Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πειραιώς 109Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα superstallion
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία

superstallion

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/content/view/967/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]Καλησπερα συναγωνιστες!!!!!!!!!!!!!!! Ειπα να γραχω και εγω για πρωτη φορα σημερα μετα απο την βολτα μου στο συγκεκριμενο στουντιο. Πηγα γυρο στις 21:00. Μετα απο δυο χτυπηματα στο κουδουνι με υποδεχτηκε η τσατσα (βοηθητικη και προθυμη να σε εξυπηρετησει). Μεσα μπηκα με το υφος του πρωταρη. Μολις μπηκα μεσα στο χωρο ηρθε η κοπελα (Μαριζα) δεν μου γεμισε το ματι για κανενα μοντελο, αλλα ειπα δεν βαριεσαι μπορει να είναι καλη στο κρεβατι. Να μην το ζαλισω και πολυ διαλεξα το προγραμα των 80 (πληρωσα 70 ως πρωταρης) με μασαζ και τετοια. Μπαινει η κοπελα στο δωματιο, ενα μετριο απο πλευρας τεχνικης ο πεοθηλασμος, αλλα το ρουφουσε πολυ δυνατα το πεος. Λιγο αργοτερα εβαλε και δονητη στο κολπο της και αυτο ηταν τελος το πρωτο μερος της ταινιας(Η διαρκεια του πρωτου μερους ηταν 5 λεπτα. Μετα μου ζητησε γωνια πριβολης για το δευτερο μερος της ταινιας και της ειπα τι εγινε το μασαζ, και αρχισε να μου το παιξει τρελλα οτι δεν ηξερε και τετοια. Μετα απο αυτο ξενερωσα και απλα βαριωμουν και ελεγα ποτε θα τελειωσει το εργο να παω να φυγω. Η μονη θετική εντυπωση απο την συνταντηση μου με την Μαριζα ηταν οτι ηταν προθυμη σε οτιδηποτε και αν τις ελεγα. Τα λεμε παιδες........... 
 

yumyum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
10
Like
123
Πόντοι
290
βρεθηκα κοντα στην περιοχη και ειδα οτι εχει στουντιο εκει.

μπαινω στο σαλονι και περιμενω 1 λεπτο

αφου η τσατσα μου εξηγει το προγραμμα αρχιζοντας απο την τιμη των 40 ευρω

ερχεται η κοπελα.Ξανθια με ενα μετριο παρουσιαστικο για τα γουστα μου αποφασιζω τελικα να μην περασω λεγοντας στην τσατσα το προφανες μετα την ερωτηση και με ευγενικο τροπο οτι η κοπελα δεν ειναι του γουστου μου.
Καθως εφτασα στην πορτα ανοιγει η κουρτινα και η κοπελα με τσαντισμενο τροπο μου λεει γιατι δεν θελω να περασω. :headbang:
Απαντω οτι δεν ειναι του γουστου μου παλι ευγενικα
Και τι μου λεει η ηλιθια

Και εσυ νομιζεις οτι εισαι καλυτερος :uglystupid: :uglystupid:

οποτε με περισια ψυχραιμια αλλα φανερα τσαντισμενος απο την αγενεια απαντω

Ναι αλλα εγω χρεωνω 200 και οχι 40.

καιταζω και την τσατσα η οποια και αυτη ειχε την εκπληξη στα ματια της απο την μαλακια της κοπελας και μου ζηταγε συγνωμη και οτι εληξε το γεγονος κτλ.

Σε ολα τα χρονια που κινουμαι στον πληρωμενο ερωτα ποτε μα ποτε δεν εχω συναντησει τετοια αγενεια.

Ονομα της κοπελας δεν μου ειπαν αλλα ειναι ξανθια και οταν μιλαει εχει πολυ βαρυ σ

οχι τοσο βαρυ σαν να ακουγεται θ αλλα σαν βαρυ σ.
στηθος ειχε μικρο και φορυσε μαυρο τοπακι δεντελα.

Μαυρο στην ηλιθια κοπελα.
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
εχει κλεισει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom