Νέα

Παρτούζες / όργια σε σπίτια;;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Ναι οκ εγώ δεν είπα ότι δεν τα λες σωστά ....απλά ένα ακόμα μέρος πρόσθεσα να συμπληρώσω τις τοποθεσίες
Δεν παιζουν τετοιες περιοχες φιλε.Τα ζευγαρια που συμμετεχουν θελουν κοντα στην Αθηνα γιατι ερχονται απο ολη την Αττικη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.384
Πόντοι
6.336
ευτυχως που με προειδοποιησες φιλε.
εγω σαν αγαμητος που ειμαι,
ημουν ετοιμος να δηλωσω συμμετοχη.
Τύπε σε έσωσα.....
Πρέπει να προσέχουμε γιατί εκτός των άλλων κυκλοφορεί και ο τραβεστί τιμωρός με το μπουρομάρκαλο....

:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.384
Πόντοι
6.336
Εχει ξεκινησει και παιζει πολυ δυνατα η ανταλλαγη ερωτικων συντροφων .Ειτε swingers ειτε καθε μορφη παρτουζας απενοχοποιειται.Τα ζευγαρια εχουν βαλτωσει και πια ολα παιζουν .Οι παρτουζες σε airbnb πληθαινουν και πια γινονται παρτυ τυπου "ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ" ολο και πιο συχνα.Με μασκες στο προσωπο και σε κλειστο κυκλο οργανωνονται πολλα παρτι με υψηλο αντιτιμο σε βιλες στην Παλληνη ,Βαρη και Καλαμο,Πορτο Ραφτη και Μαραθωνα ορισμενα απο τα πιο ερωτικα παρτυ . Νομιζω οτι οσο περναει ο καιρος θα πληθαινουν.Ειναι η νεα μοδα.
Με "ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ" θα πουστέψεις......
Νού σου......
Ξέχασες τα Κιούρκα,τα Λεγρενά και την (πιπα)Βάρκιζα...


:confused:
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Εχει ξεκινησει και παιζει πολυ δυνατα η ανταλλαγη ερωτικων συντροφων .Ειτε swingers ειτε καθε μορφη παρτουζας απενοχοποιειται.Τα ζευγαρια εχουν βαλτωσει και πια ολα παιζουν .Οι παρτουζες σε airbnb πληθαινουν και πια γινονται παρτυ τυπου "ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ" ολο και πιο συχνα.Με μασκες στο προσωπο και σε κλειστο κυκλο οργανωνονται πολλα παρτι με υψηλο αντιτιμο σε βιλες στην Παλληνη ,Βαρη και Καλαμο,Πορτο Ραφτη και Μαραθωνα ορισμενα απο τα πιο ερωτικα παρτυ . Νομιζω οτι οσο περναει ο καιρος θα πληθαινουν.Ειναι η νεα μοδα.

Εγώ δεν έχω μεγάλη εμπειρία...δεν μπορώ να ξέρω ....εσύ πως το ξέρεις?
Η εμπειρία δεν μεταβιβάζεται ,δεν πωλείται,δε χαρίζεται,δε δίδασκεται.
 

scoufaman

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
Μου είχε δείξει μια φορά ένα παιδί φωτογραφία που συμετειχε σε όργιο αλλά κωλοσα να τον ρωτήσω πως του έκατσε η φάση.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Το χαρτοκουτο σου ειναι προνομιακη θεση στο εμετουργειο και βλεπεις ολη αυτη την πανδαισια:confused::confused::confused:

τυπε μενω σε ρετιρε στο εμετουργειο και τους βλεπω ολους απο ψηλα :confused::confused::confused:


homeless.jpg
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό με ενδιαφέρει πολύ να συμμετέχω σε παρτούζα ή όργιο. Είχα κάνει στο παρελθόν δύο φορές τρίο με 2 γυναίκες (φοβερές εμπειρίες και τις δύο φορές) αλλά θα ήθελα να συμμετέχω και από την άλλη πλευρά, να παίρνουμε μία ή περισσότερες γυναίκες δύο ή περισσότεροι άντρες (σε αποκλειστικά στρέιτ φάση, το λέω για να μην παρεξηγηθώ). Εννοείται ότι αναφέρομαι σε συναινετική κατασταση, όπου οι γυναίκες θα το γουστάρουν πολύ και κατά προτίμηση να μην είναι επαγγελματίες. Το θέμα μου είναι πως πρόκειται για ένα ζήτημα αρκετα ταμπού και απ'οσο ξέρω στον κύκλο μου δεν υπάρχουν άτομα που να είναι μέσα σ'αυτό οπότε μου είναι πολύ δύσκολο να φέρω την κουβέντα σε κάτι τέτοιο. Από την άλλη, έχω δει να παίζουν διάφορες αγγελίες αλλά σκέφτομαι ότι θα είναι από κυκλώματα μαστρωπείας και ουτε που το τολμάω. Καμιά ιδέα κάποιος / κάποια;;
Προσοχη στις αγγελίες:
ζευγαρι με ένα φίλο τους αναζητά αλλο ζευγάρι. Ειναι μόνος και ψαχνει 2 ζευγάρια να μαμήσει.
πληρώνω γυναίκα για να κάνω για πρώτη φορα παρτούζα. Είναι φουστης που ζητάει φωτογραφίες
Είμαστε ζευγάρι και θέλουμε ζευγάρι. Απαραίτητες φωτογραφίες και των δύο. Σύντομα οι φωτογραφίες θα κυκλοφορούν στο διαδικτυο.
Είμαστε ζευγάρι και θέλουμε άντρα . Οι φωτογραφίες είναι για το φούστη.
Ψάχνω για τη γυναίκα μου...... Σύντομα θα είσαι αντικείμενο εκβιασμού απατεώνων.
10 στις 10 αγγελίες εδω και στις σελίδες κανε... ,safe..., και άλλες σχετικές είναι ψευτικες.
Θέλεις παρτούζα? ψαξτο αλλιως.
Ο μοναδικός αληθινος διοργανωτης είναι ο Δήμος ( δεν παρέχεται καμία πληροφορία .Αδικος ο κόπος)
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
και μπράβο στο Δήμο που φροντίζει για τους δημοτες του.
αν τη διοργανώνει την παρτούζα ο Δήμος, γίνεται σε δημοτικά κτίρια;
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
και μπράβο στο Δήμο που φροντίζει για τους δημοτες του.
αν τη διοργανώνει την παρτούζα ο Δήμος, γίνεται σε δημοτικά κτίρια;

Μαλλον εννοει τον Δημο Καβαλας.
Χαχαχα!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
393
Πόντοι
300
Τον τελευταίο καιρό με ενδιαφέρει πολύ να συμμετέχω σε παρτούζα ή όργιο. Είχα κάνει στο παρελθόν δύο φορές τρίο με 2 γυναίκες (φοβερές εμπειρίες και τις δύο φορές) αλλά θα ήθελα να συμμετέχω και από την άλλη πλευρά, να παίρνουμε μία ή περισσότερες γυναίκες δύο ή περισσότεροι άντρες (σε αποκλειστικά στρέιτ φάση, το λέω για να μην παρεξηγηθώ). Εννοείται ότι αναφέρομαι σε συναινετική κατασταση, όπου οι γυναίκες θα το γουστάρουν πολύ και κατά προτίμηση να μην είναι επαγγελματίες. Το θέμα μου είναι πως πρόκειται για ένα ζήτημα αρκετα ταμπού και απ'οσο ξέρω στον κύκλο μου δεν υπάρχουν άτομα που να είναι μέσα σ'αυτό οπότε μου είναι πολύ δύσκολο να φέρω την κουβέντα σε κάτι τέτοιο. Από την άλλη, έχω δει να παίζουν διάφορες αγγελίες αλλά σκέφτομαι ότι θα είναι από κυκλώματα μαστρωπείας και ουτε που το τολμάω. Καμιά ιδέα κάποιος / κάποια;;
Η αγαμια σε συνδιασμο με την αφραγκια σε υπερθετικο βαθμο. εγγραφη πριν απο μερικες ημερες και αποφασισες να γραψεις αυτη την πιπα...
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Καλα για την βιλλα στην Παλληνη δεν ξερει κανεις και την πληρωμη με paypal;;;;;Τοσοι χυστες εδω μεσα και δεν γνωριζει κανεις;;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.321
Πόντοι
3.836
Καλα για την βιλλα στην Παλληνη δεν ξερει κανεις και την πληρωμη με paypal;;;;;Τοσοι χυστες εδω μεσα και δεν γνωριζει κανεις;;
Μα τι γίνεται δίπλα στα σπίτια μας; Σε τι κόσμο δεν θα φέρουμε τα παιδιά μας;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
Που είναι η Παλλήνη?....μετά την αστυνομία ....απέναντι από το καλοκαιρινό μπαράκι που μαζεύονται τα ζευγάρια δεν θυμάμαι όνομα ....με τις σέξι σερβιτορες
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom