Νέα

Πέθανε ο Michael Jackson !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gappag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 637
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΕΣ <<ΓΝΩΡΙΣΕΙ>> ΤΗΝ ΜΑΛΑΠΕΡΔΑΡΑ  ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥΣΤΗΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ.

κοίτα...
πιστεύω ότι με ένα κατοσταρικάκι χιλιάρια δολλαριάκια, δλδ ρέστα από περίπτερο για τον μαυρόασπρο θα του έκανες χαλαρά πιπούλα και θα του σκούπιζες και την τελευταία σταγονίτσα.....
 

Επισκέπτης
κοίτα...
πιστεύω ότι με ένα κατοσταρικάκι χιλιάρια δολλαριάκια, δλδ ρέστα από περίπτερο για τον μαυρόασπρο θα του έκανες χαλαρά πιπούλα και θα του σκούπιζες και την τελευταία σταγονίτσα.....

Σιγά ρε μαλάκα....

Δεν καίω μια λαμποργκίνι καλύτερα ????

xa xa xa xa !!!!
 

GIANNIS88

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
κοίτα...
πιστεύω ότι με ένα κατοσταρικάκι χιλιάρια δολλαριάκια, δλδ ρέστα από περίπτερο για τον μαυρόασπρο θα του έκανες χαλαρά πιπούλα και θα του σκούπιζες και την τελευταία σταγονίτσα.....


Μήπως  δοκίμασες  μεγάλε;
Εγώ πάντως θα του τα έβαζα σε όλες τις οπές και θα του τα έσπρωχνα κιόλας
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Μάγκες … ότι κι αν ήταν ο τύπος  (παιδεραστής κλπ… δεν ξέρω)  μην ξεχνάτε ότι υπήρξε για πολύ καιρό το Νο 1 παγκοσμίως!!!!! σε αυτό που αγαπούσε πιο πολύ απ΄ όλα  και σε αυτό που έκανε ….ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ…. Λίγοι είναι αυτοί που το έχουν καταφέρει …. Δικαιωματικά έχει πάρει κι αυτός μια θέση στους κορυφαίους και πρωτεργάτες της μουσικής σκηνής παγκοσμίως  ……  Γι΄ αυτό λοιπόν οτιδήποτε λέμε  για την προσωπική του ζωή  είναι λόγια ανούσια και χωρίς νόημα ….     
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Έρι, σόρρυ αλλά σήμερα είσαι εντελώς φάουλ.
1) Παιδεραστής βάσει αποδείξεων δεν ήταν. Αν ψάξεις και τις δυο υποθέσεις θα καταλάβεις την αξιοπιστία και τα κίνητρα των κατηγόρων. Να ξεκαθαρίσουμε επίσης ότι δεν κατηγορήθηκε για βιασμό αλλά σεξουαλική παρενόχληση.
2) Καμία αντιγραφή του Έλβις που είπες. Μα καμία.
3) Δεν ήταν προϊόν της μουσικής βιομηχανίας αλλά ο ίδιος εκτίναξε τη μουσική βιομηχανία.
4) Ήταν ευφυΐα. Μουσική εννοούμε πάντα, μη το πάμε σε άλλα επίπεδα.

Μιχάλης ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μήπως  δοκίμασες  μεγάλε;
Εγώ πάντως θα του τα έβαζα σε όλες τις οπές και θα του τα έσπρωχνα κιόλας

Aυτό πάλι, που για να αποδείξει κανείς ότι δεν είναι πούτης πρέπει να γαμάει αντρες...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Πολύ μεγάλος Star και τρομερός τραγουδιστής αλλά ιδιόρρυθμος χαρακτήρας και αυτοκαταστροφικός τύπος...
Rip Michael
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Έρι, σόρρυ αλλά σήμερα είσαι εντελώς φάουλ.
1) Παιδεραστής βάσει αποδείξεων δεν ήταν. Αν ψάξεις και τις δυο υποθέσεις θα καταλάβεις την αξιοπιστία και τα κίνητρα των κατηγόρων. Να ξεκαθαρίσουμε επίσης ότι δεν κατηγορήθηκε για βιασμό αλλά σεξουαλική παρενόχληση.
2) Καμία αντιγραφή του Έλβις που είπες. Μα καμία.
3) Δεν ήταν προϊόν της μουσικής βιομηχανίας αλλά ο ίδιος εκτίναξε τη μουσική βιομηχανία.
4) Ήταν ευφυΐα. Μουσική εννοούμε πάντα, μη το πάμε σε άλλα επίπεδα.

Μιχάλης ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon:


arraβωνιαρη εγραψες!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
arraβωνιαρη εγραψες!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αφού μεγάλωσα με Μιχαλάκη αρραβωνιασίτα πως να το κάνουμε δηλαδή...
chinese-bow-005.gif
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Κριμα για τον Μαικλ.Πραγματικα απο τους μεγαλυτερους τραγουδιστες της ποπ με 34 χρονια ιστοριας.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Έρι, σόρρυ αλλά σήμερα είσαι εντελώς φάουλ.
1) Παιδεραστής βάσει αποδείξεων δεν ήταν. Αν ψάξεις και τις δυο υποθέσεις θα καταλάβεις την αξιοπιστία και τα κίνητρα των κατηγόρων. Να ξεκαθαρίσουμε επίσης ότι δεν κατηγορήθηκε για βιασμό αλλά σεξουαλική παρενόχληση.
2) Καμία αντιγραφή του Έλβις που είπες. Μα καμία.
3) Δεν ήταν προϊόν της μουσικής βιομηχανίας αλλά ο ίδιος εκτίναξε τη μουσική βιομηχανία.
4) Ήταν ευφυΐα. Μουσική εννοούμε πάντα, μη το πάμε σε άλλα επίπεδα.

Μιχάλης ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon:

Βυζούλι σορρυ αλλα έχω διαφορετική άποψη και την εξέθεσα. Το γεγονός οτι δεν σου αρεσει δεν με κάνει "φαουλ".
1) Εμένα με χαλάει η φαση του παιδεραστη ιδιαιτερως και εχω αποκομίσει την άποψη οτι ήταν.
Για εμένα η σεξουαλικη παρενόχληση σε παιδί ειναι ειδεχθές εγκλημα.Συνεπώς επηρεάζει την κρίση μου. Η κατηγορία υπήρχε απλα ο ιδιος πλήρωσε για να αθωωθει. Θα μπορουσε να δικαστει και να βλέπαμε αν ηταν η οχι με σαφήνεια. Αν ήταν τοσο απλο να φάει λεφτά κάποιος απο διασήμους, καθε τοσο θα κατηγορουνταν καποιος για σεξουαλικη παρενόχληση και κάποιοι θα τα τσεπωναν..
3.Ο χορος του και το κουνημα των γοφων γιατι σε αυτο αναφέρθηκα ηταν κοπι πειστ ελβις..
4.Προιον μουσικης βιομηχανιας ειναι οποιος προμοταρεται τοσο πολυ απο τα μμε, οποιος κάνει βιντεοκλιπ δις με αστερες του χολιγουντ, οποιος εχει απο πισω του συνεργατες που μεθοδευουν την καθε του κινηση.Υποτιμας την δυναμη των μμε. Δεν ειπα οτι δεν ειχε ταλεντο. Αν δεν ειχε θα τον ελεγα αχρηστο.. δεν ειπα κατι τετοιο.
5.Δεν τον θεωρω ευφυία.
και δεν καταλαβαινω ρε παλικαρι είμαι υποχρεωμένη να κοβω φλέβες για τον μαικλ επειδη εσας σας αρέσει..
Πως θα γίνει δηλαδή η παω μαζί σας η ειμαι φαουλ; Εγώ φιλαρακι την τεχνη δεν την οριοθετω στην δημιουργια απλά. Σε μια απλη απεικονιση της μουσικης πραγματικοτητας που γινεται θεαμα και επαγγελματικα άριστη απεικονιση ενος προγραμματος μουσικοχορευτικού με τα πιο άριστα τεχνολογικα μέσα. θεωρω οτι ειναι βαθυτερη διαδικασια που δονει και αλλαζει την κοινωνική δομη και δεν αναγνωρίζω καμμια ουσιαστικη τετοια επιδραση στον μαικλ τζακσον παρα μονο αλλαγες στην dance pop σκηνη που ειναι εξ ορισμου θεαματική και στην κουλτουρα των media που διψουν για προζα και ιντριγκα στην σκηνη. Αυτό δεν ειναι ευφυιες ειναι η αρτια δομημένη χολιγουντιανη κουλτουρα που περασε στην μουσική απο το μεσο..τον τραγουδιστη που μπορουσε να το υποστηριξει. Υπο αυτη την εννοια έχουμε μια συνθεση στοιχείων που αλλαξαν την ποπ μουσικη της εποχής όπως αναλογα ορίζεται να αλλαζει η μοδα. Και για εμένα αυτο δεν ειναι δα και συγκλονιστικο.
Για οποιον ειναι καλα κανει και ειναι.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
(Πως θα γίνει δηλαδή η παω μαζί σας η ειμαι φαουλ; Εγώ φιλαρακι την τεχνη δεν την οριοθετω στην δημιουργια απλά. Σε μια απλη απεικονιση της μουσικης πραγματικοτητας που γινεται θεαμα και επαγγελματικα άριστη απεικονιση ενος προγραμματος μουσικοχορευτικού με τα πιο άριστα τεχνολογικα μέσα. θεωρω οτι ειναι βαθυτερη διαδικασια που δονει και αλλαζει την κοινωνική δομη και δεν αναγνωρίζω καμμια ουσιαστικη τετοια επιδραση στον μαικλ τζακσον παρα μονο αλλαγες στην dance pop σκηνη που ειναι εξ ορισμου θεαματική και στην κουλτουρα των media που διψουν για προζα και ιντριγκα στην σκηνη. Αυτό δεν ειναι ευφυιες ειναι η αρτια δομημένη χολιγουντιανη κουλτουρα που περασε στην μουσική απο το μεσο..τον τραγουδιστη που μπορουσε να το υποστηριξει. Υπο αυτη την εννοια έχουμε μια συνθεση στοιχείων που αλλαξαν την ποπ μουσικη της εποχής όπως αναλογα ορίζεται να αλλαζει η μοδα. Και για εμένα αυτο δεν ειναι δα και συγκλονιστικο.)

ερι τον εκαψα τον εγκεφαλο,παει......
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Σεμινάριο Δικαίου... :jerking:
Οχια αν θελεις να την παιζεις παιξτην στον περσονα κοπελα μου και μην ανακατευεσαι σε συζητησεις μαζι μου δεν εχεις το υποβαθρο, οπως βλεπω. Μοναχα να κουνας το χερακι ξερεις προφανως καλα. Σου αρεσε η θελεις κι αλλα για να κοιμηθεις;αμ δεν θα σου κανω την χαρη.. ;)
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Η μοναδικοτητα του μαικλ ειναι αναμφισβητητη.Ο καλλιτεχνης μαικλ αφησε ιστορια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom