Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Καλά εκεί στο σχιστό με κατεύθυνση προς Χαϊδάρι εκεί που είναι οι μαυρουκες τι ώρα βγαίνουν ??και είναι πολλές ?? Εχθές κατά τις 23:00 δεν υπήρχε τίποτα
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Εχθές κατά τις 10:30 την πέτυχα από συνεννοήσεις μηδέν δεν ξέρει καθόλου ελληνικά πολύ λίγο αγγλικά ότι ήθελε απότομη κινητό πέντε λεπτά έκατσα και με έψηνε να πάμε 35 εουρα τις λέω πολλά αυτή ακατέβατα μετά μου δείχνει χρόνο 20 λεπτά τις λέω ναι καλά άσε ρε θα δώσω τόσα στο τρίγωνο δε πάμε καλά που θα πάει θα την ξαναπετύχω πας και το κατεβάσει ειδάλλως υπάρχει και άλλου καβατζα
Φιλε πρωι ή βραδυ την πετυχες εσυ ? Εαν θελει 30 δικα της το 20 λεπτο τοτε γιατι για 1 ωρα ζηταει 100 ? 30 χ 3 20λεπτα = 90 που κανονικα επρεπε ακομα πιο λιγο . Στα 5 λεπτα της πρωτεινες 25 ή 20 και δεν επεφτε με τιποτα ? Εγω ηθελα να την παρω για 1 ωρα αλλα με 100 ή ακομα και με 80 παιρνω call girl .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Φιλε υπαρχουν δυστιχως πολλοι αγαμητοι που εχουν να γαμησουν χρονια.
Ναι ρε μεγάλε, ας κάνουν όμως πρώτα μια έρευνα αγοράς, όχι να πάνε με κλειστά μάτια. Γιατί με τον τρόπο αυτό κάνουν κακό σε όλους μας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Το κασκαντεριλικι εγινε στο ξανθο Βουλγαρακι.
-Εχει οντως ενα χαλασμενο δοντι μπροστα αλλα περα απο αυτο οκ.
-Το προσωπο αρκετα καλο (αν και περι ορεξεως...)
-Το σωμα της κολαση... για να βγαλεις μεγαλα γουστα.
- Πιθανως η πιο ομορφη του Τριγωνου για τα δικα μου γουστα.
-Λιγο παραπανω τριχα στο ποδι απ'οτι επρεπε. Αλλα ισως την πετυχα σε κακη μερα.

Στον αγωνα:
-Ζηταει €35 αλλα σε αυτο ειναι και τα λεφτα του χοτελ, αρα €30.
-Πιπα με σκουφο μονο και βασικα αδιαφορη.
-Δεχτικη στο κρεβατι, καθεται οπως τις πεις αλλα προτοβουλια μηδεν.
-Το μονο που κανει ειναι να σου τσιμπαει τις ρωγες για καποιο λογο...
-Ωραιες καυλωτικες ψευτικες φωνουλες πανω στον αγωνα.

Το μονο που ξερει να λεει ειναι 35 και σεξ-νορμαλ

Καλο βολι...


Υ.Γ: Αφιερωμενο στον Μπροκολο που μου την ειπε.
όπως περιγράφεις τη συνεύρεση, μάλλον δεν ήταν διαφορετική στο κρεββάτι από ότι φαντάστηκα. Όμορφη μεν, κομοδίνο δε, χωρίς συνεννόηση
1ον. Γιατί με ονομάζεις Μπρόκολο;
2ον. Όταν γράφουμε αναφερόμενοι σε κάποιον ......μου την είπε..... εννοούμε πως μου έκανε παρατήρηση, μου επιτέθηκε φραστικά. Μήπως εννοούσες κάτι άλλο;
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Φιλε πρωι ή βραδυ την πετυχες εσυ ? Εαν θελει 30 δικα της το 20 λεπτο τοτε γιατι για 1 ωρα ζηταει 100 ? 30 χ 3 20λεπτα = 90 που κανονικα επρεπε ακομα πιο λιγο . Στα 5 λεπτα της πρωτεινες 25 ή 20 και δεν επεφτε με τιποτα ? Εγω ηθελα να την παρω για 1 ωρα αλλα με 100 ή ακομα και με 80 παιρνω call girl .
10:30 το βράδυ είναι η πιο όμορφη στο τρίγωνο σε σχέση με όλες τι άλλες αλλά 35 δεν δίνω για υπηρεσίες μπουρδελλου που δίνεις 10 ευρώ που στην ουσία μόνο πίπα και γαμηση τίποτα άλλο δεν μπορείς να κανείς
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Την είδε εχθές και σκιάχτηκα να μη σου πω ότι τρομαξα καλά δεν περιμένω πολυτέλειες αλλα καλύτερα με την σαντυ έλα και που δεν ήτανε εχθές και έφαγα πακέτο
Ναι, αν η Σάντυ δεν είχε χάσει τα δόντια της με αποτέλεσμα να έχει ασχημύνει πολύ, και δεν είχε χαζέψει (λέει συνέχεια μπλουμ - μπλουμ) από την πρέζα δεν θα τη δοκίμαζα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Tην Καλημερα στους Φιλους γνωστες της πιατσας.....ρε Μαγκες....εσεις που κατεβαινεται σε αυτα τα στεκια εχετε στα υποψιν κανενα τηλεφωνο απο Russian granny να κανονισω κανενα ραντεβου για κανενα ξενοδοχειο γιατι ειμαι ασχετος???να μην ειναι καμμια βιαστικια....και να ειναι ψιλογεματουλα δεν χαθηκε ο κοσμος.... προς το ξανθο....αν εχετε κατι βοηθηστε τον αοματο...δεν το εχω το λεγειν......σε pm.....Καλα να περνατε και καλες τσαρκες.....
 

Συνημμένα

  • o-olantreou-kai-o-aommatos-300.jpg
    o-olantreou-kai-o-aommatos-300.jpg
    10,7 KB · Εμφανίσεις: 31

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
15
Like
11.757
Πόντοι
3.246
Σαββατο 1230 ηταν εξω απο τον ορφεα τυπε. Καθονταν σε ενα σκαμπο κοντα στο μαγαζι με τις βαλιτσες και κοιταγε το κινητο της. Το σωμα της οντως ειναι φωτια ευκολα μπορουσε να ειναι σε στουντιο.
Μαλακία που δεν την πέτυχα... Γύρω στη 13.00 πέρασα και την έκανα τελικά
για κατάθεση στο Μετάξι...
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
όπως περιγράφεις τη συνεύρεση, μάλλον δεν ήταν διαφορετική στο κρεββάτι από ότι φαντάστηκα. Όμορφη μεν, κομοδίνο δε, χωρίς συνεννόηση
1ον. Γιατί με ονομάζεις Μπρόκολο;
2ον. Όταν γράφουμε αναφερόμενοι σε κάποιον ......μου την είπε..... εννοούμε πως μου έκανε παρατήρηση, μου επιτέθηκε φραστικά. Μήπως εννοούσες κάτι άλλο;
Σορυ φιλαρακι με "εφαγε" το autocorrect :2funny::2funny::2funny::2funny:

Δεν ηθελα να προσβαλω ειλικρινα !
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Τελικα μαλλον ή κανω κατι λαθος... ή δεν καταλαβει πως "λειτουργει" το Τριγωνο... εγω σε οποια και να εχω ρωτησει μου λεει €30... εσεις ολοι λετε οτι τα €30 ειναι πολλα και οι τιμες που παιζουν ειναι €10-€20... :think::think::think::think:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Τελικα μαλλον ή κανω κατι λαθος... ή δεν καταλαβει πως "λειτουργει" το Τριγωνο... εγω σε οποια και να εχω ρωτησει μου λεει €30... εσεις ολοι λετε οτι τα €30 ειναι πολλα και οι τιμες που παιζουν ειναι €10-€20... :think::think::think::think:
Δεν σου περνάει από το μυαλό πως ΙΣΩΣ υπάρχει κάτι στον τρόπο με τις οποίες τις προσεγγίζεις, ή στην εμφάνισή σου το οποίο τις κάνει να πιστεύουν πως είσαι εκμεταλλεύσιμος; Την άλλη φορά δοκίμασε την εξής απάντηση, σε όποια σου ζητήσει 30€. Γιατί να σου δώσω εσένα 30€, όταν υπάρχουν τουλάχιστον δύο που ζητάνε 15€; Αν σε ρωτήσουν ποιες , μην δώσεις συγκεκριμένα ονόματα, πες η μια είναι ξανθιά η άλλη μελαχρινή με μεγάλα βυζιά και οι δύο
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Τελικα μαλλον ή κανω κατι λαθος... ή δεν καταλαβει πως "λειτουργει" το Τριγωνο... εγω σε οποια και να εχω ρωτησει μου λεει €30... εσεις ολοι λετε οτι τα €30 ειναι πολλα και οι τιμες που παιζουν ειναι €10-€20... :think::think::think::think:
Εγω προσωπικα εχω βρει απο 10 ευρω το μισαωρο μια ελληνιδα πρεζου οχι σε τελικο σταδιο μεχρι και 40 ευρω το 20λεπτο απο ενα κοντοπουτανο με γυαλια το οποιο δεν πηρα απο βαλκανια οχι μονο λογω τιμης αλλα επειδη εβγαζε και ενα αντιπαθητικο υφος, δεν θυμαμαι χωρα που κανει συνηθως πιατσα εξω απο το προπο στην αριστοτελους η απεναντι στο χοτελι. Ο μεσος ορος ομως ειναι 20.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Σημερα στο τριγωνο ειδα 3 κινεζες . Στο γνωστο σημειο στην μαρνης και οι τρεις. 2 δεν ηταν ? Τι εγινε κλωνοποιηση ?
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Κατάθεση προ ημερών σε μια παλιά μου γνώριμη Μαροκινή που είχε πολλά χρόνια να εμφανιστεί στο τρίγωνο.
Λάμια το όνομά της, κοντή χοντρή με γυαλάκια γύρω στα 35. Καλό προσωπάκι αλλά μόνο για λάτρεις BBW.
Συνεύρεση στο Λίμπερτυ για 20€ (+10€ το ξενοδοχείο). Λίγο χαμούρεμα στην αρχή για την ανόρθωση και μετά δυό στάσεις , ιεραποστολικό και πισωκολλητό που έγινε και το τελείωμα.
Μετά τη συνεύρεση μου ζήτησε άλλα 10€ που εννοείται ότι δεν της τα έδωσα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Κατάθεση προ ημερών σε μια παλιά μου γνώριμη Μαροκινή που είχε πολλά χρόνια να εμφανιστεί στο τρίγωνο.
Λάμια το όνομά της, κοντή χοντρή με γυαλάκια γύρω στα 35. Καλό προσωπάκι αλλά μόνο για λάτρεις BBW.
Συνεύρεση στο Λίμπερτυ για 20€ (+10€ το ξενοδοχείο). Λίγο χαμούρεμα στην αρχή για την ανόρθωση και μετά δυό στάσεις , ιεραποστολικό και πισωκολλητό που έγινε και το τελείωμα.
Μετά τη συνεύρεση μου ζήτησε άλλα 10€ που εννοείται ότι δεν της τα έδωσα.
ναι. θα προσπαθήσουν να σε εκμεταλλευτούν, γυναίκες είναι άλλωστε
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Tην Καλημερα στους Φιλους γνωστες της πιατσας.....ρε Μαγκες....εσεις που κατεβαινεται σε αυτα τα στεκια εχετε στα υποψιν κανενα τηλεφωνο απο Russian granny να κανονισω κανενα ραντεβου για κανενα ξενοδοχειο γιατι ειμαι ασχετος???να μην ειναι καμμια βιαστικια....και να ειναι ψιλογεματουλα δεν χαθηκε ο κοσμος.... προς το ξανθο....αν εχετε κατι βοηθηστε τον αοματο...δεν το εχω το λεγειν......σε pm.....Καλα να περνατε και καλες τσαρκες.....
Τύπε βγάζεις γουστα βλέπω κατέβα τρίγωνο και granny θα βρεις όχι ηλιακακα αλλά από την πρεζα δειχνουν 30 χρόνια παραπάνω από χρόνο θα κάτσουν όσο θέλεις φυσικά με το ανάλογο αντίτιμο και τηλέφωνο τηλέφωνο δεν κρατάει κανείς διότι η της το κλέβουνε και καλά μούφες του πουλάνε άμα ξεμείνουν από φράγκα για τη δοση
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
82
Πόντοι
0
Σήμερα κατέβηκα και είδα δυο καλά εκεί στο πόστο της αλβαδινοκολαρας αλλά αυτό συμβαίνει πάντα μέχρι να κανεις γύρω ένα τετράγωνο εξαφανιζονται τι στο καλό τους κυνηγάει κανείς ????
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Κατέβηκα σήμερα στο τρίγωνο, 19.30 για κατάθεση. Η Σόσσα στη θέση της, αλλά σε 10 λεπτά είχε εξαφανιστεί. Έπεσα πάνω στην Μιγάδα με τα τσιμπουκόχειλα και το δίχρωμο μαλλί, και με ρώτησε αυτή, ..πάμε; Το ένστικτό μου σήκωσε κόκκινη σημαία, αλλά έκανα το χρέος μου στην Κοινότητα των Πιατσόβιων. Την ρώτησα τι κάνει στο κρεββάτι, μου είπε πίπα, μουνί και κώλο. - Πόσα θες για όλα; - 30€. Την κοίταξα κοροϊδευτικά, της είπα με σαρδόνιο χαμόγελο - Πολύ ακριβή είσαι, της γύρισα την πλάτη κι έφυγα, κι αυτή με κυνήγαγε, πόσα δίνεις; Την απαξίωσα τελείως, δεν γύρισα να της ρίξω ούτε μία ματιά. Αν τους ρίχναμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ χυλόπιτα μόλις ακούγαμε τέτοια τιμή, θα αναγκάζονταν να τη ρίξουν. Έξω από τον Ορφέα εκτός από τις Κλασικές, ήταν και μια καινούρια με συμπαθητικό πρόσωπο και γκρι εξτένσιον, νεαρή κοπέλα. Με ρώτησε πάμε; ρώτησα τι κάνει, δεν ήξερε ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά, έφυγα. Η Βουλγάρα με τα μεγάλα Βυζιά και τα σάπια δόντια μου είπε πως δεν δίνει κώλο. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν το μικρό Κοντοπούτανο με το ιδιαίτερο τατουάζ στο αριστερό χέρι, παρόλο που πήγαινε με πελάτη στον Ορφέα με αναγνώρισε, μου χαμογέλασε και με ρώτησε τι κάνω. Την άλλη φορά θα κάνω το χρέος μου, στην Κοινότητα. Θα της πω πως συνήθως οι νεαρές και όμορφες είναι ξινές, ξεπέτες και κομοδίνα στο δωμάτιο, κι αν αυτή δεν είναι έτσι θα έχει πολλούς καλούς και σταθερούς πελάτες. Ίσως να με μακαρίζουν κάποια άτομα, χωρίς να με ξέρουν. Η Σάντυ και η Σοφία στις θέσεις τους, προτίμησα τη Σοφία.
 

7777

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
26
Like
10
Πόντοι
10
Καλησπέρα σε όλους! Μια καλή περίπτωση στο τρίγωνο είναι η Βαλεντίνα, η οποία κατάγεται από την Βουλγαρία! Συνήθως κάνει πιάτσα στην Χαλκοκονδύλη προς διασταύρωση με Αριστοτέλους. Είναι ξανθιά, έχει τα μαλλιά κοτσίδα και συνηθίζει να φοράει γυαλιά ηλίου! Είναι γύρω στα 45 με 50, αξίζει να πάτε μαζί της, ζητά 20 € και 10 € για το ξενοδοχείο (Liberty) ή 5 € (αν πας στο Ορφέας). Καλή τύχη!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom