Νέα

Πάθος για τις Σέρβες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
πιγαμε για καθικοντα πορνοξεναγισισ προσ το σινεμπουρδελιαρι παθο!!
ενασ μπουρδελιαρισ για να λεγετε ολοκλιρομενοσ μπουρδελιαρισ πρεπει να περασει απο ολα τα φασματα ιδονισ!
ανεξαρτιτα αν τα αγγιξει ι οχι!
μετραει ι οπτικι ιδονι! :rockon:

Τι να πω... με κάλυψες πλήρως. Ξαναλέω πως πρέπει να σου αποδοθεί το μετάλιον του επίσημου Πορνορεπόρτερ και επίσημου Πορνοξεναγού! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Η κοπελα με το μινι και το κυλοτακι εχει περιοδο.
 

Επισκέπτης
καλιμερα σε ολουσ τουσ λατρεισ τον παραδεισενιον σλαβοκοριτσον!!! :rockon:

εχθες σε μια μοναδικι και ανεπαναλιπτι μπουρδελοεξορμισι με εκτεκτουσ σινεμπουρδελιαριδεσ skido,gangstaxz,παθος για τι γινεκα,και kanonieri και καθος κατευθινομασταν στα δισβατα μονοπατια του ζαπειου....οστε να μιισουμε τον παθισμενο εραστι στα δροσερα σοκακια του εροτα παθενουμε ενα γερο ταρακουνιμα στο γονιακο κλαμπ στο τερμα τισ φιλελινον!
ατακτα ξεβρακοκεφαλα σλαβοκοριτσα εθεαθιν στο νιχτερινο μαγαζι οστε ι λιπιντοσ εμασ τον μπουρδελιαριδον να ανεβει στο αποκοριφομα!ακομα πιο ισχιρι δοσι και απο σπερματορμονι(ι ορμονι που εκρινουν οι μπουρδελιαριδες οστε να ιποταξουν τισ ατιθασες ιεροδουλες)! :rockon:
ι καυλα λοιπον αρχιζει να βαραει κοκινα και τα βλεματα μασ να αντικρουονται πανο στισ καυτεσ σλαβεσ!ι σελα απο το λαγνο μιχανοκινιτο οχιμα μου γεμισε απο αναβραζουσα σπερματοιγρασια που εκεγε σαν το ραβδι του διαβολου! :rockon:
ο "παθοσ για τιν γινεκα" ο ενασ και μοναδικοσ δικαστισ και κριτισ του θιλικου γενουσ,ενασ απεριγραπτοσ αλλοσ οδισεας που σαγινευει με το πορνολεγειν του και το εροτικο του βλεμα τισ απανταχου καθιμερινεσ πορνεσ(τισ διπλανισ πορτασ) αλλα και ιεροδουλες! :rockon:

ι τεστοστερονι του τιν ορα που αντικρισαμε τισ καλονες σλαβες χτιπισε λιμιτ απ και κινδινευσε να φαει τα μουτρα του πανο σε ενα πεζοδρομιο!!!!μπουαχαχαχαχαχαχαχ!!!!
εμ δεν οδιγαμε με το κεφαλι γιρισμενο προσ τα πισο...λιγο δισκολο...εοσ αδινατον :rockon:

οι σιρινεσ ομοσ δεν μασ πιραν τα μιαλα καθοσ ι αποστολι μασ ιταν ι μιισι του παθουσ στο χορο του ζαπειου...
φτανουμε λοιπον και εγινε ι μιισι!
ο παθος βαπτιστικε στα σκοτινα και αλοπροσαλα μονοπατια του δροσερου σιντριβανιου!
και τορα λεμε τι να κανουμε μετα τιν βολτα στα δροσερα μεροι???

παμε στιν φιλελινον για σλαβοκοριτσα!
οριστε λοιπον τα αποτελεσματα!!!!!
ιδου χιστεσ....να επισιμανο ποσ τα πορνιδια ιταν σερβεσ και ιταν λικιοπαιδα σε εκδρομι τουσ στιν μπουρδελιαρα αθινα!


ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΙ ΓΙΝΑΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ GREEKLOVER ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!!RESPECT!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


επισισ τα πορνοσιχαριτιρια μου στο πορνορεπορτε γκανκ για τιν τρομερι του σινισφορα σε αυτα τα ντοκουμεντα...
παρακατο θα δειτε ατακτα και τριφερα μπουτακια απο μια σερβα!
τιφλα να εχουν οι ελεινιδες!!!ξεροχινο!!!!


Έτσι είναι ακριβώς!Πρώτα πήγαμε Ζάππειο για να δει το άλλο άκρο και να εκτιμήσει καλύτερα τα ατίθασα σλαβοκόριτσα στα οποία είχε μεγάλο hit..(επειδή ο πίτσι ήταν λίγο κουρασμένος φυσικά..:cheesy:)Δυστηχώς όμως μετά από καμιά ώρα,γύρω στις 2.30,έφυγε όλο το μαγαζί για το ξενοδοχείο τους αλλιώς ο "πάθος για τη γυναίκα" θα έφτιαχνε φωτογραφικό άλμπουμ.. !

Απ'ότι κατάλαβα δεν τους αφήνουν μέχρι προχωρημένες ώρες γι'αυτό πηγαίντε μια λογική ώρα για να το ευχαριστηθείτε και να μην πάει τσάμπα και το δεκάρικο που θα δώσετε στην είσοδο.

respect και πάλι σε όλους τους σινεμπουρδελιάρηδες της χθεσινής βραδιάς  :thumbsup:

να πω και εγω με τη σειρά μου ότι η βραδιά ήταν εκπληκτική, παρόλο που η Μύησης του συντρηβανιού ήταν τρομακτική εμπειρία :o :o :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:

όσο για τις Σέρβες, είναι από τις πιο ωραίες γυναίκες των Βαλκανίων και σε συμπεριφόρα μοίαζουν λιγάκι με τις ελλεινίδες...

Respect κ από εμένα στο φίλους της χθεσινής βόλτας :rockon:
 

Επισκέπτης
να πω και εγω με τη σειρά μου ότι η βραδιά ήταν εκπληκτική, παρόλο που η Μύησης του συντρηβανιού ήταν τρομακτική εμπειρία :o :o :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:

όσο για τις Σέρβες, είναι από τις πιο ωραίες γυναίκες των Βαλκανίων και σε συμπεριφόρα μοίαζουν λιγάκι με τις ελλεινίδες...

Respect κ από εμένα στο φίλους της χθεσινής βόλτας :rockon:
ξιπνισες τζουτζουκο μου???σε εφαγαν εχθες οι σλαβοπορνες!!!!
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Προσοχη μονο γιατι υπαρχουν και δυσαρεστες εκπληξεις με τις σερβες.
Αν ειναι απο μεγαλη πολη ολα ειναι οκ αλλα αν ειναι απο κωμοπολη τοτε μπορει να βρεθειτε στην δυσαρεστη εκπληξη να δειτε τριχες μεγαλυτερες απο τις δικες σας (ποδια μασχαλες)
Για να το λεω ισως ειμαι παθων αλλα οι εμπειριες μου με σερβες ληξαν με τον πολεμο του 99 οποτε ισως εχουν αλλαξει λιγο τα πραγματα.
Κατα τα αλλα ειναι απιστευτες γυναικες.
Αααααχχχχχχχχ αναμνησεις
beogradu,beogradu
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αν την έβλεπες θα τις έπινες την περίοδο με το καλαμάκι!
Προτιμω το ταμπον απο τη σερβιετα που εχει βαλει.
Να το βαλω σε φλυτζανι τσαγιου με καυτο νερο και να πιω το νεκταρ.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Θεϊκές οι φωτογραφίες των Σλαβοκόριτσων απο τον μέγιστο πορνορεπόρτερ μας pitsilistis και επίσης όλα τα λεφτά ο σχολιασμός και η παρατήρηση του gobr. :2funny: :rockon:

 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
Θεϊκές οι φωτογραφίες των Σλαβοκόριτσων απο τον μέγιστο πορνορεπόρτερ μας pitsilistis και επίσης όλα τα λεφτά ο σχολιασμός και η παρατήρηση του gobr. :2funny: :rockon:
Εμ, τι θάλεγες εσυ, βρυκόλακας γαρ
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
μολις μυρισες αιμα εμφανιστηκες υποχθονιε vrikolaka!
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Σωπα οπου ναναι θαααα μας φερουνε τις Σέρβεεεεες (τραγουδιέται όπως "σώπα οπου ναναι θααααααααα σημάνουν οι καμπάνες")
respect εις αμφοτέρους Πιτσι και Πάθος
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
πιτσι?ενα εχω να παω για ολα αυτα...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
είμασταν σε καφετέρια να δούμε πανάθα.... όμως είχαμε πάρει απόφαση ότι αυτό το ματς δε θα μας έφερνε τις δυνατές συγκινήσεις που περιμέναμε για αυτή τη νύχτα... :- επομένως έπρεπε να σχεδιάσουμε κάτι να ξεπεράσουμε την ξενέρα της ήττας... είπαμε λοιπόν να αναλάβουμε μία πορνο-αποστολή : να ξεναγήσουμε τον πάθος σε μια νυχτερινή cult πορνο-περιπέτεια - μόνο για λίγους και εκλεκτούς! :rockon: Του είχαμε πει ότι "την αποψινή βραδιά σου έχουμε μεγάλη έκπληξη" χεχε :dancing:

Κίνήσαμε λοιπόν για το ζάπειο... αλλά στο δρόμο είδαμε μια κινητικότητα στο εν λόγω ιστορικό μαγαζί του κέντρου. οπότε μετά το.. σκάουτινγκ στα σκοτεινά στενάκια του νυχτερινού ζαππείου, έπρεπε οπωσδήποτε να βρεθούμε εκεί που κάποιοι πορνο-ρεπόρτερ δεν πρέπει να λείπουν ούτως ή άλλως!

Στο μαγαζί ήταν εκδρομή από ένα σέρβικο πανεπιστήμιο. γενικά δεν μου αρέσει να χρησιμοποιώ υπερθετικό βαθμό και να υπερβάλλω αλλά οι κοπέλες δεν ήταν απλά μουνάρες! :o μιλάμε δηλαδή και η πιο άσχημη ήταν μούναρος!
αλλά είχαν και μια ευχάριστη αύρα, έβγαζαν κάτι το θετικό και το ευχάριστο, πέρα από το σεξουαλικό. Δηλαδή έβλεπες ωραία χαμογελαστά προσωπάκια, που σου έφτιαχναν τη διάθεση. Μιλάμε αυτό που έβγαζαν ήταν κάτι παραπάνω από ομορφιά ή ένα απλό σεξ-απίλ. Είναι κάτι βαθύτερο. Είναι ρε παιδί μου λες και έχουν μέσα τους καθαρό δροσερό κρύο νεράκι που άμα το πιεις ή πλυθείς αμέσως γεμίζεις ζωντάνια, δύναμη και ενέργεια... Αναπόφευκτα η σύγκριση με τις λεγόμενες "ελλεηνίδες". Ρε παιδιά, ποτέ δε γράφω στα αντίστοιχα θρεντ που τις κράζουν , δε με ενδιαφέρει δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα. Χωρίς καμιά εμπάθεια ή προκατάληψη. Αλλά άλλο το φεράρι και άλλο το ισούζου ρε παιδί μου. Άλλη η Ρεάλ Μαδρίτης και άλλος ο Αλμωπός Αριδαίας. Αντικειμενικά ρε παιδιά δε τις φτάνουν. Και πολλές ελληνίδες μπορεί να είναι πολύ καλοφτιαγμένες ,όμορφες με ωραίες αναλογίες κλπ. Αλλά αντί για το δροσερό νεράκι, είναι λες και έχουν μέσα τους κάρβουνο, πετρέλαιο και τοξικό δηλητήριο που αργοπεθαίνεις άμα το γευτείς... Αντί για λάμψη βλέπεις μια θαμπάδα, ένα κάτσιασμα, ένα σταφίδιασμα που φανερώνουν μιζέρια...
Ακόμη και οι Σέρβοι εκεί ήταν cool τυπάκια που απλά διασκέδαζαν χωρίς το βαρύγδουπο ύφος του "ελληνάρα". ( ήταν και ψιλο- στην κοσμάρα τους, μερικοί και λιωμίδια και βέβαια είχαν και λίγο γραμμένες τις αλόγες τους! :2funny:)
Βέβαια εδώ που τα λέμε είναι και ο Πάθος ωραίο αγόρι   ;) :cheesy: για αυτό όση ώρα ήμασταν εκεί το πράγμα πήγενε λεπτό της ώρας και τηλέφωνο :grin: ( όχι δεν είμαι "δροσερός"  αλλά η αλήθεια να λέγεται!!! Α ρε γοητευτικό παθιάρικο αγόρι!!!)

ΥΓ Την εμπνευσμένη πολιτική του Βενιζέλου με την ελληνοσερβική φιλία γιατί δε τη συνεχίζουν οι σημερινοί πολιτικοί? Προχωρήστε κιόλας και ενώστε τις χώρες  :rockon:

ΥΓ 2 Στην τελική τι τα θέλουμε τα πειράματα με ευρωπαικές ενώσεις κλπ??? Που και αβέβαια είναι και δε ξέρουμε που θα κατάλήξουν? Δεν καθόμαστε οι βαλκάνιοι σα καλοί γείτονες να τα βρούμε και να κάνουμε εδώ στη γειτονιά μας μια ένωση?? :grin:

ΥΓ 3 Εννοείται βέβαια ότι η υπόσχεση στον πάθος για "μια ξεχωριστή έκπληξη" πραγματοποιήθηκε! Έστω και από σπόντα! :2funny: :rockon: :dancing:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
τα παλια τα χρονια  skidoo δεν χρειαζοταν να δινεις εξηγησεις αν αποκαλουσες καποιον ομορφοπαιδο,τωρα ημαστε σφιγμενοι μη μας παρεξηγησουν επειδη  υπαρχουν πολλοι δηλωμενοι πια ομοφυλοφιλοι, ,σημασια εχει οτι ηταν υπεροχο το ρεπορταζ και για μια ακομη φορα μπραβο σας,μεταξυ μας μπορουμε να μιλαμε ελευθερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom