Νέα

Παρτούζες - Οργια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoxotatos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
να εισαι εσυ...η κοπελα σου να παιρνει ματι και οι φιλες της να κανουν παιχνιδι ,,,,, καλο αλλα για φαντασιωση μονο
 

mailro

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μια καλη φαση ειναι η παρτουζα ταβλακι. Η γκομενα στα τεσσερα το ταβλι στην πλατη της και γινεται παιχνιδι. Στην αρχη παει καλα αλλα μολις αρχιζει να καυλωνει κουνιεται πολυ και χαλαει τα πουλια. Εκει εχεις ενα τραπεζακι που να χωραει η γκομενα να μπει απο κατω παντα στα τεσσερα οποτε συνεχιζεις ξανα το παρτουζο ταβλι. Ο κερδισμενος διαλεγει τρυπα (στομα ή μουνι). Το ασχημο ειναι οτι αν καταλαβει η γκομενα οτι ειχε ρολο τραπεζιου στην ολη φαση και δεν ικανοποιηθει μπορει να σας κανει καμμια μυνηση για βιασμο και να τρεχεις μετα να αποδειξεις τα αναποδεικτα.  :birdman: Οποτε παντα κρυφη καμερα στην παρτουζα γιατι ειναι περιεργα οντα οι γυναικες. :dancing:
Η φαση 2φιλες και εσυ μονος δεν λεει διοτι συνηθως η γκομενα σου ζηλευει και δεν σε αφηνει ουτε την φιλη της αφηνει να πηδηχτει μαζι σου. Αυτη τριβεται με την φιλη της η φιλη της μπορει να σου γλυφει τα ουμπαλα οσο γαμας την γκομενα σου μπορεις να παιζεις με τα βυζια της φιλης αλλα ουτε για αστειο να τον μπιξεις στην φιλη της η να σου κανει κανονικη πιπα η φιλη της.
Οποτε κατεληξα στο συμπερασμα την επομενη φορα μονο με επαγγελματια - επαγγελματιες τα θυληκα για να αποφυγω ολων των λογιων τα παρατραγουδα (ουκ ολιγα μετα την 1πρωτη εβδομαδα της πραξης).
Καλο αλλα αν ειναι να στο βγαλει απο την μυτη μετα γαματα :2funny:
 

veos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Φέτος το καλοκαίρι σε ενα hotel στην παραλιακη ειχαμε ερ8ει αθήνα για το γάμο ενός φίλου...
4 άντρες και 2 cg τις ψήσαμε όταν 'ηρθαν και έγινε το σώσε...
 

Varvaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Εγώ πάντως που έχω δοκιμάσει το 2 γυναίκες και εγώ μερικές φορές, μπορώ να πω οτι είναι ιδιαίτερα κουραστικό. Ιδίως μια φορά που δε μου έβγαινε να τελειώσω και μου πήρε κάνα 45λεπτο, μιλάμε όταν σηκώθηκα από το κρεβάτι παρ ολίγο να πάθω blackout.
Πολύ κούραση γιατί πρέπει να είσαι εργάτης και για τις δύο. Αλλά το ξανακάνω ευχαρίστως
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Τι είναι ο πονος μπρος τα καλη.
Για παρτουζα τι καλυτερο ενας αντρας με δυο γυναικες οι οποίες να κανουν και λεσβιακο.  :thumbsup:
Ωραια παρτουζα είναι 2 αντρες και 2 γυναικες νε εναλλαγη παρτενερ.  :dancing:
Παρτουζα με 2 αντες και 1 γυναίκα, η γυναικα πρεπει να είναι πολυ ξεκωλο.  ;) :cheesy:
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
εγω μια φορα πηρα με ενα φιλο ενα τετοιο ξεκωλο απο ενα κλαμπακι και πηγαμε στο σπιτι του φιλου. κλειστηκαμε στο δωματιο εγω και η γκομενα και αρχισαμε. καποια στιγμη ενω τον ειχα ειδη μεσα μπαινει ο αλλοσ απο το μπαλκονι και την επαιζε για να του σηκωθει. ηταν τοσο αστειοσ που μεχρι και η γκομενα εβαλε τα γελια. φυσικα εμενα μου επεσε και τον διωξαμε αρον αρον γιατι αλιωσ δεν θα μπορουσαμε να τελειωσουμε με τιποτα.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Double penetration από ζευγάρι σε female. Η γυναίκα τιου ζευγαριού φυσικά με strap on για να υπάρχουν απορίες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα παρ' ότι η ευθυγράμμιση δεν είναι και τόσο εύκολη υπόθεση
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Κανενα απο τα κοριτσια μας δεν θα απαντησει.....????
 

kolaraki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
402
Like
6
Πόντοι
1
αφου ρωτας θα πω κι εγω την εμπειρια μου ,αλλα δεν ξερω αν θα σος αρεσει...
εγω και αλλοι 3 αντρες ,και το καλυτερο ιταν οταν εφαγα και τους 2στο κολαρακι,ενω ο τριτος μου γεμιζε το στομα...
δοκιμαστε το.εγω παντως περασα τεεεελεια....
ελπιζο να μη ξερασατε....περασα τελεια!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εσένα τα θέλει ο "κώλος" σου πάλι...................
 

kolaraki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
402
Like
6
Πόντοι
1
αγαπημενε μου sonyp900900,σε παραπεμπο στο στιχακι της υπογραφης σου.....
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
κωλαρακι και με τους δυο μεσα....?????
χαβουζα ειναι "αντρακλα"........
 

Επισκέπτης
αφου ρωτας θα πω κι εγω την εμπειρια μου ,αλλα δεν ξερω αν θα σος αρεσει...
εγω και αλλοι 3 αντρες ,και το καλυτερο ιταν οταν εφαγα και τους 2στο κολαρακι,ενω ο τριτος μου γεμιζε το στομα...
δοκιμαστε το.εγω παντως περασα τεεεελεια....
ελπιζο να μη ξερασατε....περασα τελεια!

ΜΠΛΙΑΧ!!!!!!!!! :crazy: :crazy: :headbang: :headbang: :headbang: :o
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
μπραβο παλικαρι μου , αξιος - αξιος , φτου μη σε ματιασω ,
και μετα μου λετε για ξυρισμενα αρχιδια ,
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Ξαναχτύπησε ο βρωμόπουστας
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
το καλυτερο ειναι οι πουστηδες να μπουν στο site tsatsopoustes.gr
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.586
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.160
Πόντοι
14.565
Το θέμα συγχωνεύτηκε με παλιότερο ίδιας θεματολογίας.
 

poutsokriaro

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αντί να κάθεστε να γράφετε μαλακίες για ομαδικές μαλακίες και άλλα πουστριλίκια
δεν διοργανώνουμε κανενα συνέδριο παρτούζας και να καλέσουμε ομοιοπαθείς απ όλη την ευρώπη ???
Εισηγητριές θα είναι εκπρόσωποι cg από όλη την ευρώπη και κυρίως τσεχία...!!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ανεξαρτήτως του εφικτού αυτού που προτείνεις, εντύπωση μου προκάλεσε και ο τίτλος του thread...
Αναρωτιέμαι αν υπάρχει και ατομική παρτούζα εκτός από ομαδική!  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom