Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
572
Like
660
Πόντοι
86
Ολεs οι πρεζουδεs πηγαινανε εκει ρε φιλε παs καλα ?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ρε τύπε, Εσύ τι περίμενες;  Υγιεινές διατροφές, φυσικούς χυμούς και άλλα τέτοια θα 'έπιναν' εκεί μέσα;
:zombie: :zombie:
 

TOLARAS8296

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
απο το bou εχουν σβηστει οι φωτογραφιες της, αλλα με μια αναζητηση στον γουγλη θα δεις μερικες που σουλατσαρει με το σορτσακι της και τα ψηλοτακουνα .

που βρίσκω υλικο απο την αλβανιδοκωλάρα!
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Δε βλέπω να γνωρίζει κανείς,οπότε μάλλον θα κάνω τη βόλτα μου οσονούπω..
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
που βρίσκω υλικο απο την αλβανιδοκωλάρα!
Αν και δεν κατεβαίνω συχνά κέντρο,τη συγκεκριμένη πιστεύω έχεις πολλές πιθανότητες να τη συναντήσεις.Όταν με βόλευε λόγω δουλειάς και περνούσα,την πετύχαινα σχεδόν πάντα.Πλέον δε με ενθουσιάζει αλλά σίγουρα για την πίσω όψη που την προβάλλει και καταλλήλως αξίζει να δοκιμάσεις μια φορά ;)
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
572
Like
660
Πόντοι
86
Σιγα τη γκομενα ρε παιδια, επειδη φοραγε ενα κολαν, και απο τιs τρισαθλιεs εκει περα ηταν απλα η καλυτερη. Μακριαααα και απο θεμα υγειαS πανω απο ολα
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
320
Like
511
Πόντοι
81
παντως στη Συγγρου γενικα δεν αφηνουν νεες να βγουν στον παράδρομο οι "παλιες" τρανς, ελέγχουν τα πάντα σαν γκέτο και στην Λεωφόρο Αθηνών είναι ακόμα πιο επιθετικές οι εκεί τρανς...
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
θυμαται κανεις πριν καμια δεκαετια μια  ξανθια  που το επαιζε χρεωκοπημενη  χρηματιστρια  ; ; ;
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
572
Like
660
Πόντοι
86
η Σαντυ. Καποτε δεκ.2000 ηταν μουναρα. Καταντησε μεγαλο πρεζακι, μπαινοβγαινει στο Δαφνι, προχθεs την ειδα, ηταν αρκετα καλα. Την σπιτωσε καποιοs αγαπουληs μενουνε μαζι, εκοψε την ζα μου πε, πινει αλλα.... τωρα. Ο Αγαπουληs ειχε παει για ''ψωνια'' και τον περιμενε. Αστα να πανε ρε φιλε, 55χρ ανθρωποs  περιπου επαιζε τον κωλο του κορωνα γραμματα. Mιλαμε για ξεφτυλα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
η Σαντυ. Καποτε δεκ.2000 ηταν μουναρα. Καταντησε μεγαλο πρεζακι, μπαινοβγαινει στο Δαφνι, προχθεs την ειδα, ηταν αρκετα καλα. Την σπιτωσε καποιοs αγαπουληs μενουνε μαζι, εκοψε την ζα μου πε, πινει αλλα.... τωρα. Ο Αγαπουληs ειχε παει για ''ψωνια'' και τον περιμενε. Αστα να πανε ρε φιλε, 55χρ ανθρωποs  περιπου επαιζε τον κωλο του κορωνα γραμματα. Mιλαμε για ξεφτυλα
ναι  ρε φιλε η  σαντυ !

ελα ρε  βρηκε θυμα τελικα ;;;;;
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
572
Like
660
Πόντοι
86
και οχι μονο. Και σπιτωμα, φαι, υπνο ολα τσαμπα και τηs ψωνιζε κι ολαs αλλα πραγματα. Ηταν καλα. Εκοψε την ζα, πινει αλλα πραγματα τωρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Souker

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
και οχι μονο. Και σπιτωμα, φαι, υπνο ολα τσαμπα και τηs ψωνιζε κι ολαs αλλα πραγματα. Ηταν καλα. Εκοψε την ζα, πινει αλλα πραγματα τωρα.
κανει ακομα  τη πουτανα  ; ;
τι  πινει δηλαδη ..;;;
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
572
Like
660
Πόντοι
86
εμενα μου πε πινει σισα, οσο για το εαν δουλευει , αφου δε κυκλοφορει εξω. Σπιτωμενη ειναι με τον αγαπουλη, οσο αντεξει οικονομικα. Μετα πιστευω ξανα στην Ομονοια θα ναι. Η Σαντυ φιλε εμενε παλια Φαληρο, επαιρνε 200αρια και 300αρια σε ραντεβου τα εκανε ολα και με ζευγαρια και ολα . Ξεπεσε Ομονοια πορνεια και μετα στα ναρκωτικα φουλ. Μπαινοβγαινε στο Δαφνι, Δρομοκαιτειο κριμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Souker

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
εμενα μου πε πινει σισα, οσο για το εαν δουλευει , αφου δε κυκλοφορει εξω. Σπιτωμενη ειναι με τον αγαπουλη, οσο αντεξει οικονομικα. Μετα πιστευω ξανα στην Ομονοια θα ναι. Η Σαντυ φιλε εμενε παλια Φαληρο, επαιρνε 200αρια και 300αρια σε ραντεβου τα εκανε ολα και με ζευγαρια και ολα . Ξεπεσε Ομονοια πορνεια και μετα στα ναρκωτικα φουλ. Μπαινοβγαινε στο Δαφνι, Δρομοκαιτειο κριμα.
κριμα  που εμπλεξε με τα βαρια ναρκωτικα ..
εγω καπου το 2006 την ειχα φορτωσει καμποσες φορες ..
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
572
Like
660
Πόντοι
86
το 2006 που λεs..σου χε γνωρισει μια φιλη τηs μουναρα ξανθια Ελληνιδα ?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745
εμενα μου πε πινει σισα, οσο για το εαν δουλευει , αφου δε κυκλοφορει εξω. Σπιτωμενη ειναι με τον αγαπουλη, οσο αντεξει οικονομικα. Μετα πιστευω ξανα στην Ομονοια θα ναι. Η Σαντυ φιλε εμενε παλια Φαληρο, επαιρνε 200αρια και 300αρια σε ραντεβου τα εκανε ολα και με ζευγαρια και ολα . Ξεπεσε Ομονοια πορνεια και μετα στα ναρκωτικα φουλ. Μπαινοβγαινε στο Δαφνι, Δρομοκαιτειο κριμα.
ξανθια,σχετικα ομορφη,με ομορφο σιλικονενιο βυζι?εκανε πιατσα τερμα σολωνος κατω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom