Νέα

Παιχνίδι σε αποδυτήρια και σάουνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxniner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cdBIANCA

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2019
Μηνύματα
15
Like
44
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να κάνω μια ομάδα στο Instagram για τους υποστηρικτές των ντουζ για τα yava κατεχακης. Να στέλνουμε ότι θέλουμε ή να λέμε και τι ώρες θα πάμε κλπ κλπ, εννοείται και με φεικ προφιλς για τυχόν ντροπες. Ενδιαφέρεται κανείς?
Κάνε την ομάδα και προσκάλεσε με. @biancacdcd

Θα φροντίσω να γεμίσουμε κόσμο! :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: banofi

Good_looking27

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
6
Like
20
Πόντοι
0
Πάντως τον Δεκέμβρη που ήμουν τελευταία φορά Ελλάδα, πήγα στο Holmes Place Γλυφάδας. Ενώ συνήθως δεν έχει τίποτε, τη μια φορά στη σάουνα, με πιπωσε ένα γλυκό παιδάκι στα 20-25 και μας κοιτούσαν δυο στα 60 και την έπαιζαν. Μια άλλη φορά που πήγα απόγευμα, με κάρφωνε ένας τύπος κούκλος, με μια πουτσάρα που ανέβαινε. Αλλά ήταν μέσα ένας περίεργος, που έκανε ασκήσεις γιόγκα, και έτσι δεν έγινε τιποτε. Next time…
 

Nikospap28

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Πάντως τον Δεκέμβρη που ήμουν τελευταία φορά Ελλάδα, πήγα στο Holmes Place Γλυφάδας. Ενώ συνήθως δεν έχει τίποτε, τη μια φορά στη σάουνα, με πιπωσε ένα γλυκό παιδάκι στα 20-25 και μας κοιτούσαν δυο στα 60 και την έπαιζαν. Μια άλλη φορά που πήγα απόγευμα, με κάρφωνε ένας τύπος κούκλος, με μια πουτσάρα που ανέβαινε. Αλλά ήταν μέσα ένας περίεργος, που έκανε ασκήσεις γιόγκα, και έτσι δεν έγινε τιποτε. Next time…
Προσπαθώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα αλλά δεν τα καταφέρνω
 

Good_looking27

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
6
Like
20
Πόντοι
0

banofi

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
32
Like
38
Πόντοι
0
Εγώ τώρα πάω στο yava Κατεχάκης. Ελπίζω να έχει τίποτα
 

banofi

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
32
Like
38
Πόντοι
0

Good_looking27

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
6
Like
20
Πόντοι
0
...ρε σεις χαλαρωστε και λιγο!!!! :angry: Δεν τολμαμε να παμε σε κανα γυμναστηριο, σαουνα, παραλια γυμνιστων μην ορμηξει κανενας σας και μας αρπαξει τον (μ)πουτσο!!!!
Να ξερετε παντως, αυτος ειναι ο λογος για το κραξιμο κ το μπουλινγκ που τρωτε! Γουσταρετε, μαγκια σας κ δικαιωμα σας, αλλα καντε την γνωριμια κοσμια και αμεσως μετα πατε στο σπιτι σας ή στο κοντινοτερο ξενοδοχεια και γαμηστε τα ολα!
:hi:
Πάντως το ότι είσαι σε gay thread….
 

banofi

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
32
Like
38
Πόντοι
0
Θα πάει κανείς σήμερα? Yava Κατεχάκης. Κατά τις 10 θα πάω
 

JackCock27

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στα bodyfit στη θεσσαλονίκη ξέρει κάποιος αν γίνεται τίποτα δεν έχει αναφερθεί καθόλου από ότι έψαξα.
Ξέρω ότι έχουν υψηλές συνδρομές αλλά σε κάτι δοκιμαστικά που έκανα είδα αρκετά και πολλούς που ψάχνονταν στα αποδυτήρια.
Πολύ γυμνό, και από τα ντουλάπια προς τα ντούζ και το αντίθετο.
Όποιος ξέρει ας γράψει, είναι και το gymnasium και το alterlife που σε αυτά δεν ξέρω τι γίνεται κάποιοι εδώ μέσα όμως σίγουρα θα ξέρουν
 

pounceb

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχω κάνει στο Instagram μία ομάδα/συνομιλία. Όποιος θέλει μου στέλνει,τον βάζω και αναρτει ότι θέλει κ περί gym
Και εγώ θέλω, αλλά ούτε εγώ μπορώ να στείλω μήνυμα (ακόμα). Το ig μου είναι ίδιο με το όνομα εδώ
 

banofi

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
32
Like
38
Πόντοι
0
Θα πάει κανείς απόψε το βραδάκι gym yava(Κατεχάκη)???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom