Νέα

Παρτουζολάγνοι εν δράσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easy riders
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 334
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
[move] :think: :think: :think: :think: :think: :think:[/move]
 
OP
OP
E

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
10 του Μηνός.
Τετάρτη βράδυ.

Ξεκινάω (με μισή καρδιά είναι η αλήθεια λόγω των απεργιών και των επεισοδίων)
να βρώ τους συναγωνιστές μου στην οδό φυλής.

Μετά απο αρκετή ώρα φτάνω στην γνωστή οδό της καύλας..
Εκεί συναντάω την ομάδα κρούσης η οποία έχει κιόλας κάνει όλη την βόλτα.
Εγώ χωρίς να ρωτήσω απλά ακολουθώ τα βήματα τους....
Με οδηγούν όπως λένε σε ένα σύγουρα γκανιάν.  Σπέσιαλ άλογο δυνατό και ατύθασο.
Με το που μπένουμε στο σπιτάκι χωρίς κάν να δώ τίποτα μπουκάρουμε όλοι μαζί στο πρώτο δωμάτιο με ανοιχτή την πόρτα!
και περιμένουμε.
Εγώ τολμηρός όπως πάντα εμπιστεύτικα τους φίλους μου και δεν με ενδοιέφεραι τι θα μπουκάρει μέσα!!!
Η ομάδα είχε 4 μαχητές
Τα όνόματα αυτών Gangxl - Πιτσιλιστής - Ιππότης - easy riders (ο ένας όμως απο τους δύο....)
Με γρήγορες και απλές κυνήσεις τα κορμιά μας απαλάχτηκαν απο τα ρούχα τους (εκτός απο τον ιππότη που φορούσε πανωπλία  :grin:)
Οταν μπήκε η κοπέλα πρέπει να ομολωγίσω οτι εντιπωσιάστηκα!!!
Πραγματικά ένα ατύθασο άτι άξιο των περιγραφών που έκαναν οι φίλοι μου!!!!
Και απο εκείνη την στιγμή και μετά έχασα την μπάλα!!!!
Η κοπέλα ηταν πραγματικά σε αγωνιστηκή φόρμα.
Εχασα την γή κάτω απο τα πόδια μου.  Αλλά πιο πολύ λόγο της δυνατής συμμετοχής των συμπολεμιστών μου.
Μόνος μου δεν θα επέδηδα ούτα τα μισά!!!!
αφού η κοπέλα μας περιπηήθηκε όλους με το αχώρταγο στόμα της άρχησε ένα ανελέητο σφυροκόπημα απο όλους μας.
Φάνταζαν οι συνπουρδελιάρηδες σαν τους συδεράδες που σφυριλατούν με μανία το μέταλο με τις μεγάλες βαριοπούλες τους...
Μόνο ο ιππότης (όπως αποκαλύπτη και το όνομα του) ηταν λιγο πιο τρυφερος ή ΄μάλλον ιπποτικός.
Ο φίλος gang έπιανε ταχύτητες ανώτερες των κομπρεσέρ (τον παρακολουθούσα με μεγάλο θαυμασμό)
Εγώ ομολωγώ οτι ήμουν ένα επίπεδο χαμηλότερα σε φυσική κατάσταση αλλά το πάλευα σε γενικές γραμμές
Ο ιππότης όπως προανεφερα ιπποτικός - αρχοντικός
Ο δέ πιτσιλιστής ηταν σκετη απόλαυση.
Γυρνούσε γύρω σαν το βελζεβούλ και μια πείραζε έμας - μια ταλαιπώρούσε την άτυχη κορασίδα (άτυχη που λέει ο λόγος γιατι μια χαρά την είδα στο τέλος)
Πρέπει να πώ οτι ενώ είμαι λάτρης της παρτούζας εδώ και πολλά χρόνια, αυτή ήταν η μεγαλήτερη στον αριθμό οπου έχω συμετάσχει έως τώρα!!!

Αφού καταθέσαμε δυνατά και με μεγάλη ευχαρίστιση, συνεχήσαμε την βόλτα μας.
Μόνο ο Πιτσιλιστής δεν μπόρεσε να σβύσει την "φωτιά" που τον κατέκαιγε, πήγε για κατάθεση σε άλλη μία αιθέρια είπαρξη της φυλής, η οποία κατάφεραι να τον ικανοποιήσει απόλυτα απο ότι μας διυγήθηκε αργότερα!!!!

Τους χαιρετισμούς μου σέ όλη την ομάδα.
Θα σας ενημερώνουμε για κάθε νέα μας περιπέτεια!!!

Μέχρι την επόμενη φορά........    
 

Επισκέπτης
παρτουζα σε μπουρδελο στη φυλης?not my style :rolleyes:

im very snob for that :tooth:
 

Επισκέπτης
παρακαλο ολουσ τουσ σινεχιστεσ να αξιοποιοισουμε αυτο το αγιο και ιερο θρεντ και να γραφουμε μονο για το ανομαλιαρικο φετιχ μασ τιν παρτουζα!ασ μιν επεκταθουμε σε ελλα θεματα!!!μονο παρτουζολαγνιαααα!!!
χιστεεεεεεεεεεεεεεε
πιτσιλιστεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
σφιροκοπιστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
ολοι ενομενοι για μεγαλεσ δοξεσσσσ
παρτουζολαγνοιιιι εν δρασι!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
0
Πόντοι
16
παρακαλο ολουσ τουσ σινεχιστεσ να αξιοποιοισουμε αυτο το αγιο και ιερο θρεντ και να γραφουμε μονο για το ανομαλιαρικο φετιχ μασ τιν παρτουζα!ασ μιν επεκταθουμε σε ελλα θεματα!!!μονο παρτουζολαγνιαααα!!!
χιστεεεεεεεεεεεεεεε
πιτσιλιστεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
σφιροκοπιστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
ολοι ενομενοι για μεγαλεσ δοξεσσσσ
παρτουζολαγνοιιιι εν δρασι!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Έχει τίποτα το μενού σήμερα; :grin:
 

Επισκέπτης
10 του Μηνός.
Τετάρτη βράδυ.

Ξεκινάω (με μισή καρδιά είναι η αλήθεια λόγω των απεργιών και των επεισοδίων)
να βρώ τους συναγωνιστές μου στην οδό φυλής.

Μετά απο αρκετή ώρα φτάνω στην γνωστή οδό της καύλας..
Εκεί συναντάω την ομάδα κρούσης η οποία έχει κιόλας κάνει όλη την βόλτα.
Εγώ χωρίς να ρωτήσω απλά ακολουθώ τα βήματα τους....
Με οδηγούν όπως λένε σε ένα σύγουρα γκανιάν.  Σπέσιαλ άλογο δυνατό και ατύθασο.
Με το που μπένουμε στο σπιτάκι χωρίς κάν να δώ τίποτα μπουκάρουμε όλοι μαζί στο πρώτο δωμάτιο με ανοιχτή την πόρτα!
και περιμένουμε.
Εγώ τολμηρός όπως πάντα εμπιστεύτικα τους φίλους μου και δεν με ενδοιέφεραι τι θα μπουκάρει μέσα!!!
Η ομάδα είχε 4 μαχητές
Τα όνόματα αυτών Gangxl - Πιτσιλιστής - Ιππότης - easy riders (ο ένας όμως απο τους δύο....)
Με γρήγορες και απλές κυνήσεις τα κορμιά μας απαλάχτηκαν απο τα ρούχα τους (εκτός απο τον ιππότη που φορούσε πανωπλία  :grin:)
Οταν μπήκε η κοπέλα πρέπει να ομολωγίσω οτι εντιπωσιάστηκα!!!
Πραγματικά ένα ατύθασο άτι άξιο των περιγραφών που έκαναν οι φίλοι μου!!!!
Και απο εκείνη την στιγμή και μετά έχασα την μπάλα!!!!
Η κοπέλα ηταν πραγματικά σε αγωνιστηκή φόρμα.
Εχασα την γή κάτω απο τα πόδια μου.  Αλλά πιο πολύ λόγο της δυνατής συμμετοχής των συμπολεμιστών μου.
Μόνος μου δεν θα επέδηδα ούτα τα μισά!!!!
αφού η κοπέλα μας περιπηήθηκε όλους με το αχώρταγο στόμα της άρχησε ένα ανελέητο σφυροκόπημα απο όλους μας.
Φάνταζαν οι συνπουρδελιάρηδες σαν τους συδεράδες που σφυριλατούν με μανία το μέταλο με τις μεγάλες βαριοπούλες τους...
Μόνο ο ιππότης (όπως αποκαλύπτη και το όνομα του) ηταν λιγο πιο τρυφερος ή ΄μάλλον ιπποτικός.
Ο φίλος gang έπιανε ταχύτητες ανώτερες των κομπρεσέρ (τον παρακολουθούσα με μεγάλο θαυμασμό)
Εγώ ομολωγώ οτι ήμουν ένα επίπεδο χαμηλότερα σε φυσική κατάσταση αλλά το πάλευα σε γενικές γραμμές
Ο ιππότης όπως προανεφερα ιπποτικός - αρχοντικός
Ο δέ πιτσιλιστής ηταν σκετη απόλαυση.
Γυρνούσε γύρω σαν το βελζεβούλ και μια πείραζε έμας - μια ταλαιπώρούσε την άτυχη κορασίδα (άτυχη που λέει ο λόγος γιατι μια χαρά την είδα στο τέλος)
Πρέπει να πώ οτι ενώ είμαι λάτρης της παρτούζας εδώ και πολλά χρόνια, αυτή ήταν η μεγαλήτερη στον αριθμό οπου έχω συμετάσχει έως τώρα!!!

Αφού καταθέσαμε δυνατά και με μεγάλη ευχαρίστιση, συνεχήσαμε την βόλτα μας.
Μόνο ο Πιτσιλιστής δεν μπόρεσε να σβύσει την "φωτιά" που τον κατέκαιγε, πήγε για κατάθεση σε άλλη μία αιθέρια είπαρξη της φυλής, η οποία κατάφεραι να τον ικανοποιήσει απόλυτα απο ότι μας διυγήθηκε αργότερα!!!!

Τους χαιρετισμούς μου σέ όλη την ομάδα.
Θα σας ενημερώνουμε για κάθε νέα μας περιπέτεια!!!

Μέχρι την επόμενη φορά........    
το ιξερα απο τιν αρχι οτι ισουν ενασ εκολαπτομενοσ τιμοροσ ...ο εσι μεγα καβαλαρι τον ιγρον ονιρον ολον τον απανταχοθ ατακτον πορνιδιον!!!!
τα σεβοι μου!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΣΕ ΑΝΑΚΙΡΙΣΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΝ ΠΑΡΤΟΥΖΟΛΑΓΝΟΝ!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Έχει τίποτα το μενού σήμερα; :grin:
θα βγι ανακοινοσι για παρτουζολαγνια προσεχοσ....
επισισ στιν εκστρατια εχι αναφερθι το ειδικο πορνο λαγνο οχιμα τον παρτουζιαριδον οπου θα λιτουργει σα τα σχολικα λεοφορια οπου θα περναμε απο το σπιτι τον απανταχου παρτουζοφιλον και θα τουσ περνουμε με το σχολικο με κατευθινσι τιν οδο τισ καυλασ φιλισ! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
θα βγι ανακοινοσι για παρτουζολαγνια προσεχοσ....
επισισ στο προγματα εχι αναφερι το ειδικο πορνο λαγνο οχιμα τον παρτουζιαριδον οπου θα λιτουργει σα τα σχολικα λεοφορια οπου θα περναμε απο το σπιτι τον απανταχου παρτουζοφιλον και θα τουσ περνουμε με το σχολικο με κατευθινσι τιν οδο τισ καυλασ φιλισ! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
θα σου δανισο το πρασινο,διπλομα εχισ μονο εσενα εμπιστεβομε
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
M%C3%A9nage_%C3%A0_trois_beim_Strauss_.jpg
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
να βαλισ και εμου οχι μονο στρουθο
 

Επισκέπτης
1 επισιμι ΠΟΡΝΟΣΙΝΑΞΙ ΠΑΡΤΟΥΖΟΛΑΓΝΟΝ στιν οδο φιλισ στισ 9 και 30 το βραδι...!οι παρευρισκομενοι θα μιιθουν και θα ακουσουν με ευλαβεια το κιριγμα του προεδρου τον παρτουζολαγνον......!
τα σεβοι μου παρτουζολαγνοι! :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom