Νέα

Πάρτι στη Ζάκυνθο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836
Βρε τύπε αυτό που όλοι εδώ μέσα τα ξέρετε όλα και μιλάτε με εκπλήσσει πραγματικά. Μίλησα εγώ κάπου για το πόσο που αναφέρεις ή έχεις τη φορολογική δήλωση των ατόμων που θα το κάνουν και ξέρεις;
Το ότι γράφτηκες μέλος χθες και θες να την πεις στον @brabus67 που έχει φάει τα νιάτα του εδώ μέσα, με εκπλήσσει.

Έχει χαθεί ο σεβασμός πια, δεν έχει αρχές η σημερινή νεολαία... Σε τι κόσμο δεν θα φέρουμε τα παιδιά μας, ρε πούστη μου...:think:
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Βρε τύπε αυτό που όλοι εδώ μέσα τα ξέρετε όλα και μιλάτε με εκπλήσσει πραγματικά. Μίλησα εγώ κάπου για το πόσο που αναφέρεις ή έχεις τη φορολογική δήλωση των ατόμων που θα το κάνουν και ξέρεις;
Και μόνο που κανεις αναφορά σε όμορους δήμους δείχνει ότι ότι δεν εισαι απλας αλλιώς θα έλεγες θέλω μουνια για πάρτυ με ούζα κόστος αδιάφορο τέλος φουλ στοπ πως το λένε φορτώθειτε σε βαν ελάτε Ζάκυνθο Δονουσα Ψέριμο όπου γουστάρω εγώ ανοίξτε τα ποδάρια σας και περάστε στο τέλος από το ταμείο να πληρωθείτε γκεγκε η θέλεις να στο κάνω πιο πενηνταράκια ;
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Και μόνο που κανεις αναφορά σε όμορους δήμους δείχνει ότι ότι δεν εισαι απλας αλλιώς θα έλεγες θέλω μουνια για πάρτυ με ούζα κόστος αδιάφορο τέλος φουλ στοπ πως το λένε φορτώθειτε σε βαν ελάτε Ζάκυνθο Δονουσα Ψέριμο όπου γουστάρω εγώ ανοίξτε τα ποδάρια σας και περάστε στο τέλος από το ταμείο να πληρωθείτε γκεγκε η θέλεις να στο κάνω πιο πενηνταράκια ;
Ηδη το έκανες πενηνταράκια. Ο σωστός, ο άπλας, ο Λάκων μπουρδελιάρης θα έγραφε:
"Εδώ cavaliere. Ψάχνω για bunga-bunga. Ζάκυνθος. 6942......." :fuck1:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 228270
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Και μόνο που κανεις αναφορά σε όμορους δήμους δείχνει ότι ότι δεν εισαι απλας αλλιώς θα έλεγες θέλω μουνια για πάρτυ με ούζα κόστος αδιάφορο τέλος φουλ στοπ πως το λένε φορτώθειτε σε βαν ελάτε Ζάκυνθο Δονουσα Ψέριμο όπου γουστάρω εγώ ανοίξτε τα ποδάρια σας και περάστε στο τέλος από το ταμείο να πληρωθείτε γκεγκε η θέλεις να στο κάνω πιο πενηνταράκια ;
Έγινε μπρο μου. Ό,τι πεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom