Νέα

Πέπη Τσεσμελή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 457K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είναι ρετουσαρισμένες απο το φωτογράφο του περιοδικού οι φωτογραφίες Πηδίκουλα. Απουσιάζουν οι κυτταρίτιδες και τα συναφή. Δέστηνε απο κοντά πρώτα, κι αν σ' αρέσει και τότε, όρμα!  :)

Eσύ την έχεις δει;  :cheesy:
 

Επισκέπτης
Ναι, στο δρόμο. Και ήτανε για "ειδικά γούστα" αν θες τη γνώμη μου!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κατέστρεψες τις φαντασιώσεις μας  :'(  :(  :'(
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
756
Κριτικές
30
Like
7.391
Πόντοι
7.613
πάρτε ρε Πεπάρα....
σκύβει, σου δίνει τα καπούλια της να πιαστείς γερά....
να χουφτώσεις και να το φχαριστηθείς....
και χορταίνεις μερεμέτι σε μουνί και κώλο....
χλάπα-χλούπα...ααχχχ-βαααχχχχχ.... (σιγά μην καταλαβαίνει το ξέκωλο έτσι που έχει καραξεσκιστεί)....
και άστην έτσι να περιμένει μέχρι τον επόμενο πούτσο...
και ξανά...και ξανά.....
Πέπυ είσαι μούρλια



 

Συνημμένα

  • pepit3.jpg
    pepit3.jpg
    87,2 KB · Εμφανίσεις: 129
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
756
Κριτικές
30
Like
7.391
Πόντοι
7.613
ωχχχ...συγνώμη μωρό μου...
σε έσπρωξα λίγο παραπάνω και έφτασαν τα βυζιά σου χάμω?
κάτσε να σου βάλω και τα αρχίδια μέσα στον κώλο για να δεις για πότε σου τρίβω το πρόστυχο μουτράκι στο κρεββάτι.....
αχχχχ Πέπυ


 

Συνημμένα

  • pepit2.jpg
    pepit2.jpg
    21,4 KB · Εμφανίσεις: 110

Επισκέπτης
Ωχ, καινούργιος Αθανασιάδης- Νόβας με καινούργια "γαργάλατα". Και Ακαδημαϊκός φίλε!
 

Επισκέπτης
Παρεμπιπτόντως: Το ξέρατε οτι η Βίκυ Μιχαλονάκου (πριν το γυρίσει στο "Ερωτοδικείο" και το "βυζάκια έξω λοιπόν") είχε γράψει και βιβλίο για τη ζωή του Στράτου Διονυσίου;
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
756
Κριτικές
30
Like
7.391
Πόντοι
7.613
ευχαριστώ αγαπητέ...
δέχομαι την ευχή σου αλλά πιστεύω πως το μπράβο μου αξίζει για άλλο λόγο:

που ήμουν εγκρατής και δεν το ξεδίπλωσα ολόκληρο (ξέρεις ποιο)...

έχω πολύ ακόμα να δώσω αλλά το κρατάω για πιο κορυφαίες στιγμές έμπνευσης...


Μετά τιμής,

Εμβριθής (και όχι ο αξέχαστος Γαργάλατας)
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
θυμαστε ο Εθνικος σταρ για ποια θεματα μιλουσε στο Ερωτοδικειο και στην εκπομπη του.Για την Βουγιουκλκη τι εελγε γιατι τα ειχε μαζι της;Καντε καποιο φορουμ  για τον εθνικο σταρ να γελασουμε!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Ααα για
Παίδες την Πέπη την θυμάμαι απο πιτσιρικάς το '89 που έκανε Φυλής πιάτσα συγκεκριμένα στο 54 αν δεν με απατά η μνήμη μου με τα σκαλιά. Είχα την τύχη πριν απο 3,5 περίπου χρόνια ένας φίλος μου να μου πει ότι πήδηξε την Πέπη στη Λιοσίων με 20 Ε. Φυσικά δεν έμεινα άπραγος και κατέβηκα σε χρόνο μηδέν. Μάλιστα είχε και κάμερα και άνοιγε μόνο αν έβλεπε κυριλέ κόσμο. Τσιμπούκι πολύ καλά κοιτώντας στα μάτια και συμμετοχή επίσης πολύ καλή. Μετά την πιάσανε την κοπέλλα απο διάφορες ρουφιανιές και της το κόψανε το 'άθλημα'. Ο δε αστείος 'δημοσιογράφος' Χίος θυμάμαι που είπε ότι δεν πρέπει να την ξαναβγάλουνε στην τηλεόραση την Πέπη για αυτή την 'ξεφτίλα'. Λες και τα γαμωκάναλα και οι πατσαβουροδημοσιογράφοι είναι 'αγνά' και 'αμόλυντα' πλάσματα :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ααα τωρα θυμηθηκα ειχα ενα καθηγητη στη σχολη και ολο για την πεπη μας ελεγε η κουφαλα πρεπει να την ειχε βρει στη λιοσιων!Το πουστη και δεν ελεγε τιποτα!
Αλλα τωρα που να τη βρω μου λετε?
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
αυτη ηταν που εβγαινε σε καποια εκπομπη στην τηλεοραση και ελεγε  "άλλο πέπυ και αλλο πρέπει"; μου το εχουν πει δεν την εχω δει. ειναι εμφανισιμη;
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Ετσι μου ερχεται να των παρω τηλ να τον ρωτησω!
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
496
Πόντοι
21
πειτε με ανωμαλο παιδια παντος θα επελεγα να πηδιξω μιχανολακου...δε ξερω αλλα μου βγαζει κατι πιο εκφυλο
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
ποια ειναι η μιχανολακου;
 

Επισκέπτης
Πήγαινε λίγο πιο πίσω στο ίδιο thread ρε φίλε, όλα έτοιμα τα θέλετε πια;  :)
 

Επισκέπτης
Για απροσδιόριστους λόγους, που άπτονται της ψυχοπαθολογίας, ναι, συμφωνώ. Μιχαλονάκου και ξερό ψωμί! Αλλά είπαμε, είναι για "ειδικά γούστα".
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Η Πέπυ είναι χωρίς τουπέ. Η Βίκυ έχει τουπέ και σε προκαλεί για πίπα κώλο ασάλιωτο. Εμένα τουλάχιστον.
Αλλά θα προτιμούσα να πάρω πρώτα την Πέπυ και μετά τη Βίκυ. Ποιον θα χάλαγε κάποια απ' αυτές?
 

Επισκέπτης
Η Πέπυ είναι χωρίς τουπέ. Η Βίκυ έχει τουπέ και σε προκαλεί για πίπα κώλο ασάλιωτο. Εμένα τουλάχιστον.
Αλλά θα προτιμούσα να πάρω πρώτα την Πέπυ και μετά τη Βίκυ. Ποιον θα χάλαγε κάποια απ' αυτές?

Όχι εμένα πάντως. Η παράδοση της αριστεράς λέει να μοιραζόμαστε τα αγαθά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom