Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 642K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Λέτε;
Πήγα σήμερα στο ποτάμι στα 120 για Ρωξάνη και είδα μια ψηλή μοντελε με ωραίο στήθος και αρκετά τατουάζ... καλή φαινόταν..
Πάω στο διπλανό και μου λέει και εδώ καινούργια είναι..
Βγαίνει η Αννούλα με τριάρι βυζους και με καλό κωλι..
Φάτσα μέτρια αλλά αρκετά υποσχόμενη..
Πέρα αρκετά καλά.. αφήνει δάχτυλα και γενικά καυλώνει.
Παίζεις με τα βυζιά και είναι αρκετά δεκτική..
Δεν θα κάτσει μέρες .

Λέτε να αλλάξει η κατάσταση και να φέρουν καινούριες;

Αν πάει κάποιος με την ψιλή που μάλλον Μισέλ την λένε.ας ενημέρωση.
Τι ωρα πηγες
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.170
Πόντοι
216
Με τα τατου πρέπει να ειναι η ρωξανη δεν.ξερω αν παλια λεγοταν μισελ.
Παντως δεν μου γεμισε το ματι στη παρουσίαση.
Γενικα το 120 φερνει επίπεδο μεταξουργειου αλλα χρεωνει 30
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
456
Κριτικές
12
Like
3.223
Πόντοι
731
Με τα τατου πρέπει να ειναι η ρωξανη δεν.ξερω αν παλια λεγοταν μισελ.
Παντως δεν μου γεμισε το ματι στη παρουσίαση.
Γενικα το 120 φερνει επίπεδο μεταξουργειου αλλα χρεωνει 30
Αν μπορώ να σε βοηθήσω;
Εγώ πήγα πρό μια εβδομάδας στο ποτάμι στο 120 στα πολλά σπιτάκια με μια Ρωξάνη... κοντή με άσο στήθος και αλβανικό σωματότυπο.
Στο ίδιο σπιτάκι εχτές ενώ πήγαινα για Ρωξάνη(μίας και είχα περάσει καλά)βγαίνει μια Μισέλ, ψηλή μαυριδερη με στήθος 2.5 και πολλά τατουάζ.
Κατάθεση έκανα στο ποίο δίπλα σπιτάκι στην Άννα, καινούργια και αυτή και αρκετά καλή..
Αν είναι αυτές επίπεδο Μεταξουργείου τότε η παλιές που είναι εκεί δέκα χρόνια τη είναι.;
Στο 118 και επάνω στην Λουξ να μου πεις, ναι.που έχουν της ίδιες μια δεκαετία...
Τα 30 για αυτές που ήρθαν τώρα είναι καλά και μακάρι να έρχονται τέτοια κορίτσια.
Αλλιώς θα μήνη το Σαχτούρη με σαράντα ευρώ που φέρνει δύο καλές και πέντε αλλά Μεταξουργείου
Και θα είναι μονοπώλιο.

Εγώ θα πρότεινα να χαλάσετε τα χρήματα σας εκεί που γίνεται κάποια προσπάθεια να καλυτερέψει η κατάσταση της Πάτρας.
Πρώτα κάτι έκανε το Σαχτούρη τώρα τα 120 ποτάμι..;
Προς όφελος τού πελάτη είναι να χαλάει χρήματα εκεί που είναι καλά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.170
Πόντοι
216
Αν μπορώ να σε βοηθήσω;
Εγώ πήγα πρό μια εβδομάδας στο ποτάμι στο 120 στα πολλά σπιτάκια με μια Ρωξάνη... κοντή με άσο στήθος και αλβανικό σωματότυπο.
Στο ίδιο σπιτάκι εχτές ενώ πήγαινα για Ρωξάνη(μίας και είχα περάσει καλά)βγαίνει μια Μισέλ, ψηλή μαυριδερη με στήθος 2.5 και πολλά τατουάζ.
Κατάθεση έκανα στο ποίο δίπλα σπιτάκι στην Άννα, καινούργια και αυτή και αρκετά καλή..
Αν είναι αυτές επίπεδο Μεταξουργείου τότε η παλιές που είναι εκεί δέκα χρόνια τη είναι.;
Στο 118 και επάνω στην Λουξ να μου πεις, ναι.που έχουν της ίδιες μια δεκαετία...
Τα 30 για αυτές που ήρθαν τώρα είναι καλά και μακάρι να έρχονται τέτοια κορίτσια.
Αλλιώς θα μήνη το Σαχτούρη με σαράντα ευρώ που φέρνει δύο καλές και πέντε αλλά Μεταξουργείου
Και θα είναι μονοπώλιο.

Εγώ θα πρότεινα να χαλάσετε τα χρήματα σας εκεί που γίνεται κάποια προσπάθεια να καλυτερέψει η κατάσταση της Πάτρας.
Πρώτα κάτι έκανε το Σαχτούρη τώρα τα 120 ποτάμι..;
Προς όφελος τού πελάτη είναι να χαλάει χρήματα εκεί που είναι καλά.
Ρε φιλε και το 120 δεν φέρνει καλες.
Τι να θυμηθω,τη μαυριδερη κατερινα,τη σονια που εγινε μαγια,τη κορινα και τη λαρισα,εχει φερει πλεμπα πολυ.
Η αλλη με τα τατου μισελ δεν μου γέμισε το ματι
Θα δω και την αννα δεν την εχω δει
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
456
Κριτικές
12
Like
3.223
Πόντοι
731
Ρε φιλε και το 120 δεν φέρνει καλες.
Τι να θυμηθω,τη μαυριδερη κατερινα,τη σονια που εγινε μαγια,τη κορινα και τη λαρισα,εχει φερει πλεμπα πολυ.
Η αλλη με τα τατου μισελ δεν μου γέμισε το ματι
Θα δω και την αννα δεν την εχω δει
Σύμφωνο για όλες που έγραψες, μόνο η Τζούλια άξιζε, αλλά και αυτή μεγάλωσε....η Κατερίνα είναι αγενείς όταν δεν περνάς και γενικά όλες μπάζα.
Τώρα λέω για αυτές τής τρεις καινούργιες που ήρθαν μήν άλλαξε κάτι.
Η Άννα φεύγει Δευτέρα και θα έρθει μετά το Πάσχα,αν ισχύει ότι μου είπε....
Ελπίζω να φέρει καινούργια πάλι..
Αν πάς και δεις ενημέρωσε
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Επίσκεψη στη Μαρία στο 120 πριν καμμιά εβδομάδα. Milf γύρω στα 45, ξανθιά, πρόσωπο μέτριο με εμφανή τα σημάδια του χρόνου (όχι άσχημη πάντως) δυαρο-τριάρι στήθος μέτριας αίσθησης, προερχόμενη εκ Θεσ/νικης. Γενικά καλό παιδί, γλυκιά και φιλότιμη μέσα στο δωμάτιο, όχι κάτι ουάου αλλά και δεν κλαις το 40αρι - "αδειάζεις" ικανοποιητικά. Από πρόγραμα το κλασικό των 40 (πλέον) με ελ. στοματικό, λίγα προκαταρκτικά και μία στάση (cowgirl) ώσπου ήρθε σχετικά εύκολα το ποθούμενο.

Για τη Μισέλ, είναι θέμα γούστου, εμένα προσωπικά δε με τράβηξε χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι άσχημη η κοπέλα. Καλό κορμί, λίγο έκφυλο βλέμα και στυλ, πάρα πολλά τατού. Τη Ρωξάνη που λέτε δε την πέτυχα (πήγα μεσημέρι).

Γενικά, εξακολουθούν για μετριότητες να ζητάνε υπερβολικά ποσά, οπότε και εμείς κάνουμε την αξιολόγησή μας και ανάλογα προσαρμόζουμε και τις επισκέψεις μας. Για όσους ανεβαίνουμε Αθήνα είναι προφανές ότι οι επιλογές εκεί είναι κατά πολύ ανώτερες τόσο σε ποσότητα όσο και σε ποιότητα - οπότε εγκράτεια.

Αυτά τα ολίγα από εμένα, υγεία παίδες.
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα σας κύριοι, αν και άσχετο με το τοπικ, μήπως ξέρει κανείς τι παίζει με τα κωλομπαρα της Αχαϊκής πρωτεύουσας; Υπάρχουν ακομα; Στο σχετικό τοπικ, δεν υπάρχει καμία ενημέρωση...
 

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Εχει παει κανενας στη βαρβαρα στο σαχτουρη;
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
117
Κριτικές
5
Like
318
Πόντοι
21
Πέρασα σήμερα με την Λάρα στο Σαχτούρη - η γυναίκα είναι φοβερή - όμορφη με πολύ καλές υπηρεσίες. Ακούω ακόμα τις κραυγές της όταν την πήρα Ιεραποστολικό. Μένει στην Πάτρα μέχρι την Παρασκευή. Ελπίζω να προλάβω να ξαναπάω
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.170
Πόντοι
216
Επίσκεψη στη Μαρία στο 120 πριν καμμιά εβδομάδα. Milf γύρω στα 45, ξανθιά, πρόσωπο μέτριο με εμφανή τα σημάδια του χρόνου (όχι άσχημη πάντως) δυαρο-τριάρι στήθος μέτριας αίσθησης, προερχόμενη εκ Θεσ/νικης. Γενικά καλό παιδί, γλυκιά και φιλότιμη μέσα στο δωμάτιο, όχι κάτι ουάου αλλά και δεν κλαις το 40αρι - "αδειάζεις" ικανοποιητικά. Από πρόγραμα το κλασικό των 40 (πλέον) με ελ. στοματικό, λίγα προκαταρκτικά και μία στάση (cowgirl) ώσπου ήρθε σχετικά εύκολα το ποθούμενο.

Για τη Μισέλ, είναι θέμα γούστου, εμένα προσωπικά δε με τράβηξε χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι άσχημη η κοπέλα. Καλό κορμί, λίγο έκφυλο βλέμα και στυλ, πάρα πολλά τατού. Τη Ρωξάνη που λέτε δε την πέτυχα (πήγα μεσημέρι).

Γενικά, εξακολουθούν για μετριότητες να ζητάνε υπερβολικά ποσά, οπότε και εμείς κάνουμε την αξιολόγησή μας και ανάλογα προσαρμόζουμε και τις επισκέψεις μας. Για όσους ανεβαίνουμε Αθήνα είναι προφανές ότι οι επιλογές εκεί είναι κατά πολύ ανώτερες τόσο σε ποσότητα όσο και σε ποιότητα - οπότε εγκράτεια.

Αυτά τα ολίγα από εμένα, υγεία παίδες.
Φιλε πες για τη μαρια ειναι καλη στις υπηρεσίες?
Ειναι ψηλη νταρντανα?
Απο κωλο πως πάει?
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
117
Κριτικές
5
Like
318
Πόντοι
21
Φιλε πες για τη μαρια ειναι καλη στις υπηρεσίες?
Ειναι ψηλη νταρντανα?
Απο κωλο πως πάει?
Την Μαρία την δοκίμασα πριν από περίπου ένα μήνα. Δεν είναι φόλα ούτε κάτι ιδιαίτερο - μέτρια πράγματα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.170
Πόντοι
216

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Παιδια αυτα τα 120 και 118 σε ποιο δρομο ειναι στην πατρα σκαω αυριο για λιγες ωρες και ισως κανω μια σταση..γενικα αν παιζει κατι με 30 ή κατω ψηνω..
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Ειναι ψηλη νταρντανα?απο κωλο πως είναι?
Κανονική στο ύψος, ξανθιά, ελαφρώς αδύνατη, όχι σκελετός. Έχει λιιιγα πιασίματα. Προσωπικά όχι του γούστου μου. Προτιμώ το σωματοτυπο της Μισέλ που την πάω με 1000.οπως και την Άντζελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom