Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πεζόδρομος Χαλκιδος 5-Π.Φάληρο (πρώηνΣκαβάτζου & Ζησιμοπούλου)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 966
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τουλαχιστον περασες καλα ι το φθηνο βγηκε σκαρτο :2funny:...κοιτα ειχα 2 εβδομαδες να δω τον κουμπαρο Agiana...κ πρεπει να ειμαι οκ με γιαυτο εμεινα 4 μερες καταλαβες....αααα κ το καλυτερο δεν μου βγηκε σκαρτο ξερω να κανω σωστες επιλογες... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλημεραααααααααα


ο αντρας σου δεν διαλεγει ποτε σκαρτο πραγμα αυτο επρεπε να το ειχες καταλαβει απο τοτε που σε επελεξα για γυναικα μου............!!!!!!!!!!

ασχετα αν μου βγηκες λιγο παιχνιδιαρα με τον κουμπαρο αλλα σκαρτη ποτε και τα φαγια σου ετοιμα και τα ρουχα σιδερωμενα και στο κρεββατι κυρια!!!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
ο αντρας σου δεν διαλεγει ποτε σκαρτο πραγμα αυτο επρεπε να το ειχες καταλαβει απο τοτε που σε επελεξα για γυναικα μου............!!!!!!!!!!

ασχετα αν μου βγηκες λιγο παιχνιδιαρα με τον κουμπαρο αλλα σκαρτη ποτε και τα φαγια σου ετοιμα και τα ρουχα σιδερωμενα και στο κρεββατι κυρια!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...αντρα μου...αλιμονο δεν ανφιβαλο για το γουστο σου απλα ι απογνωσει δεν σου βιενει παντα σε καλο...οσο για μενα 9,99 ειναι αγνωστο αριθημο... :2funny: :2funny:.....δεν πρεπει να προσεχω τον κουμπαρουλι...φιλουθκια  :-* :-* :-*
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ο αντρας σου δεν διαλεγει ποτε σκαρτο πραγμα αυτο επρεπε να το ειχες καταλαβει απο τοτε που σε επελεξα για γυναικα μου............!!!!!!!!!!

ασχετα αν μου βγηκες λιγο παιχνιδιαρα με τον κουμπαρο αλλα σκαρτη ποτε και τα φαγια σου ετοιμα και τα ρουχα σιδερωμενα και στο κρεββατι κυρια!!!!

Η νοικοκυροσύνη της κουμπαρούλας είναι από τις λίγες... :fuck2:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...αντρα μου...αλιμονο δεν ανφιβαλο για το γουστο σου απλα ι απογνωσει δεν σου βιενει παντα σε καλο...οσο για μενα 9,99 ειναι αγνωστο αριθημο... :2funny: :2funny:.....δεν πρεπει να προσεχω τον κουμπαρουλι...φιλουθκια  :-* :-* :-*

καλε ποια απογνωση λες ενα δωρο μου εκαναν και για να μην τους στεναχωρισω πηγα να το παρω αφου με ξερεις εγω σεξ κανω η δωρεαν η πανω απο 100 ευρω την ωρα τα υπολοιπα ποσα τα θεωρω σαν δωρα!!!!!
 

***Olga 555***

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους....... :-*Για τους φιλους μας εχουμε μια καινουρια προσφορα!!!με 100ευρο διπλο μασαζακι......για να περασετε καλα  ;) ;) ;)Για περισσοτερες πληροφοριες θα μαθετε απο κοντα ;) ;) ;)Να εχετε ενα υπεροχο βραδακι.....Κ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.......ΦΙΛΙΑ : :-* :-* :-* :-*
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Επίσκεψη πρώτη φορά με το νέο ρόστερ (πιο παλιά είχα πάει αρκετές φορές). Ok… απλά δεν είναι αυτό που θέλω εγώ. Από μασάζ μάπα! Με ενδιαφέρει το καλό – κανονικό μασάζ. Πιστεύω ότι αυτά τα μαγαζιά πρέπει να διαφέρουν από τα στούντιο και σε αυτό το θέμα ...θα πρέπει να ξέρουν οι κοπέλες να κάνουν ένα κανονικό μασάζ.
Από εμφάνιση τώρα θεωρώ ότι οι κοπέλες είναι πολύ μέτριες.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η Ροζαλίντα πάντως κάνει καλό μασάζ, είναι μικροκαμωμένη αλλά έχει δύναμη
και στα υπόλοιπα σούπερ
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.456
Πόντοι
4.895
Καλησπερα σε ολους....... :-*Για τους φιλους μας εχουμε μια καινουρια προσφορα!!!με 100ευρο διπλο μασαζακι......για να περασετε καλα  ;) ;) ;)Για περισσοτερες πληροφοριες θα μαθετε απο κοντα ;) ;) ;)Να εχετε ενα υπεροχο βραδακι.....Κ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.......ΦΙΛΙΑ : :-* :-* :-* :-*
Και οι πόντοι μετράνε διπλοί???
 

***Olga 555***

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα μορω ελλα απο κοντα να τα πουμε ;) ;) ;)
 

***Olga 555***

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους τους φιλους μας...........να εχετε μια υπεροχει μερα ;) ;) ;)φιλακια πολλα :-* :-* :-* κ σημερα σας περιμενουνε τα ομωρφα τα κοριτσια μας ειναι η Τζενη,Ροζαλιντα,Αγαπη,Αλοννα,Ναταλη κ η Λιλιαν....... να περασετε ομωρφα
 

***Olga 555***

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Αγορακι γλυκο εχεις ερθει μια φορα στο μαγαζι κ αμεσος να βγαλεις συμπερασμα για ολες τις κοπελλες????Δεν ειναι κοθολου σωστο αυτο..........
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αγορακι γλυκο εχεις ερθει μια φορα στο μαγαζι κ αμεσος να βγαλεις συμπερασμα για ολες τις κοπελλες????Δεν ειναι κοθολου σωστο αυτο..........

Χωρίς να θέλω να αντιπαρατεθώ μαζί σου γλυκειά μου Όλγα, σου επισημαίνω ότι ο συναγωνιστής αναφέρθηκε μόνο στη Ροζαλίντα και σε καμμία από τις υπόλοιπες κοπέλες.

Δε μιλάς σοβαρά; Τη Ροζαλίντα πήρα. Δεν έχει ιδέα από μασάζ.

Γενικά μιλώντας πάντως, καλό θα είναι η κάθε κοπέλα (κατά τη γνώμη μου) να έχει κάποιες βασικές γνώσεις μασάζ, έτσι ώστε το πλήρες πακέτο των υπηρεσιών να είναι πιό ελκυστικό για τον πελάτη.
 

***Olga 555***

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Nai aγαπη συνφονω μαζι σου για το μασαζ κ για τα υπολιπα :P :P :Φυσικα καθε μια κοπελλα εχει το δικο τις πακετο...........  ;) ;) ;)Κ για το μασαζ ολλες ι κοπελλες γνωριζουν απο μασαζ.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: Αναλογα καουν κ δυνατα κ χαλαροτικα αναλογα με τις επιλογες του πελατι........ ;) ;) ;)φιλακια :-* :-* :-* :-*
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Δεν είναι κακό να μήν ξέρει η κοπέλα καλό μασάζ...είναι κάτι που μπορεί να βελτιώσει εάν έχει ενδιαφέρον και διάθεση να μάθει!Τουλάχιστον άς είναι καλή στο άλλο πρόγραμμα και όχι ξενέρα...
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Η Ροζαλίντα είναι μια μιγάδα που δούλευε και στην Ποσειδώνος κάποτε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom