Νέα

Πεθανε ο Γιωργος Κουρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ParisPapis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως νοιωθετε με αυτο το γεγονος

  • Πω πω στεναχωρηθηκα

    Ψήφοι: 11 12,0%
  • Στις αρχιδαρες μου

    Ψήφοι: 69 75,0%
  • Ζητω ο νωντας

    Ψήφοι: 12 13,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    92

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
RIP?

koyrisnew.jpg


 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.418
Κριτικές
15
Like
6.071
Πόντοι
1.496
Απο τους παλιανθρωπους που αμα δε γινοταν οτι ηθελε, αμα δε του καναν τα χατηρια, αμα δε περναγε το δικο του και αδικο να ειχε, επιτεθονταν με ολες του τις δυναμεις να εξοντωσει τον "εχθρο' του. Μονο που στη περιπτωση του μιλαμε για δημοσιογραφο, εκδοτη, καναλαρχη, ραδιοφωνικο παραγωγο,  που σημαινει μεγαλη δυναμη. Το εβλεπε η γιαγια στη τηλεοραση; το διαβαζε ο αλλος στην εφημεριδα; το ακουγε στο ραδιοφωνο; ε, τοτε ετσι θα ειναι. Στοχοποιουσε δηλαδη αντιπαλους, συμβολαια εξοντωσης. Μεχρι να υποχωρησουν και να κανει τη δουλεια του.
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.633
Πόντοι
17.346
Απο τους παλιανθρωπους που αμα δε γινοταν οτι ηθελε, αμα δε του καναν τα χατηρια, αμα δε περναγε το δικο του και αδικο να ειχε, επιτεθονταν με ολες του τις δυναμεις να εξοντωσει τον "εχθρο' του. Μονο που στη περιπτωση του μιλαμε για δημοσιογραφο, εκδοτη, καναλαρχη, ραδιοφωνικο παραγωγο,  που σημαινει μεγαλη δυναμη. Το εβλεπε η γιαγια στη τηλεοραση; το διαβαζε ο αλλος στην εφημεριδα; το ακουγε στο ραδιοφωνο; ε, τοτε ετσι θα ειναι. Στοχοποιουσε δηλαδη αντιπαλους, συμβολαια εξοντωσης. Μεχρι να υποχωρησουν και να κανει τη δουλεια του.

Φίλε  μού μόλις περιέγραψες τον χαρακτήρα του 99% όλων των δημοσιογράφων και καναλλαρχών, δεν νομίζω ότι ο συγκεκριμένος αποτελούσε εξαίρεση στον χώρο της δημοσιογραφίας απλώς δεν ήξερε να κρυφτεί. Είναι αυτό πού λέμε:
Ξέρεις να κλέψεις
Ναι
Ξέρεις να κρυφτείς
Όχι
Άρα δεν ξέρεις ούτε να κλέψεις  :rockon: :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Απο τους παλιανθρωπους που αμα δε γινοταν οτι ηθελε, αμα δε του καναν τα χατηρια, αμα δε περναγε το δικο του και αδικο να ειχε, επιτεθονταν με ολες του τις δυναμεις να εξοντωσει τον "εχθρο' του. Μονο που στη περιπτωση του μιλαμε για δημοσιογραφο, εκδοτη, καναλαρχη, ραδιοφωνικο παραγωγο,  που σημαινει μεγαλη δυναμη. Το εβλεπε η γιαγια στη τηλεοραση; το διαβαζε ο αλλος στην εφημεριδα; το ακουγε στο ραδιοφωνο; ε, τοτε ετσι θα ειναι. Στοχοποιουσε δηλαδη αντιπαλους, συμβολαια εξοντωσης. Μεχρι να υποχωρησουν και να κανει τη δουλεια του.

Ετσι ετσι
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Ένας παλαιόπουστας απατεώνας λιγότερος.
Ειδικά οι τόσοι και τόσοι απλήρωτοι εργαζόμενοί του θα πρέπει να στεναχωρήθηκαν πολύ.
Ας είναι βαρύ το χώμα που θα σε σκεπάζει λαμόγιο.

:vomit: :vomit: :vomit:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Ένας παλαιόπουστας απατεώνας λιγότερος.
Ειδικά οι τόσοι και τόσοι απλήρωτοι εργαζόμενοί του θα πρέπει να στεναχωρήθηκαν πολύ.
Ας είναι βαρύ το χώμα που θα σε σκεπάζει λαμόγιο.

:vomit: :vomit: :vomit:
O Θεος να αναπαυσει την ψυχη του. Αυτος θα κρίνει την ζωη,την ψυχη και τις πραξεις του.

Απλα μια παρατηρηση για τον καθενα μας: Πως ειναι δυνατον να εχεις αγαπη στην ψυχη σου και ταυτοχρονα να μπορεις να διασυρεις,να εκβιαζεις κτλ? Δεν ξερω, μαγκες.Αν βαζατε το νημα πχ μια μερα πριν,θα ειχα αποψη. Πλεον πρόκειται για νεκρό,και δεν μου επιτρεπει η συνειδηση μου να τον κρίνω. Θα κριθεί απο αλλου.
 

Ακαμάτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
279
Πόντοι
280
Κρίμα οτι πεθαίνει ένας άνθρωπος αλλά αισιόδοξο που οι σάπιοι που κατέστρεψαν την Ελλάδα φεύγουν ενας ένας μπας και δούμε άσπρη μέρα. Και μετά βλέπεις τον Καρανίκα...
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.633
Πόντοι
17.346
Αφιερωμένο εξαιρετικά σε όλους τους Πρασινοφρουρούς  παλαιάς κοπής πού κάποτε πίνανε νερό στο όνομα των Κουρίδων και βλέπανε την Αυριανή όπως βλέπουν οι φανατικοί μουσουλμάνοι το κοράνι !!!  :2funny:

 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596
Kαι τωρα ποιος θα βγαζει φωτο της Μιμης με τα βυζια εξω και σκυλια :think: :wanker: :S :S :S
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.013
Κριτικές
48
Like
6.337
Πόντοι
11.445
κλασικος απατεωνας κεφαλονιτης , πηγε να βρει τον συνχωριανο  του Αγουδημο.....
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
σκατα στον ταφο του και αυτου και στους ομοιους του.απο τα μεγαλυτερα λαμογια που εχουν περασει.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
άντε πάλι σήμερα θα ξεράσουμε με το φωτοστέφανο που θα βάλουν και σε αυτόν τον απατεώνα ........ :vomit:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
σειρα εχουν και αλλοι και αλλες
και απο τη δεξια   μια μουρλεγκω και ενας αλλος παπατζης με δηθεν μη κυβερνητικη οργανωση για παιδια  επαιτωτντας να του πληρωνουν την εφορια
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Τυπικος Ελλαναρας ρουφιανος δημοσιογραφος.....και Κεφαλλονιτης απο πανω,οποτε καταλαβατε για τι μουνοπανο μιλαμε. οπως τα εγραψαν τα παιδια απο πανω,εγινε γνωστος επειδη εβριζε τον Καραμανλη (τον γερο,οχι τον Κωστακη τον κοκορετσακια),μετα εγλυφε τον Μητσοτακη και εκανε και μπιζνες μαζι του,μετα εγλυφε τον πουτανιαρη τον Ανδρεα (αν υπηρχε το μπουρδελα τοτε θα ηταν επιτιμο μελος σιγουρα) κλπ κλπ.Λαμογιο ολκης,εστηνε ραδιοφωνα και καναλια απο το τιποτα και μετα με εκβιασμους ηθελε δανεια απο τραπεζες και να τα κρατησει
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αν βαζατε το νημα πχ μια μερα πριν,θα ειχα αποψη. Πλεον πρόκειται για νεκρό,και δεν μου επιτρεπει η συνειδηση μου να τον κρίνω. Θα κριθεί απο αλλου.

Όχι τύπε,θα κριθεί από εμάς του ανθρώπους,γιατί η συμπεριφορά του ήταν αντικειμενικά επιζήμια για τις ζωές πολλών ανθρώπων.

Το δίλημμα που θέτεις,έχει ξανατεθεί όταν π.χ.πέθανε ο Charles Manson και άλλοι.

Κανένας σεβασμός μετά θάνατον για ανθρώπους που δε σεβάστηκαν τίποτα όσο ζούσαν.
 
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
37
Like
8
Πόντοι
0
O Θεος να αναπαυσει την ψυχη του. Αυτος θα κρίνει την ζωη,την ψυχη και τις πραξεις του.

Απλα μια παρατηρηση για τον καθενα μας: Πως ειναι δυνατον να εχεις αγαπη στην ψυχη σου και ταυτοχρονα να μπορεις να διασυρεις,να εκβιαζεις κτλ? Δεν ξερω, μαγκες.Αν βαζατε το νημα πχ μια μερα πριν,θα ειχα αποψη. Πλεον πρόκειται για νεκρό,και δεν μου επιτρεπει η συνειδηση μου να τον κρίνω. Θα κριθεί απο αλλου.
συμφωνω φιλε
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
αυτοι μου θυμιζουν εναν τυπο παλια σε ενα γηπεδο

στο αγωνα εποπτρια ηταν μια γυναικα. Οποτε μπαινει στο γηπεδο ενας μαλακς.Κατεβαινει κατω και πριν αρχησει το ματσ αρχιζει να την βριζει με οτι πιο αισχρο εχω ακουσει στη ζωη μου. Τις κατεβασε καντηλια, σεξιστικα σχολια, τις εβρισε την οικογενεια της, τους νεκρους της, τα παντα

σε καποια φαση του την πεφτουν οι ιδιοι οι οπαδοι.

και την ωρα που φευγει λεει ΄΄ουφ τα ειπα και ξαλαφρωσα, γεια σας''

ετσι ειναι φιλε μου, ολοι αυτοι που βριζουν ειναι κομπλεξικοι και κουβαλανε μεγαλο βαρος μεσα βαθια μεσα τους.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom