Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 812K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Αυτή που είδα χθες, την ξέρει σε βανάκια ;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Αυτή που είδα χθες, την ξέρει σε βανάκια ;

δε μου λεει κατι τωρα αμα περασω και την δω μπορει να την εχω δει και να καταλαβω ποια ειναι εμφανησιακα

μεσα απο το αμαξι παντως και απο μακρυα φαινονται καυλακια και πας κοντα και εχουν μαυρα δοντια και μαλακιες

η μεγαλυτερη ξενερα λεμε

εχω καιρο να ψωνιω απο παραλιακη και μονο πιπα να εχω παρει τα τελευταια 3 χρονια

την αλλη ομως που εφυγε στη βουλιαγμενης την επαιρνα την κοκκινομαλα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
δε μου λεει κατι τωρα αμα περασω και την δω μπορει να την εχω δει και να καταλαβω ποια ειναι εμφανησιακα

Πέρασα σβέλτα, αλλά μου φάνηκε ότι δεν ήταν τάπα (τις κόβω και με 200 να περάσω) και είχε λευκό δέρμα
(και τις σκούρες κόβω από μακριά). Φόραγε σορτσάκι ή κανά τρελό μίνι , γιατί φαίνονταν πόδια κάργα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.425
Πόντοι
506
δε μου λεει κατι τωρα αμα περασω και την δω μπορει να την εχω δει και να καταλαβω ποια ειναι εμφανησιακα

μεσα απο το αμαξι παντως και απο μακρυα φαινονται καυλακια και πας κοντα και εχουν μαυρα δοντια και μαλακιες

η μεγαλυτερη ξενερα λεμε

εχω καιρο να ψωνιω απο παραλιακη και μονο πιπα να εχω παρει τα τελευταια 3 χρονια

την αλλη ομως που εφυγε στη βουλιαγμενης την επαιρνα την κοκκινομαλα
Τυπε οντως αυτη ηταν πολυ δυνατη εμφανισιακα
Οπως αυτη η Μαρια η μελαχρινη που σταματησε και πριν καμμια δεκαρια χρονια μια ξανθια Αλεξανδρα στα σχολεια που ηταν στανταρ τοπ μοντελ στη χωρα της γι αυτο και μετα απο ενα μηνα πουλο
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Aν και αργησα λιγο να κανω την κριτικη μου,επιβεβαιωνω τα οσα ειπωθηκαν για την αλβανιδουλα στο μαρμαριδη..Για τα ανυπαρκτα ελληνικα αλλωστε σας το ειχα πει.Απο εκει και περα γενικα σαν εμπειρια θα τη χαρακτηριζα καλη και ανω του μετριου.Εγω μεσημερακι την ειχα παρει λιγο μετα τις 3 που σχολαγα και φορουσε ενα φορεμα λουλουδατο απ οσο θυμαμαι.Δεν την εκανες και για τανα δηλαδη με την πρωτη ματια.Στα αρνητικα βαζω το γεγονος οτι δεν φανηκε να παιρνει πρωτοβουλιες και να συμμετεχει ενεργα,απο την αλλη ομως αυτο αντισταθμιζοταν απο το οτι ηταν αρκετα δεκτικη σε οτι εκανα/ζητησα και μετα επαιρνε μπρος..Για βυζολαγνους δεν ενδεικνυται αλλα το κωλι ειναι σωστο.Επισης το συνολικο κοστος στα 65 γιουρια ειναι λιγο αποτρεπτικο κατ εμε.Μαγκας ο φίλος που την πηρε μπακ του μπακ,θα ειχε πεσει πολυ η δουλεια φαινεται..Καθισε αρκετη ωρα παντως στο δωματιο.Μπηκαμε μαζι για μπανακι,στη συνεχεια επιδοθηκαμε σε στοματικο και οι δυο και μετα σεξακι σε διαφορες στασεις.Πηγα για footjob που ειναι αδυναμια μου αλλα δε φανηκε να το κατεχει.Πισω πορτα δε δοκιμασα και γενικα δεν το συνηθιζω.Τελειωμα χειροκινητα απο μερους της.Ηλικια 25 μου ειπε και μενα.Τωρα αν ειναι λιγο μεγαλυτερη,πιθανως να ειμαστε και συνομηλικοι :P
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.425
Πόντοι
506
Θα δωσει κανεις ραπορτο;
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Χθεσινό πέρασμα από παραλιακή κατά τις 11:00. Οι γνωστές που έχουν προαναφερθεί και στα δύο ρεύματα, εκτός από εκείνη στη eurobank πριν την Αμφιθέας την οποία ήθελα να δοκιμάσω.
 

pavlosspaliaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2019
Μηνύματα
127
Like
227
Πόντοι
21
χτες μετα το απογευματινο μου μπανιο στο μπολιβαρ στον αλιμο περασα απο τη γνωστη πιατσα ηταν ένα ψηλο μελαχρινο αλβανακι καλο σωμα μετρια φατσα  ελληνικα μηδεν αγγλικα κατω απο το μηδεν ειπε ονομα Αννα  εκει που δε  συνενουμαστε σκαει μυτη η ξανθια που ειχα παρει πριν  λιγο καιρο της μιλησα και αυτη κατι της ειπε στα αλβανικα  για να μην κουραζω με λεπτομέρειες την πηγα στο ιμπεριαλ και με ένα 50εβρο την πηδηξα 2 φορες τη δευτερη απο  κολο και για πολυ ωρα τα πηρε 2 φορες στο στομα και γενικα ηταν πολυ δεκτικη  φιλαγε βογγαγε και δεν ηταν καθολου βιαστικη σωμα πολυ καλο βυζακι 2αρι στιτο  το κακο ειναι που δεν μιλαει ελληνικα και που εχει ένα σημαδι στο προσωπο  στο σεξ καλη το κατεχει  50 + 15 για μιαμιση ωρα με ένα κοριτσι κατω απο 25 χρονον ειναι vfm    μου εδειξε και φοτο απο φιλες της που θα δουλεψουν ή δουλευουν αλλες ωρες εκει γυρω  αν καταλαβα καλα γιατι ειπαμε δεν το εχει με τις γλωσσες
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.425
Πόντοι
506
Αυτη στο Περιστερι καπνος τελικα;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.425
Πόντοι
506
Ρε μαλακες το χασαμε.το κορμι ακομα δε βγηκε;
 

paniva

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω την παρεα.
Κυριακη βραδυ κατα τις 11.30 περνοντας απο παραλιακη στο ρευμα προς Αθηνα πριν την καλαμακιου ακριβως εξω απο μια Alpha Bank ειδα μια κοπελα αρκετα αξιολογη. Λογω οτι ημουν πισω απο λεοφωρειο που ειχε σταματησει στην σταση, ειχα αρκετο χρονο να την δω καλα, και ειμαι σιγουροσ οτι εκανε πιατσα. Αλλα ειχα παρεα και δεν μπορεσα να μηλισω για λεπτομερειες. Εχθες περασα καμια 10 αρια φορες αλλα τζιφος.
Εχει κανεις πληροφοριες να δωσει?
Ευχαριστω!
 

Veteranos1971

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες για το που θα βρω μία κορασίδα για στοματική περιποίηση, επί της παραλιακής ή των παραδρόμων αυτής, κοντά στην Γλυφάδα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
χτες μετα το απογευματινο μου μπανιο στο μπολιβαρ στον αλιμο περασα απο τη γνωστη πιατσα ηταν ένα ψηλο μελαχρινο αλβανακι καλο σωμα μετρια φατσα  ελληνικα μηδεν αγγλικα κατω απο το μηδεν ειπε ονομα Αννα  εκει που δε  συνενουμαστε σκαει μυτη η ξανθια που ειχα παρει πριν  λιγο καιρο της μιλησα και αυτη κατι της ειπε στα αλβανικα  για να μην κουραζω με λεπτομέρειες την πηγα στο ιμπεριαλ και με ένα 50εβρο την πηδηξα 2 φορες τη δευτερη απο  κολο και για πολυ ωρα τα πηρε 2 φορες στο στομα και γενικα ηταν πολυ δεκτικη  φιλαγε βογγαγε και δεν ηταν καθολου βιαστικη σωμα πολυ καλο βυζακι 2αρι στιτο  το κακο ειναι που δεν μιλαει ελληνικα και που εχει ένα σημαδι στο προσωπο  στο σεξ καλη το κατεχει  50 + 15 για μιαμιση ωρα με ένα κοριτσι κατω απο 25 χρονον ειναι vfm    μου εδειξε και φοτο απο φιλες της που θα δουλεψουν ή δουλευουν αλλες ωρες εκει γυρω  αν καταλαβα καλα γιατι ειπαμε δεν το εχει με τις γλωσσες
Εμφανιζεται ακομα αυτη; Περασα προχτες βραδακι ομως κατα τις 8 και πετυχα μονο το ξανθο
 

Veteranos1971

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Χθες 21/8/19, νοιώθοντας βαθειά απογοήτευση που ουδείς συναθλητής ανταποκρίθηκε στην ερώτηση που υπέβαλλα για τυχόν ύπσρξη κορασίδας στην περιοχή της Γλυφάδας η οποία να παρέχει στοματική περιποίηση, αποφάσισα ως βετεράνος του αθλήματος, να κινηθώ κατά μόνας στον παράδρομο του παλαιού "ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ", προς αναζήτηση ξεχασμένης έως gilf παλιάς γνώριμης η οποία παρείχε την εν λόγω υπηρεσία.
Και ω του θαύματος, μπορεί μεν να μην βρήκα την παλαιή γνώριμη, εντούτοις εντόπισα νεοαφηχθέν gilf το οποίο θεώρησα άμεση υποχρέωσή μου να το κεράσω.
Πράγματι, μετά από την σύντομη και αμήχανη εκ μέρους της συνεννόηση, κατευθυνθήκαμε σε γνωστή καβ(λ)άτζα της περιοχής, όπου η αρχική πρόθεσή της για μια τυπική αερόπιπα των 30 ευρώ, γρήγορα μετατράπηκε σε ανελέητο mouthfucking μέχρι δακρύων.
Πίεση χρόνου δεν υπήρχε, η εξυπηρέτηση και η καθαριότητα ήταν σε υψηλότατα επίπεδα ενώ θεωρώ ως highlight το άρμεγμα των πεσμένων βυζιών κατά την ώρα της συνεύρεσης.
Προσοχή, η κυρία είναι μόνον για gilf lovers, αλλά απότι φαίνεται, κατέχει πλήρως το άθλημα και ενδεχομένως κρύβει πλούσια παλέτα δυνατοτήτων.
Στην ίδια περιοχή, σήμερα το πρωί, εθεάθει παλαιά γνώριμη trans εντός αυτοκινήτου καθώς και παλαιά gil, πάλι εντός αυτοκινήτου, αμφότερα με φυμέ τζάμια.
Αυτά τα ολίγα, καλές βόλτες.
 

patrikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Χθες 21/8/19, νοιώθοντας βαθειά απογοήτευση που ουδείς συναθλητής ανταποκρίθηκε στην ερώτηση που υπέβαλλα για τυχόν ύπσρξη κορασίδας στην περιοχή της Γλυφάδας η οποία να παρέχει στοματική περιποίηση, αποφάσισα ως βετεράνος του αθλήματος, να κινηθώ κατά μόνας στον παράδρομο του παλαιού "ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ", προς αναζήτηση ξεχασμένης έως gilf παλιάς γνώριμης η οποία παρείχε την εν λόγω υπηρεσία.
Και ω του θαύματος, μπορεί μεν να μην βρήκα την παλαιή γνώριμη, εντούτοις εντόπισα νεοαφηχθέν gilf το οποίο θεώρησα άμεση υποχρέωσή μου να το κεράσω.
Πράγματι, μετά από την σύντομη και αμήχανη εκ μέρους της συνεννόηση, κατευθυνθήκαμε σε γνωστή καβ(λ)άτζα της περιοχής, όπου η αρχική πρόθεσή της για μια τυπική αερόπιπα των 30 ευρώ, γρήγορα μετατράπηκε σε ανελέητο mouthfucking μέχρι δακρύων.
Πίεση χρόνου δεν υπήρχε, η εξυπηρέτηση και η καθαριότητα ήταν σε υψηλότατα επίπεδα ενώ θεωρώ ως highlight το άρμεγμα των πεσμένων βυζιών κατά την ώρα της συνεύρεσης.
Προσοχή, η κυρία είναι μόνον για gilf lovers, αλλά απότι φαίνεται, κατέχει πλήρως το άθλημα και ενδεχομένως κρύβει πλούσια παλέτα δυνατοτήτων.
Στην ίδια περιοχή, σήμερα το πρωί, εθεάθει παλαιά γνώριμη trans εντός αυτοκινήτου καθώς και παλαιά gil, πάλι εντός αυτοκινήτου, αμφότερα με φυμέ τζάμια.
Αυτά τα ολίγα, καλές βόλτες.


τι ωρα ηταν εκει η γκραννι παρακαλω ?
 

Veteranos1971

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Γύρω στις 21:00, αλλά όπως διαπίστωσα την επόμενη ημέρα όπου επανέλβα την αναγνώριση μπας και βρω κάτι νέο, την πέτυχα στο ίδιο σημείο στις 19:00.
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Έριξα ένα βλέφαρο κ γω απ τον παράδρομο . Σε ένα σημείο εντελώς άδειο από αμάξια ,κόσμο στεκόταν μια γριά ,όπου φαντάζομαι ότι αν όντως έκανε πιάτσα θα ναι αυτή που λέτε . Η αλήθεια είναι ότι ούτε να σταματήσω να ρωτήσω δεν μπόρεσα .Για πολύ μερακλήδες η φάση . Μου θύμισε μια βουλγάρα κομμώτρια οβερ 60 που κουρευόμουν ένα καιρό με ένα τάληρο.
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
77
Like
650
Πόντοι
80
σε ποιο υψος μιλαμε??παραδρομο στο ποσειδωνιο?
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Καλά σε γριά 30€ μόνο για πίπα ? Ενώ μπορείς να πάρεις τοσα ωραία μουνάκια με 20€ και 30€ πίπα.
Είναι κάτι σάπιες κοντά στο κρεολι νομίζω ή πιο κάτω. Ούτε να με πλήρωναν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom