Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 802K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
111
Like
118
Πόντοι
1
Η ξανθιά, στο αμάξι τουλάχιστον, δίνει πόνο και είναι δεκτική στις όποιες ταρζανιές απαιτεί το άθλημα εντός αυτοκινήτου. Παλαιότερα έπαιζε και μια άλλη ξανθιά στο τρίγωνο, ακόμα πιο συμπαθητική, αλλά έχει καιρό να εμφανιστεί.
οταν λες τριγωνο αδερφε τι εννοεις? δωσε μια καλυτερη επεξηγηση της τοποθεσιας. ευχαριστω
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.484
Like
6.091
Πόντοι
1.056
Δεν το υπολογίζεις σωστα, η βαση και το υψος στο ισοσκελες τριγωνο δεν ειναι ισα. Σε παρακαλώ κανε νεα μέτρηση, μην παραπλανουμε τους ενδιαφερομενους
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.351
Πόντοι
1.706
(6.12*7.07) /2......15.5/3.... αναλογούν 5m2 για κάθε κορασίδα
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, περναω γενικα απο γλυφαδα και φαληρο και τις εχω δει ολες. Ειμαι αναμεσα σε μια απο τις 2 στην Μαρινα Φλοισβου απεναντι απο το περιπτερο, την ξανθια στον Μαρμαριδη και την ξανθια μετα την Shell στην γλυφαδα προς πειραια; Διαβασα κριτικες για ολες αλλα θελω νεα ενημερωση. Επιση, παρατηρω ενα γκρι Yaris με μια κοπελα σχεδον καθε μερα εξω απο ενα ξενοδοχειο; (Γλυφαδα μετα την Shell παλι πριν την ξανθια στην γωνια) εαν κανω λαθος, αυτη ειναι του επαγγελματος ή οχι;
Ευχαριστω.
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
47
Like
172
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, περναω γενικα απο γλυφαδα και φαληρο και τις εχω δει ολες. Ειμαι αναμεσα σε μια απο τις 2 στην Μαρινα Φλοισβου απεναντι απο το περιπτερο, την ξανθια στον Μαρμαριδη και την ξανθια μετα την Shell στην γλυφαδα προς πειραια; Διαβασα κριτικες για ολες αλλα θελω νεα ενημερωση. Επιση, παρατηρω ενα γκρι Yaris με μια κοπελα σχεδον καθε μερα εξω απο ενα ξενοδοχειο; (Γλυφαδα μετα την Shell παλι πριν την ξανθια στην γωνια) εαν κανω λαθος, αυτη ειναι του επαγγελματος ή οχι;
Ευχαριστω.
Εάν λες το ξενοδοχείο Μιράντα εκεί αραζε με ένα Nissan micra ασημί η Σονια παληα πουτανα, Αλβανίδα . Εχω καιρό να περάσω , πάντως με 50 έδινε κολο στο αμάξι .
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Εάν λες το ξενοδοχείο Μιράντα εκεί αραζε με ένα Nissan micra ασημί η Σονια παληα πουτανα, Αλβανίδα . Εχω καιρό να περάσω , πάντως με 50 έδινε κολο στο αμάξι .
πω πω τωρα δεν θυμαμαι αμα ειναι yaris ή nissan χαχαχα, θα περασω και σημερα, μεσα στο αμαξι καθεται, φενεται λεπτη με ξανθο μαλλι. θα περασω και θα σου πω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Champ

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
578
Κριτικές
49
Like
4.561
Πόντοι
5.636
Καλησπερα παιδια, περναω γενικα απο γλυφαδα και φαληρο και τις εχω δει ολες. Ειμαι αναμεσα σε μια απο τις 2 στην Μαρινα Φλοισβου απεναντι απο το περιπτερο, την ξανθια στον Μαρμαριδη και την ξανθια μετα την Shell στην γλυφαδα προς πειραια; Διαβασα κριτικες για ολες αλλα θελω νεα ενημερωση. Επιση, παρατηρω ενα γκρι Yaris με μια κοπελα σχεδον καθε μερα εξω απο ενα ξενοδοχειο; (Γλυφαδα μετα την Shell παλι πριν την ξανθια στην γωνια) εαν κανω λαθος, αυτη ειναι του επαγγελματος ή οχι;
Ευχαριστω.
Η σονια είναι πιο νταρντανα αν λέμε αυτή στο νισαν από τις άλλες αξίζει καλύτερα η νίκη μια κοντή Αλβανίδα στο αγγλικό νεκροταφείο. Από αυτές στο Φλοίσβο η βικτωρια η ψηλη με το σγουρό μαλλί . Αλλά η νίκη είναι κορυφή
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Η σονια είναι πιο νταρντανα αν λέμε αυτή στο νισαν από τις άλλες αξίζει καλύτερα η νίκη μια κοντή Αλβανίδα στο αγγλικό νεκροταφείο. Από αυτές στο Φλοίσβο η βικτωρια η ψηλη με το σγουρό μαλλί . Αλλά η νίκη είναι κορυφή
ευχαριστω, η νικη ειναι αυτη διπλα στην σταση λεωφορειου; νομιζα οταν ηταν ξενη αυτη. γνωμη για αυτην στον μαρμαριδη; θελω να παω πολυ αλλα με αυτα που διαβασα ισως το μετανειωσω
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
578
Κριτικές
49
Like
4.561
Πόντοι
5.636
ευχαριστω, η νικη ειναι αυτη διπλα στην σταση λεωφορειου; νομιζα οταν ηταν ξενη αυτη. γνωμη για αυτην στον μαρμαριδη; θελω να παω πολυ αλλα με αυτα που διαβασα ισως το μετανειωσω
Αυτή στο μαρμάριδη τη έχω δει δε τη έχω πάρει . Στη στάση είναι η Μαρία μια γεματουλα . Μετά τη στάση στο τριγωνάκι που κάνει είναι 4 η νίκη , η Άντα , η Χριστίνα και η Έλενα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Καλησπερα παιδια, περναω γενικα απο γλυφαδα και φαληρο και τις εχω δει ολες. Ειμαι αναμεσα σε μια απο τις 2 στην Μαρινα Φλοισβου απεναντι απο το περιπτερο, την ξανθια στον Μαρμαριδη και την ξανθια μετα την Shell στην γλυφαδα προς πειραια; Διαβασα κριτικες για ολες αλλα θελω νεα ενημερωση. Επιση, παρατηρω ενα γκρι Yaris με μια κοπελα σχεδον καθε μερα εξω απο ενα ξενοδοχειο; (Γλυφαδα μετα την Shell παλι πριν την ξανθια στην γωνια) εαν κανω λαθος, αυτη ειναι του επαγγελματος ή οχι;
Ευχαριστω.
Τυπε στο bou δεν κρίνουμε τα γούστα του καθενός.
Προφανώς έχεις προτίμηση στις χοντρές οπότε θα ήταν ειλικρινες να ξεκαθαρίσεις τι ακριβώς θες για να λάβεις και τις κατάλληλες απαντήσεις από του μυημενους
Η πιο χοντρή από τις 3 είναι πάντως η Σονια στο ασημι αμαξι
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Τυπε στο bou δεν κρίνουμε τα γούστα του καθενός.
Προφανώς έχεις προτίμηση στις χοντρές οπότε θα ήταν ειλικρινες να ξεκαθαρίσεις τι ακριβώς θες για να λάβεις και τις κατάλληλες απαντήσεις από του μυημενους
Η πιο χοντρή από τις 3 είναι πάντως η Σονια στο ασημι αμαξι
Αυτο που ειναι εξω απο ενα ξενοδοχειο στην Γλυφαδα λες; ειναι κατι μηνες εκει. Γενικα μου αρεσουν οι χοντρες γιαυτο σκεφτομαι και αυτη απο τον Μαρμαριδη. Επισης, η ξανθια στον φλοισβο τι λεει;
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
48
Like
34
Πόντοι
0
Περασμά χθες, μια κάτα τις 23:00 με προορισμό γλυφάδα για πότο και μία κατά τις 2:30 στην επιστροφή από το ποτό. Αυτές που είδα εγώ ήταν μια στο νεκροταφείο και δύο στο τρίγωνο και από το αντίθετο ρεύμα δύο στο ασκληπείο. Τιμήθηκε η Χριστίνα από το τρίγωνο, όμορφη κοπέλα και τίμια επιλογή, μέχρι εκεί όμως.
 

qsys12

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Μακριά από σονια ρε μάγκες. Πολυλογού στο γαμησι και πονηρή. Άμα την ρωτήσεις για την άλλη κοπέλα που είναι μαζί της ξυνιζει τα μούτρα της. Και άμα ζητήσεις να πας με την άλλη σε βρίζει.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.756
Πόντοι
736
Συναγωνιστές για την κορασίδα στον Μαρμαρίδη έχουμε ενημέρωση , τι παίρνει και αν παίζει αμάξι η ξενοδοχείο. Ευχαριστώ
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
111
Like
118
Πόντοι
1
Αυτή στο μαρμάριδη τη έχω δει δε τη έχω πάρει . Στη στάση είναι η Μαρία μια γεματουλα . Μετά τη στάση στο τριγωνάκι που κάνει είναι 4 η νίκη , η Άντα , η Χριστίνα και η Έλενα.
το τριγωνακι που λες ποιο ειναι? εκει που στριβεις για αλιμου? που εχει και τη γεφυρα κατω απο παραλιακη?
?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.726
Πόντοι
3.786
Παιδιά αυτή η Μαρίνα η Φλοίσβου που γράφτηκε παραπάνω,είναι τίμια κορασίδα; :buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.034
Πόντοι
361
Οι κοπέλες που λέτε στο Φλοίσβο που ακριβώς είναι? Υποθέτω στο ρεύμα για Γλυφάδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom