Νέα

Ουρολαγνεία με την κοπέλα - συζυγό σας κάνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Χθεσινή εμπειρία με τσουλακι που πίναμε τσικουδιές….. πήγαμε σε χοτελ και με έβαλε κάτω και με κατουρούσε ασταμάτητα , έπειτα και εγώ…. Γαμω τις γκόμενες, ελπίζω να την ξαναδώ αλλά είναι δύσκολο γιατί είναι παντρεμένη
 
  • Like
Αντιδράσεις: xxxnnn

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Τώρα τελευταία με τη γυναίκα μου έχουμε ξεκινήσει ένα παιχνίδι ούρων.... στην αρχή κατάπια κάτι λίγα απο το μουνί της, ακολούθως την κατούρησα στο σώμα, τώρα μου ζητάει στη μάπα της να την κατουρήσω, το δέχτηκα κι εγώ το ίδιο και μάλλον έχει αρχίσει και μας καυλώνει αυτή η φάση... ποια η γνώμη - εμπειρία σας;;; Κάνετε παιχνίδι με τα ούρα;;
τοσα πραγματα στο σεξ αυτη τη μαλακια βρηκατε να κανετε?εε ρε κατι πανιβλακες και πανβλαμμενες που κυκλοφορουν αναμεσα μας,λιπαμαι που ζω αναμεσα τους.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.788
Κριτικές
62
Like
40.168
Πόντοι
8.530
τοσα πραγματα στο σεξ αυτη τη μαλακια βρηκατε να κανετε?εε ρε κατι πανιβλακες και πανβλαμμενες που κυκλοφορουν αναμεσα μας,λιπαμαι που ζω αναμεσα τους.
Δεν είναι εραστές του γλυκού νερού...θέλει και λίγη αρμυρα για να γουστάρουν.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Δεν είναι εραστές του γλυκού νερού...θέλει και λίγη αρμυρα για να γουστάρουν.
δλδ αμα δε κατουρας εισαι εραστης του γλυκου νερου?εε ρε τι αλλο θα ακουσω,καμμενα μυαλα που υπαρχουν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.788
Κριτικές
62
Like
40.168
Πόντοι
8.530
δλδ αμα δε κατουρας εισαι εραστης του γλυκου νερου?εε ρε τι αλλο θα ακουσω,καμμενα μυαλα που υπαρχουν.
Όχι ...απλώς προσπάθησε να το δεις όπως αυτοί...είναι παντρεμένοι η έχουν σχέση και θέλουν κάτι για να ανέβει η διάθεσή τους.Αυτο...
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Όχι ...απλώς προσπάθησε να το δεις όπως αυτοί...είναι παντρεμένοι η έχουν σχέση και θέλουν κάτι για να ανέβει η διάθεσή τους.Αυτο...
αν ειναι παντρεμενοι δεκτο γιατι οντως πληττουν οι παντρεμενοι ασχημα αμα ειναι ομως σε σχεση ειναι γελοιο γιατι στη σχεση δε πλητεις ακομα και αμα πλητεις μπορεις να φυγεις πιο ευκολα ενω ο γαμος ειναι πιο ζορι.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81

τι αφεντης θα ημουν αν δεν :coffee:
Εξαιρετικος θα πω και πολυ εμπειρο το κοριτσι. Να ρωτησω αμα ηταν η πρωτη της φορα ή αν ειναι οπαδος των watersports;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
τοσα πραγματα στο σεξ αυτη τη μαλακια βρηκατε να κανετε?εε ρε κατι πανιβλακες και πανβλαμμενες που κυκλοφορουν αναμεσα μας,λιπαμαι που ζω αναμεσα τους.
Γιατι ρε τυπε? Εσενα κατουρησανε? Μεταξυ τους κατουριουνται…
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
670
Like
6.134
Πόντοι
1.046
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
1η της ηταν αλλα διψουσε για αφεντη
Σε αρκετες που το εχω κανει ξερεις τι παρατηρω; Ανοιγουν ολες το στομα κατευθειαν και παντα πινουν αρκετες γουλιες και μετα σε τελειωνουν με τσιμπουκι.
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
670
Like
6.134
Πόντοι
1.046
Σε αρκετες που το εχω κανει ξερεις τι παρατηρω; Ανοιγουν ολες το στομα κατευθειαν και παντα πινουν αρκετες γουλιες και μετα σε τελειωνουν με τσιμπουκι.
αφου ειναι πουτανες ετσι πρεπει να κανουν :smitten:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
τοσα πραγματα στο σεξ αυτη τη μαλακια βρηκατε να κανετε?εε ρε κατι πανιβλακες και πανβλαμμενες που κυκλοφορουν αναμεσα μας,λιπαμαι που ζω αναμεσα τους.
τζιμακο πουριτανος και μπουρδελοκαταστασεις δεν πανε μαζι. Κι εγω δεν ειμαι φαν του ειδους, αλλα για να κατακρινεις τα φετιχ του αλλου πρεπει να εισαι λιγο μαλακας. Αλλοι γουσταρουν βρωμοποδαρα, αλλοι γουσταρουν κουραδες και παει λεγοντας.
Αμα ριξεις μια μεθυσμενη γκομενα σε μαγαζι, το μουνι της απο τα απανωτα κατουρηματα θα μυριζει κατρουλιλα. Και ο πουτσος σου αντιστοιχα. Πως θα γινει δηλαδη? Δεν θα κανετε προκαταρκτικα επειδη "ΜΠΛΙΑΧ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΕΒΑΝΤΑ" ???
Σοβαρευτειτε, δικαιωμα σας να ειστε καντακουζηνοι, οχι ομως και περηφανοι για αυτο σε ενα σαιτ που η πλειοψηφια γαμαει σε μπουρδελα του 10-20ρικου μαζι με αλλα 100 ατομα στα ιδια σεντονια πανω απο μια φορα την εβδομαδα.
Στην τελικη, εσεις οι "καθαροι" ειστε τα beta males της υποθεσης, που δεν σας σηκωνεται το καυλι επειδη δεν ειναι ολα γυαλισμενα με Detol. Το αρχεγονο ενστικτο του γαμησιου ποτε σε κανενα ζωο δεν ειχε προυποθεση την καθαριοτητα, καθε αλλο, πολλες απτις μυρωδιες που απεχθανεστε ειναι και αυτες που εξιταρουν τον εγκεφαλο (πχ περιοδος). Γιαυτο πρεπει να γαμαμε σαν ζωα χωρις οριο και χωρις ταμπου. Στο τελος της ημερας, οταν σαπιζεις κατω απτην ταφοπλακα θα βρωμας, και κανεις δεν θυμαται πως μυριζες οταν γαμουσες. Ελα καληνυχτα :rockon:
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
τζιμακο πουριτανος και μπουρδελοκαταστασεις δεν πανε μαζι. Κι εγω δεν ειμαι φαν του ειδους, αλλα για να κατακρινεις τα φετιχ του αλλου πρεπει να εισαι λιγο μαλακας. Αλλοι γουσταρουν βρωμοποδαρα, αλλοι γουσταρουν κουραδες και παει λεγοντας.
Αμα ριξεις μια μεθυσμενη γκομενα σε μαγαζι, το μουνι της απο τα απανωτα κατουρηματα θα μυριζει κατρουλιλα. Και ο πουτσος σου αντιστοιχα. Πως θα γινει δηλαδη? Δεν θα κανετε προκαταρκτικα επειδη "ΜΠΛΙΑΧ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΕΒΑΝΤΑ" ???
Σοβαρευτειτε, δικαιωμα σας να ειστε καντακουζηνοι, οχι ομως και περηφανοι για αυτο σε ενα σαιτ που η πλειοψηφια γαμαει σε μπουρδελα του 10-20ρικου μαζι με αλλα 100 ατομα στα ιδια σεντονια πανω απο μια φορα την εβδομαδα.
Στην τελικη, εσεις οι "καθαροι" ειστε τα beta males της υποθεσης, που δεν σας σηκωνεται το καυλι επειδη δεν ειναι ολα γυαλισμενα με Detol. Το αρχεγονο ενστικτο του γαμησιου ποτε σε κανενα ζωο δεν ειχε προυποθεση την καθαριοτητα, καθε αλλο, πολλες απτις μυρωδιες που απεχθανεστε ειναι και αυτες που εξιταρουν τον εγκεφαλο (πχ περιοδος). Γιαυτο πρεπει να γαμαμε σαν ζωα χωρις οριο και χωρις ταμπου. Στο τελος της ημερας, οταν σαπιζεις κατω απτην ταφοπλακα θα βρωμας, και κανεις δεν θυμαται πως μυριζες οταν γαμουσες. Ελα καληνυχτα :rockon:
Ρε φίλε εχω γαμησει και γω φυλής ξέρεις και έπεσα και σε κοπέλες εκεί όχι καθαρές δλδ πχ μια φορά μια μύριζε σκατιλα και ξενέρωσα γάμησα γιατί ήταν όμορφη αλλά κατούρημα και χέσιμο πάει πολύ και τα πόδια τα γυναικεία μαρεσουν όλα τα βρώμικα μαρεσουν αλλά όχι χέσιμο κατούρημα ξεφεύγει λίγο.
 

facepisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
1
Αν δεν γουστάρει κανείς, δεν είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Αλλά ρε παιδιά, μην κρίνετε τα φετίχ των άλλων, σίγουρα ο καθένας μας εδώ μέσα έχει τα δικά του βίτσια, τα οποία μπορεί και να αηδιάζουν τον άλλο.

Μην μπερδεύετε το κατούρημα με τα σκατά. Τα σκατά είναι επικίνδυνα, έχουν βακτηρίδια από το έντερο. Τα κάτουρα, αν ο/η παρτενέρ δεν έχει κάποια λοίμωξη είναι σχεδόν στείρα. Λέω σχεδόν, επειδή οι τελευταίες μελέτες που διάβασα, λένε πως υπάρχει η πιθανότητα να μεταφέρουν κάποια βακτηρίδια, αλλά πολύ λίγα και γενικά άκακα.

Για μένα, η ουρολαγνεία είναι το απόλυτο φετίχ. Πολλές γυναίκες στην αρχή ντρέπονται να κατουρήσουν, έχουν κάποιο ψυχολογικό ταμπού και μπορεί να προσπαθούν αλλά δεν τους βγαίνουν. Όμως, με τον καιρό χαλαρώνουν και μετά τους αρέσει κιόλα! Τουλάχιστον αυτή είναι η δική μου εμπειρία.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Αν δεν γουστάρει κανείς, δεν είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Αλλά ρε παιδιά, μην κρίνετε τα φετίχ των άλλων, σίγουρα ο καθένας μας εδώ μέσα έχει τα δικά του βίτσια, τα οποία μπορεί και να αηδιάζουν τον άλλο.

Μην μπερδεύετε το κατούρημα με τα σκατά. Τα σκατά είναι επικίνδυνα, έχουν βακτηρίδια από το έντερο. Τα κάτουρα, αν ο/η παρτενέρ δεν έχει κάποια λοίμωξη είναι σχεδόν στείρα. Λέω σχεδόν, επειδή οι τελευταίες μελέτες που διάβασα, λένε πως υπάρχει η πιθανότητα να μεταφέρουν κάποια βακτηρίδια, αλλά πολύ λίγα και γενικά άκακα.

Για μένα, η ουρολαγνεία είναι το απόλυτο φετίχ. Πολλές γυναίκες στην αρχή ντρέπονται να κατουρήσουν, έχουν κάποιο ψυχολογικό ταμπού και μπορεί να προσπαθούν αλλά δεν τους βγαίνουν. Όμως, με τον καιρό χαλαρώνουν και μετά τους αρέσει κιόλα! Τουλάχιστον αυτή είναι η δική μου εμπειρία.
Πόσο είσαι και έχεις τόσο μη συνηθισμένες εμπειρίες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom