Νέα

Ουρα οι Ελλεηνιδες για τον Τουρκο πιθηκα Τζαν Γιαμάν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
να τανε η ζήλια ψώρα.....πώς κάνετε έτσι ρε κομπλεξικά ανθρωπάκια; απο τη μια τις κράζετε και απο την αλλη σας πειραζει που τους αρέσει ο τούρκος. κάποιος έγραψε οτι δεν είναι πατριώτισες οι ελληνίδες. εεεεεεεεεεεεελα ρε μαγκα. για πες μας....ο ελληναράς πάει δηλαδή μόνο με ελληνίδες...ρωσσίδες ουκρανέζες πολωνές αφρικανές κτλ ούτε να τις φτύσει.....το μικρό πουλάκι σας και η χαμηλή αυτοεκτίμηση σας κάνει να λέτε μαλακίες που βγάζουν τρελό γέλιο.
πες μου πραγματικα τοσα χρονισα στον πλανητη δεν εχεις καταλαβει οτι ειναι υπερηφανο ενας αντρας να πηγαινει με πολλες γυναικες και ειδικα ξενες

και ξευτιλα μια γυναικα να πηγαινει με πολλους αντρες και ειδικα ξενους???

οταν θες να βρισεις καποιον γαμια τον λες ή γαμημενο?
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.206
Like
5.503
Πόντοι
1.056
πες μου πραγματικα τοσα χρονισα στον πλανητη δεν εχεις καταλαβει οτι ειναι υπερηφανο ενας αντρας να πηγαινει με πολλες γυναικες και ειδικα ξενες

και ξευτιλα μια γυναικα να πηγαινει με πολλους αντρες και ειδικα ξενους???

οταν θες να βρισεις καποιον γαμια τον λες ή γαμημενο?
Τέτοια νοοτροπία έχουμε στην Ελλάδα, για αυτό και έχουμε και κομπλεξικες γκόμενες. Μετά όμως μην αναρωτιούνται κάποιοι "τι τρέχει" με τις ελλεηνιδες και είναι τόσο ακαταδεχτες.
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
78
Πόντοι
6
πες μου πραγματικα τοσα χρονισα στον πλανητη δεν εχεις καταλαβει οτι ειναι υπερηφανο ενας αντρας να πηγαινει με πολλες γυναικες και ειδικα ξενες

και ξευτιλα μια γυναικα να πηγαινει με πολλους αντρες και ειδικα ξενους???

οταν θες να βρισεις καποιον γαμια τον λες ή γαμημενο?
ο άντρας γαμιάς η γυναίκα πουτάνα.... τα είπες όλα...i rest my case.... η βλακεία είναι ανίκητη...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ο άντρας γαμιάς η γυναίκα πουτάνα.... τα είπες όλα...i rest my case.... η βλακεία είναι ανίκητη...
γιατι βλακεια?
επειδη το λες εσυ?
ολος ο κοσμος που την λεει πουτανα και τον αντρα μαγκα μαλακες και βλακες ειναι?
οχι δεν ειναι ολοι οι υπολοιποι τρελοι, εσυ κοιτα τι δεν καταλαβες σε αυτην την ζωη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τέτοια νοοτροπία έχουμε στην Ελλάδα, για αυτό και έχουμε και κομπλεξικες γκόμενες. Μετά όμως μην αναρωτιούνται κάποιοι "τι τρέχει" με τις ελλεηνιδες και είναι τόσο ακαταδεχτες.
δεν ειναι κομπλεξικες,
ετσι ειναι φτιαγμενες.
και στις αλλες χωρες ΄λιγοτερο οπως ευρωπη και σε αλλες περισσοτερο οπως ισλαμ.
ειναι Η ΦΥΣΗ ΤΕΤΟΙΑ.
οχι μονο τον γυναικων ΑΛΛΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

δεν κανουν τις δυσκολες επειδη τις λεμε πουτανες αμα πανε με πολλους.

και στα λιονταρια και στους καρχαριες ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ο ρολος του θηλυκων ειναι να επιλεγει τον καλυτερο, αρα απορριπτει 9 στους 10 αρα το παιζει δυσκολη.

ετσι δουλευει η εξελιξη σας αρεσει δεν σας αρεσει.

πετυχημενος στον ρολο του αντρας αυτος που παει με πολλες.
πετυχημενη στον ρολο της γυναικα αυτη που παει μονο με τον καλυτερο. ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
πες μου πραγματικα τοσα χρονισα στον πλανητη δεν εχεις καταλαβει οτι ειναι υπερηφανο ενας αντρας να πηγαινει με πολλες γυναικες και ειδικα ξενες

και ξευτιλα μια γυναικα να πηγαινει με πολλους αντρες και ειδικα ξενους???

οταν θες να βρισεις καποιον γαμια τον λες ή γαμημενο?

Υπαρχει και μια ΠΕΛΩΡΙΑ ποιοτικη διαφορα

Οταν εμεις πηδαμε ξενες συνηθως αυτες ειναι βορειοευρωπαιες η σλαβες

Οταν εκεινες γαμιουνται με ξενους ειναι συνηθως αφροασιατες
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.206
Like
5.503
Πόντοι
1.056
δεν ειναι κομπλεξικες,
ετσι ειναι φτιαγμενες.
και στις αλλες χωρες ΄λιγοτερο οπως ευρωπη και σε αλλες περισσοτερο οπως ισλαμ.
ειναι Η ΦΥΣΗ ΤΕΤΟΙΑ.
οχι μονο τον γυναικων ΑΛΛΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.

δεν κανουν τις δυσκολες επειδη τις λεμε πουτανες αμα πανε με πολλους.

και στα λιονταρια και στους καρχαριες ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ο ρολος του θηλυκων ειναι να επιλεγει τον καλυτερο, αρα απορριπτει 9 στους 10 αρα το παιζει δυσκολη.

ετσι δουλευει η εξελιξη σας αρεσει δεν σας αρεσει.

πετυχημενος στον ρολο του αντρας αυτος που παει με πολλες.
πετυχημενη στον ρολο της γυναικα αυτη που παει μονο με τον καλυτερο. ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ.
Δεν ξέρω πως λειτουργεί η φύση, ούτε με ενδιαφέρει. Αυτό που ξέρω είναι ότι κάτι τέτοιες κωλονοοτροπιες έχουν κάνει τις Ελληνίδες να φοβούνται το σεξ και να είναι ακαταδεχτες στο φλερτ. Σου λέει η γυναίκα από το να του κάτσω και να με θεωρεί ξεφτιλισμενη, καλύτερα να τον έχω στο "περίμενε". Αλλάξτε μυαλά μπας και δούμε "άσπρη μέρα" σε αυτήν την χώρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν δεν σε ενδιαφερει αλλαξε πλανητη.

εδω ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ

αλλα και οι υπολοιπες γυναικες και τα υπολοιπα θηλυκα ετσι βελτιωνουν το ειδος τους.

μεσω διαλογης.

μπορει να μην σ αρεσει να εισαι στο 90% και σπανια στο 10% αλλα αμα αναπαραγονταν με τον καθε ψυχασθενη πικερ, με τον καθε βλακα, ανικανο, χαζο κλπ θα πηγαιναμε προς τα πισω. παμε μπροστα επειδη η θηλυκη λιονταρινα παει με το δυνατο λιονταρι και η γυναικα παει με τον εξυπνο αντρα. διαφορετικα ουτε τα λιονταρια θα γινονταν τοσο δυνατα ουτε οι ανθρωποι τοσο εξυπνοι.
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
78
Πόντοι
6
πρέπει να είναι και πολύ μπετόστοκος κάποιος για να συγκρίνει ζωα με ανθρώπους. Πρέπει να χει φάει πολύ χυλόπιτα καποιος απο ελληνίδες για να τις κράζει έτσι συγκρίνοντάς τες με τις αλλοδαπές που βρίσκει στην ανάγκη κ τις πηδάει με αντίτιμο για να τροφοδοτήσει το εγώ του παίζοντάς το μέγα γαμιάς. είπαμε...να τανε η ζήλια ψώρα....ο τούρκος είναι ωραίος κ θα αρέσει σε ολες τις χώρες οπου και να πάει. αν εσυ ελληνάρα μου είσαι σα γαμω το χριστό μου σου φταίει ο αλλος που είναι ωραίος ή αυτές που τους αρέσει το ωραίο; βγάλτε πίκρα και χολή κ όλο το χρυσαυγίτικο κομπλεξισμό σας ελεύθερα. εκτίθεστε. όσες πηδάει αυτός τσάμπα δε θα πηδήξετε εσείς ούτε στη φυλής ούτε στη ζήνωνος όσα φράγγα και να σκάσετε ξεφτίλες.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Έχει κάνει ο τύπος μια άσεμνη χειρονομία στην Ακρόπολη που είναι ότι πιο ιερό και ιστορικό σημείο στον πλανήτη και κάποιοι το έχετε κάνει γάργαρα. Δεν ντρέπεστε λίγο να στηρίζετε έναν καβαλημενο τεντυμποι πανιβλακα που το μόνο που έχει είναι η εμφάνιση. Έχετε εσείς δει άλλον διάσημο να ποζάρει κατ αυτόν τον τρόπο στον φακό στην Ακρόπολη ;
Όσο για τις Ελληνίδες είναι τραγικές όσες πήγαν. Και οι θειτσες που τον αποθεωσαν δείχνουν ξεκάθαρα ότι τις ξινομουνες τις κόρες τους τις μεγαλώσαν με παραμύθια για πρίγκηπες.
Όπου και να πάει πάντως χαζές θα υπαρχουν. Εδώ όμως το τερματιζουν. Είτε πατσαβούρες είναι είτε ωραίες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Εγώ γουστάρω μελίς σινάρ.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
157
Like
216
Πόντοι
21
πρέπει να είναι και πολύ μπετόστοκος κάποιος για να συγκρίνει ζωα με ανθρώπους. Πρέπει να χει φάει πολύ χυλόπιτα καποιος απο ελληνίδες για να τις κράζει έτσι συγκρίνοντάς τες με τις αλλοδαπές που βρίσκει στην ανάγκη κ τις πηδάει με αντίτιμο για να τροφοδοτήσει το εγώ του παίζοντάς το μέγα γαμιάς. είπαμε...να τανε η ζήλια ψώρα....ο τούρκος είναι ωραίος κ θα αρέσει σε ολες τις χώρες οπου και να πάει. αν εσυ ελληνάρα μου είσαι σα γαμω το χριστό μου σου φταίει ο αλλος που είναι ωραίος ή αυτές που τους αρέσει το ωραίο; βγάλτε πίκρα και χολή κ όλο το χρυσαυγίτικο κομπλεξισμό σας ελεύθερα. εκτίθεστε. όσες πηδάει αυτός τσάμπα δε θα πηδήξετε εσείς ούτε στη φυλής ούτε στη ζήνωνος όσα φράγγα και να σκάσετε ξεφτίλες.

Οπα ρε φιλαρακι και ο Κλουνει ωραιος ειναι και ωραιος ηθοποιος ειναι αλλα αμα ερθει Ελλαδα δε θα κανουν ετσι. Η κατάντια εκει ειναι πέρα απο ωραιος είναι κάτι άλλο;  Εαν ειναι ετσι να πανε να τη στηνουν στο ΕΒΕΛ να αποθεωνουν καθε ωραιο τουριστα που σκαει Ελλαδα ειτε ειναι Εγγλεζος μπετατζης ειτε Ιταλος μανατζερ σε πολυεθνικη. Αυτος τι ειναι το επόμενο Οσκαρ 1ου ανδρικου ρολου ;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.504
Κριτικές
56
Like
6.247
Πόντοι
3.556
Οτι να ναι λέτε μερικοί εδω μεσα. Οι ελεηνιδες καταντησαν ετσι γιατι κατι κομπλεξικοι παπαρες τις βγαζουν πουτανες οταν πηδιουνται οπως ολοι οι φυσιολογικοι άνθρωποι στον πλανήτη. Κάποιοι αλλοι υποβαθμίζουν τις αλλοδαπές. Η αλήθεια είναι ότι ο άνθρωπος που έχει ανάγκη να υποβαθμίζει άλλους ανθρώπους έχει πρόβλημα.
Είτε το μικρό πουλάκι του, είτε η αχρηστοσυνη του να πάει να κάνει μια αξιοπρεπή δουλειά και να μπορεί να σταθεί αξιοπρεπώς, είτε επειδή του έκαναν bullying και δεν το ξεπέρασε ποτέ, είτε για πολλούς λόγους που τον καθιστούν συναισθηματικά ηλίθιο.
Live and let die ρεεεε
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
αν δεν σε ενδιαφερει αλλαξε πλανητη.

εδω ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ

αλλα και οι υπολοιπες γυναικες και τα υπολοιπα θηλυκα ετσι βελτιωνουν το ειδος τους.

μεσω διαλογης.

μπορει να μην σ αρεσει να εισαι στο 90% και σπανια στο 10% αλλα αμα αναπαραγονταν με τον καθε ψυχασθενη πικερ, με τον καθε βλακα, ανικανο, χαζο κλπ θα πηγαιναμε προς τα πισω. παμε μπροστα επειδη η θηλυκη λιονταρινα παει με το δυνατο λιονταρι και η γυναικα παει με τον εξυπνο αντρα. διαφορετικα ουτε τα λιονταρια θα γινονταν τοσο δυνατα ουτε οι ανθρωποι τοσο εξυπνοι.
Δηλαδή εσύ θεωρείς ότι δεν αναπαράγονται οι κούκλες μας με τους χαζούς και τους ανίκανους , αλλά με τους έξυπνους.
Και πάμε και μπροστά κιόλας.
Φαντάζομαι διάβασες τη χθεσινή έκθεση της Κομμισιόν για την αγραμματοσύνη των νέων. Είναι επειδή πάμε...μπροστά
Στο ζωικό βασίλειο δεν υπάρχουν εκλεκτικά θηλυκά, τουλάχιστον στα ποσοστά 90-10. Προφανώς αποβάλλεται ο αδύναμος, αλλά όταν αυτοί που αποβάλλονται και δεν θεωρούνται άξιοι από τα θηλυκά είναι οι 7 στους 10 τότε μάλλον αλλού είναι το πρόβλημα
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
157
Like
216
Πόντοι
21
Οτι να ναι λέτε μερικοί εδω μεσα. Οι ελεηνιδες καταντησαν ετσι γιατι κατι κομπλεξικοι παπαρες τις βγαζουν πουτανες οταν πηδιουνται οπως ολοι οι φυσιολογικοι άνθρωποι στον πλανήτη. Κάποιοι αλλοι υποβαθμίζουν τις αλλοδαπές. Η αλήθεια είναι ότι ο άνθρωπος που έχει ανάγκη να υποβαθμίζει άλλους ανθρώπους έχει πρόβλημα.
Είτε το μικρό πουλάκι του, είτε η αχρηστοσυνη του να πάει να κάνει μια αξιοπρεπή δουλειά και να μπορεί να σταθεί αξιοπρεπώς, είτε επειδή του έκαναν bullying και δεν το ξεπέρασε ποτέ, είτε για πολλούς λόγους που τον καθιστούν συναισθηματικά ηλίθιο.
Live and let die ρεεεε

Κατάντησν ετσι και οχι μοο αυτές απο τις πολλές βλακειες που βλεπουν στην τηλεόραση. Επίσης εάν το μισό χρόνο απο αυτό που καταναλώνουν στο Instagram το αφιερωναν για ναα ανοιγουν κανα ρημαδοβιβλίο σιγουρα δε θα τις βλέπαμε να κανουν ουρά να δουνε τον Τουρκο κυριο τιποτα. Αυτη ειναι η πραγματικότητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom