Νέα

Πιάτσα στην Πάτρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreico333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 111K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
μεμονωμενα περιστατικα ισως, αλλα σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι γινονται σε μορφη πιατσας, δεν ειμαστε Φιλιππινες
 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Προχθές είχα κατέβει βόλτα στο κέντρο και παρατήρησα πολλές μαυρούλες να πηγαινοέρχονται και αράζουν στον πεζόδρομο της Ρήγας Φερραίου!
Ξέρουμε τι παίζει αυτό το διάστημα με αυτές;
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εχουμε κανενα νεο απο τις πιατσες της πατρας? σκεφτομαι να κατεβω για δουλεια και λεω να δω τι παιζει,καμια πληροφορια για οδους κτλ?
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Οι μαυρούλες στην Πάτρα βγαίνουν μόνο βράδυ στην περιοχή Τριών Ναυάρχων? Ξέρει κανείς απο τι ώρες και πού γυρνάνε?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Οι μαυρούλες στην Πάτρα βγαίνουν μόνο βράδυ στην περιοχή Τριών Ναυάρχων? Ξέρει κανείς απο τι ώρες και πού γυρνάνε?
μετα τις 11.30 φιλε. σαχτουη τσαμαδου. εκει γυρω. προσεχε τες ομως. δεν ξερεις τι κουβαλανε
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μονο μαυρουλες παιζουν; δεν εχει τιποτα αλλο;
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
δεν εχω πετυχει αλλης εθνικοτητας νεαρες. αν μαθεις κατι πες μας
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τωρα θα κατεβω ξανα σε ενα μηνα,αν μενεις εκει κατι ακουσα για πλατεια ολγας,και καπου στο δημοτικο θεατρο ριξε μια ματια αν μπορεις και στειλε ραπορτο να ξερουμε
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
τωρα θα κατεβω ξανα σε ενα μηνα,αν μενεις εκει κατι ακουσα για πλατεια ολγας,και καπου στο δημοτικο θεατρο ριξε μια ματια αν μπορεις και στειλε ραπορτο να ξερουμε
αν δεν τυχει να περναω φιλε, δεν προκειται να ασχοληθω. δεν παω σε αυτες. προτιμω να δωσω κατι παραπανω κ να εχω το κεφαλι μου ησυχο.
 

offroad

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα μήπως γνωρίζει κάποιος τι τιμές χρεώνουν οι μαυρούλες στην Πάτρα για τι οι όμορφες μου είπαν κάτι εξωφρενικές τιμές  πιππα 30 ευρω και γαμίση 40 σε καβάτζα έξω. Τι ισχύει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Παιδιά θα κατέβω για Σαββατοκύριακο Πάτρα. Μπορεί κάποιος να κάνει φρέσκια ενημέρωση για πιάτσες, με ακριβείς οδηγίες για το που είναι, τι εθνικότητα και τι τιμές παίζουν; ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Παίδες θα είμαι Πάτρα για κανα 2 ημέρες. Παρακαλώ τα φώτα σας διότι ο χρόνος μου θα είναι περιορισμένος οπότε οι εξορμήσεις μου στοχευμένες και προμελετημένες. Ποιος μπορεί να με κατατοπίσει για πιάτσες, ώρες "αιχμής", ηλικίες, εθνικότητες κλπ? Δεκτά και π.μ.! Ευχαριστώ και καλές γιορτές!
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Παίδες θα είμαι Πάτρα για κανα 2 ημέρες. Παρακαλώ τα φώτα σας διότι ο χρόνος μου θα είναι περιορισμένος οπότε οι εξορμήσεις μου στοχευμένες και προμελετημένες. Ποιος μπορεί να με κατατοπίσει για πιάτσες, ώρες "αιχμής", ηλικίες, εθνικότητες κλπ? Δεκτά και π.μ.! Ευχαριστώ και καλές γιορτές!
μετα τις 11 κοντα στην τσαμαδου σαχτουρη κ εκει γυρω. μαυρες κυριως. βασικα νομιζω μονο μαυρες. εχω καιρο να περασω.
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
65
Πόντοι
1
γεια σας μαγκες, ερχομαι πατρα 2 μερες, ξερετε αν υπαρχουν πουθενα πρεζουδες???
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
πρεζουδες θα βρεις πλατεια ολγας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom