Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατριάρχου Ιωακείμ 45

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Παντα με τις καλυτερες των προθεσεων,απλα δεν θεωρησα οτι ειναι ανω του μετριου για να καταταγει στην ως ανω κατηγορια.Ετερος παραγοντας που συντελλει στον εν λογω οικο αλλα και στην Ιλιαδα,και πολυ σημαντικος δια εμε προσωπικα ειναι η διαχυτη αισθηση θερμης στην ατμοσφαιρα ως προς την κυριολεκτικη αποψη,χωρις τσιγγουνιες στην θερμανση,καθως επισης και το οικειον του χωρου,που δινει την ψευδαισθηση οτι εισερχεσαι σε διαμερισμα και οχι σε εναν αυτοσχεδιο κρυο χωρο με μονο στοχο να σου τα παρουν(κατι που εκ των πραγματων συμβαινει).
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Καλησπερα,θα μεταθεσω εδω το κυριο βαρος της αποψης μου,μια και το συγκεκριμενο καταστημα με εκφραζει χωρις ομως να εχω παρει ουτε καφε.Εκ διαισθησεως θα συμφωνησω οτι οπωσδηποτε κατι πρεπει να παιζει,μια και συγκεκριμενες κινησεις αλλα και πολυ απαλα υπονοουμενα καποιες φορες που ειχα παει στο παρελθον ετος με ειχαν πεισει για αυτο.Δεν ειναι ολες οι κοπελες ελληνιδες,αντιθετα με το τι ισχυριζεται η αγγελια,πλην ομως η εμφανιση τους,χωρις να ειναι αριστη,εχει αυτο που εγω,αλλα και αλλοι πιστευω,θελουν.Ητοι,μια κοπελλα η οποια να ειναι ετοιμη να την κυκλοφορησεις χωρις να ειναι η αξεστη ανατολικη,η κακογουστη αλβανη που συνηθως λυμαινεται τον χωρο.Δεν ισχυει το ιδιο βεβαια πλεον και για την Ιλιαδα οπου τα στανταρ εχουν πεσει.Προσωπικα η μακροχρονη πορεια μου στους οικους μαλαξης εχει ανακοπει λογω του οτι δεν φτιαχνομαι πλεον με μετριοτητες εως και ασχημοτατες που τις βρισκω να βρωμανε μπυρα,να τρωνε απο ταπερακια και να μην εχουν ιδεα απο υποτυπωδες μασαζ.Ισως οταν συγκεντρωσω ενα ποσο να το αφιερωσω στον εν λογω οικο διοτι προτιμω πραγματικα να μου κανει μασαζ μια η οποια θα ειναι της απολυτης αποδοχης μου στην εμφανιση και ακολουθως να τον παιξω παρα να πηδηξω μια ασχημη με κοιλια.Παρεπιπτωντος,συμφωνω με τον Iblis οσον αφορα την Μαρσι απο Στουρναρη οχι ομως και για Αντζελινα απο Σολωμου την οποια θεωρω πουρη για αποσυρση.Φιλικα παντα.
100% μαζι σου φιλε και δεν παιζουν μονο ταπερακια αλλα και βρωμα αναπνοης απο τα ταχυφαγεια οσο για το εν λογο μαγαζι βρισκεις ακρη εαν εχεις δυνατο πορτοφολι
 

father of god

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα. είδα ότι στο εν λόγω ίδρυμα προσφέρουν υπηρεσίες πελαματοθεραπείας. έχει κάποιος συνάδελφος δοκιμάσει ? 
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
κανα νεο εχοθμε ρε μαγκες απο το εν λογω καταστημα σκεφτομαι να περασω μια βολτα
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ενα πολυ ωραιο ξανθο μωρο η χριστινα ξερετε αν παιζει κατι παραπανω μαζι τησ εκτος απο το υπεροχο μασαζ ποθ προσφερει ευχαριστω οποιον ξερει και εχει διαθεση να το μοιραστει
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΙΤΑΝΙΑ ΚΟΛΟΣΣΙΑΙΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΑΤΗ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΙΤΑΝΙΑ ΚΟΛΟΣΣΙΑΙΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΑΤΗ.

δε χρειαζεται να το φωνάζεις.Έχουν γνώση οι φύλακες....

20072008075.jpg
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
Στο συγκεκριμένο έχει πλάκα και ένας τύπος συστηνόμενος ως jonny γραφική περιπτωση θυμίζει εκλεπτυσμένη εκδοχή τσατσάς
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
μπα έλκει την καταγωγη του από Αλεξάνδρεια και Νεα Υορκη κολοκύθια τούμπανο
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Συγκεκριμένα είναι της οικογενείας Πάθου. Είναι ο "Πάθος για το Johny", ξάδερφος του δικού μας και μπατζανάκης του Ροστερίδη του καθηγητή.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συγκεκριμένα είναι της οικογενείας Πάθου. Είναι ο "Πάθος για το Johny", ξάδερφος του δικού μας και μπατζανάκης του Ροστερίδη του καθηγητή.
πληροφοριες δε, που κυκλοφορουν στα δημοσιογραφικα γραφεια αναφερουν πως παιζει να εχει και καποια μακρινη συγγενεια με το βασο..
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
πάντως μία άντζελα που εργαζόταν εκεί εξαιρετική περίπτωση
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
ίσα ίσα που πρόλαβα να ακουμπήσω το μεταξένιο δερματάκι της και εισέπραξα μία ωραιωτάτη άρνηση... πάντως στο τέλος μου έδωσε ένα φιλάκ στο μάγουλο βέβαια
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
άντε με τις βλεφαρίδες καλο πάσχα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom