Νέα

Παρέα στην ηλικία μου να πάμε στριπτιζάδικο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
51
Like
77
Πόντοι
0
Προς το νέο μέλος νηματοθέτη:

- Εγώ όταν δεν είχα παρεά για στριπτιτζάδικα (τα έχω κόψει εδώ και χρόνια, μόνο στο golden queens πηγα οταν μετακομισα Αθηνα ,γάμησα μια φορα και τέλος) πήγαινα μόνος μου. Δεν καταλαβαίνω τι τη θέλεις την παρεά, για να σχολιάζετε;

επειδή δε σε κόβω για βλάκα, προσκαλείς σε φόρουμ άγνωστους ,το λιγότερο που μπορεις να περιμένεις είναι να σου την κοπανήσουν πριν έρθει ο λογαριασμος και μετά να πληρώνεις μόνος σου τα γαμησιάτικα των αλλωνών. Το χειρότερο ... ας το σκεφτείς μόνος σου.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι είσαι gay, γιατί πολύ απλά υπάρχουν τόσα site ,εφαρμογές ,ακόμη και τομεας στο μπου για gay που θέλουν να γαμηθούν, 29 χρονών είσαι άρα εξοικειωμένος με την τεχνολογία σιγά μη δυσκολευτείς.

Αλλά ρε παίκτη απορώ... τι μπορεί να σου πέρασε από το μυαλό; Oτι εδώ κανονίζουμε ομαδικές εξόδους; Και τα λίγα μέλη που γνωρίζονται μεταξύ τους κάνουν τα παρεάκια τους χωρίς να το ανακοινώνουν. Αν δεν έχεις φίλους, γράψου σε κανένα γυμναστήριο.
Σε ευχαριστώ για το νορμαλ σχόλιο σου, αδελφέ. Μόνο και μόνο επειδή δεν έχω ξαναπάει, νόμιζα απλά ότι ίσως υπάρχει κάποιος που πάει τακτικά και ξέρει ποιο είναι καλό, και έτσι να μην πάω μόνος μου να μην έχω να πω ούτε μια κουβέντα, και να χαζεύω το κινητό στο διάλειμμα. Αλλά έχεις δίκιο, τελικά έκανα λάθος, επειδή εκεί που μεγάλωσα ο κόσμος δεν είναι τόσο αρνητικός στο να βγαίνει, να πίνει και να κάνει καινούριες παρέες, ούτε υπάρχει φόβος ότι θα σε σκοτώσει κάποιος χαχα. Αλλά κάθε μέρα μαθαίνουμε κάτι καινούργιο. Προφανως λάθος μου που πίστευα ότι ο κόσμος εδώ ειναι πιο φιλικός. Συγγνώμη σε ολους που σας αναστάτωσα τόσο πολύ λολ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
τυπαρα όμορφε κακολντ μια παρενθεση απο το σκουπιδιασμα για μια τεχνοκρατική ερωτηση. αυτο το ορ στη φωτο προφιλ σου τι ειναι; :undecided::undecided::undecided:
Είναι δυνατόν να μην έχεις ακούσει από άλλα φόρουμ κλπ τη φράση Original Poster;
Είναι τίτλος αυτού που άνοιξε το θέμα.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
51
Like
77
Πόντοι
0
δεν σου ριχνω ουτε 5 χρονια τυπε, αλλα ειμαι οντως σοφος για την ηλικια μου εχεις δικιο.
Κατα τα αλλα αφου εισαι νεος και μαθαινεις, παρε μια συμβουλη. Μην ταιζεις τα τρολ.

Ενα γκιφακι εβαλα απο μια ταινια που πηρε 3 οσκαρ και απασφαλισες αρχιζοντας να λες για πατριαρχιες, ομοφοβικους και αρχιδια. Που να σε ελεγα και πουστη δηλαδη :confused:
Σου είπα να πάρεις τους υπόλοιπους να κάνουν τρελες όσο προλαβαίνουν. Δεν έγραψα ότι εσύ είσαι σε αυτή την ηλικία - φαίνεται από τον τρόπο που γράφεις. Αλλά τώρα πόσο σοφός είναι κάποιος που τον διασκεδάζουν gay memes στην εποχή μας και είναι και νέος άνθρωπος είναι προς συζήτηση. Αλλά όπως και να έχει, καλή συνέχεια.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
51
Like
77
Πόντοι
0
για ομαδικες εξοδους δεν ξερω, αλλα για ομαδικες αλληλομαλακιες εισοδους ολο και κατι εχει παρει το ματι μου
Το είπα από την αρχή ότι για να τα αναφέρει συνέχεια, τέτοια θα κοιτάει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Αλλά τώρα πόσο σοφός είναι κάποιος που τον διασκεδάζουν gay memes στην εποχή μας και είναι και νέος άνθρωπος είναι προς συζήτηση.
σοφοτατος.
that was incredibly gay robert downey jr GIF


καλη συνεχεια και σε σενα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
τυπαρα όμορφε κακολντ μια παρενθεση απο το σκουπιδιασμα για μια τεχνοκρατική ερωτηση. αυτο το ορ στη φωτο προφιλ σου τι ειναι; :undecided::undecided::undecided:

Είναι δυνατόν να μην έχεις ακούσει από άλλα φόρουμ κλπ τη φράση Original Poster;
Είναι τίτλος αυτού που άνοιξε το θέμα.
σε dark mode δεν φαινεται το "OP" μονο μια ασπρη κορδελα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Τυπε λες να είναι έτοιμος για σιδερικη ηδονή Αττίλας τζιμ και έτσι ;
για κανα σιδερένιο γκαυλι μπορει τύπε. για το σιδεραδικο του υπερμυστη πιτσι δυσκολο να μπει μεσα ο μπουστης :coffee:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Υπάρχει κάποιος στρ8 φιλαράκος που ψάχνει παρέα για στριπτιζάδικο στην Αθήνα; Είμαι 29 χρονών, μένω στο κέντρο
Tυπε ψαχνεις παρεα για να γυαλισετε το πομολο του στριπτιτζαδικου? :confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.401
Πόντοι
6.336
Το πόσο πολύ ασχολείστε με τους «πούστηδες» όλοι σας χωρίς να υπάρχει λόγος να είστε σε αυτό το θρεντ, είναι πολύ ύποπτος.
Μόλις παραδέχτηκες ότι είσαι (Μ)πούστης ή κάνω λάθος ρε ψωλοζητιάνε?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.401
Πόντοι
6.336
Το είπα από την αρχή ότι για να τα αναφέρει συνέχεια, τέτοια θα κοιτάει.
Είσαι και μαλακας.....

Πήγες να το παίξεις έξυπνος και δήθεν για στρίπ κτλ αντί να πείς αρσενικά(:confused:)θέλω πούτσα.....

Παλιοκίναιδε.....
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος στρ8 φιλαράκος που ψάχνει παρέα για στριπτιζάδικο στην Αθήνα; Είμαι 29 χρονών, μένω στο κέντρο
αν εισαι γκει πες το,δε υπαρχει θεμα,πλεον το λενε ολοι,παντως εγω ας πουμε που ειμαι αντρας δε θα ζηταγα απο το μπου αλλα και πουθενα να βρω εναν στρ8 για να παμε στριπτιτζαδικο, λογικο να σε παρεξηγουν πολλοι απο εδω και να θεωρουν οτι εισαι λιγο μπουστης και εγω πιστευω πως μαλλον πρεπει να εισαι,αλλα οι αλλοι σε αποπηραν επιτοπου σα μαλακες,μη περιμενεις κατανοηση απο δαυτους δε ειναι φυσιολογικοι ανθρωποι οι περισσοτεροι,εγω φιλικα σου μιλαω αν εισαι γκει δε πειραζει απλα πες το και ασε τα στριπτιτζαδικα κλπ κλπ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
Αν θελει κανεις να μπουκαλαρουμε σημερα το βραδυ Αλκατραζ να στειλει πμ. εχω κεφια !

δεκτοι και οι αλλοθρησκοι !
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
Αν θελει κανεις να μπουκαλαρουμε σημερα το βραδυ Αλκατραζ να στειλει πμ. εχω κεφια !

δεκτοι και οι αλλοθρησκοι !
μας σκοτισες τ αρχίδια τυπε , στριπτιτζαδικο θα πας και το έχεις κάνει λες και θα πας στην Αυστραλία ναπουμε
Μονο στο νημα με το στοιχημα δεν το εχεις γραψει ακόμα
Αμα φοβάσαι αστο γαμησε το , κατσε σπιτι και δες κανα σασμο
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
μας σκοτισες τ αρχίδια τυπε , στριπτιτζαδικο θα πας και το έχεις κάνει λες και θα πας στην Αυστραλία ναπουμε
Μονο στο νημα με το στοιχημα δεν το εχεις γραψει ακόμα
Αμα φοβάσαι αστο γαμησε το , κατσε σπιτι και δες κανα σασμο
Φίλε Νιπλη πάμε και εμείς στριπτιζαδικο με φίλο Αθηναίο και Βαρο
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
μας σκοτισες τ αρχίδια τυπε , στριπτιτζαδικο θα πας και το έχεις κάνει λες και θα πας στην Αυστραλία ναπουμε
Μονο στο νημα με το στοιχημα δεν το εχεις γραψει ακόμα
Αμα φοβάσαι αστο γαμησε το , κατσε σπιτι και δες κανα σασμο

δεν καταλαβες , ο βασιλιας του στριπ ειμαι απο 19 χρονων , απλως ψιλοβαριομουνα να παω μονος

επειδη ομως θα λαβω 0 πμ

το σλαλομ θα το κανω μονος οπως παντα..... fbi, alcatraz, caissa κι ισως κανα dream, babylon, kinky
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom