυσκολευτείς να την βρεις, είναι από τις σταθερές παρουσίες της πιάτσας.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Τα σοβιετικά gilf που κυκλοφορούν στο τρίγωνο, έχουν ακόμα πέραση.
Αν και οι περισσότερες από αυτές θα έπρεπε να έχουν αποσυρθεί, φαίνεται ότι υπάρχει ζήτηση. Μπορεί πριν 15-20 χρόνια να ήταν οι περισσότερες ελυστικές, τώρα πια είναι αποκρουστικές, αλλά τι να πεις περι ορέξεως...
Ελάχιστες (ίσως1-2) είναι για τα δικά μου πάντα στάνταρ γαμεύσιμες.
Εκτός από την Λιούντα, που έχω γράψει άλλη φορά, μια δεύτερη είναι η Τάνια.
Κοντούλα, κοκκινομάλα, την κόβω κοντά στα 70, με καλό (τηρουμένων των αναλογιών) σώμα, από την Ουκρανία κι αυτή (γι' αυτούς που ενδιαφέρονται για την ανθρωπογεωγραφία)
Η συνεύρεση μαζί της περιλαμβάνει στη τιμή (20€) και πρωκτικό (το δίνει και χωρίς πίεση).
Η συμπεριφορά της στο δωμάτιο κάτι προς PSE, αλλά κλέβει στη διείσδυση.
Μόνο για ξεμπούκωμα αν δεν υπάρχουν άλλες νεώτερες...
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Τα σοβιετικά gilf που κυκλοφορούν στο τρίγωνο, έχουν ακόμα πέραση.
Αν και οι περισσότερες από αυτές θα έπρεπε να έχουν αποσυρθεί, φαίνεται ότι υπάρχει ζήτηση. Μπορεί πριν 15-20 χρόνια να ήταν οι περισσότερες ελυστικές, τώρα πια είναι αποκρουστικές, αλλά τι να πεις περι ορέξεως...
Ελάχιστες (ίσως1-2) είναι για τα δικά μου πάντα στάνταρ γαμεύσιμες.
Εκτός από την Λιούντα, που έχω γράψει άλλη φορά, μια δεύτερη είναι η Τάνια.
Κοντούλα, κοκκινομάλα, την κόβω κοντά στα 70, με καλό (τηρουμένων των αναλογιών) σώμα, από την Ουκρανία κι αυτή (γι' αυτούς που ενδιαφέρονται για την ανθρωπογεωγραφία)
Η συνεύρεση μαζί της περιλαμβάνει στη τιμή (20€) και πρωκτικό (το δίνει και χωρίς πίεση).
Η συμπεριφορά της στο δωμάτιο κάτι προς PSE, αλλά κλέβει στη διείσδυση.
Μόνο για ξεμπούκωμα αν δεν υπάρχουν άλλες νεώτερες...
Ξερεις αν δεχονται κατουρημα πανω τους; Και με ποσο περιπου;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Τα σοβιετικά gilf που κυκλοφορούν στο τρίγωνο, έχουν ακόμα πέραση.
Αν και οι περισσότερες από αυτές θα έπρεπε να έχουν αποσυρθεί, φαίνεται ότι υπάρχει ζήτηση. Μπορεί πριν 15-20 χρόνια να ήταν οι περισσότερες ελυστικές, τώρα πια είναι αποκρουστικές, αλλά τι να πεις περι ορέξεως...
Ελάχιστες (ίσως1-2) είναι για τα δικά μου πάντα στάνταρ γαμεύσιμες.
Εκτός από την Λιούντα, που έχω γράψει άλλη φορά, μια δεύτερη είναι η Τάνια.
Κοντούλα, κοκκινομάλα, την κόβω κοντά στα 70, με καλό (τηρουμένων των αναλογιών) σώμα, από την Ουκρανία κι αυτή (γι' αυτούς που ενδιαφέρονται για την ανθρωπογεωγραφία)
Η συνεύρεση μαζί της περιλαμβάνει στη τιμή (20€) και πρωκτικό (το δίνει και χωρίς πίεση).
Η συμπεριφορά της στο δωμάτιο κάτι προς PSE, αλλά κλέβει στη διείσδυση.
Μόνο για ξεμπούκωμα αν δεν υπάρχουν άλλες νεώτερες...
Οι περισσότερες, δεν ξέρω ποιες,έχω μάθει πως κάνουν ακάποτα αβέρτα!!! Οπότε... Μακρυά!!!
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Δεν έχω άλλη πληροφορία (ούτε τηλ), νομίζω την βλέπω αρκετά συχνά οπότε λογικά αν είσαι και λίγο τυχερός δεν θα δυσκολευτείς να την βρεις, είναι από τις σταθερές παρουσίες της πιάτσας.
ευχαριστω τι ωρες τη βρισκουμε τη κυρια`
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Οι περισσότερες, δεν ξέρω ποιες,έχω μάθει πως κάνουν ακάποτα αβέρτα!!! Οπότε... Μακρυά!!!
Μετά τα 70 , πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, δεν πολυενδιαφέρονται για την υγιεινή τους, άλλωστε φαντάζομαι αυτός είναι ένας τρόπος να τραβήξουν κόσμο συγκεκριμένης νοοτροπίας
 

Antoine Rigautaux 2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
510
Like
3.438
Πόντοι
446
Προς Πειραιά τίποτα ;
Προς Πειραιά υπάρχει
Α. Η μαυρουλα έξω από τον Σκλαβενίτη στο Κερατσίνι
Β. Μια Ρόμα(sic) βουλγαρορουμανα κάτω από την γέφυρα της Πέτρου Ράλλη κοντά στο 1+1
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Πότε είδες τη μαυρούλα τελευταία;;; Νομίζω πως έχει κόψει αρκετό καιρό.
Προς Πειραιά υπάρχει
Α. Η μαυρουλα έξω από τον Σκλαβενίτη στο Κερατσίνι
Β. Μια Ρόμα(sic) βουλγαρορουμανα κάτω από την γέφυρα της Πέτρου Ράλλη κοντά στο 1+1
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
12
Like
3.071
Πόντοι
746
Τα σοβιετικά gilf που κυκλοφορούν στο τρίγωνο, έχουν ακόμα πέραση.
Αν και οι περισσότερες από αυτές θα έπρεπε να έχουν αποσυρθεί, φαίνεται ότι υπάρχει ζήτηση. Μπορεί πριν 15-20 χρόνια να ήταν οι περισσότερες ελυστικές, τώρα πια είναι αποκρουστικές, αλλά τι να πεις περι ορέξεως...
Ελάχιστες (ίσως1-2) είναι για τα δικά μου πάντα στάνταρ γαμεύσιμες.
Εκτός από την Λιούντα, που έχω γράψει άλλη φορά, μια δεύτερη είναι η Τάνια.
Κοντούλα, κοκκινομάλα, την κόβω κοντά στα 70, με καλό (τηρουμένων των αναλογιών) σώμα, από την Ουκρανία κι αυτή (γι' αυτούς που ενδιαφέρονται για την ανθρωπογεωγραφία)
Η συνεύρεση μαζί της περιλαμβάνει στη τιμή (20€) και πρωκτικό (το δίνει και χωρίς πίεση).
Η συμπεριφορά της στο δωμάτιο κάτι προς PSE, αλλά κλέβει στη διείσδυση.
Μόνο για ξεμπούκωμα αν δεν υπάρχουν άλλες νεώτερες...
Η Τάνια είναι αυτή που δούλευε παλαιότερα στην Αλκιβιάδου;
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
802
Πόντοι
81
Προς Πειραιά υπάρχει
Α. Η μαυρουλα έξω από τον Σκλαβενίτη στο Κερατσίνι
Β. Μια Ρόμα(sic) βουλγαρορουμανα κάτω από την γέφυρα της Πέτρου Ράλλη κοντά στο 1+1

Η τύπισσα Β χτές το βράδυ κατά τις 10 βολτάριζε επί της Πέτρου Ράλλη αμέσως μετά την είσοδο των στρατολογικών γραφείων. Έκοψα λίγο να την κοζάρω γιατί πρώτη φορά την έβλεπα αλλά πολύ γυφτοκατάσταση. Φεύγοντας είδα από τον καθρέφτη αυτοκίνητο να έχει σταματήσει και να μιλάνε με τον οδηγό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom