Νέα

Παρτουζιάρες Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα level91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dom1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2021
Μηνύματα
17
Κριτικές
12
Like
440
Πόντοι
290
Γνώρισα στο Τίντερ μια Μαριλένα. Μιλφακι καλό, μελαχροινο, λίγο γεματούλα αλλά με πολύ σφιχτό κορμί. Ήθελε αρχικά να την πάρω με κάποιο φίλο μου ενώ θα μας κοιτάζει ο άντρας της (χωρίς να συμμετέχει, μου το ξεκαθάρισε). Αν περάσουμε όμορφα όλοι ενδεχομένως μελλοντικά να την πάρουμε και οι 3 μου είπε. Έχει κανένας μήπως πληροφορίες; Φοβάμαι μη φάω καμία φόλα! Δεν έχω κανονίσει ακόμα συνάντηση, γιατί το επόμενο επαγγελματικό μου ταξίδι στη Θεσσαλονίκη αργεί λιγάκι.
 
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Γενικά η Θεσσαλονίκη είναι η πόλη της παρτουζας. Είμαστε όλοι μια μεγάλη οικογένεια θα μπορουσε να πει κανεις. Εκεί που μπήκες εσυ σήμερα μπορεί να μπήκα εγώ χθες και το αντιστροφο
εγραψες φιλε μου...λογοα σοφα και αντρικια
 
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Ρε φίλε ειλικρινά ποιος από ςδω μέσα θα δώσει τις καβάντζες του . Και τι θα πει στην γκομενα καλησπέρα είμαι ο γαμιας της γειτονιά σας ? Ρε σοβαρευτείτε
oποιος θελει ωαχνει τροπους ,οποιος δεν θελει δικαιολογιες!
 
OP
OP
level91

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
583
Πόντοι
300
Φιλε η γκομενιτσα η συγκεκριμενη δυστυχως ετσι οπως εχει γινει, εχει γινει παρταλι, και κανεις δεν προκειται να την παρει στα σοβαρα...ειτε για καποια σχεση, ειτε σε θεμα επαγγελματικο απο θεμα δουλειας...
Η συγκεκριμενη ειχε 2 βιντεακια παλια απο τι θυμαμαι που εκανε πιπα σε εναν και τα επαιρνε στο στομα, δεν ξερω τωρα αν υπαρχουν...
Απλα εχει επιλεξει το ευκολο χρημα...αφου λεει δεν μπορει να δουλεψει, γιατι λογω εμφανισης και λογω του οτι δεν θελει και βαριεται, επελεξε να πουλαει το μουνι της και να γαμιεται με λεφτα...
oπα μπρο σε ολα εχεις δικιο αλλα λεφτα για πολυ καιρο δεν επαιρνε...μη λετε οτι να ναι εδω μεσα!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
oπα μπρο σε ολα εχεις δικιο αλλα λεφτα για πολυ καιρο δεν επαιρνε...μη λετε οτι να ναι εδω μεσα!
Με ειχε παει μια φορα σπιτι της Τούμπα , την ειχα γνωρισει το ιδιο βραδυ σε μπαρ και της εδωσα το μουνι στο χερι. Ηθελε να την παρω και ακάποτα αλλα δεν ενέδωσα. Οταν πηγα να φυγω μ λεει ε, λεφτα δε θα μ δωσεις ? Της κερασα μια κρεπα και την εκανα... :p
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ρε αλάνια..πώς γίνεται να κανονιστεί ραντεβού με την Αννα Μαρία Καραγιάννη?
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Ρε απαράδεκτοι, δώστε (έστω σε πμ ) το ίνσταγραμ της συγκεκριμένης να δούμε τι παίζει.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
παιδια τι παιζει τελικα με την Αννα Μαρια Καραγιάννη απο Θεσσαλονικη γαμιεται με λεφτα τωρα και αν ναι ποσα παντως απο χτες ειναι Αθηνα ειδα καποια stories στο insta
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
παιδια τι παιζει τελικα με την Αννα Μαρια Καραγιάννη απο Θεσσαλονικη γαμιεται με λεφτα τωρα και αν ναι ποσα παντως απο χτες ειναι Αθηνα ειδα καποια stories στο insta
μεχρι ποσα θα εδινες για να την γαμησεις?
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
128
Like
145
Πόντοι
1
Everybody fucks in this city accept to me Ναούμ...... Τι στο μπούτσο δεν μας κάθεται τίποτα ........
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ξέρουμε πόσα θέλει η Άννα Μαρία για να τη σφίξουμε?
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Καλησπέρααα ψάχνω να βρω κοπέλες για παρτουζα... Καμία πρόταση;
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
εχετε τσεκαρει το Str8-Group-GangBang στο τουιτερ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom