Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 804K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
585
Κριτικές
49
Like
4.576
Πόντοι
5.636
Παιδιά αυτή Μαρίνα Φλοίσβου που γράφτηκε παραπάνω,είναι τίμια κορασίδα; :buck2:
Ναι η βικτωρια η ψηλη σγουρομάλλα είναι καλή . Είναι απέναντι από το μεγάλο περίπτερο στη μαρίνα Φλοίσβου ρεύμα προς αθηνα
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
585
Κριτικές
49
Like
4.576
Πόντοι
5.636
το τριγωνακι που λες ποιο ειναι? εκει που στριβεις για αλιμου? που εχει και τη γεφυρα κατω απο παραλιακη?
?
Έρχεσαι στο ρεύμα προς Αθήνα . Περνάς το εστιατόριο νησί . Έχει μια στάση λεωφορείου είναι η Μαρία εκεί. Μόλις τη περάσεις είναι το τριγωνάκι . Νίκη - Άντα - ελενη - Χριστίνα
Πρώτα από όλες αξιζει η νίκη
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
49
Like
34
Πόντοι
0
Έρχεσαι στο ρεύμα προς Αθήνα . Περνάς το εστιατόριο νησί . Έχει μια στάση λεωφορείου είναι η Μαρία εκεί. Μόλις τη περάσεις είναι το τριγωνάκι . Νίκη - Άντα - ελενη - Χριστίνα
Πρώτα από όλες αξιζει η νίκη
Μαρία έχεις δοκιμάσει τύπε?
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
585
Κριτικές
49
Like
4.576
Πόντοι
5.636
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
49
Like
34
Πόντοι
0
Ναι είναι χρόνια στη πιάτσα . Τώρα έχει αδυνατίσει πολύ ήταν διπλη όταν τη είχα πάρει . Αλλά προτιμώ τις άλλες εγώ ειδικά τη νίκη .
Αξίζει? Σχετικά με την απόδοση ρωτάω, εμφάνιση έχω δει δεν είναι κάτι φοβερό. Θα κάνω καταδρομική σύντομα κ θα πάρω αλλά ρωτάω από περιεργεία.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
585
Κριτικές
49
Like
4.576
Πόντοι
5.636
Αξίζει? Σχετικά με την απόδοση ρωτάω, εμφάνιση έχω δει δεν είναι κάτι φοβερό. Θα κάνω καταδρομική σύντομα κ θα πάρω αλλά ρωτάω από περιεργεία.
Κάτι ιδιαίτερο δε είναι δε θα κλάψεις λεφτά . Αλλά θα στο εξηγήσω αλλιώς .
Η Μαρία ειναι ένα φορντ
Άντα Έλενα Χριστίνα είναι Τογιότα σκυλιά δλδ
Νίκη μερσεντές
Άν είχες χρήμα τι θα έπαιρνες ;
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
48
Like
36
Πόντοι
0
Η Χριστινα ειναι η αδυνατη η Μαυρομαλα , που συνηθως φοραει δερματινα.
Η Νικη η κοντη ξανθια αδυνατη παλι.
Η Αντα ειναι η λιγο, ποιο ψιλη, ποιο γεματουλα καστανοξανθη.
Την ελενα δεν την ξερω.
Η Μαρια στη σταση του νεκροταφειου.
Σωστα τα λεω?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
585
Κριτικές
49
Like
4.576
Πόντοι
5.636
Η Χριστινα ειναι η αδυνατη η Μαυρομαλα , που συνηθως φοραει δερματινα.
Η Νικη η κοντη ξανθια αδυνατη παλι.
Η Αντα ειναι η λιγο, ποιο ψιλη, ποιο γεματουλα καστανοξανθη.
Την ελενα δεν την ξερω.
Η Μαρια στη σταση του νεκροταφειου.
Σωστα τα λεω?
Διαβασμένος είσαι …. Η Έλενα είναι μια πιο γεματουλα αλλά όχι χοντρη μαζί με τις τρεις πρώτες . Έχει λίγους μήνες στη Πάρεα…
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
48
Like
36
Πόντοι
0
Διαβασμένος είσαι …. Η Έλενα είναι μια πιο γεματουλα αλλά όχι χοντρη μαζί με τις τρεις πρώτες . Έχει λίγους μήνες στη Πάρεα…

Κατι κανω ακομα.
Την ανεβασες λιγο την Αντα.
Και υποτιμισες την Χριστινα πιστευω.
Η Ελενα εμφανισιακα δεν μου κανει, μαλλον δεν θα δοκιμασω.
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
585
Κριτικές
49
Like
4.576
Πόντοι
5.636
Κατι κανω ακομα.
Την ανεβασες λιγο την Αντα.
Και υποτιμισες την Χριστινα πιστευω.
Η Ελενα εμφανισιακα δεν μου κανει, μαλλον δεν θα δοκιμασω.
Τις έχω παρει αμέτρητες φορές όλες πάω χρόνια εκεί τη Χριστίνα λιγότερες . Εμφάνιση η Χριστίνα έχει αλλά είναι ξεπέτα για μένα . Είναι με το δευτερόλεπτο στο ρολόι με αγχώνει τελείωνε και τελείωνε τελειώνει η ώρα και δε δέχεται και δάχτυλα
Η νίκη και η Άντα πολλές φορές και από όταν με γνώρισαν έχουν κάτσει παραπάνω από ότι πρέπει χωρίς να μου ζητήσουν χρήματα έξτρα (όταν τυχαίνει να αργω - κάποιες φορές το καταλαβαίνω και τους δίνω από μόνος μου αλλά μου τη έχουν χαρίσει παρά πολλές φορές ) αν η Χριστίνα δε ήταν έτσι θα ήταν συχνότερη επιλογή μου αλλά νιώθω ότι με ξεπετάει
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
εχετε γνωμη για την κοπελα εξω απο τον μαρμαριδη; αξιζει;
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Έρχεσαι στο ρεύμα προς Αθήνα . Περνάς το εστιατόριο νησί . Έχει μια στάση λεωφορείου είναι η Μαρία εκεί. Μόλις τη περάσεις είναι το τριγωνάκι . Νίκη - Άντα - ελενη - Χριστίνα
Πρώτα από όλες αξιζει η νίκη

:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Η κοπέλα έξω από τον Μαρμαριδη τι ώρα εμφανίζεται?
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Η κοπέλα έξω από τον Μαρμαριδη τι ώρα εμφανίζεται?
καλησπερα φιλε μου, επειδη περναω αρκετες φορες απο εκει, αυτη μια ειναι εκει, μια δεν ειναι. πριν 1 μηνα γυρισε στο ποστο της, ελειπε περιπου για 2 μηνες. κατα τις 22:30 - 23:00 βγαινει αυτη αν δεν κανω λαθος. αρκετες φορες δεν την παιρνει κανεις οποτε θα την βρεις. αμα κανεις καμια βολτα πανω κατω την παραλιακη και δεν εχει εμφανιστει λογικα δεν δουλευει την ταδε μερα ή λειπει. αν την παρεις σε παρακαλω θελω πληροφοριες, δεν εχω προλαβει ακομα διοτι το σκεφτομαι αν αξιζει.
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Ξέρουμε στα πόσα πάει?
καλησπερα φιλε μου, επειδη περναω αρκετες φορες απο εκει, αυτη μια ειναι εκει, μια δεν ειναι. πριν 1 μηνα γυρισε στο ποστο της, ελειπε περιπου για 2 μηνες. κατα τις 22:30 - 23:00 βγαινει αυτη αν δεν κανω λαθος. αρκετες φορες δεν την παιρνει κανεις οποτε θα την βρεις. αμα κανεις καμια βολτα πανω κατω την παραλιακη και δεν εχει εμφανιστει λογικα δεν δουλευει την ταδε μερα ή λειπει. αν την παρεις σε παρακαλω θελω πληροφοριες, δεν εχω προλαβει ακομα διοτι το σκεφτομαι αν αξιζει.
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
οποιος δοκιμασει αυτη στον Μαρμαριδη να μας πει να μην παω και να κλαιω τα χρηματα μου μετα
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.250
Like
1.994
Πόντοι
216
Τις έχω παρει αμέτρητες φορές όλες πάω χρόνια εκεί τη Χριστίνα λιγότερες . Εμφάνιση η Χριστίνα έχει αλλά είναι ξεπέτα για μένα . Είναι με το δευτερόλεπτο στο ρολόι με αγχώνει τελείωνε και τελείωνε τελειώνει η ώρα και δε δέχεται και δάχτυλα
Η νίκη και η Άντα πολλές φορές και από όταν με γνώρισαν έχουν κάτσει παραπάνω από ότι πρέπει χωρίς να μου ζητήσουν χρήματα έξτρα (όταν τυχαίνει να αργω - κάποιες φορές το καταλαβαίνω και τους δίνω από μόνος μου αλλά μου τη έχουν χαρίσει παρά πολλές φορές ) αν η Χριστίνα δε ήταν έτσι θα ήταν συχνότερη επιλογή μου αλλά νιώθω ότι με ξεπετάει

Χρήσιμη τούτη η τοποθέτηση. Πήρα μια πρώτη ιδέα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom