Νέα

Παρτούζες - Οργια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoxotatos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antpaklas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Ρε καλοπαιδα μετα την 5-6 τσαπου το νιμου της φιλης σου θα εχει ανοιχει σαν τριανταφυλλο οποτε οι υπολοιποι 45 θα ειναι σαν να γαμαν αερα. Οποτε δεν λεει η δουλεια να γαμισουν οι 5 πρωτοι και οι υπολοιποι να μεινουν με την τσαπου στο χερι γιατι στο τελος θα γαμηθουν μεταξυ τους.
 

peko

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Και αναρωριόμουνα που να πάω βόλτα το σκύλο μου.Αμα  περιμένει πολύ ουρά,πείτε μου να κρατάω και κόκαλα,γτι αμα πεινάσει θα αρχίσει να δαγκώνει και του αρέσουν τα λουκανικααααα!!!!
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Καλή η ιδέα σου συνάδελφε, όμως αν σκέφτεσαι να κάνεις κάτι τέτοιο για πρώτη φορά θα σου πρότεινα να αρχίσεις με αρκετά λιγότερα άτομα (έως 10 το πολύ) τα οποία θα είναι φίλοι ή γνωστοί της εμπιστοσύνης σου για να έχεις κάποιο στοιχειώδη έλεγχο και ασφάλεια και προς αποφυγή δυσάρεστων εκπλήξεων. Σταδιακά και όσο αποκτάς εμπειρία από τη φάση, αύξανε τον αριθμό μέχρι να φτάσεις στο επιθυμητό αποτέλεσμα.
 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί δε μας δίνεις το nick αυτής και σε πιο chat room τη γνωρισες.Σε ποια πόλη θα διοργανωθεί η παρτούζα?
 

mitsar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Και αναρωριόμουνα που να πάω βόλτα το σκύλο μου.Αμα  περιμένει πολύ ουρά,πείτε μου να κρατάω και κόκαλα,γτι αμα πεινάσει θα αρχίσει να δαγκώνει και του αρέσουν τα λουκανικααααα!!!!
ΠΟΥ
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
εγω σε πιστευω .. και ειμαι μεσα ... περιμενω μυνημα σου .. για το πως και που ..
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ είμαι μέσα. Μπορώ να φέρω και 2 φίλους μου?????
:sunglasses:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Τι έγινε ρε παιδιά, ο φίλος σας έκανε σε μια μέρα 15 posts, σας υποσχέθηκε παρτούζες και μασαζτζούδες με σουβλάκια και μετά εξαφανίστηκε ??

Τουλάχιστον δεν μείνατε με τον πούτσο στο χέρι. Πηγαίντε να φάτε κανένα σουβλάκι και θα ξεχάσετε τον πόνο σας  :headbang:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
τον έκανε σουβλάκι ο άντρας της βουλγάρας φορτηγίδας που γάμησε χθες...και τον πούλησε τυλιγμένο με τζατζίκι σε τουρίστες στην Πλάκα
 

ramsis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ενοειται πως ειμαστε μεσα.......χανονται τετοια κολπα.θα εχει πολυ φαση
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
τωρα σκεψου να βαλεις το σπιτι σου και να φερεις 60 καβλιαρηδες ΜΙΑ γκομενα και 3-4 τραβελια και να περιμενεις στην ουρα να πηδησεις. Αν ειναι κανεις ενα παρτυ με 100 ατομα και 30 γκομενες να ερθουν θα πεις καμια μαλακια να περασει η ωρα και αν θες να ριξεις και εναν παιρνεις ενα φιλο και πας μια λοτσα (την ουρα δεν την γλυτωνεις  αλλα στο παρτυ εκανες καμια γνωριμία)
 

panthiras3005

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
386
Like
0
Πόντοι
1
εγώ είμαι μέσα πάντως αν θες άσε μήνυμα και τα λέμε...
 

con1

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
μεσα...........
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
τωρα σκεψου να βαλεις το σπιτι σου και να φερεις 60 καβλιαρηδες ΜΙΑ γκομενα και 3-4 τραβελια και να περιμενεις στην ουρα να πηδησεις. Αν ειναι κανεις ενα παρτυ με 100 ατομα και 30 γκομενες να ερθουν θα πεις καμια μαλακια να περασει η ωρα και αν θες να ριξεις και εναν παιρνεις ενα φιλο και πας μια λοτσα (την ουρα δεν την γλυτωνεις  αλλα στο παρτυ εκανες καμια γνωριμία)

Σκέψου δηλαδή να θέλετε να ανοίξετε και σαμπάνιες πάνω στις γκόμενες. Μία κάσα θα χρειαστείτε!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παω στοιχημα οτι σε μερικες μερες θα βγει και θα πει ο σεξολύγδας.... ''ευχαριστω ολους οσους ανταποκριθηκαν στο καλεσμα, περασαμε υπεροχα, οσοι δεν ηρθατε ειστε χοντρομαλακες....'' και τετοια....  :jerking: :jerking:
....ρε τι παθαμε αυριο......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Γιατί δε μας δίνεις το nick αυτής και σε πιο chat room τη γνωρισες.Σε ποια πόλη θα διοργανωθεί η παρτούζα?

Ήταν να διοργανωθεί στην Αθήνα, αλλά το γεγονός προσέλκυσε το ενδιαφέρον και ανθρώπων από το εξωτερικό (κάτι η αίγλη του σάιτ, κάτι η προσωπική αύρα του σεξοχότατου) για αυτό και ο φίλος μας αποφάσισε , σαν άλλος Κυριακού, να το κάνει Golden League. Έτσι λοιπόν η παρτούζα θα ξεκινήσει από τη Ζυρίχη και θα έχει διαφορετικό meeting κάθε βδομάδα, καταλήγωντας στην Αθήνα για τα Τσικλητήρια (άλμα άνευ φόρας έκανε άλλωστε ο αείμνηστος) όπου αυτός που έχει ρίξει τις περισσότερες θα πάρει το βάρος της γκόμενας σε χρυσό..
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Και εγώ μέσαααααααααααααααααααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SEXYMAIN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τελικα μαλλον θα μαζευτουμε πολλοι ισως καλλιτερα αναμενω και γω την ειδοποιηση
καλη διασκεδαση
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Μέσαααααααααααααααααα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom