Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 112 (πρώην Πατησίων 286 )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα proedros46
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
P

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
οτι αξιζει....αξιζει!!!

οι αλλες δυο θα περασουν ενα test drive και θα τα πουμε....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
769
Πόντοι
96
 Ειχα μια δουλεια στην το πουλάκι Γαλα-τσίου και βρεθηκα στην περιοχη , δεν με επαιρνε ο χρονος να κατεβω πιο κεντρικα οποτε σκεφτηκα να περαω μια βόλτα .

 Το κουδουνι εχει πρασινο φόντο ενω θα περιμενα μπλε (λόγω του τραγουδιου HLEA3bc-3p0]εδω[/MEDIA] απο την lana del Rey ) Ομολογω οτι διστασα να πατησω το κουδουνι γιατι φοβηθηκα μην πάθω οτι και ο Λιάκος αλλα σκεφτηκα οτι η τυχη ευνοει τους καραφλους , εεε τους τολμηρούς (μόνο στα αγγλικα είναι αστειο αυτό - luck favors the bald) οποτε προχωρησα .

 Την πορτα ανοιξε η ναυαγισμενη υπηρεσία , το σαλονι ηταν τεθλιμένη θλίψη αλλα ενδεικτικο των υπηρεσιων που προσφέρονται στο καταστημα . Μαλλον εχουν τον ιδιο διακοσμητη με τα σπιτακια στην Φυλής  .

 Ξανθια δεν ειδα αλλα μόνο την Αλεξια που ειναι μεν πιτσιρίκα αλλα μιλφιζει (συμφωνω με Ψαρακα στην περιγραφη) και την Μαριαννα , πιπινι απροσδιόριστης ηλικιας (πιυανοτατα γύρω στα 25), λεπτη με μαυρα μαλλιά και ανοικτο χρωμα δέρματος . Επέλεξα Μαριαννα .

 Παντοφλες υπηρχαν υφασματινες οποτε πήγα ξυπολητος στο μπάνιο ( μου αρεσει που καποιοι θέλουν σφραγισμενη παντόφλα αλλα μετα πάνε και κανουν ακάποτα  :idiot: :idiot:) Το μπανιο θυμιζε μπανιο απο Rooms To Let που εκλεισες στο λιμανι, τουλάχιστον ειχε λεκάνη για κατουρημα (στα ντους που κατουράτε???).

 Το δωματιο ηταν οπως το περιγραφει ο Σμυρνης ,το μασαζοκρεβατο ηταν φαρδυ και πιο ανετο και το κορυφαιο ηταν η υπάρξη καθρεφτη :headbang2: :headbang2:

 Το μασαζ θα μπορουσε να ειναι και καλυτερο καθως η κοπελα εχει δυνατα χερια αλλα δεν ξερει απο μασαζ , η υπαρξη καθρεφτη όμως βοηθουσε στην επικοινωνία και στο να βλέπεις την θεραπευτρια και να μην γυρνας το κεφαλι σαν τον Τομ Κρουζ στο Τοπ Γκαν οταν τον κυνηγα ο Ρωσος .

 Τον αγωνα δεν θα τον περιγράψω αλλα απλα θα πω οτι εμεινα ευχαριστημενος αλλα εγω δεν εομαι τυπος που βαρα ενα κουδουνι και μετα απο 30 λεπτα εχει καλυψει το μισο Καμα Σούτρα. Ωραια η εμπειρια του καθρεπτη απλα φαινεσαι και εσυ και παρακαλας ειτε να ησουν βρυκολακας (οι βρυκολακες δεν εχουν αντανακλαση) ειτε να ειχες ξεκινησει την διαιτα εκεινη την Δευτερα πριν 5 χρόνια .

 Η κοπέλα δροσερη και ευχαριστη με σωμα πιο καλό απο οτι φαινοταν ντυμένη . με εκανε να ξανασκεφτω  το ζητημα πιπινια vs 35+ αλλα μετά σκεφτηκα οτι το πιπινι σε θεωρει γέρο ειτε εισαι 40 ειτε 45 είτε 50 (σε μια φαση η κοπέλα μου μιλησε στον πλυθηντικό  :S)

 Επιγραμματικά καλή εμπειρια αλλα ειδικά ο χωρος αλλα και το επιπεδο του μασαζ δεν δικαιολογουν τα 60€.   Πιο δικαιη τιμη θα ηταν 50€ ή 40€ χωρίς μασαζ . Προτεινεται παντως το καταστημα σε οσους τους βολευει η περιοχή  που αν πανε 2-3 φορες θα μπόρεσουν να διαπραγματευθούν .

ΥΓ Στο ιντερνετ και ηλιθιοι είμαστε και μαλακίες γράφουμε.

 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Η Μαριάννα πίπα με ή χωρίς λάστιχο;

 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εχει κι αλλο ενα ψηλο πιπινοειδες την Λαουρα... δεν σου παρουσιαστηκε?
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Μου είχε βάλει πετσέτα, τι και αν σηκώθηκε το θέμα ήταν πως δουλειά δεν έγινε, δεν της είπα για το site αλλά της ανέφερα γενικά στο ιντερνετ. Γαλατσίου το ήξερα απο εδώ πάλι

Εγώ περιμένω νέα του Λιάκου1. Αν μπήκε στο πετσί του ρόλου.
 
OP
OP
P

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Διαλεξα Αλεξια

Η κοπελα απο οπτικης μεριας ειναι ΟΚ.

Ουτε η κουκλαρα αλλα ουτε και μπαζο

Στα του μασαζ μπορω να πω οτι ηταν απο καλο εως πολλη καλο!!!!!

Στα λοιπα η πιπα της πολλη καλη και με καλη συμεταχη χωρις οχι και μη

Στα συν της ειναι η πολλη ωραια της ρωγα(μικρο στηθος,2,αλλα μια ρωγα......)

Ειναι απο της κοπελες που θα ξαναπας μαζι τους οχι μονο για τα παραπανω αλλα και για το οτι ειναι ομιλητικη και ευχαριστη με τον πελατη  
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
λοιπόν επίσκεψη πρίν λίγο!!!!! Μου ανακοινώθηκε από την τσατσά πρόγραμμα 45 λεπτών με 60 ευρώ αλλά σκατά.... 5 κοπέλες πέρασαν από μπροστά μου.Ζωή, Βίκη,......... δέ θυμάμαι τις άλλες.Διαλέγω ζωή!!! αλλά πρίν πληρώσω τη ρωτάω.
-φούλ πρόγραμμα ε?
-τι εννοείς? (με ψυχρό ύφος)
-Σέξ
-Δέν κάνουμε εδώ τέτοια........(μου λέει) :jerking:
-Αλλα διαβάζω στο internet που είμαι χρόνια μέλος!!!!!!!
-το internet είναι η εκδίκηση τών ανδρών (απαντάει)
-οκ γειά σου (της λέω)
-Γειά μου λεει.
Σκατά...ο χώρος άθλιος.....Μακριάάάάά
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Μπορει η χοντρή που συνήθως ανοίγει πόρτα να ειναι αντιπαθητικη αλλα νομίζω οτι ουτε το μαγαζι ειναι χάλια (ειναι σε μέτριο επίπεδο) ουτε οι κοπέλες έτσι αγενείς. Μάλλον θεμα χημειας. Τι να πω.
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
λοιπόν επίσκεψη πρίν λίγο!!!!! Μου ανακοινώθηκε από την τσατσά πρόγραμμα 45 λεπτών με 60 ευρώ αλλά σκατά.... 5 κοπέλες πέρασαν από μπροστά μου.Ζωή, Βίκη,......... δέ θυμάμαι τις άλλες.Διαλέγω ζωή!!! αλλά πρίν πληρώσω τη ρωτάω.
-φούλ πρόγραμμα ε?
-τι εννοείς? (με ψυχρό ύφος)
-Σέξ
-Δέν κάνουμε εδώ τέτοια........(μου λέει) :jerking:
-Αλλα διαβάζω στο internet που είμαι χρόνια μέλος!!!!!!!
-το internet είναι η εκδίκηση τών ανδρών (απαντάει)
-οκ γειά σου (της λέω)
-Γειά μου λεει.
Σκατά...ο χώρος άθλιος.....Μακριάάάάά
μορτη μου  με το μπαρδον αν μου επιτρεπεις μια φιλικη συμβουλη απο μια παλιοσειρα σαν εμενα ... ποτε μην λες απο ιντερνετ ... παει προ πολλου η εποχη που μερικες τσουπρες θελανε και καμια καλη κριτικη τωρα ολες το αποφευγουν σαν τον διαβολο με το λιβανι .. γιαυτο να λες ... ετσι μου ειπε καποιος φιλος που ηταν εδω τις προαλλες .. ειναι πιο πιασιαρικο αυτο .. αντε καλη τυχη την επομενη φορα

 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
769
Πόντοι
96
.............
-το internet είναι η εκδίκηση τών ανδρών (απαντάει)
...................

  Σοφή κουβέντα , αυτός που γράφει σημερα διθυραμβικες κριτικες μια μέρα θα γραφει ποσο μπάζο ειναι η κοπελα . Νταξ δεν ειναι πάντα εκδικηση απλα οταν φυγει η κ@βλ@ και εχεις βαρεθει και λίγο  κλαις τα λεφτά που πέταξες .

  Οι κοπέλες που κυνηγανε τις καλες κριτικες και καιγονται και χανουν τους πελάτες που έκαναν αφου μαζευεται πολύ δουλεια και τελικά οι πρωην θαυμαστές γινονται εχθροι

Μπορει η χοντρή που συνήθως ανοίγει πόρτα να ειναι αντιπαθητικη αλλα νομίζω οτι ουτε το μαγαζι ειναι χάλια (ειναι σε μέτριο επίπεδο) ουτε οι κοπέλες έτσι αγενείς. Μάλλον θεμα χημειας. Τι να πω.

Η κυρια στην πόρτα δεν ειναι αντιπαθητικη , απλα ειναι λίγο "κηδεια". Το σαλόνι σε προδιαθέτει για το  τι θα γινει στο δωμάτιο. Το ενα δωματιο που εχω δει ηταν μετριο αλλα οκ , το μονο μειον ηταν το μπανιο .

  παρόλο που ειμαι μαζεμένος ως ανθρωπος δεν δυσκολευτηκα να φτασω στον στόχο μου . Το μονο κουφο που μου συνέβη ηταν οτι την ωρα που γδυνόμουν η κοπελα ηταν διπλα μου και μιλάγαμε οποτε αναγκαστηκα να τα βγαλω ολα μπροστα στην θεραπευτρια (το θεμα βέβαια ειναι να δει ο πελάτης την θεραπευτρια χωρις ρούχα και οχι το ανάποδο  :huh: :-).

Τεσπά εγω σε αυτο το μαγαζι εχω περασει καλά  . Δεν ξαναπήγα γιατι προτιμησα να πάω σε αλλα πολυδιαφημισμένα ιδρύματα και να κλαίγομαι :headbang: :headbang: (δεν υπαρχει emoticon αυτόμουτζώματος  :headbang:).
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
μορτη μου  με το μπαρδον αν μου επιτρεπεις μια φιλικη συμβουλη απο μια παλιοσειρα σαν εμενα ... ποτε μην λες απο ιντερνετ ... παει προ πολλου η εποχη που μερικες τσουπρες θελανε και καμια καλη κριτικη τωρα ολες το αποφευγουν σαν τον διαβολο με το λιβανι .. γιαυτο να λες ... ετσι μου ειπε καποιος φιλος που ηταν εδω τις προαλλες .. ειναι πιο πιασιαρικο αυτο .. αντε καλη τυχη την επομενη φορα

Γιατι, ειναι ντροπαλες οι παρθενες ? Καθε μια απο τις κοπελες θελει καλες κριτικες για να αυξανει η πελατεια.
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι, ειναι ντροπαλες οι παρθενες ? Καθε μια απο τις κοπελες θελει καλες κριτικες για να αυξανει η πελατεια.

οχι ντροπαλες δεν ειναι μορτη μου ουτε παρθενες προκειτε να γινουν ποτε οσα ραψηματα και αν κανουν στο "" πραμα"τους
απλα φοβουνται τους πρωην "αγαπουληδες"    πιο πολυ και απο τους νταβαντζηδες
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
  Σοφή κουβέντα , αυτός που γράφει σημερα διθυραμβικες κριτικες μια μέρα θα γραφει ποσο μπάζο ειναι η κοπελα . Νταξ δεν ειναι πάντα εκδικηση απλα οταν φυγει η κ@βλ@ και εχεις βαρεθει και λίγο   κλαις τα λεφτά που πέταξες .

  Οι κοπέλες που κυνηγανε τις καλες κριτικες και καιγονται και χανουν τους πελάτες που έκαναν αφου μαζευεται πολύ δουλεια και τελικά οι πρωην θαυμαστές γινονται εχθροι

Η κυρια στην πόρτα δεν ειναι αντιπαθητικη , απλα ειναι λίγο "κηδεια". Το σαλόνι σε προδιαθέτει για το  τι θα γινει στο δωμάτιο. Το ενα δωματιο που εχω δει ηταν μετριο αλλα οκ , το μονο μειον ηταν το μπανιο .

  παρόλο που ειμαι μαζεμένος ως ανθρωπος δεν δυσκολευτηκα να φτασω στον στόχο μου . Το μονο κουφο που μου συνέβη ηταν οτι την ωρα που γδυνόμουν η κοπελα ηταν διπλα μου και μιλάγαμε οποτε αναγκαστηκα να τα βγαλω ολα μπροστα στην θεραπευτρια (το θεμα βέβαια ειναι να δει ο πελάτης την θεραπευτρια χωρις ρούχα και οχι το ανάποδο  :huh: :-).

Τεσπά εγω σε αυτο το μαγαζι εχω περασει καλά  . Δεν ξαναπήγα γιατι προτιμησα να πάω σε αλλα πολυδιαφημισμένα ιδρύματα και να κλαίγομαι :headbang: :headbang: (δεν υπαρχει emoticon αυτόμουτζώματος  :headbang:).

το "κουφο που σου συνεβη παληκαρι μου  το εχουν πολλες μασαντζουδες βιτσιο  , οταν εχεις κορμι λαμπαδα και κοιλιακους φετες κατα  οπως λεει και ο λαος τοτε ειναι υπερ σου γιατι την φτιαχνεις την τσουπρα και σου ερχεται μετα μεσα στην καβλα.  
εγω τι να σου πω με πολυ μαεστρια οταν μου συμβει το αποφευγω γιατι εχω και ενα  65χρονο  βεβαρυμενου παρελθοντος κορμι.
αντε καλο πασχα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.153
Κριτικές
4
Like
1.599
Πόντοι
266
..Σιγά μην τις παρακαλάμε να τις γαμήσουμε κιόλας. Σ όποιο μαγαζί δε σας κάθονται, ΜΑΥΡΟ.
 
OP
OP
P

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Ειναι η δευτερη φορα που περνω την Βικη.

Δεν ξερω απο που ειναι και απο που εχει περασει .....αλλα μαγκες τα τιμα τα ευρω που περνει!!!

Παντος για οσους γουσταρουν αδυνατες με μικρο βυζακι ειναι μια πολλη καλη επιλογη!!!!

ΑΥΤΑ
 

Επισκέπτης
Ειναι η δευτερη φορα που περνω την Βικη.

Δεν ξερω απο που ειναι και απο που εχει περασει .....αλλα μαγκες τα τιμα τα ευρω που περνει!!!

Παντος για οσους γουσταρουν αδυνατες με μικρο βυζακι ειναι μια πολλη καλη επιλογη!!!!

Καλή ρουμάνα, φυσικό μικρό βυζάκι , ωραία πόδια , μέτρια φάτσα,
φρεσκια ωστόσο , όχι μιλφόνι.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom