Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 157K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
παιδια ευχαριστω για τα σχολια. αν εγω βλεπω τα σχολια σας μπορω να μην κανω καλα αυτο που επελεξα να κανω? με ενημερωσαν για το thead σημερα. φιλια παολα
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
παιδια ευχαριστω για τα σχολια. αν εγω βλεπω τα σχολια σας μπορω να μην κανω καλα αυτο που επελεξα να κανω? με ενημερωσαν για το thead σημερα. φιλια παολα
μωρό μου εσύ  :-* :-* καυλώς μας βρήκες  :rockon:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Άν δεν κάνω λάθος, υπάρχει και 2η κοπέλα με το όνομα Πάολα, διαφορετικού επιπέδου και αξίας από την πρωταγωνίστρια του thread.
Μπορούμε να μάθουμε λεπτομέρειες εμφάνισης ? Της "καλής", όχι της μούφας.
Έχω τιμήσει μια Πάολα στο Βριλησσού 57 και θα θελα να δω αν οι γνώμες με τους συναγωνιστές, συμπίπτουν.
Αυτή που έχω γνωρίσει είναι Ελληνίδα, καστανή, μαλλί μακρύ σχετικά (κάτω από τον ώμο), πλούσιο στήθος-3αρι, αφρατούλα γενικά. Υπηρεσίες, average ...  :think:

Ψωνίσαμε απ' το καλό το πράμα ή φορέσαμε παλτουδάκι ?  :)

 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
μιλάμε για το ίδιο άτομο φιλε αζαας!
ΚΑΝΕΝΑ παλτό!  :rockon:
οι βαφές παίζουν στις αποχρώσεις
ανοικτού καστανού, ξανθού και συνδυασμών!!  :cheesy:
οι υπηρεσίες βέβαια πουθενά δεν είναι 100%
στάνταρ (εσύ γ..ας κάθε φορά το ίδιο; :huh:)
απεναντίας όμως η πάολα είναι ok!
αρκετοί και σχετικά
έμπειροι εδώ στο σάιτ και στα σπιτάκια φυσικά
λέμε πολύ καλά λόγια!! δεν είναι τυχαίο νομίζω..!  :boobies:  :rockon: 
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Άν δεν κάνω λάθος, υπάρχει και 2η κοπέλα με το όνομα Πάολα, διαφορετικού επιπέδου και αξίας από την πρωταγωνίστρια του thread.
Μπορούμε να μάθουμε λεπτομέρειες εμφάνισης ? Της "καλής", όχι της μούφας.
Έχω τιμήσει μια Πάολα στο Βριλησσού 57 και θα θελα να δω αν οι γνώμες με τους συναγωνιστές, συμπίπτουν.
Αυτή που έχω γνωρίσει είναι Ελληνίδα, καστανή, μαλλί μακρύ σχετικά (κάτω από τον ώμο), πλούσιο στήθος-3αρι, αφρατούλα γενικά. Υπηρεσίες, average ...  :think:

Ψωνίσαμε απ' το καλό το πράμα ή φορέσαμε παλτουδάκι ?  :)
είναι δύο Πάολες στα στούντιο μέχρι στιγμής γι'αυτό και μπερδεύεται ο κόσμος.είναι η ρωσίδα πάολα και ελληνίδα πάολα.το ξεκαθαρίζει εδώ το θηρίο ο Πάνος Το θρέντ αυτό είναι για την ελληνίδα Πάολα που κάνει γαμάτο κρεβάτι και τρομερό γλύψιμο στην δερμάτινη σακούλα με τα μπαλάκια  :rockon: Η Ρωσίδα Πάολα πρώην Σάσα και τ'αρχίδια μας βράστα είναι για να κλαίς το 50ηκάκι όπως το είχα κλάψει εγώ στην Λελας Καραγιάννη πρίν 2 χρόνια όπου είχε και τσακωθεί με το μπάζο.
Σήμερα πάντως όποιος την θέλει την Πάολα την ελληνίδα και όπως έγραψε ο μέγιστος μοντερέϊτορ είναι το απόγευμα στην Αγίου Μελετίου 37.όπου και φυσικά θα πάω να την ξανατιμήσω την  :boobies: και φυσικά να την  :knockinb:  :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Άν δεν κάνω λάθος, υπάρχει και 2η κοπέλα με το όνομα Πάολα, διαφορετικού επιπέδου και αξίας από την πρωταγωνίστρια του thread.
Μπορούμε να μάθουμε λεπτομέρειες εμφάνισης ? Της "καλής", όχι της μούφας.
Έχω τιμήσει μια Πάολα στο Βριλησσού 57 και θα θελα να δω αν οι γνώμες με τους συναγωνιστές, συμπίπτουν.
Αυτή που έχω γνωρίσει είναι Ελληνίδα, καστανή, μαλλί μακρύ σχετικά (κάτω από τον ώμο), πλούσιο στήθος-3αρι, αφρατούλα γενικά. Υπηρεσίες, average ...  :think:

Ψωνίσαμε απ' το καλό το πράμα ή φορέσαμε παλτουδάκι ?  :)
από την πρωταγωνίστρια του thread.
μωρο μου ο χρονοσ εχει 365 μερες. τις 360 εγω ειμαι κεφατη γενικως και οχι μονο στη δουλεια μου. αν εσυ επεσες στις πεντε κακες........τι να πω. παιξε κανενα λοττο...πιο τυχερος μπορει να εισαι...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
από την πρωταγωνίστρια του thread.
μωρο μου ο χρονοσ εχει 365 μερες. τις 360 εγω ειμαι κεφατη γενικως και οχι μονο στη δουλεια μου. αν εσυ επεσες στις πεντε κακες........τι να πω. παιξε κανενα λοττο...πιο τυχερος μπορει να εισαι...

+1000000!!!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
η παολα δουλευει στα εξης μαγαζια!
-αγιου μελετιου 37
-φρατζη 47
-βριλλησου 57
-βριλλησου 12
-αχαρνων 85
Σημερα θα ειναι στη βριλλησου 57 απογευματινη βαρδυα,17.00-23.00
Ρε warhol μεταξοσκώληξ...
Αθηναίος είσαι;
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
από την πρωταγωνίστρια του thread.
μωρο μου ο χρονοσ εχει 365 μερες. τις 360 εγω ειμαι κεφατη γενικως και οχι μονο στη δουλεια μου. αν εσυ επεσες στις πεντε κακες........τι να πω. παιξε κανενα λοττο...πιο τυχερος μπορει να εισαι...

Εκτιμώ το θάρρος σου, να απαντήσεις  :)
Καταλαβαίνεις υποθέτω, ότι δεν έχω σκοπό να σε υποβαθμίσω ή να σε αποθεώσω. Ήταν καθαρά διευκρινιστική η τοποθέτηση μου.
Έπεσα στις 5 κακές μέρες του χρόνου και αυτές είναι, όπως είπα, average ? Εδώ είμαστε, δε χανόμαστε, για την πολλά υποσχόμενη επανάληψη.
Το Λοττο δυστυχώς το έχασα και θα ταν το Πρωτοχρονιάτικο  :)

Χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης,

a.
 

Επισκέπτης
η παολα καθε τριτη 17.00-23.00 ειναι στην αγιου μελετιου 37!
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
οχι γλυκε μου azaar ουτε κι εγω εχω τετοια διαθεση. ο καθενας αλλωστε εχει τα γουστα του. δεν εχω δικαιωμα να κρινω κανεναν. ειναι οπως τα πατατακια. αλλοι γουσταρουν τη ριγανη αλλοι την παπαρικα. θεμα γευσεις. οσο για το λοττο μακαρι την αλλη χρονια να το πιασεις.φιλακια....
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
παιδια να σας πω πως δεν εχω σχεση με βουλιαγμενης. τα μαγαζια που δουλευω ειναι τα στανταρτ. δεν αλλαζει με τιποτα προς το παρον....τα λεμε
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
σε περιμενω...παπρικα εννοουσα.
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Ευχάριστο μωράκι φαίνεται η Πάολο και από τον τρόπο που γράφει.

Θα την τιμήσει και ο αυτοκράτορας.  ;)
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
αυριο το πρωι.και σαββατο ολη μερα...
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Αναλυτικά για τη Πάολα έγραψα στην ημερήσια ενημέρωση εδώ απλά μπήκα για να της δώσω τα χαιρετίσματά μου όπως της υποσχέθηκα.Πάολα συνέχισε έτσι θα τα ξαναπούμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom