Νέα

Πέθανε ο αστυνομικός που χτυπήθηκε από χουλιγκάνια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.261
Κριτικές
95
Like
12.545
Πόντοι
18.036
Kοιτάξτε σε τι χωρα -τσιρκο ζουμε
Kάνουν τροποποιήσεις στις.....αλλαγές!!:2funny::2funny:

Ενώ ειναι σε διαβούλευση οι αλλαγες στον Ποινικό Κωδικα,επειδη ΕΤΥΧΕ δυστυχως η τραγωδια με τον αστυνομικό,θα μπούνε σαν τσόντα και νέες αλλαγές για την οπαδική βία(που αλλιώς δεν θα εμπαιναν εννοειται)

αν ειχε βουλιάξει πλοίο,θα έμπαιναν αλλαγες για την ναυτιλία
αν ενα σχολικό λεωφορείο ειχε ατυχημα,θα εμπαιναν αλλαγές στη νομοθεσία για τα σχολικά λεωφορεία
και πάει λεγοντας

Κρατος που νομοθοτεί στα κοτουρού, στην τύχη,επ'ευκαιρία τυχαίων γεγονότων και αλλάζει κάθε μηνα σχεδόν τους 4 βασικούς ΚΩΔΙΚΕΣ νομοθεσίας(καλά για την φορολογική νομοθεσία δεν το συζητάμε,αλλάζει κυριολεκτικά καθημερινα!)

"Αλλαγές και στον Ποινικό Κώδικα, που βρίσκεται σε διαβούλευση, σε σχέση με την αντιμετώπιση των φαινομένων οπαδικής βίας, θα φέρει η κυβέρνηση. Θα πρόκειται για κάποιες διορθώσεις, καθώς η κυβέρνηση κρίνει ότι οι πρόνοιες του νέου νόμου είναι επαρκείς."
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.084
Κριτικές
62
Like
40.621
Πόντοι
8.530
18 χρονών με γκόμενα και αντι να δίνει πόνο όλοι μέρα:fuck2::pipa1::pipa3: έτρεχε στα γήπεδα να μαλακιζεται παίζοντας ξυλο με τα ΜΑΤ:jerking::jerking2:
Φανταστείτε τώρα...αυτό το δίποδο...με γκόμενα...τι μπαζοεπιπεδο θα έχει και αυτή.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.084
Κριτικές
62
Like
40.621
Πόντοι
8.530
Δεν τους υποστηριζω,γιατι εχει πολλους μπ@σταρδους αστυνομικους που κανους καταχρηση εξουσιας,απο τροχαια που σε σταματουν σε μπλοκο και σου μιλουν με ειρωνεια λες και εισαι υπηρετης τους,μεχρι γαλοναδες που εχουν υπηρεσιακα αυτοκινητα σαν ταξι δικα τους και κανουν καταχρηση του βαθμου τους,εκβιαζοντας μαγαζατορες αν δε δωσουν λεφτα στους ιδιους,θα τους φερουν ανθρωπους δικους τους για ελεγχο,προστιματα κτλ και ποσα αλλα με ναρκωτικα ,ληστειες κτλ κτλ

ΑΛΛΑ,αν αυτο το περιστατικο ειχε γινει αναποδα,η αθηνα θα ειχε καει ολη.αν αστυνομικος ειχε χτυπησει και ειχε στειλει στο νοσοκομειο χουλιγκαν .

τροφη για σκεψη....
Ισχύουν τα λεγόμενα σου και στις δύο παραγράφους.
Οι αστυνομικοί που δημιουργούν πρόβλημα δυσφημίζουν την δράση των σωστών...το ίδιο γίνεται και με τους παπάδες...η μποχα καλύπτει τα πάντα όταν βρωμάει κάτι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.744
Like
2.798
Πόντοι
456
Εδώ που τα λέμε έγιναν αστυνόμοι για να τσεπώνουν τα 1500 και να γαμανε εύκολα τις ελλεινιδες.. Τώρα τι θέλουν? Αν πας να γίνεις ταρίφας ντιλιβερας.εχιεσ το νου σου ότι μπορεί α σκοτωθείς από τροχαίο.. Οι αστυνόμοι δεν έχουν στο νου ότι μπορεί να σκοτωθούν? Ήδη παίρνουν ενα σωρό έξτρα λεφτά για να φυλάνε αγώνες
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.764
Like
29.365
Πόντοι
6.056

Ειχε περάσει απο το μυαλο μου οτι ίσως χρειαστεί να του κόψουν το ποδι, δυστυχώς επιβεβαιώθηκα:(

Καλύτερα να ειχε φαει σφαίρα απο G3 λιγότερη ζημιά θα εκανε απο την φωτοβολίδα που σφηνώθηκε στο ποδι.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.502
Like
22.884
Πόντοι
6.256

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.225
Κριτικές
2
Like
14.198
Πόντοι
3.556
Αναμενόμενο δυστυχώς....τουλάχιστον να μην έχει υποστεί εγκεφαλικές βλάβες.
φίλε μου είσαι γιατρός που σημαίνει πως όσα έχεις δεί , δεν τα έχω δεί ούτε εγω ούτε κανένας
Να τολμήσω να πω ..ότι έτσι που έγινε ...δεν ξέρω αν είναι προτιμότερο να ζήσει ο άνθρωπος ειδικά και με εγκεφαλική βλάβη παρά να...ξεκουραστεί
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.502
Like
22.884
Πόντοι
6.256
φίλε μου είσαι γιατρός που σημαίνει πως όσα έχεις δεί , δεν τα έχω δεί ούτε εγω ούτε κανένας
Να τολμήσω να πω ..ότι έτσι που έγινε ...δεν ξέρω αν είναι προτιμότερο να ζήσει ο άνθρωπος ειδικά και με εγκεφαλική βλάβη παρά να...ξεκουραστεί
Άμα δεν έχει κάποια μόνιμη νευρολογικη βλάβη τότε η ζωή συνεχίζεται...Και η προσθετική έχει κάνει τεράστια άλματα.Νέος άνθρωπος είναι να το παλέψει...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.502
Like
22.884
Πόντοι
6.256

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.179
Κριτικές
60
Like
20.010
Πόντοι
14.936
Οσα δεν φερνει ο χρονος λεγανε οι παλιοι
τα φερνει δυστυχως η στιγμη...
Μακαρι να σωθει νεος ανθρωπος...
Και μακαρι οι ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΕΣ συναδελφοι του να
παραδειγματιζονται απο αυτα και να μην διψουν για αιμα...
Η βια φερνει βια και να τα αποτελεσματα...
Και παλι περαστικα στον ανθρωπο και να βγει σιδερενιος απο την μαχη...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
τυποι μετα και απο αυτη την τραγικη εξελιξη,το πουστρακι που του εκανε αυτη τη ζημια του αστυνομικου,ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ να τον αυτοκτονησουν μεσα στη μπουζου :confused::confused::confused:
γιατι αυτο που θα του κανουν θα ειναι πολυ χειροτερο :zfuck::zfuck::zfuck:
ποσο μαλλον αν ο ματατζης η μεινει φυτο,η πεθανει :confused::confused::confused:
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
20
και το εκνευριστικο στην ολη υποθεση ειναι οτι παινευοταν για το κατορθωμα του το μαλακισμενο. μακαρι να του ακρωτηριασουν και τα δυο χερια του κωλοπαιδου
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
και το εκνευριστικο στην ολη υποθεση ειναι οτι παινευοταν για το κατορθωμα του το μαλακισμενο. μακαρι να του ακρωτηριασουν και τα δυο χερια του κωλοπαιδου

ο τυπος ειναι πολυ σκληρος χυστης τυπε,δεν μασαει απο τετοια :confused::confused::confused:

TqmL59X.gif
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.190
Like
25.234
Πόντοι
5.006
τυποι μετα και απο αυτη την τραγικη εξελιξη,το πουστρακι που του εκανε αυτη τη ζημια του αστυνομικου,ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ να τον αυτοκτονησουν μεσα στη μπουζου :confused::confused::confused:
γιατι αυτο που θα του κανουν θα ειναι πολυ χειροτερο :zfuck::zfuck::zfuck:
ποσο μαλλον αν ο ματατζης η μεινει φυτο,η πεθανει :confused::confused::confused:
Γίνονται τέτοια τυπε μου :sad2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.233
Κριτικές
7
Like
2.956
Πόντοι
786
και το εκνευριστικο στην ολη υποθεση ειναι οτι παινευοταν για το κατορθωμα του το μαλακισμενο. μακαρι να του ακρωτηριασουν και τα δυο χερια του κωλοπαιδου
δεν το ξέρω.
σε μηνύματα;
από καταθέσεις προκύπτει;
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
20
αν ηταν μαγκας θα πηγαινε να βρει τον ιδιο τον δολοφονο του Γρηγοροπουλου να τον στειλει απο κει που ρθε αλλα οχι ολοι οι μαλακες μονο να σπανε ξενες περιουσιες και να καινε καδους και να τα βαζουν με ατομα που δε φταινει αντι γι αυτους που πρεπει. μονο το γηπεδο και η μολωτωφ ειναι η θρησκεια τους.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.394
Κριτικές
16
Like
13.564
Πόντοι
5.577
τα μετρα επρεπε να ειναι τα ακολουθα 2

1. αποσυρση των αστυνομικων απο τα γηπεδα, ο καθενας που θα πηγαινει να προσεχει τον εαυτο του αν φοβαται να μην παει

2. κακουργημα χωρις αναστολες η ριψη μολοτωφ - φωτοβολιδων κατα ανθρωπων ειτε ειναι στα γηπεδα ειτε στην πατησιων

αυτα που αποφασισαν δειχνουν την αγνοια και την ασχετοσυνη τους :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom