Νέα

Πανούργες θείες, γυναίκες και πεθερές!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.098
Like
9.977
Πόντοι
1.406
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
77
Like
549
Πόντοι
80
Δεν μπορώ να καταλάβω την καπατσοσύνη μερικών.

Μαθαίνω για γυναίκες που στο διαζύγιο τα παίρνουν όλα.

Ούτε βρακι δεν αφήνουν στον άντρα τους.


Εδώ όπως γράφεις ο άλλος της έφαγε ολόκληρο σπίτι.


Σε τι κόσμο ζούμε
Απλά η συγκεκριμένη νόμιζε (όπως και οι περισσότερες) ότι με το μουνι της θα κυρίευε το κόσμο...Ήτανε άτυχη γιατί έπεσε στον συγκεκριμένο που ήταν μεγάλο αλάνι όπως αποδείχτηκε....Αν έβρισκε κανέναν φουκαρά θα του έπινε το αίμα.
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
358
Πόντοι
3.235
Απλά η συγκεκριμένη νόμιζε (όπως και οι περισσότερες) ότι με το μουνι της θα κυρίευε το κόσμο...Ήτανε άτυχη γιατί έπεσε στον συγκεκριμένο που ήταν μεγάλο αλάνι όπως αποδείχτηκε....Αν έβρισκε κανέναν φουκαρά θα του έπινε το αίμα.
Πολλες αλλες το εχουν καταφερει παντως.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Φευγει με τον γκομενο και μολις την βαριεται και την παραταει,ζηταει να γυρισει πισω..... Με τι μουτρα τα κανουν αυτα οι γυναικες ρε τυποι??? Ακομα και ο χειροτερος εδω στο μπου,δεν θα επεφτε τοσο χαμηλα....λιγο τσιπα δεν εχουν οι καργιες????Μονο το μουνι τους σκεφτονται??
Ε ναι ρε σύ! Αφού ο άλλος δεν την έκανε γάμο και την κοπάνησε κύριος κάποιος πρέπει να κάνει χορηγία!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Πάντως τώρα μεταξύ μας, ο τύπος πρέπει να είναι, πώς να το πω τώρα.....ας το πω κομψά, δεν πρέπει να είναι και πολύ έξυπνος....βρίσκει μία, την γκαστρώνει πάνω στο μήνα :headbang: (αν είναι το παιδί δικό του δηλαδή:headbang:, αν δεν είναι ακόμα χειρότερα για αυτόν), την παντρεύεται και μέσα σε όλη αυτήν την διαδικασία, δεν καταλαβαίνει ότι η άλλη δεν "κάνει" και πλακώνει και της κάνει και άλλα 2 παιδιά :headbang:
Συγγνώμη, αλλά δεν θα τον λυπηθώ, γυρεύοντας πήγαινε.
Αυτή είναι η λεγόμενη πουτανια! Και όχι στο σώμα αλλά στην ψυχή! Δεν τα εμφανίζει απ την αρχή τα κουσούρια αφού κάνει παιδιά και εξασφαλίσει την θέση της τότε ξεσαλώνει!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Δεν έχεις και άδικο...
Αν συγκρίνονται οι δύο περιπτώσεις, όμως, μπορεί μεν "ηθικά" να υπάρχει αντιστοιχία, νομικά δε, η περίπτωση της κακοποίησης τιμωρείται, ενώ η περίπτωση αρμέγματος κλπ με τη συναίνεση κιόλας του συζύγου, δεν τιμωρείται. Δεν πρέπει, λοιπόν, ο καθένας να είναι πιο προσεκτικός, δεδομένου ότι ο μόνος που μπορεί να τον προστατεύσει είναι ο εαυτός του, η κρίση του;
(Μπορεί να λέω και μπούρδες τώρα, απλά εξωτερικεύω τις σκέψεις μου, οποιοσδήποτε αντίλογος δεκτός)
Συμφωνώ, πρέπει να προσέχουμε! Αλλά όλοι μας κάποια στιγμή αν δεν έχουμε πέσει ήδη θα πέσουμε κάποια στιγμή σε λούπα!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Υπάρχει σοβαρή πιθανότητα μιας και κάποιος πρέπει να προσέχει το παιδί εφόσον δουλεύουν
Και για αυτό αλλά και ότι μάνα και κόρη μέναν μαζί στο νοίκι! Αφού η κόρη φεύγει η μάνα πως θα πληρώνει μόνη της τα έξοδα! Όποτε του έκατσε στο σβέρκο!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Ας γράψω και γώ μια ιστορία με γαμπρό και πεθερά!
Γαμευσημη συγχωριανή και τότε και τώρα που είναι 40+! Παντρεύεται έναν χλιμιτζουρα, καγκουρακος ο τύπος με εξατμίσεις και έτσι! Κάνουν και 2 κουτσούβελα! Και μετα από καμία δεκαριά χρόνια γάμου, τον πιάνει στο πλακωτό με την μάνα της! Η δε μάνα (πεθερά) 50+ τότε, δεν βλεπόταν ούτε με ένα μπουκάλι ουίσκι! Χαράς το κουράγιο του!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Ας γράψω και γώ μια ιστορία με γαμπρό και πεθερά!
Γαμευσημη συγχωριανή και τότε και τώρα που είναι 40+! Παντρεύεται έναν χλιμιτζουρα, καγκουρακος ο τύπος με εξατμίσεις και έτσι! Κάνουν και 2 κουτσούβελα! Και μετα από καμία δεκαριά χρόνια γάμου, τον πιάνει στο πλακωτό με την μάνα της! Η δε μάνα (πεθερά) 50+ τότε, δεν βλεπόταν ούτε με ένα μπουκάλι ουίσκι! Χαράς το κουράγιο του!

Στο καλύτερο το έκοψες τύπε.

Τι έγινε μετά;

Χώρισαν;

Αγαπήθηκαν περισσότερο;

Έκαναν παρτούζα;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Στο καλύτερο το έκοψες τύπε.

Τι έγινε μετά;

Χώρισαν;

Αγαπήθηκαν περισσότερο;

Έκαναν παρτούζα;
Το διαλύσανε! Αυτή βρήκε έναν νορμαλ τύπο χωρισμένος και αυτός με παιδί και είναι μαζι χωρίς γάμο! Ο άλλος δεν ξέρω τι κάνει δεν είχε παρτίδες μαζι του! Και η μάνα έχει απομακρυνθεί από την οικογένεια νομίζω!
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Δύσκολο φίλος να κοπούν τα χούγια με ωραίο τρόπο! Εγώ την πρώην πεθερά την έριξα Παναγίες και στο λέω αλήθεια το ευχαριστήθηκα! Γιατί; Γιατί της εξηγούσα με όμορφο τρόπο και δεν έπαιρνε από λόγια! Και φυσικά ούτε η κορούλα της έκανε κάτι! Έπρεπε να την βρίσω για να καταλάβει! Γιαυτο από μακριά και αγαπημένοι!
στα ποσα χρονια γαμου εφαγε παναγιες η πεθερα και αν θες πες τι σε οδηγησε σε αυτο? η συζυγος εγινε πρωην μετα απο αυτο?
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
στα ποσα χρονια γαμου εφαγε παναγιες η πεθερα και αν θες πες τι σε οδηγησε σε αυτο? η συζυγος εγινε πρωην μετα απο αυτο?
Δεν υπήρχε γάμος! Λόγο δοσμένοι ήμασταν! Περίπου 4 χρόνια μαζί! Τα καντήλια πέσανε στον τελευταίο χρόνο! Τι με οδήγησε σε αυτό; Είχαμε μετακομίσει με την κοπέλια σε άλλη πόλη! Και μας επισκεπτόταν ποτέ ποτέ οι γονείς και από τις δυο μεριές! Η μανα της δεν σεβόταν την φιλοξενία μου και με πήγαινε κόντρα μες το σπίτι μου! Και η κοπέλια φυσικά μούγκα για να μην στεναχωρεθει η μαμά της! Ενώ έχω όταν υπήρξε θέμα με την μανα μου, που είχε δίκιο, την εξήγησα την μανα μου και διορθώθηκε η κατάσταση!
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.904
Like
3.738
Πόντοι
456
Κανένας ακόμη να πει καμια ψεύτικη ιστορία με γαμήσια σε πεθερές κλπ;
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.704
Κριτικές
3
Like
4.185
Πόντοι
456
Δεν υπήρχε γάμος! Λόγο δοσμένοι ήμασταν! Περίπου 4 χρόνια μαζί! Τα καντήλια πέσανε στον τελευταίο χρόνο! Τι με οδήγησε σε αυτό; Είχαμε μετακομίσει με την κοπέλια σε άλλη πόλη! Και μας επισκεπτόταν ποτέ ποτέ οι γονείς και από τις δυο μεριές! Η μανα της δεν σεβόταν την φιλοξενία μου και με πήγαινε κόντρα μες το σπίτι μου! Και η κοπέλια φυσικά μούγκα για να μην στεναχωρεθει η μαμά της! Ενώ έχω όταν υπήρξε θέμα με την μανα μου, που είχε δίκιο, την εξήγησα την μανα μου και διορθώθηκε η κατάσταση!
Παρατηρήσεις και τέτοια;Πως λειτουργείτε το σπιτικό σας;Κριτική στην καθημερινότητά σας;μαλακίες περί δουλειάς γάμου και παιδιών;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Παρατηρήσεις και τέτοια;Πως λειτουργείτε το σπιτικό σας;Κριτική στην καθημερινότητά σας;μαλακίες περί δουλειάς γάμου και παιδιών;
Ναι στην λειτουργεία του σπιτιού! Προσπαθούσε σονι και ντε να εφαρμόζει τις δικές της συνήθειες στο δικό μου σπίτι!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Ναι στην λειτουργεία του σπιτιού! Προσπαθούσε σονι και ντε να εφαρμόζει τις δικές της συνήθειες στο δικό μου σπίτι!

Και που είναι το κακό τύπε;

Η μάνα μιας πρώην έρχεται για λίγες μέρες από την επαρχία να δει την κορούλα της.

Μέτριο το φαγητό της και ένας καινούργιος φούρνος καμένος.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: M40

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.704
Κριτικές
3
Like
4.185
Πόντοι
456
Ναι στην λειτουργεία του σπιτιού! Προσπαθούσε σονι και ντε να εφαρμόζει τις δικές της συνήθειες στο δικό μου σπίτι!
Κλασσικά πράγματα.Την καλύτερη έκανες γιατί στην πορεία αν παντρευόσασταν και ερχόταν κανά παιδί σίγουρα θα σας φορτωνόταν με πρόφαση το μεγάλωμα του παιδιού και θα σε ξέσκιζε κάθε μέρα και αφού δεν μιλούσε από τώρα η κόρη της μετά που θα την βοήθαγε κιόλας σίγα μην έλεγε τίποτα.Ησύχασες.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Κλασσικά πράγματα.Την καλύτερη έκανες γιατί στην πορεία αν παντρευόσασταν και ερχόταν κανά παιδί σίγουρα θα σας φορτωνόταν με πρόφαση το μεγάλωμα του παιδιού και θα σε ξέσκιζε κάθε μέρα και αφού δεν μιλούσε από τώρα η κόρη της μετά που θα την βοήθαγε κιόλας σίγα μην έλεγε τίποτα.Ησύχασες.
Σίγουρα γλυτωσα! Και από γυναίκα και από πεθερά! Γιαυτο μακριά και αγαπημένοι! Μονο στις γιορτές και μετα καθένας σπίτι του! Και το δεύτερο σκέλος πολύ σημαντικό! Αν η γυναίκα-αραβωνιαρα-γκομενα δεν σε υποστηρίζει πως θα είναι πλάι σου υποτίθεται για μια ζωή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom