Νέα

περιστατικο σε πουτανοπιατσα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ο Μυρωνας ειναι φιδεμπορας?

  • φυσικα μας τα εχει πρηξει μετα παραμυθια του

    Ψήφοι: 48 53,9%
  • οχι ειναι ειλικρινης αλλα προχω τυπος και δεν τον καταλαβαινουν ολοι

    Ψήφοι: 18 20,2%
  • χμμ.εχω τις αμφιβολιες μου..δεν ειμαι σιγουρος

    Ψήφοι: 23 25,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

Επισκέπτης
ειλικρινα σας λεω μου εχει τυχει να πληρωσω για στοματικο στο αμαξι..και μολις πηρε τα λεφτα το πρεζονι ανοιξε την πορτα του αμαξιου και αρχισε να τρεχει..εννοειται πως δεν την κυνηγησα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ειλικρινα σας λεω μου εχει τυχει να πληρωσω για στοματικο στο αμαξι..και μολις πηρε τα λεφτα το πρεζονι ανοιξε την πορτα του αμαξιου και αρχισε να τρεχει..εννοειται πως δεν την κυνηγησα...
και την αφησες να φυγει ρε τυπε? :headbang:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
ειλικρινα σας λεω μου εχει τυχει να πληρωσω για στοματικο στο αμαξι..και μολις πηρε τα λεφτα το πρεζονι ανοιξε την πορτα του αμαξιου και αρχισε να τρεχει..εννοειται πως δεν την κυνηγησα...


καλα και δεν προλαβες να την πιασεις πριν βγει απο το αμαξι :dunno:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
για 5000 δεν ρισκαρα να βρεθω δαρμενος απο κανα νταβατζη εκει κοντα..για να το κανει αυτο καπου βασιζοτανε..
τι νταβατζη να ειχε το πρεζονι ρε τυπε
κανας σαπιος θα ηταν :S
 

Επισκέπτης
επισης σε συμφωνια για παρτουζα και πρωκτικο πηγαμε εγω ενας φιλος και μια πορνη σε γνωστο οτελ που πηγαινανε τοτε αυτες..υπηρξε διαφωνια λογω...μεγεθους του πεους για πρωκτικο ζητησαμε πισω τα λεφτα..εγινε καυγας και λεει μισο θα δειτε..και παει κατω και μας ανεβαζει ενα τυπο ψηλο με μακρυ μαλλι ταχα να μας φοβισει..ευτυχως το παλληκαρι καταλαβε και με πολυ κοπο πηραμε πισω τα μισα λεφτα..απο τοτε δεν παω ποτε σε οτελ που θελουν οι πορνες..διαλεγω δικο μου..αν αρνηθουν φευγω
 

Επισκέπτης
παντως αυτα τα 2-3 περιστατικα ειναι σταγονα στον ωκεανο αν σκεφτει κανεις ποσα χρονια πηγαινα εκει..οι πιο πολλες κοπελες ειναι οκ αλλα δυστυχισμενα πλασματα..ομηροι των ναρκωτικων..
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
τι νταβατζη να ειχε το πρεζονι ρε τυπε
κανας σαπιος θα ηταν :S

assets_LARGE_t_420_53497867.JPG
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom