Νέα

Περί ποδοσφαίρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nik30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
για τον αμπραμοβιτς ειπε οτι αμα ενωθουν και οι 22+βαρδινογιαννη τοτε ειναι μεγαλυτερο μεγεθος απο αμπραμοβιτς!!
οσο και αν σου φενετε αστειο θα σου το παρομοιασω λεγοντας
"φαντασου τον ολυμπιακο με κοκκαλη αγγελοπουλο γουλανδρη νταιφα...."υπαρχει μετρο...?
κραχτης?σωστο και αυτο!!!
αλλα αν ειναι μαγκας ας τον δωσει ο τζιγγερ....
οπως ειπα και στο αλλο τοπικ ειτε ετσι ειτε αλλιως  ο καιρος γαρ εγγυς...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
για τον αμπραμοβιτς ειπε οτι αμα ενωθουν και οι 22+βαρδινογιαννη τοτε ειναι μεγαλυτερο μεγεθος απο αμπραμοβιτς!!
οσο και αν σου φενετε αστειο θα σου το παρομοιασω λεγοντας
"φαντασου τον ολυμπιακο με κοκκαλη αγγελοπουλο γουλανδρη νταιφα...."υπαρχει μετρο...?
κραχτης?σωστο και αυτο!!!
αλλα αν ειναι μαγκας ας τον δωσει ο τζιγγερ....
οπως ειπα και στο αλλο τοπικ ειτε ετσι ειτε αλλιως  ο καιρος γαρ εγγυς...
τα περι 22+ ειναι καλα και σωστα. αλλα και εγω σου ειπα στο αλλο θρεντ οτι και η αεκ εχει πισω της μεγαλους δεν ξερω αν ειναι πιο πολυ η οχι αλλα δεν εχω δει κινησεις τετοιου τυπου
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
α και πες μου κατα ποσο ειναι συμφερον να δωθουν 40 για ελληνικο συλλογο
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
ναι αλλα στην ΑΕΚ δεν βαζουν μια(μην παιζεις με τα νευρα μου  :grin:).... :headbang: :headbang: :headbang:
ενω αυτοι λενε οτι θα βαλουν......
α και πες μου κατα ποσο ειναι συμφερον να δωθουν 40 για ελληνικο συλλογο
συμφερον..?
χμ....μερικοι λογοι...ξεπλυμα χρηματος/οφελοι απο αλλες δουλειες/νεο γηπεδο/γουστο...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ναι αλλα στην ΑΕΚ δεν βαζουν μια.... :headbang: :headbang: :headbang:
ενω αυτοι λενε οτι θα βαλουν......συμφερον..?
χμ....μερικοι λογοι...ξεπλυμα χρηματος/οφελοι απο αλλες δουλειες/νεο γηπεδο/γουστο...
οσο για το ξεπλημα μπορει δεν το ειχα σκεφτει
ελα ομως που ερχεσαι στα λογια μου
να το κοινο
και στην αεκ οταν ο ντεμης ειχε βγει εκπροσοποντας επιχειρηματιες λιγο πολυ τα ιδια ελεγε απλα τα ελεγε πιο διπλοματικα
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
οσο για το ξεπλημα μπορει δεν το ειχα σκεφτει
ελα ομως που ερχεσαι στα λογια μου
να το κοινο
και στην αεκ οταν ο ντεμης ειχε βγει εκπροσοποντας επιχειρηματιες λιγο πολυ τα ιδια ελεγε απλα τα ελεγε πιο διπλοματικα
καμια σχεση....ξεχνας τον κοντη/μπουρμπο(ακομα παιζει..)κρασσα...
ο ντεμης ειπε οτι η ομαδα μετα τον τριτο χρονο θα μπορει να διεκδικησει πρωταθλημα...πρωτα θα καθαρισει με τα χρεει(περιπου 20 μυρια...)και μετα..και αυτο φενετε οτι ακομα και τωρα που οπως δειχνει οτι παει για τιτλο ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ!!!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καμια σχεση....ξεχνας τον κοντη/μπουρμπο(ακομα παιζει..)κρασσα...
ο ντεμης ειπε οτι η ομαδα μετα τον τριτο χρονο θα μπορει να διεκδικησει πρωταθλημα...πρωτα θα καθαρισει με τα χρεει(περιπου 20 μυρια...)και μετα..και αυτο φενετε οτι ακομα και τωρα που οπως δειχνει οτι παει για τιτλο ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ!!!!!
ναι ρε νικ αλλο σου λεω. οτι και ο ντεμης δεν αφησε να ενοηθει οτι εχει γερες πλατες πισω του η εγω δεν καταλαβα καλα?
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
ναι ρε νικ αλλο σου λεω. οτι και ο ντεμης δεν αφησε να ενοηθει οτι εχει γερες πλατες πισω του η εγω δεν καταλαβα καλα?
εσυ δεν καταλαβες καλα...τα ονοματα των συνεργατων του βγηκανε πολυ μετα στην φορα..αλλιως δεν θα του εκαναν ΚΑΜΙΑ ρυθμιση και κανενα αρθρο 44....αυτος ητανε και ο λογος που ΔΕΝ πηρε τοτε την ΑΕΚ ο μελισαννιδης...(σιγα μην του εκαναν εκεινου αρθρο44 και ρυθμιση...θα του ελεγαν τοσα εχεις πληρωσε...)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εσυ δεν καταλαβες καλα...τα ονοματα των συνεργατων του βγηκανε πολυ μετα στην φορα..αλλιως δεν θα του εκαναν ΚΑΜΙΑ ρυθμιση και κανενα αρθρο 44....αυτος ητανε και ο λογος που ΔΕΝ πηρε τοτε την ΑΕΚ ο μελισαννιδης...(σιγα μην του εκαναν εκεινου αρθρο44 και ρυθμιση...θα του ελεγαν τοσα εχεις πληρωσε...)
τεσπα ισως να μην τα ξερω καλα τα περι αεκ αν και ο πατερας μου ηταν χρονια στο δσ.
παρολαυτα δεν ξερω ο βγενο δεν με πειθει
οπως και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ο τζιγκερ δεν θα δεχτει τιποτα
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
τεσπα ισως να μην τα ξερω καλα τα περι αεκ αν και ο πατερας μου ηταν χρονια στο δσ.
παρολαυτα δεν ξερω ο βγενο δεν με πειθει
οπως και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ο τζιγκερ δεν θα δεχτει τιποτα
:headbang: :headbang: :headbang:
και βγηκες γαβρος?
αντε να παει μπροστα μετα αυτη η ομαδα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
:headbang: :headbang: :headbang:
και βγηκες γαβρος?
αντε να παει μπροστα μετα αυτη η ομαδα.... :2funny: :2funny: :2funny:
θα σου πω. ειμαστε 4 αγορια ο πατερας μου και η μανα μου και ειμαι ο μονος ολυμπιακος
ειδικα η μανα μου αρρωστια με ταξιδια εξωτερικα και τετοια.
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
ε τοτε ενταξει......
αδελφια καλο βραδυ..αυριο παλι με το καλο..
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ολοι οι προεδροι απο Κοκκαλη Βαρδινογιαννη Γιαννακοπουλο αυτους που ειναι πισω απο τον Ντεμη και ο Βγενοπουλος αυτο που κοιτανε πρωτα ειναι να βγαζουν λεφτα, αλλοι το κανουν επενδυωντας και αλλοι κοροιδευοντας.
Γνωμη μου για τον Βγενοπουλο ειναι οτι οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι.
Βγηκε και συγκρινε τον εαυτο του με τον Αμπραμοβιτς και ειπε για μεταγραφες αξιας 30 εκατ ευρω την στιγμη που ο ρωσσος δινει αυτα τα λεφτα για μια μεταγραφη.
Αν θελει να περασει τα οποια συμφεροντα εχει βαζοντας χρηματα στον Παο αυτο ειναι καλο για τους βαζελους, αλλα γνωμη μου ειναι οτι δεν προκειται να τον παρει γιατι δεν θα τον δωσει ο τζιγκερ, ενα κερδος που μπορει να εχει απο ολοι αυτοι την ιστορια ο Παο ειναι να ζοριστη ο Βαρδινογιαννης και να βαλει το χερι στην τσεπη για μεταγραφες.
Εδω εχει τον Παο τοσα χρονια και δεν εκανε κουβεντα για να πουλησει θα τον δωσει τωρα που υπαρχη η προοπτικη του γηπεδου...δεν νομιζω.
Γνωμη μου.
 

Επισκέπτης
Ολοι οι προεδροι απο Κοκκαλη Βαρδινογιαννη Γιαννακοπουλο αυτους που ειναι πισω απο τον Ντεμη και ο Βγενοπουλος αυτο που κοιτανε πρωτα ειναι να βγαζουν λεφτα, αλλοι το κανουν επενδυωντας και αλλοι κοροιδευοντας.
Γνωμη μου για τον Βγενοπουλο ειναι οτι οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι.
Βγηκε και συγκρινε τον εαυτο του με τον Αμπραμοβιτς και ειπε για μεταγραφες αξιας 30 εκατ ευρω την στιγμη που ο ρωσσος δινει αυτα τα λεφτα για μια μεταγραφη.
Αν θελει να περασει τα οποια συμφεροντα εχει βαζοντας χρηματα στον Παο αυτο ειναι καλο για τους βαζελους, αλλα γνωμη μου ειναι οτι δεν προκειται να τον παρει γιατι δεν θα τον δωσει ο τζιγκερ, ενα κερδος που μπορει να εχει απο ολοι αυτοι την ιστορια ο Παο ειναι να ζοριστη ο Βαρδινογιαννης και να βαλει το χερι στην τσεπη για μεταγραφες.
Εδω εχει τον Παο τοσα χρονια και δεν εκανε κουβεντα για να πουλησει θα τον δωσει τωρα που υπαρχη η προοπτικη του γηπεδου...δεν νομιζω.
Γνωμη μου.
απο [size=20pt]τρελλο[/size] & απο παιδι,μαθαινεις την αληθεια..
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
ο βγενοπουλος δεν εκανε συγκριση τον εαυτο του με τον αμπραμοβιτς....
αυτο που ειπε οτι ολοι αυτοι που εχουν μαζευτει(γιανακοπουλοι αλαφουζος πατερας.....) ΟΛΟΙ μαζι φτανουν το μεγεθος του αμπραμοβιτς...
δεν μου κανει εντυπωση!!!εξαλου αν μαζευτουν ολοι οι πλουσιοι γαβροι νομιζεις οτι δεν φτανουν αυτο το μεγεθος..?
 

Επισκέπτης
νικ αναλυσε μας την τεχνικη της παιχτουρας της φωτο & γαμα τους βγενοπουλους & τους μπενοπουλους.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[move]:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]
URL]]
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αμαρτια το κοριτσι....να βρεχετε στην βροχη......
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
79_h.jpg


να βλπεπεις φιλε νικ τι σου ελεγε περι κραχτη
αν ειδες τι ειπε χτες και τι λενε οι φυλλαδες σημερα
θα καταλαβεις
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
οι φυλλαδες δεν εχουν καμια αξιοπιστια...
εγω περιμενω γλεντια την τεταρτη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom