Νέα

ουρεοπλασμα..τι ειναι πως κολλαει..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η καλυτερη προληψη για ΣΜΝ ειναι

  • να παιζουμε μονο μαλακια

    Ψήφοι: 11 35,5%
  • να φοραμε προφυλακτικο

    Ψήφοι: 10 32,3%
  • να εχουμε μονιμη γκομενα

    Ψήφοι: 6 19,4%
  • να γαμαμε παντρεμενες

    Ψήφοι: 3 9,7%
  • να δινουμε μονο πιπες

    Ψήφοι: 1 3,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

Επισκέπτης
πρωτον να εχουμε τη βασικη υγιεινη καθαριοτητα..δευτερον να μην πηγαινουμε χωρις κρανος στον πολεμο...και ΤΡΙΤΟΝ...να μην το ψηλαφουμε σε τετοιο βαθμο γιατι ετσι δεν θα πρεπει να βγαινουμε ουτε απο το δωματιο μας για κατουρημα...ολα με μετρο..
Συμφωνώ προσθέτοντας ότι η επίσκεψη σε ένα κορίτσι που είναι δοκιμασμένο από περισσότερους συναγωνιστές έχει λιγότερο ρίσκο. Πόσο μάλλον αυτές που έχουν και κριτικές εδώ στο forum. Μία άγνωστη, είναι πάντα άγνωστη έχουσα μεγαλύτερο ρίσκο.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
οι φιλοι μηπως σε φωναζουν και αχαχουχα;



  Γιατί? Εχει και ο Μητσος την ιδια άποψη?


Εγω πάντως πλάκα έκανα. Καλή είναι και  η μαλακία δεν λέω, αλλά και με το γαμήσι γνωρίζεις κόσμο.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
  Γιατί? Εχει και ο Μητσος την ιδια άποψη?


Εγω πάντως πλάκα έκανα. Καλή είναι και  η μαλακία δεν λέω, αλλά και με το γαμήσι γνωρίζεις κόσμο.
Τυπε εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους και νομιζουν οτι ειμαστε το ιδιο προσωπο ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Απο εκει να φανταστεις  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
έχω πάει στο γιατρό πολλές φορές. Ουσιαστικά δεν έχω κάποιο μικρόβιο απλά ο οργανισμός γίνεται πιο ευαίσθητος. Ο γιατρός (δύο γιατροί ένας δερματολόγος/αφροδισιολόγος και ένας ουρολόγος) μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα για τον προστάτη απλά μπορεί να υπάρξει ενόχληση σε κάποιες φάσεις (πχ λόγω άγχους ή κακής διατροφής).

Είσαι σίγουρος ότι δεν έχεις κάποιο μικρόβιο;
Έχεις κάνει καλλιέργεια σπέρματος και καλλιέργεια προστατικού υγρού;
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
ενας τροπος να κολλησεις,ειναι να βαλεις το πουλακι σου καπου πολυ βρωμικα ξεσκουφωτος ή να μην προσεξεις οταν βγαζεις το σκουφι.απο κει και περα χρειαζεσαι ενα μηνα αντιβιωση(vibramicine αν θυμαμαι καλα)και καποιες εξετασεις οπως υπερηχο προστατη και εξεταση σπερματος για να εισαι σιγουρος οτι δεν εχει προχωρησει.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ό,τι και να κάνεις το προφυλακτικό θα ακουμπήσει στα αρχίδια.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Γαμάτε χωρίς προφυλακτικό.Αν δεν κολλήσεις τίποτα τους πρώτους μήνες μετά έχεις ανοσία στα πάντα  ;)  :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
μηπως θυμασαι ποσο καιρο εκανες θεραπεια? λενε οτι θελει ενα μηνα!! ειναι αληθεια?

όχι ρε, δύο εβδομάδες. Απλά για προληπτικούς λόγους κάνεις εργαστηριακή καλλιέργεια ουρεοπλάσματος και ίσως ξανακάνεις μετά από την θεραπεία και μετά από κανα εξάμηνο. Είναι αρκετά οδυνηρή (σου βάζουν μπατονέτα πουτσόστομα).
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
χμ..εδω ειναι το δυσκολο! μονο με εξεταση κολπικων υγρων σε γυναικα..ο αντρας μπορει να τοχει και να το μεταδιδει χωρις να το ξερει εκτος κι αν φτασει στον προστατη οποτε ειναι ασχημα τα πραγματα..
Οταν λες ασχημα ;;προστατιτιδα ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom