Νέα

Παλιά σχέση και τώρα παντρεμένη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
22
Like
6.642
Πόντοι
3.346
Mου συμβαίνει το εξής εδώ και δύο μήνες περίπου και θα ήθελα την γνώμη σας, όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί και να πει την απόψη του. Ανήμερα Πρωτοχρονιά δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια παλιά μου σχέση, με την οποία είχα χωρίσει και δεν είχα καμία επαφή ,εδώ και 20 χρόνια!!!!! Να πω ότι είχαμε μεγάλη διαφορά ηλικίας (και έχουμε, αλλά πλέον δεν είναι τόσο χτυπητή),13 χρόνια και η σχέση είχε κρατήσει σχεδόν δυο χρόνια με κάποια σκαμπανεβάσματα. Εγώ τότε 36,αυτή 23 και πολύ όμορφη (όταν χωρίσαμε). Στην αρχή δεν κατάλαβα ποιά ήταν και ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα πάρα πολύ . Είμαι παντρεμένος με ένα παιδί και το ίδιο και αυτή. Ειχαμε μια συνομιλία περίπου 10 λεπτών και κλείσαμε με το αόριστο να τα ξαναπούμε. Στην εβδομάδα πάνω μου ζήτησε να πάμε για καφέ. Ειχα μια δουλειά κέντρο και μπόρεσα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να πάω για καφέ μαζί της. Συζητήσαμε για το τι κάναμε όλα αυτά τα χρόνια ,σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο κλπ. Οταν περάσαμε στο σήμερα,μου μίλησε για τον γάμο της και την βαρεμάρα που βιώνει,για την ρουτίνα,τον σύζυγο (που προφανώς την έχει και γραμμένη) κλπ κλπ. Μου πέταξε και κάτι περίεργα,ότι και καλά με σκεφτόταν συχνά,ότι μακάρι να μην είχαμε χωρίσει και να είχαμε ζήσει μαζί,αλλά δεν τα πολυπίστεψα να πω την αλήθεια. Από τότε έχουμε συναντηθεί άλλες τρεις φορές με διαστήματα 2-3 εβδομάδων. Να πω ότι στο τέλος της τρίτης συνάντησης,αυθόρμητα φιληθήκαμε για λίγη ώρα (με πάθος ομολογώ),αλλά ως εκεί.Το ίδιο και την τελευταία φορά,αλλά πάλι στο τέλος και για λίγο. Υπάρχει πρόβλημα και απο τους δύο για πιο συχνές συναντήσεις και στο ενδιάμεσο η επικοινωνία περιορίζεται σε κάποια κλεφτά μηνύματα στο τηλέφωνο. Η όλη φάση με έχει προβληματίσει,γιατί μου δίνει την εντύπωση,ότι απλά προσπαθεί να καλύψει το συναισθηματικό κενό που έχει και όχι να πάει παραπέρα (πήδημα κλπ). Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί της (προφανώς περιστασιακά και από περιέργεια περισσότερο),αλλά δεν μπορώ να παίρνω και το ρίσκο των συναντήσεων,για να ακούω αερολογίες κλπ......χωρίς ουσία. Να το συνεχίσω για λίγο ακόμα να δω τι σκατά θέλει ή να την γειώσω? Να πω οτι δεν θέλω να κάνω κάποια απότομη κίνηση,πέσιμο στα ίσα κλπ,γιατί δεν είναι αυτός ο τύπος (ή τουλάχιστον αυτό θέλει να βγάλει προς τα έξω). Ευχαριστώ όποιον πει την γνώμη του.
Εγω παλι μπερδευτηκα λιγο..εισαι παντρεμενος η οχι?
 

denexomiala

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
46
Like
40
Πόντοι
0
Mου συμβαίνει το εξής εδώ και δύο μήνες περίπου και θα ήθελα την γνώμη σας, όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί και να πει την απόψη του. Ανήμερα Πρωτοχρονιά δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια παλιά μου σχέση, με την οποία είχα χωρίσει και δεν είχα καμία επαφή ,εδώ και 20 χρόνια!!!!! Να πω ότι είχαμε μεγάλη διαφορά ηλικίας (και έχουμε, αλλά πλέον δεν είναι τόσο χτυπητή),13 χρόνια και η σχέση είχε κρατήσει σχεδόν δυο χρόνια με κάποια σκαμπανεβάσματα. Εγώ τότε 36,αυτή 23 και πολύ όμορφη (όταν χωρίσαμε). Στην αρχή δεν κατάλαβα ποιά ήταν και ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα πάρα πολύ . Είμαι παντρεμένος με ένα παιδί και το ίδιο και αυτή. Ειχαμε μια συνομιλία περίπου 10 λεπτών και κλείσαμε με το αόριστο να τα ξαναπούμε. Στην εβδομάδα πάνω μου ζήτησε να πάμε για καφέ. Ειχα μια δουλειά κέντρο και μπόρεσα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να πάω για καφέ μαζί της. Συζητήσαμε για το τι κάναμε όλα αυτά τα χρόνια ,σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο κλπ. Οταν περάσαμε στο σήμερα,μου μίλησε για τον γάμο της και την βαρεμάρα που βιώνει,για την ρουτίνα,τον σύζυγο (που προφανώς την έχει και γραμμένη) κλπ κλπ. Μου πέταξε και κάτι περίεργα,ότι και καλά με σκεφτόταν συχνά,ότι μακάρι να μην είχαμε χωρίσει και να είχαμε ζήσει μαζί,αλλά δεν τα πολυπίστεψα να πω την αλήθεια. Από τότε έχουμε συναντηθεί άλλες τρεις φορές με διαστήματα 2-3 εβδομάδων. Να πω ότι στο τέλος της τρίτης συνάντησης,αυθόρμητα φιληθήκαμε για λίγη ώρα (με πάθος ομολογώ),αλλά ως εκεί.Το ίδιο και την τελευταία φορά,αλλά πάλι στο τέλος και για λίγο. Υπάρχει πρόβλημα και απο τους δύο για πιο συχνές συναντήσεις και στο ενδιάμεσο η επικοινωνία περιορίζεται σε κάποια κλεφτά μηνύματα στο τηλέφωνο. Η όλη φάση με έχει προβληματίσει,γιατί μου δίνει την εντύπωση,ότι απλά προσπαθεί να καλύψει το συναισθηματικό κενό που έχει και όχι να πάει παραπέρα (πήδημα κλπ). Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί της (προφανώς περιστασιακά και από περιέργεια περισσότερο),αλλά δεν μπορώ να παίρνω και το ρίσκο των συναντήσεων,για να ακούω αερολογίες κλπ......χωρίς ουσία. Να το συνεχίσω για λίγο ακόμα να δω τι σκατά θέλει ή να την γειώσω? Να πω οτι δεν θέλω να κάνω κάποια απότομη κίνηση,πέσιμο στα ίσα κλπ,γιατί δεν είναι αυτός ο τύπος (ή τουλάχιστον αυτό θέλει να βγάλει προς τα έξω). Ευχαριστώ όποιον πει την γνώμη του.
Αδερφέ μετά από έναν γρήγορο υπολογισμό κατέληξα στο ότι είσαι 56 και αυτό δεν είναι κακό. Κακό είναι ότι η πρώην σου είναι 43 και κατά πάσα πιθανότητα περνάει εμμηνόπαυση. Πράγμα που την κάνει συναισθηματικά ασταθή. Μην μπλέξεις. Θα φορτωθείς με ψυχολογικά προβλήματα 20 ετών στα οποία απουσίαζες και γευόταν άλλος το γλυκό. Μακριά κι αγαπημένοι. Μοναδικός σκοπός της είναι να επιβεβαιώσει τις ανασφάλειές της.
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
412
Πόντοι
301
απλα σαν μια αλλαγή,τελείως περιστασιακά και φυσικά μόνο αν και αυτή το δει έτσι (που μάλλον δεν ξέρει τι θέλει).Αντί να τα σπρώξω σε κάποια επαγγελματία,ας το κάνω μαζί της (που ειναι και πολύ καλή ομολογώ). Συναισθηματικά κλπ,όμως όχι,δεν νιώθω κάτι,απλή συμπαθεια.
Προχ'ωρα στο φουλ. Εξηγήσου για να μην παρεξηγηθείς... Θα είναι ανανεωτικό και θα γυρνάς σοτ σπίτι με χαμόγελο. Κοίτα μην καψουρευτείς.
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
162
Like
1.028
Πόντοι
201
Γνώμη μου είναι να την πηδήξεις ανελέητα και να την ξαναχωρίσεις.
Η απορία μου είναι η εξής,πως νταραβερίζεστε με μηνύματα? Το κινητό δεν το παίρνει η γυναίκα σου? Χρησιμοποιείται καμιά περίεργη εφαρμογή ή κανά τρόπου που να μην φαίνονται τα μηνύματα...πχ στο viber απόκρυψη συνομιλίας
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
56
Like
6.167
Πόντοι
3.556
Αδελφέ η συμβουλή είναι μια. Το επόμενο ραντεβού σε ξενοδοχείο με απαραίτητη προϋπόθεση να της τον εφορεσεις. Στα 56 σου δεν αξίζει να χαραμίζεις τον χρόνο σου.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.413
Like
13.661
Πόντοι
3.506
Προχ'ωρα στο φουλ. Εξηγήσου για να μην παρεξηγηθείς... Θα είναι ανανεωτικό και θα γυρνάς σοτ σπίτι με χαμόγελο. Κοίτα μην καψουρευτείς.
Το χαμογελο το αφηνουμε εξω απο το σπιτι αλλιως θα μας παρουν χαμπαρι!
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
540
Κριτικές
10
Like
581
Πόντοι
4.245
Και μόνο που το σκέφτεσαι είναι προφανές.
Γείωσέ την. Δεν αξίζει να χαλάσεις το γάμο σου με κάποια που δεν ξέρει τι θέλει.
Άσε που μπορεί να καταλήξετε μαζί, να χαλάσεις το γάμο σου και μετά να βαρεθεί μαζί σου και να ψάχνει για άλλον.
Αυτού του είδους οι γυναίκες είναι επικίνδυνες για την υγεία.
Ειδικά αν είσαι 56 δεν είσαι για πειράμαα, με 45άρες.
Αν θες να ξεδώσεις, υπάρχουν και 25χρονα εκεί έξω που πέφτουν ευκολότερα.
Αν αυτή βαρέθηκε με τον άντρα της, θα βαρεθεί και με σένα, είναι ανικανοποίητη, γνωστό το έργο.
Μην την κάνεις τη μαλακία με 45άρα, δε λέει, σιτεμένη.
Και μένα μου την έπεσε παλιά γκόμενα, παντρεμένη με παιδί, που είχε βαρεθεί τον άντρα, βγήκα μία φορά, είδα απλά το ηλιοβασίλεμα μαζί της, δεν είδα όμως μια γυναίκα που να ξέρει τι θέλει και την έκανα και δεν το μετάνιωσα.
Άσε που το σεξ ήταν καλό τότε, τώρα μπορεί να έχει βαρεθεί κι αυτό και να ψάχνει γούτσου-γούτσου, όσο εσύ ψάχνεις καινούργιο σπίτι και δικηγόρο για διατροφές.
Ελπίζω να σε βοήθησα, αν είσαι ευχαριστημένος στο γάμο σου, μην κάνεις πειράματα με πρώην, θα κολλήσει και δε θα ξεκολλάει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Θα ελεγα να απομακρυνθεις διοτι ειναι παραδοξο να σε καλει μετα απο 20 χρονια. Δεν σξιζει να ρισκαρεις τον γαμο σου.
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Like
13
Πόντοι
0
Μακριά φιλε. Η τύπισα ειναι ξεκάθαρα τρελή, Θα μπλέξεις
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Το χαμογελο το αφηνουμε εξω απο το σπιτι αλλιως θα μας παρουν χαμπαρι!
Είσαι από τους τυχερούς!Ξέρω παντρεμένο εργαζομενο τύπο που κάνει ακριβώς το ανάποδο.
Πχ. ανοιγει το γραφείο και πριν κλείσει,ρίχνει σφουγγάρισμα,καθαρίζει τους αρμούς στα πλακάκια με οδοντόβουρτσα,βγάζει τα σκουπίδια και μετά φεύγει να πάει σπίτι.Πριν πάει σπίτι,παιρνει έναν καφέ στο χέρι και κάθεται στο αυτοκίνητο να περάσει λίγη ώρα πριν επιστρέψει στην αγαπημένη του σύζυγο.Κατα καιρούς γράφει σε σοσιαλ κατά της κακης πατριαρχίας και ότι οι άνδρες σήμερα δεν είναι όπως παλιά,δεν τιμούν τα παντελόνια τους.Λετε να τον διαβάζει και η γυναίκα του;:confused:
Ξέρει να μαγειρεύει τα πάντα και τελευταία ειδικεύεται σε γκουρμέ κουζίνα.Τον ρώτησα γιατί γκουρμέ;επειδή γουστάρουν οι γυναίκες;και απαντά όχι,μου αρέσει να μαγειρεύω και να προσφέρω.
Εννοείται ότι στις γυναίκες είναι ο ιδανικός άντρας που έχουν στο μυαλό τους,ευκολοβολευτος,ήρεμος,ανεκτικός και μίστερ Ναι.
Βέβαια το παιδί του δεν του πολυμοιαζει αλλά ψιλά γράμματα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.049
Πόντοι
3.556
Mου συμβαίνει το εξής εδώ και δύο μήνες περίπου και θα ήθελα την γνώμη σας, όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί και να πει την απόψη του. Ανήμερα Πρωτοχρονιά δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια παλιά μου σχέση, με την οποία είχα χωρίσει και δεν είχα καμία επαφή ,εδώ και 20 χρόνια!!!!! Να πω ότι είχαμε μεγάλη διαφορά ηλικίας (και έχουμε, αλλά πλέον δεν είναι τόσο χτυπητή),13 χρόνια και η σχέση είχε κρατήσει σχεδόν δυο χρόνια με κάποια σκαμπανεβάσματα. Εγώ τότε 36,αυτή 23 και πολύ όμορφη (όταν χωρίσαμε). Στην αρχή δεν κατάλαβα ποιά ήταν και ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα πάρα πολύ . Είμαι παντρεμένος με ένα παιδί και το ίδιο και αυτή. Ειχαμε μια συνομιλία περίπου 10 λεπτών και κλείσαμε με το αόριστο να τα ξαναπούμε. Στην εβδομάδα πάνω μου ζήτησε να πάμε για καφέ. Ειχα μια δουλειά κέντρο και μπόρεσα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να πάω για καφέ μαζί της. Συζητήσαμε για το τι κάναμε όλα αυτά τα χρόνια ,σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο κλπ. Οταν περάσαμε στο σήμερα,μου μίλησε για τον γάμο της και την βαρεμάρα που βιώνει,για την ρουτίνα,τον σύζυγο (που προφανώς την έχει και γραμμένη) κλπ κλπ. Μου πέταξε και κάτι περίεργα,ότι και καλά με σκεφτόταν συχνά,ότι μακάρι να μην είχαμε χωρίσει και να είχαμε ζήσει μαζί,αλλά δεν τα πολυπίστεψα να πω την αλήθεια. Από τότε έχουμε συναντηθεί άλλες τρεις φορές με διαστήματα 2-3 εβδομάδων. Να πω ότι στο τέλος της τρίτης συνάντησης,αυθόρμητα φιληθήκαμε για λίγη ώρα (με πάθος ομολογώ),αλλά ως εκεί.Το ίδιο και την τελευταία φορά,αλλά πάλι στο τέλος και για λίγο. Υπάρχει πρόβλημα και απο τους δύο για πιο συχνές συναντήσεις και στο ενδιάμεσο η επικοινωνία περιορίζεται σε κάποια κλεφτά μηνύματα στο τηλέφωνο. Η όλη φάση με έχει προβληματίσει,γιατί μου δίνει την εντύπωση,ότι απλά προσπαθεί να καλύψει το συναισθηματικό κενό που έχει και όχι να πάει παραπέρα (πήδημα κλπ). Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί της (προφανώς περιστασιακά και από περιέργεια περισσότερο),αλλά δεν μπορώ να παίρνω και το ρίσκο των συναντήσεων,για να ακούω αερολογίες κλπ......χωρίς ουσία. Να το συνεχίσω για λίγο ακόμα να δω τι σκατά θέλει ή να την γειώσω? Να πω οτι δεν θέλω να κάνω κάποια απότομη κίνηση,πέσιμο στα ίσα κλπ,γιατί δεν είναι αυτός ο τύπος (ή τουλάχιστον αυτό θέλει να βγάλει προς τα έξω). Ευχαριστώ όποιον πει την γνώμη του.

Αν στο δάσος περάσεις δυο φορές από το ίδιο δέντρο ... έχεις χαθεί
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.413
Like
13.661
Πόντοι
3.506
Είσαι από τους τυχερούς!Ξέρω παντρεμένο εργαζομενο τύπο που κάνει ακριβώς το ανάποδο.
Πχ. ανοιγει το γραφείο και πριν κλείσει,ρίχνει σφουγγάρισμα,καθαρίζει τους αρμούς στα πλακάκια με οδοντόβουρτσα,βγάζει τα σκουπίδια και μετά φεύγει να πάει σπίτι.Πριν πάει σπίτι,παιρνει έναν καφέ στο χέρι και κάθεται στο αυτοκίνητο να περάσει λίγη ώρα πριν επιστρέψει στην αγαπημένη του σύζυγο.Κατα καιρούς γράφει σε σοσιαλ κατά της κακης πατριαρχίας και ότι οι άνδρες σήμερα δεν είναι όπως παλιά,δεν τιμούν τα παντελόνια τους.Λετε να τον διαβάζει και η γυναίκα του;:confused:
Ξέρει να μαγειρεύει τα πάντα και τελευταία ειδικεύεται σε γκουρμέ κουζίνα.Τον ρώτησα γιατί γκουρμέ;επειδή γουστάρουν οι γυναίκες;και απαντά όχι,μου αρέσει να μαγειρεύω και να προσφέρω.
Εννοείται ότι στις γυναίκες είναι ο ιδανικός άντρας που έχουν στο μυαλό τους,ευκολοβολευτος,ήρεμος,ανεκτικός και μίστερ Ναι.
Βέβαια το παιδί του δεν του πολυμοιαζει αλλά ψιλά γράμματα.
Λογικο.
Τα ισχυρα γονιδια επικρατουν!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.171
Πόντοι
1.336
1) Εισαι μαλακας γιατι το 97% της βοηθειας απο το κοινο σου λεει φυγε και εσυ ακομα το ψαχνεις
2) Εισαι λουζερ γιατι ενω θελεις να ξενογαμησεις , 20 χρονια δεν το εχεις καταφερει

Μην το παρεις προσωπικα , χιουμορ κανουμε
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
1) Εισαι μαλακας γιατι το 97% της βοηθειας απο το κοινο σου λεει φυγε και εσυ ακομα το ψαχνεις
2) Εισαι λουζερ γιατι ενω θελεις να ξενογαμησεις , 20 χρονια δεν το εχεις καταφερει

Μην το παρεις προσωπικα , χιουμορ κανουμε
Τις γνώμες των φίλων προφανώς και τις έχω λάβει πολύ σοβαρά υπόψη και στο ίδιο ποσοστό που έγραψες,είμαι πλέον αρνητικός. Εχω ήδη καβάντζα (χωρισμένη οπότε δεν έχω θέματα χρόνου κλπ),αλλά ποτέ δεν λέμε όχι σε ένα καλό μιλφ......αρκεί να ξέρει τι του γίνεται και να στέκει και καλά στα λογικά του.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.295
Like
7.175
Πόντοι
1.056
Mου συμβαίνει το εξής εδώ και δύο μήνες περίπου και θα ήθελα την γνώμη σας, όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί και να πει την απόψη του. Ανήμερα Πρωτοχρονιά δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια παλιά μου σχέση, με την οποία είχα χωρίσει και δεν είχα καμία επαφή ,εδώ και 20 χρόνια!!!!! Να πω ότι είχαμε μεγάλη διαφορά ηλικίας (και έχουμε, αλλά πλέον δεν είναι τόσο χτυπητή),13 χρόνια και η σχέση είχε κρατήσει σχεδόν δυο χρόνια με κάποια σκαμπανεβάσματα. Εγώ τότε 36,αυτή 23 και πολύ όμορφη (όταν χωρίσαμε). Στην αρχή δεν κατάλαβα ποιά ήταν και ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα πάρα πολύ . Είμαι παντρεμένος με ένα παιδί και το ίδιο και αυτή. Ειχαμε μια συνομιλία περίπου 10 λεπτών και κλείσαμε με το αόριστο να τα ξαναπούμε. Στην εβδομάδα πάνω μου ζήτησε να πάμε για καφέ. Ειχα μια δουλειά κέντρο και μπόρεσα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να πάω για καφέ μαζί της. Συζητήσαμε για το τι κάναμε όλα αυτά τα χρόνια ,σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο κλπ. Οταν περάσαμε στο σήμερα,μου μίλησε για τον γάμο της και την βαρεμάρα που βιώνει,για την ρουτίνα,τον σύζυγο (που προφανώς την έχει και γραμμένη) κλπ κλπ. Μου πέταξε και κάτι περίεργα,ότι και καλά με σκεφτόταν συχνά,ότι μακάρι να μην είχαμε χωρίσει και να είχαμε ζήσει μαζί,αλλά δεν τα πολυπίστεψα να πω την αλήθεια. Από τότε έχουμε συναντηθεί άλλες τρεις φορές με διαστήματα 2-3 εβδομάδων. Να πω ότι στο τέλος της τρίτης συνάντησης,αυθόρμητα φιληθήκαμε για λίγη ώρα (με πάθος ομολογώ),αλλά ως εκεί.Το ίδιο και την τελευταία φορά,αλλά πάλι στο τέλος και για λίγο. Υπάρχει πρόβλημα και απο τους δύο για πιο συχνές συναντήσεις και στο ενδιάμεσο η επικοινωνία περιορίζεται σε κάποια κλεφτά μηνύματα στο τηλέφωνο. Η όλη φάση με έχει προβληματίσει,γιατί μου δίνει την εντύπωση,ότι απλά προσπαθεί να καλύψει το συναισθηματικό κενό που έχει και όχι να πάει παραπέρα (πήδημα κλπ). Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί της (προφανώς περιστασιακά και από περιέργεια περισσότερο),αλλά δεν μπορώ να παίρνω και το ρίσκο των συναντήσεων,για να ακούω αερολογίες κλπ......χωρίς ουσία. Να το συνεχίσω για λίγο ακόμα να δω τι σκατά θέλει ή να την γειώσω? Να πω οτι δεν θέλω να κάνω κάποια απότομη κίνηση,πέσιμο στα ίσα κλπ,γιατί δεν είναι αυτός ο τύπος (ή τουλάχιστον αυτό θέλει να βγάλει προς τα έξω). Ευχαριστώ όποιον πει την γνώμη του.
κανε κηνηση να τησ την πεσεισ παλυ στα ισια,και αν σου κατσει ενωειται ορμα,και να το επαναλαμβανεισ οσο πιο συχνα γυνεται.αν οχι και θελει μονο να σου λεει αρχιδιεσ και μαλακιεσ ξεκοψε με τον τροπο σου.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.840
Like
3.645
Πόντοι
456
Δυστυχώς αν έχεις βιώσει με έναν άλλο άνθρωπο πολύ δυνατές στιγμές που έχουν σημαδέψει και τους 2, νομίζω δεν κόβει ποτέ το νήμα ανάμεσα σας όποιος κι αν είναι ο δρόμος μετά. Δεν τυχαίνει εύκολα αυτό σε όλους. Αλλά αν τύχει ή την παντρεύεσαι ή αλλάζεις τόπο τελείως να μην την ξαναδείς και εξαφανίζεσαι και από το ίντερνετ επίσης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom