Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 657
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
και πως ομως να εξηγείται η εμμονή με τους αραπάδες?παίζει να είναι αληθινή η ιστορία..ή ίσως να είναι κάτι ενδιάμεσο.τσόντες με νυμφομανείς!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Γιατί τόση λεπτομέρεια...

Κάποιο λάκο έχει η φάβα... και συν το γεγονός ότι είναι και τρίμπαζο με προδιαθέτει ΠΟΛΥ αρνητικά.

Γιατί πολύ απλά γυρίζουν τσόντες με amateurs και interacial sex (εξού και η εμμονή στους μαύρους). Απλά!
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ειδικά εκείνο το τμήμα που λέει για τα ρίσκα που ξέρει ότι πέρνει....

Μακριά μάγκες
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
107
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Η φάση παιδιά με την Εύα είναι 100% αληθινή και όπως περιγράφει το σαιτ.

Αν θέλει κάποιος περισσότερες πληροφορίες ας επικοινωνήσει με pm
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Δεν ειναι ντροπη παιδια να πειτε οτι γνωριζετε εδω.
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Η φάση παιδιά με την Εύα είναι 100% αληθινή και όπως περιγράφει το σαιτ.

Αν θέλει κάποιος περισσότερες πληροφορίες ας επικοινωνήσει με pm
eimai empeiros me tin ms.Eva
pm me
Πειτε ρε παοδια οτι γνωριζετε στον αερα να μαθουμε κι εμεις τι παιζει να φυλαγομαστε απο τις κακοτοπιες Ουτως η αλλως μεταξυ μας ειμαστε δεν θα σας ακουσει κανενας
 
OP
OP
L

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Ρε παιδια η Ευα ειναι αληθινη,,,,τα dvd με τα γαμισια και τις παρτουζες το ιδιο!!! Αλλα τι το σκαλιζουμε ποιος ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ;;; ΕΛΕΟΣ!!!
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Εκτος απο το καλο γαμησι υπαρχει και το κουτσομπολιο-γαμησι.Εγω προσωπικα δεν ενδιαφερομαι να κανω κατι αλλα θελω πολυ να μαθω τι παιζεται και πως και γιατι το εχει οργανωσει η τυπισσα.Μπαζο ξεμπαζο αν το εχει οργανωσει για την καυλα της ειναι μαγκια της και της βγαζω το καπελο.Αν παλι κρυβεται κατι απο πισω θελω να το ξερω γιατι σιγουρα δεν θα ειναι η μονη.Και καποια αλλη ισως το εχει κανει και η γνωση φυλαει τα ερμα.
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Ρε παιδια η Ευα ειναι αληθινη,,,,τα dvd με τα γαμισια και τις παρτουζες το ιδιο!!! Αλλα τι το σκαλιζουμε ποιος ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ;;; ΕΛΕΟΣ!!!


Υπαρχει και DVD?Που μπορουμε να το βρουμε ρε φιλε?
 

Επισκέπτης
Είδα 1-2 μέλη να έχουν εμπειρία με αυτή την φάση. Πείτε ρε παιδιά εδώ public. Να ξέρετε ότι θα πάρετε 1000 pm, θα απαντήσετε στα πρώτα 5 και μετά θα βαρεθείτε!!!

Πείτε τα εδώ χωρίς να εκθέσετε κανέναν. Όπως περιγράφουμε εμπειρίες μας από μπουρδέλα!!!

By the way, αυτά τα 2 μέλη ας συνομιλήσουν μεταξύ τους μπας και είχαν βρεθεί στην ίδια παρτούζα και δεν το γνωρίζουν!!! :)
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
οταν πας σε σπιτι δεν τα σκεφτεσαι αυτα; η εισαι ηρεμος επειδη καθε βδομαδα την βλεπει γιατρος; δεν την βλεπει πριν μπει με σενα στο δωματιο ομως...οποτε προφυλακτικο και αγιος ο θεος.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...παντως παιδες δεν αξιζει η φαση...εγω στην μονη κατασταση που εχω βρεθει ειναι σε μια καφετερια στο μπουρναζι ,και ηταν αλλοι 10 μαντραχαλαδες και την πασπατευαν...σηκωθηκαμε και φυγαμε(ειχα παει με ενα φιλο)...αυτα κυριοι....
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
47
Like
45
Πόντοι
0
Παιδία! Τελικά πήγε κανενας χτες και προχτές στις παρτούζες που διοργάνωσε ι Ευα6969 να μασ πει εμπειρίες???
 

Makis(1)

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
θελω να ξαναανοιξω το θεμα με τις παρτουζες της eva696.οποιος εχει σχετικη εμπειρια ας μας δωσει τα φωτα του
 

xiale

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
106
Like
4
Πόντοι
1
καλημέρα συνάδερφοι. μενς στα δικαστήρια και την εχς πετύχει ένα βράδυ που ειχε βγεί για καμάκι στο δρόμο. Αν και ήμουν έτοιμος να της τον ακουμπήσω μια στάλα, ξενέρωσα απίστευτα γιατί μου έδωσε την εντύπωση ότι ειναι βρωμιάρα. (προσοχή δεν λέω οτι είναι) και είναι και ελαφρός μπαζάρα ...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
καλημέρα συνάδερφοι. μενς στα δικαστήρια και την εχς πετύχει ένα βράδυ που ειχε βγεί για καμάκι στο δρόμο. Αν και ήμουν έτοιμος να της τον ακουμπήσω μια στάλα, ξενέρωσα απίστευτα γιατί μου έδωσε την εντύπωση ότι ειναι βρωμιάρα. (προσοχή δεν λέω οτι είναι) και είναι και ελαφρός μπαζάρα ...

Γαμιέται συχνά στο Πεδίο τού Αρεως...
 

xiale

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
106
Like
4
Πόντοι
1
ναι και στο παρκάκι κάτω απο τα δικαστήρια
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
ΒΛΕΠΩ ΚΥΡΙΟΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ FORUM. ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
συνηθως θα την πετυχεται βραδυ...στην γυρω περιοχη των δικαστηριων και του πεδιου του αρεως...θα την αναγνωρισετε γιατι ειναι παντα πολυ προκλητικα ντυμενη,ακι παιζει το ματι της....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom