Νέα

Παρτούζα σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 650
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
1
Like
5.245
Πόντοι
1.056
Η ωραιότερη παρτουζα που έχω κάνει είναι αυτή που κόψαμε όλοι μας γτ μας είχαν πιάσει τα γέλια τόσο δυνατά που πόνεσαν όλων μας τα σαγόνια κ οι κοιλιακοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να σου πω τύπε, βάζεις και αλοιφή φινιρίσματος στην πουτσα όταν την γιαλιζεις;
Εγώ θέλω μια βοηθό σα νοσοκόμα να μου σκουπίζει τον ιδρώτα στο μέτωπο..
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Like
18
Πόντοι
0

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
1
Σαββατόβραδο όποιος μύστης ενδιαφέρεται κανονίζουμε εξόρμηση και παρτούζα.
 

foititisgiannena

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
όποιος ενδιαφέρεται για παρτούζα αύριο το πρωί να μου στείλει μήνυμα!
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
1
Απόψε θα βγω για μπουρδελότσαρκα. Όποιος ψήνεται να πάμε παρέα ας στείλει.
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
125
Like
256
Πόντοι
21
Παίδες..., παρτούζες, όχι παρτούζα. Αλλά με φίλο κολλητό, όχι έτσι όπως διαβάζω εδώ. Αν σας βγει, Οκ. Ευκαιρία να κάνετε και νέες φιλίες.

Η πρώτη που μου έρχεται στη μνήμη είναι σε μπουρδέλο στη Λ. Αχιλλέως σε σπίτι που δεν υπάρχει πια.
Μπαίνουμε μέσα, μια γριά η τσατσά, βλέπουμε το κορίτσι, καλό μελαχρινό μωρό, μας λέει τιμή, ΟΚ, ως συνήθως στρίβουμε να φύγουμε να δούμε και αλλού.
Ήμουν δεν ήμουν σίγουρος, αλλά κάτι μου έλεγε να γυρίσουμε πίσω. "Ρε, δεν ρωτήσαμε αν κάνει παρτούζα, πάμε μια μέσα ξανά"
Ξαναμπαίνουμε, μας βλέπει η τσατσά "τι έγινε ρε παιδιά, θα περάσετε;"
Ρωτάω "Παρτούζα κάνει;"
Άστραψε το μάτι της, σκέφτομαι "όρε πούστη μου θα μας βρίσει αυτή..."
"Αμεεε, και βέβαια κάνει...", πριν προλάβει η γριά να τελειώσει τη φράση της, ο φίλος έμπαινε στο δωμάτιο...

Για να μην πολυλογούμε, την πήραμε πισωκολλητό με τσιμπούκι εναλλάξ, ιεραποστολικό πάλι με τσιμπούκι εναλλάξ, είμαι ξαπλωμένος και την έχω να με καβαλάει, ο φίλος όρθιος της τον δίνει τσιμπούκι.
Τον βλέπω και της πιάνει το κεφάλι σπρώχνοντας το καυλί του μέσα - έξω γαμώντας το στόμα της. Το κορίτσι να κοπανιέται πάνω μου και να του κάνει deepthroat σε σημείο να θέλει να ξεράσει..., αλλά δεν τον άφηνε.
"Μαλάκααα, το κορίτσι γουστάρει, το ευχαριστιέται" μου λέει ο φίλος, το κορίτσι αρχίζει να μουγκρίζει από ευχαρίστηση. Κοπάνημα στον πούτσο μου και πίπα δίχως αύριο , άρχισε να χύνει σε αυτή τη στάση.
Του βγάζει την καπότα και τον ρουφάει ακάποτο ώσπου την έχυσε στο στόμα. Πάει τα φτύνει στον νιπτήρα, και κάνει το ίδιο και σε εμένα...

Από τις ποιο ωραίες παρτούζες που έχω κάνει σε μπουρδέλο με τον κολλητό μου.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
378
Like
260
Πόντοι
21
Ψήνει κάνεις Σάββατο 25/05 να πάμε παρέα; Το καλύπτω εγώ το οικονομικό και για τους 2 δεν έχω ξανά πάει. Σάββατο 24/05 κατα τις 11:00 - 12:00 (πρωί εννοώ).

Εμφανίσιμος εγώ 34 χρονών
ψηνεσαι για Σάββατο μεσημερι 4-5 δεν μπορω πρωι στειλε p.m αρχηγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom